Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2017., 19:46   #5101
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
A kome su lijepi? Nisu ni sami sebi i taj plus sajz modeling im je samo tješenje i razlog da ne dignu dupe sa kauča
Pa gro ljudi im se divi i smatra ih divnima.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 19:51   #5102
Pa neke iz umjereno debele kategorije su mi prekrasne.
Dok mi neke druge iz te iste grupe nisu uopce.

Isto ko i mrsavi modeli, jel. Neke su mi za past u nesvijest, dok su neke brutalno bezveze
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 19:54   #5103
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Pa gro ljudi im se divi i smatra ih divnima.
Lažu im jer su i sami takvi i vide ih kao uzore da ništa ne poduzmu po pitanju vlastite kilaže
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 20:00   #5104
Quote:
Tika kaže: Pogledaj post

Btw, danas u gymu je bio neki lik, prvi put ga vidim. Stick figure, ali u životu nisam osjetila da je netko tako ogavno prdio. Ne znam je li uzeo nešto za preworkout ili koji bog. Nisam završila zadnju seriju za triceps jer sam morala pobjeći. Doslovno. Želudac mi se dizao.
Vjerojatno od kontinuiranog gutanja praškova i umjetnih proteina.
Za društveni život bi mu bilo pametnije da jede pureća/pileća prsa.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 20:02   #5105
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post
Vjerojatno od kontinuiranog gutanja praškova i umjetnih proteina.
Za društveni život bi mu bilo pametnije da jede pureća/pileća prsa.
Sta fali 'umjetnim' proteinima
Ja si bacim scoop ujutro u dorucak, tipa chia sjemenke ili zob, ili si hitim u jogurt s vocem, ili nekaj
Ne prdi se od toga

Gaineri su drugo, tu je vjerojatno sastav takav da proizvodi buru
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 20:02   #5106
E jedna ženska u mojoj prošloj teretani je toliko zaudarala na nešto ogavno što nisam mogla definisati šta je. Nije prdila već joj je to izbijalo iz kože a nije znoj. Ko zna šta je ta gutala.
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 20:04   #5107
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
E jedna ženska u mojoj prošloj teretani je toliko zaudarala na nešto ogavno što nisam mogla definisati šta je. Nije prdila već joj je to izbijalo iz kože a nije znoj. Ko zna šta je ta gutala.
Cesnjak?
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 20:06   #5108
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Cesnjak?
ma jok
taj miris znam
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 20:13   #5109
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Sta fali 'umjetnim' proteinima
Ja si bacim scoop ujutro u dorucak, tipa chia sjemenke ili zob, ili si hitim u jogurt s vocem, ili nekaj
Ne prdi se od toga
Neki pretjeraju.
Znam lika koji je praktički stalno to lokal i krutog jeo samo kajgane od bjelanjaka ili posni sir. Još je i tablete čvakao i svakakve dodatke. Nisi mogla dugo biti u istoj prostoriji s njim.
Pio je to čisto, bez ikakvih dodataka, kakve sjemenke, zob ili jogurt. Bilo je to davno, radio je kao izbacivao u disko klubu i stvarno je bio napumpan. Ne znam kakav je danas.

Dodatak jednom obroku nije uopće kritična doza.
Ponekad si i ja smućkam whey, ali mi je draže tradicionalan unos proteina
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 20:18   #5110
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post
Neki pretjeraju.
Znam lika koji je praktički stalno to lokal i krutog jeo samo kajgane od bjelanjaka ili posni sir. Još je i tablete čvakao i svakakve dodatke. Nisi mogla dugo biti u istoj prostoriji s njim.
Pio je to čisto, bez ikakvih dodataka, kakve sjemenke, zob ili jogurt. Bilo je to davno, radio je kao izbacivao u disko klubu i stvarno je bio napumpan. Ne znam kakav je danas.

Dodatak jednom obroku nije uopće kritična doza.
Ponekad si i ja smućkam whey, ali mi je draže tradicionalan unos proteina
Ma drazi je svakom normalnom, al ja fakat ne mogu lako pojesti tih 120-140 grama koje bi idealno trebala jesti na dijeti (sto je otprilike sistem koji me drzi sitom i to je super)
Dokoturam se do sto nekako, i to moram 300-500g sira pojest sto nije lako (lakse je kupiti pecivo, stapice i krekere ), dva-cetiri jaja i 200g piletine ili tune. Plus izbjegavam unositi ugljikohidrate bez proteina, pa mi taj 1 scoop taman popuni zobenu kasu i priblizi me idealnom unosu.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 20:20   #5111
Je l' istina da maslac od kikirikija valja pojesti poslije treninga? Ako da, super...mogu ga požderati kašikom čitavu teglu
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 20:21   #5112
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Je l' istina da maslac od kikirikija valja pojesti poslije treninga? Ako da, super...mogu ga požderati kašikom čitavu teglu
Ne, jer od masti nema neke vajde nakon treninga

Inace ja ga obozavam isto. I zato ga ne kupujem jer ne znam stati.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 20:25   #5113
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Ma drazi je svakom normalnom, al ja fakat ne mogu lako pojesti tih 120-140 grama koje bi idealno trebala jesti na dijeti (sto je otprilike sistem koji me drzi sitom i to je super)
Dokoturam se do sto nekako, i to moram 300-500g sira pojest sto nije lako (lakse je kupiti pecivo, stapice i krekere ), dva-cetiri jaja i 200g piletine ili tune. Plus izbjegavam unositi ugljikohidrate bez proteina, pa mi taj 1 scoop taman popuni zobenu kasu i priblizi me idealnom unosu.
Jok, ti idealni unosi su mi SF , trebala bi jesti non-stop da sve zadovoljim.
Od 300-500 g sira bi se onesvijestila

Maslac od kikirikija mi je
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 20:28   #5114
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post

Maslac od kikirikija mi je
Meni je super samog ga jesti kašikom direkt iz tegle

Oni američki isprdci sa pekmezom ili bananama su mi grozni
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 20:29   #5115
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post
Jok, ti idealni unosi su mi SF , trebala bi jesti non-stop da sve zadovoljim.
Od 300-500 g sira bi se onesvijestila

Maslac od kikirikija mi je
Sir jedem na poslu svaki dan. I to ili zrnati od lidla ili onaj masni s vrhnjem i vlascem. Nekad cak i posni, ali njega imam doma pa mi ga se ne da jos jest na poslu. Nekad si uzmem kuhana jaja. Nekad si kupim tunu u vodi. I pileca prsa (sunka). Uglavnom je to to. Monotonija.
Ali gladna nisam.

Jbg, ne da se ni meni racunati nekad ali stvarno nisi gladan ako tako pristupis, ono jedes ispod 2000 kalorija i sit si ko cep. Dost dobar sistem.
A scoop wheya ako bacis u dorucak miran si 5-6 sati, meni koja nisam lik koji jede 6 puta dnevno je to dost bitno. Ja volim manje konkretnih obroka A ne grickat ko vrabac svaka 2h.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 20:33   #5116
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Meni je super samog ga jesti kašikom direkt iz tegle

Oni američki isprdci sa pekmezom ili bananama su mi grozni
DOst je dobar Lidlov smooth PB
A kod Turaka u Norveskoj sam kupila neki bez soli i icega, ali preprzen prije, neka smijesna cijena, predobar je bio
Jedino kaj se ulje odvajalo od ostatka i bilo na vrhu, pa smo morali mijesati, no okus je bio vrh.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 21:00   #5117
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ja sam radila s instant palentom i dobro je ispalo. Hvala Karmeli i Šanći.
S kojim sirom? Jesi našla šta blizu THE savršenstvu?
Ay Carmela is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 21:18   #5118
Nekim običnim svježim. Milbona mi je ionako bio za jest ga na žlicu, ne za ovo.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 21:20   #5119
Meni je sve nakon nje prekiselo. A štaš.
Ay Carmela is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 21:21   #5120
Nisi ni primijetila da ga nema, izdajice!
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:31.