Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2017., 22:48   #4641
Quote:
Jack Daniel's kaže: Pogledaj post
A kakve veze ima sauna s učenjem novih vještina?
Kod sauniranja tijelo radi sto na sat, ali se ipak opustiš. Isto je i sa učenjem gletanja. Zviždućeš dok to umutiš i zalijepiš na zid, ali si nekog vraga ipak napravio.
Bam Bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 22:52   #4642
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Ti pretpostavljaš da u Bauhausu rade sve neki mastermajndovi i da izvršna vlast baš onak jako pazi na sve i politički korektni su.
Jesi bila u zadnje vrijeme u Bauhausu? Jesi primijetila da među zaposlenima ima jednako žena kao i muškaraca? I da jednako tako kao što pitaš muškog za neki savjet tako pitaš i ženu.

U svakom sam slučaju uvjeren da u Bauhausu jako dobro znaju da su žene jednako sposobne kao i muškarci.

Zašto su onda na ovaj način organizirali tečajeve? Ne znam.

I kao što sam već više puta napomenuo, nemam interesa istraživati poslovnu politiku Bauhausa.
Jack Daniel's is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 22:53   #4643
Quote:
Bam Bee kaže: Pogledaj post
Kod sauniranja tijelo radi sto na sat, ali se ipak opustiš. Isto je i sa učenjem gletanja. Zviždućeš dok to umutiš i zalijepiš na zid, ali si nekog vraga ipak napravio.
A sve to ima kakve točno veze sa šovinizmom? Muškarci ne znaju zviždukati?
Jack Daniel's is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 22:53   #4644
"Grade brod." U brrodograđevno-industrijskoj se grade brodovi? Ti vjeruješ ljudima koji su završili BIŠ da su kompetentni brodograditelji, a nekome kome su pokazali kako se radi njegov dio posla ne vjeruješ?

Kad čitaš o ženama koje su se za vrijeme Drugog svjetskog rata pozapošljavale po tvornicama isto si zgranuta jer nisu završile školu za to? A tek one što su u Bletchley Parku dekodirale poruke jer su im dobro išle križaljke?!
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 22:54   #4645
ne, nisam.
bila sam u Pevecu i mogu ti da ima i žena i muškaraca i da nevezano za spol, rijetko tko zna odgovor na moja pitanja.
oni su naime podijeljeni po odjelima, i ne daju apsolutno nikakve informacije o nekom drugom odjelu, mada se šeću po tuđima.
samo te upute na kolegu Anđelka, koji kad skuži da gledamo u njega, zbriše u samo za zaposlene dio.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 22:59   #4646
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
ne, nisam.
Odi, prošeći. Napravi izlet od toga. Nije Bauhaus baš tako loša trgovina. Iako bezobrazno skupa.
Jack Daniel's is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 23:01   #4647
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
"Grade brod." U brrodograđevno-industrijskoj se grade brodovi? Ti vjeruješ ljudima koji su završili BIŠ da su kompetentni brodograditelji, a nekome kome su pokazali kako se radi njegov dio posla ne vjeruješ?

Kad čitaš o ženama koje su se za vrijeme Drugog svjetskog rata pozapošljavale po tvornicama isto si zgranuta jer nisu završile školu za to? A tek one što su u Bletchley Parku dekodirale poruke jer su im dobro išle križaljke?!
Da znaš koliko malih brodograditelja stalno propada jer misle da znaju gradit brod, ti bi bila zgranuta. Znam koliko puta u zadnjih 10 godina mi je bliska osoba dobila otkaz radi toga.
I nije isto u vremenima nevolje zaposliti jedine dostupne ljude i u mirnim vremenima zapošljavati ljude koji nisu bili toliko vrijedni i pametni niti da završe srednju školu. Da, odjednom prestanu biti nemarne lijenčine.
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 23:05   #4648
Quote:
Jack Daniel's kaže: Pogledaj post
A sve to ima kakve točno veze sa šovinizmom? Muškarci ne znaju zviždukati?
Htjela sam reći ženska večer kao i bilo koja druga Svakako bi bilo fer da su i muški dobrodošli.
Bam Bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 23:19   #4649
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Da znaš koliko malih brodograditelja stalno propada jer misle da znaju gradit brod, ti bi bila zgranuta.
Ne znam živiš li ti u nekom svijetu u kojem svi rade samo ono za što su išli u srednju školu, ali postoji koncept obuke za obavljanje nekog posla.

Ako je poslodavac preglup ili preškrt da to plati, ni on ni ja nemamo šta bit zgranuti kad mu firma propadne.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 20:39   #4650
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Pa pišite onda Bauhausu da ni vi ne znate držati bušilicu i neka vas nauče.
Ovakvi postovi kojima se opravdano zalaganje za ravnoopravnost spolova pokušava predstaviti kao osobni problem diskutanata s kojima se ne slažeš nikako ne pridonose niti kvaliteti rasprave niti unapređenju ravnopravnosti.

#dislajk



Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
meni su ovakvi tečajevi pozitivna diskriminacija.
"Pozitivna diskriminacija" je tipični doublethink oksimoron.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 20:48   #4651
Quote:
Jack Daniel's kaže: Pogledaj post
Evo malim dijelom kao današnja doza šovinizma, a većim dijelom kao informacija zainteresiranim kokoškama ovdje.

Bauhaus organizira tečajeve isključivo za žene. (Istinitost informacije provjerena telefonom.)

Jer muški se, očito, u ovim krajevima rađaju sa svim potrebnim znanjima za građenje, održavanje, mehanizaciju i sve ostalo.
Tri ure po tečaju (od 20-23 kaže)?
A neš' ti tečaja...
borounica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 21:41   #4652
Meni osobno bi bilo uvredljivo ici na tecaj bilo cega koji je ekskluzivan samo za zene. Kaj smo mi zene posebna forma ljudi da nam treba poseban tecaj odvojen od muskih? Kao posebno polako ce mi pokazivat kak se razmazuje fuga da moj mali zenski mozak to moze shvatit? Meni je ovo diskriminatorno, i za zene i za muske.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 21:45   #4653
Joj kaj ste zabrijali. Ko da Zuju ne piju i zene iako ju iskljucivo reklamiraju muskarci i to pod sloganom - za prave muskarce.


A ne, to je od shweppsa. Same shit.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 21:57   #4654
Zanimljivo je kako politički korektni moroni svih vrsta na kraju završe na jednoj od najgorih posljedica onoga protiv čega se navodno bore -- na segregaciji.

Pa tako u Americi (osim za žene) imaju događaje i sveučilišne predmete samo za crnce i druge manjine, a ovdje samo za žene.
Saudijska Arabija u malom, ali kad to radi neki debil zadojen lijevo-liberalnom ideologijom, onda je u redu!
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 22:02   #4655
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Zanimljivo je kako politički korektni moroni svih vrsta na kraju završe na jednoj od najgorih posljedica onoga protiv čega se navodno bore -- na segregaciji.

Pa tako u Americi (osim za žene) imaju događaje i sveučilišne predmete samo za crnce i druge manjine, a ovdje samo za žene.
Saudijska Arabija u malom, ali kad to radi neki debil zadojen lijevo-liberalnom ideologijom, onda je u redu!

Mene je ovo zgrozilo https://www.youtube.com/watch?v=iwMzZtU5H7I


Kako ne kuže da time odmažu?

Dakle, ispada da crnci mogu biti doktori jedino ako ih prime po sniženim kriterijima. Tužno sve u svemu
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 22:10   #4656
u isto vrijeme, smanjene kvote za azijate

http://forward.com/opinion/national/...-the-new-jews/
opet interesantno, sociološki
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 22:37   #4657
ma jel to znači da ne postoje klubovi samo za muškarce?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 22:44   #4658
Quote:
borounica kaže: Pogledaj post
Tri ure po tečaju (od 20-23 kaže)?
A neš' ti tečaja...
Sasvim dovoljno za pohvatat osnove. Možda će u nekoj budućnosti organizirat i naprednije tečajeve. Možda su tečajevi tako koncipirani da nakon njega možeš dalje nadograđivati te osnove sam...

Quote:
Bjesomarica kaže: Pogledaj post
Meni osobno bi bilo uvredljivo ici na tecaj bilo cega koji je ekskluzivan samo za zene. Kaj smo mi zene posebna forma ljudi da nam treba poseban tecaj odvojen od muskih? Kao posebno polako ce mi pokazivat kak se razmazuje fuga da moj mali zenski mozak to moze shvatit? Meni je ovo diskriminatorno, i za zene i za muske.
Pa, e...
Jack Daniel's is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 22:52   #4659
Tečajevi su koncipirani tako da ti prodaju alat
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 23:07   #4660
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Tečajevi su koncipirani tako da ti prodaju alat
Pa to je bar jasno. Misliš da su zbog toga striktno za žene? Kao, lako neuku tuku nagovorit da kupi sve što joj treba i ne treba. Muško bi još moglo i nešto znati ako se pojavi tamo.
Jack Daniel's is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:53.