Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2017., 16:12   #101
Koliko su svijetle osjetljive? Da li se daju ikako očistiti?
Nikad mi nijedne nisu bile lijepe i onda ugledam ove http://www.ugg.com/eu/1019032.html?d...id=women-boots Jedina mana im je što su niske. Ja bi da su one srednje... ovakve http://www.ugg.com/eu/1019034.html?d...id=women-boots
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 18:11   #102
Quote:
LiLi87 kaže: Pogledaj post
Cure, znam da je ljeto , ali iskočila mi danas reklama da je sniženje na ugg.com pa sam otišla vidjelti i vidim da ima dobrih modela po ok cijenama. jel ima možda koja od vas ovaj model? što mislite o ovome: http://www.ugg.com/eu/190108368390.html
da li se, ako se naruči s te stranice, plaća još i carina? otkud uopće dostavljaju?
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 15:02   #103
ne plaća se carina, ja sam ljetos naručila sandale - stigle iz UK... naručene u utorak navečer stigle u petak
shipping 9 eura
bartolicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 21:38   #104
piše za hrv da je shipping 12 eura
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 21:51   #105
Isplati li se to? Prvi put u životu ih škicam pa ne znam koja im je cijena uopće u hr i koliko max budu snižene. Gledam neke srednje visine.
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 21:55   #106
Quote:
Wellisia kaže: Pogledaj post
Isplati li se to? Prvi put u životu ih škicam pa ne znam koja im je cijena uopće u hr i koliko max budu snižene. Gledam neke srednje visine.
ni ja ne znam. koliko koštaju kod nas u npr roses outletu ako ih bude?
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 23:22   #107
Nimalo mi se ne svidjaju, niti bi ih nosila.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 00:41   #108
Ako mene netko pita ja bi rekla da je to stvar ukusa i otvorenosti, mogućnosti i želje za prilagodbom da na uštrb tome što mi nešto nije stilski vrh idem na to da mi se ipak više sviđa pomisao na nesmrznuta stopala pa ću ih na kraju ipak probati...
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 08:02   #109
Ja mislim da je ovo jako povoljna cijena i tesko da ce igdje biti jeftinije..predomisljam se i ja da ih uzmem..to su cizme koje ce se uvijek nositi
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 10:30   #110
https://www.cloggs.co.uk/
Cloggs shop zna imati dosta dobra zimska sniženja Uggsica, nažalost ne isporučuju u HR, ali ako imaš koga vani, onda se isplati pričekati sniženje (ja sam naručila na adresu u Sloveniju).
Uzela sam početkom ove godine dva para, crne Bailey Bow i Classic short II u Stormy Grey boji, super su mi, a platila sam ih oko 100 GBP po paru sa uključenom dostavom.
https://www.google.hr/search?biw=192...00.psoGnBw_zfQ
https://www.google.hr/search?biw=192...pnIhxg#imgrc=_
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<

Zadnje uređivanje Andrijana1312 : 30.08.2017. at 11:53.
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 21:00   #111
Da li je neko narucivao UGGsice preko ASOSa?

Inace narucujem robu i imam dobra iskustva, al UGGsice a želim ih :klap:
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 22:45   #112
Ne znam gdje da pitam, pa možda netko bude ovdje znao. Nosim UGG br 39, a Hilfigerove tenisice 40. Koji broj Michael Kors tenisica trebam? 39 ili 40?
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 21:15   #113
Nemam hilfigerice ali ima ugg i mk 39.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
mateichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 14:59   #114
Quote:
mateichh kaže: Pogledaj post
Nemam hilfigerice ali ima ugg i mk 39.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Hvala. Na kraju sam bila uzela 40 (39 broja nije bilo) i ok su mi. Imala sam sreće
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 11:21   #115
Cure, da Vam se i ja pridružim..

Znači, da ispričam svoju priču. Prije jedno 8 godina sam kupila UGG u importane galeriji u vlaškoj.
Onda još nisam ni znala za UGG, kako prepoznati originale..znala sam jedino da mi se sviđaju, da će mi u njima biti toplo
To je davno bio neki dućan koji se zatvorio i relativno brzo..Nije bio ovlašteni UGG prodavatelj..znači, nije bila Karla, XYZ...
U biti, UGGsice su koštale svega 600KUNA!! i da, to nisu bile originali. Dobila sam kutiju, certifikat, ali sam ih prepoznala po krznu iznutra..nije to bilo krzno, nego više sintetika neka..usporedila ih s frendičinima kupljenima u karli.

Poanta ove moje priče je da meni ove sa SHOEAHOLICSA izgledaju ko te moje fejk koje sam kupila.
Moram napomenuti da sam ja bila izuzetno zadovoljna s njima..izdržale su mi 3 sezone. Jedino da, noga se znala usmrdjeti u njima kad je bilo relativno toplo..ali nisu propuštale ni po kiši ni snijegu..


I sad čitam sve ove vaše recenzije i čini mi se da ovo na SHOEAHOLICS su fejkovi.

Ja sad opet kupujem UGG, ali ovaj puta bi si kupila ORIGINAL. gledam obične niske CLASSIC II..razmišljam ili o karli, ili o ALLSOLE. E, te mi na slikama izgledaju originali, imaju dostavu u HR i jeftinije su nego kod nas.

Pa, dali ima cura koje su kupovale preko ALLSOLE??
TrinityOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 12:25   #116
Quote:
TrinityOne kaže: Pogledaj post
Cure, da Vam se i ja pridružim..

Znači, da ispričam svoju priču. Prije jedno 8 godina sam kupila UGG u importane galeriji u vlaškoj.
Onda još nisam ni znala za UGG, kako prepoznati originale..znala sam jedino da mi se sviđaju, da će mi u njima biti toplo
To je davno bio neki dućan koji se zatvorio i relativno brzo..Nije bio ovlašteni UGG prodavatelj..znači, nije bila Karla, XYZ...
U biti, UGGsice su koštale svega 600KUNA!! i da, to nisu bile originali. Dobila sam kutiju, certifikat, ali sam ih prepoznala po krznu iznutra..nije to bilo krzno, nego više sintetika neka..usporedila ih s frendičinima kupljenima u karli.

Poanta ove moje priče je da meni ove sa SHOEAHOLICSA izgledaju ko te moje fejk koje sam kupila.
Moram napomenuti da sam ja bila izuzetno zadovoljna s njima..izdržale su mi 3 sezone. Jedino da, noga se znala usmrdjeti u njima kad je bilo relativno toplo..ali nisu propuštale ni po kiši ni snijegu..


I sad čitam sve ove vaše recenzije i čini mi se da ovo na SHOEAHOLICS su fejkovi.

Ja sad opet kupujem UGG, ali ovaj puta bi si kupila ORIGINAL. gledam obične niske CLASSIC II..razmišljam ili o karli, ili o ALLSOLE. E, te mi na slikama izgledaju originali, imaju dostavu u HR i jeftinije su nego kod nas.

Pa, dali ima cura koje su kupovale preko ALLSOLE??
Nisam kupovala sa Shoeaholics, pa ne znam kakve su im Uggsice, ali Shoeaholics je outlet u vlasništvu Kurt Geigera koji je pouzdan i ovlašteni Ugg-ov trgovac.
Za ALLSOLE na Uggovom pretraživaču izbacuje da nije ovlašteni UGG trgovac, piše: allsole.com isn't known to our database
and cannot be verified as an authorized retailer.
This may be a site that deals in counterfeit products.

Pretpostavljam da ne prodaje lažnjake, ali ja bi ipak radije uzela kod nekog ovlaštenog...
Ja sam uzela 2 para sa Cloggs.com... Nema isporuku u HR, al Uggzice su mrak, još sam ih ulovila na super sniženju.
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 12:45   #117
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post
Nisam kupovala sa Shoeaholics, pa ne znam kakve su im Uggsice, ali Shoeaholics je outlet u vlasništvu Kurt Geigera koji je pouzdan i ovlašteni Ugg-ov trgovac.
Za ALLSOLE na Uggovom pretraživaču izbacuje da nije ovlašteni UGG trgovac, piše: allsole.com isn't known to our database
and cannot be verified as an authorized retailer.
This may be a site that deals in counterfeit products.

Pretpostavljam da ne prodaje lažnjake, ali ja bi ipak radije uzela kod nekog ovlaštenog...
Ja sam uzela 2 para sa Cloggs.com... Nema isporuku u HR, al Uggzice su mrak, još sam ih ulovila na super sniženju.

i ja sam vidjela to dok sam provjeravala offical retailere...ali na slikama mi fakat ove na ALLSOLE izgledaju puno bolje nego ove na shoeaholic...
a sad bi si kupila originalne..
ako ne nađem nigdje nikakvo sniženje onda idem u KARLU.
zato pitam ove za SHOEAHOLIC..jefitne su i to dosta, imaju isporuku u HR, pa bi ih rado tamo upecala jeftinije, ali bi rado bila sigurna da su original.
TrinityOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 15:01   #118
Quote:
TrinityOne kaže: Pogledaj post
i ja sam vidjela to dok sam provjeravala offical retailere...ali na slikama mi fakat ove na ALLSOLE izgledaju puno bolje nego ove na shoeaholic...
a sad bi si kupila originalne..
ako ne nađem nigdje nikakvo sniženje onda idem u KARLU.
zato pitam ove za SHOEAHOLIC..jefitne su i to dosta, imaju isporuku u HR, pa bi ih rado tamo upecala jeftinije, ali bi rado bila sigurna da su original.
Shoeholics definitovno nisu fake ali su vrlo vjerovatno sa greskom...bar su moje bile...valjda su zato jeftinije dosta
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 15:10   #119
Quote:
TrinityOne kaže: Pogledaj post
i ja sam vidjela to dok sam provjeravala offical retailere...ali na slikama mi fakat ove na ALLSOLE izgledaju puno bolje nego ove na shoeaholic...
a sad bi si kupila originalne..
ako ne nađem nigdje nikakvo sniženje onda idem u KARLU.
zato pitam ove za SHOEAHOLIC..jefitne su i to dosta, imaju isporuku u HR, pa bi ih rado tamo upecala jeftinije, ali bi rado bila sigurna da su original.
Na Asosu ima nešto Uggsica, pa baci pogled... original su, isplate se ako naletiš na kod za popust + gratis slanje i povratak...
Ako imaš koga vani na čiju adresu možeš naručiti (Slovenija, Austrija...) onda baci pogled i na Cloggs.co.uk. Imaju dobar izbor, a iza Božića odlična sniženja...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 15:36   #120
cure hvala na informacijama..

nemam nikoga vani..
ići ću još pogledati u ROSES outlet, možda tam u karli ima koji model na sniženju..
ako nema, onda ću naručiti ili preko karle, ili preko shoeaholic-a.

kako to misliš, da su samo tvoje bile fejk?
ili su sve ili nije ni jedna..ali kažem vam, to krzno..
vidi se razlika između sintetike i pravog krzna.
to je prvi znak da nešto nije u redu..
TrinityOne is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:07.