Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2017., 13:12   #101
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Onda nisam ni bila svjesna da sam se s manjinom rukovala.
A kolki je to uzorak?

I mjerila si svima? hocked:
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 13:37   #102
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
A kolki je to uzorak?

I mjerila si svima? hocked:
Ma nije uzorak bio baš reprezentativan da bi ušao u znanstvene anale. Ali sam očito imala sreće i kod takvog manjeg uzorka. Inače, u životu sam se više vodila kvalitetom, ne kvantitetom.
Mjerila sam u zezanciji, kad bih uhvatila provocirati, zajebavati, ali u pozitivnom kontekstu.
Možda je stvarno tajna u visini muškarca.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 17:23   #103
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Na temu me ponukao komentar jedne forumasice koja je na jednoj temi rekla da u seksu sa sadasnjim zna zamisljati da je s bivsim. Meni je to malo tuzno i radi nje i radi tog muza kojem zena nije prisutna dok se seksa s njim.

Ponukalo me jos nesto sto mi je rekla draga, ali to necu iznositi.

Dakle, imali ste bajni seks sa nekim u proslosti, ali nije islo na drugim poljima. Mozda vas je i sudbina razdvojila ili pak prevara ili...

Danas ste u nekoj novoj vezi, ali partner nije ni blizu onom ranije spomenutom najboljem.

Sjetite li se tih najboljih, usporedjujete li sadasnje s njima, sanjarite li o takvom seksu kakav ste imali ili mozda cak prizivate te trenutke u misli kad se pomalo dosadno seksate sa sadasnjim partnerom?
Dodatno pitanje je, pristajete li na losiji seks ako sve ostalo funkcionira i koliko vas je radi toga zazalilo?

Trebao bih i ja odgovoriti na pitanje kao uvodnicar i moj je stav da ne bi usao u vezu gdje bi seks bio znacajno losiji od najboljeg kojeg sam imao i nisam nikada prizivao bivse u misli prilikom seksa.
Nisam nikad "prizvala" ikoga u misli za vrijeme seksa s njim, ili ikad s ikim u prošlosti, onda ne bih bila tu s njim. Mislim, mogu razumjeti kad se nekome nešto tako "dogodi" ali meni to na nekoj dubljoj razini ne znači..ovaj...ljubav.
Njegov dodir nije nešto za vrijeme čega bih i mogla zamisliti nekoga drugog, specifičan je u svakom detalju- njegov je.

Mogu razumjeti i maštanje o "nekim stvarima" za vrijeme seksa ali ako on nije u to uključen, it is pointless.
Ne bih pristala na lošiji seks zbog drugih "ispunjenih uvjeta". Bez dobrog seksa ne ide i gotovo, za mene. Priznajem krize, manjke želje i promjene libida uzrokovani životom ali ne priznajem "zadovoljavanje" s "lošijim". Nema šanse. Kao da bih samu sebe ubila u jednu ruku.

Najbolji seks ikad sam imala nedavno, s njim. Sve druge najbolje isto tako- s njim.

Možda zato nisam osim njega nikoga drugog zamislila- za vrijeme seksa s njim? Ali, koliko god mi odgovarao u tom seksualnom smislu, stvar je u meni i mom prepuštanju, nešto što s nikim drugim nisam ostvarila.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 18:11   #104
Sjetim se i dobrih i loših stvari. I znam se dobro nasmijati kad se sjetim nekih čudnovatih kombinacija.

Od jedne ufurane ševe sa bivšim sam dugo vremena imala i ožiljke pa bi se bilo teško ne sjetiti od čega su nastali.

Ali ne mogu reći da postoji netko tko je bio najbolji. Ali da pamtim situacije koje su bile hm...intenzivne...pamtim vrlo detaljno.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 18:20   #105
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Sjetim se i dobrih i loših stvari. I znam se dobro nasmijati kad se sjetim nekih čudnovatih kombinacija.

Od jedne ufurane ševe sa bivšim sam dugo vremena imala i ožiljke pa bi se bilo teško ne sjetiti od čega su nastali.

Ali ne mogu reći da postoji netko tko je bio najbolji. Ali da pamtim situacije koje su bile hm...intenzivne...pamtim vrlo detaljno.
Kakve su perverzije u pitanju?
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 18:35   #106
Pa nisu neke ekstra perverzije u pitanju al recimo da su neki susreti obećavajuće krenuli a završili.. .. loše...

A od komičnih stvari...jedan put smo se dečko i ja odlučili kresnuti u bazenu. U tuđoj kući. U koju smo došli provjeriti alarm, vlasnici su bili na odmoru a mi smo trebali pripaziti da sve u kući bude u redu.

Jasno ti je koliko smo ozbiljno shvatili taj posao.

I usred posla dolazi njihov vučjak do ruba bazena i fiksira nas pogledom.
A jbg, cucak je uspješno odradio svoj posao čuvara i bez lajanja i režanja. Na kraju smo se samo pokupili radi tog voajera.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 18:51   #107
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Pa nisu neke ekstra perverzije u pitanju al recimo da su neki susreti obećavajuće krenuli a završili.. .. loše...

A od komičnih stvari...jedan put smo se dečko i ja odlučili kresnuti u bazenu. U tuđoj kući. U koju smo došli provjeriti alarm, vlasnici su bili na odmoru a mi smo trebali pripaziti da sve u kući bude u redu.

Jasno ti je koliko smo ozbiljno shvatili taj posao.

I usred posla dolazi njihov vučjak do ruba bazena i fiksira nas pogledom.
A jbg, cucak je uspješno odradio svoj posao čuvara i bez lajanja i režanja. Na kraju smo se samo pokupili radi tog voajera.
Mislio sam od čega si imala ožiljke?
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 18:59   #108
Niš specijalno , guslali smo ležeći na grubom tepisonu, raskrvarila sam gornji dio stopala, kak je bila duboka graba ostao mi je jako dugo ožiljak na tom mjestu. A bilo je i ljeto i sezona japanki pa da ne pričam o tome da su svi ispitivali otkud mi tak grda rana na nozi. A nisam ni primjetila ni osjetila dok nismo završili, fun times.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 19:01   #109
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
A nisam ni primjetila ni osjetila dok nismo završili, fun times.
Znači da je sex bio kvalitetan

Ja posmislio na neke igračke odma, kad ono obična ogrebotina
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 19:42   #110
Sjetim se najboljih, postujem jako dobre jebace.
Ne mastam o njima jer su bivsi i jer su mi se zbgo neceg jako zamjerili pa se ne palim na njih ma kako dobri bili.
A i vise me pali mastati o buducnosti, necem novom. Nadam se da najbolje tek dolazi
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 19:47   #111
Ja se sjetim osjeta.

A isto imam jedan ožiljak koji me podsjeća da se u žaru borbe ni ne sjećam kako sam se ozlijedila.
__________________
Sredni Vashtar je došao,
Njegove misli bile su crvene misli, njegovi zubi bijeli.
Njegovi neprijatelji tražili su mir, ali on ih je ubijao.
Aerials is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 09:46   #112
Sjetim se nekoliko zbilja dobrih, poradi kvalitete sexa, ili inih razloga, ali sjetim se i ha ha i sad me sjeta prožme. Ali za vrijeme sexa ne, ne mislim na druge...
__________________
LJudsko srce
Ljudskom srcu uvijek nešto treba,Zadovoljno nikad posve nije:
Čim željenog cilja se dovreba,Opet iz njeg sto mu želja klije.
grga1000 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger