Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2017., 22:16   #1
Pravo vrijeme

Evo još jedne teme,žalopojke

Iako sam u srednjim 20-ima,poprilično sam neiskusan s ženama,na relativnoj maloj plaći-da bi bio što samostalniji,ali ide nabolje,tako da vjerujem da ću imati kroz godinu-dvije više.

Dosta sam skinny,visok i krenuo sam u teretanu tako da vjerujem da će kroz koji mjesec biti malo ljepše tijelo

Inače sam po prirodi nestrpljiv,ali,sviđa mi se jedna cura,preko poznanika ju znam,recimo dosta o njoj,lijepa ,pametna,iz situirane,obrazovane obitelji.jednom riječju,liga iznad.

Ma što god pričali,vjerujem da za godinu dana mogu biti bolji,barem fizički,a nadam se iskusniji u seksu i tim stvarima sa ženama.

Pitanje je,da li pokušati s njom sada,ili za pola godine,godinu,jer mi je jbn stalo do te osobe i volio bi biti bolji

hvala
mjesam is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 22:27   #2
A da se probaš družiti malo s njom pa vidjeti kako diše?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 22:33   #3
Pokušaj sad.

Tko zna šta će biti za godinu.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 22:38   #4
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Pokušaj sad.

Tko zna šta će biti za godinu.
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 22:44   #5
Nemoj odma, nemaš šanse. Sačekaj koju godinu, prvo moraš nabacit mišiće, pa moraš naći bolji posao, kupit auto, kupit stan i onda kreni u akciju
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 22:52   #6
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Nemoj odma, nemaš šanse. Sačekaj koju godinu, prvo moraš nabacit mišiće, pa moraš naći bolji posao, kupit auto, kupit stan i onda kreni u akciju
A šta ako ona onda bude imala dvije vile,desetak kuća,vikendica..onda mora još čekati,šta ne?
ninozg27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 23:00   #7
Quote:
ninozg27 kaže: Pogledaj post
A šta ako ona onda bude imala dvije vile,desetak kuća,vikendica..onda mora još čekati,šta ne?
Pa logično. Jer ne možeš zbarit curu koja ima 2 vile i Mercedes amg, sa golfom 6 i stanom od 60 kvadrata.
Onda predlažem da sačeka barem još 15 godina, dok se ne obogati i usput može preći na steroide, da pojača malo mišićnu masu
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 23:11   #8
A gdje i kako planiras steci iskustvo..kad kazes iskusniji biti u sexu..
Ebiga,za to ti trebaju stvarne zene..
A promjene koje planiras, cini radi svog zadovoljstva

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 23:59   #9
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Pa logično. Jer ne možeš zbarit curu koja ima 2 vile i Mercedes amg, sa golfom 6 i stanom od 60 kvadrata.
Onda predlažem da sačeka barem još 15 godina, dok se ne obogati i usput može preći na steroide, da pojača malo mišićnu masu
A ona se do tad taman uda, rodi pokoje dijete, nabaci 15-20 kila i razvede, tak da bu još i liga ispod njegove! E onda mu je taman vrijeme za napad i ulet, sam da joj veli da je propustila svoju šansu prije 15 godina kad joj nije ni uletio!!!
__________________
add a dab of lavender to your milk, leave town with an orange, and pretend you're laughing at it
bubula is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 00:12   #10
Quote:
bubula kaže: Pogledaj post
A ona se do tad taman uda, rodi pokoje dijete, nabaci 15-20 kila i razvede, tak da bu još i liga ispod njegove! E onda mu je taman vrijeme za napad i ulet, sam da joj veli da je propustila svoju šansu prije 15 godina kad joj nije ni uletio!!!
To je to Tak bi on bio apsolutni pobjednik, mogao bi uzdignute glave hodat ispred nje, a njoj bi srce bilo slomljeno i očajnički bi ga molila na koljenima da ju uzme
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 07:41   #11
A onda če mu se svidjeti njena 20 godišnja kčer.Prekrasna,slatka,fantastično građena,pametna,slatka,sposobna i puna lova.Prva liga,favorit
ninozg27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 09:05   #12
Quote:
mjesam kaže: Pogledaj post
Evo još jedne teme,žalopojke

Iako sam u srednjim 20-ima,poprilično sam neiskusan s ženama,na relativnoj maloj plaći-da bi bio što samostalniji,ali ide nabolje,tako da vjerujem da ću imati kroz godinu-dvije više.

Dosta sam skinny,visok i krenuo sam u teretanu tako da vjerujem da će kroz koji mjesec biti malo ljepše tijelo

Inače sam po prirodi nestrpljiv,ali,sviđa mi se jedna cura,preko poznanika ju znam,recimo dosta o njoj,lijepa ,pametna,iz situirane,obrazovane obitelji.jednom riječju,liga iznad.

Ma što god pričali,vjerujem da za godinu dana mogu biti bolji,barem fizički,a nadam se iskusniji u seksu i tim stvarima sa ženama.

Pitanje je,da li pokušati s njom sada,ili za pola godine,godinu,jer mi je jbn stalo do te osobe i volio bi biti bolji

hvala

odmah kreni ,
nemaš šta čekat !
vojkec is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 09:15   #13
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
A da se probaš družiti malo s njom pa vidjeti kako diše?
Ma ne, bolje pričekat neko vrijeme pa uletit s "E mala, idem u teretanu i jebem sve u 16. Jesi za malo akcije?"




__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 09:19   #14
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Ma ne, bolje pričekat neko vrijeme pa uletit s "E mala, idem u teretanu i jebem sve u 16. Jesi za malo akcije?"




Nemre tak kad ne bu vidio akcije jer će bit zauzet teretanom i skupljanjem nofčeka

Može recimo reć "E mala, vid' moje pile i kuće, a imam i biceps za tebe. Jesi za malo akcije?"
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 10:42   #15
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
a imam i biceps za tebe.
http://s8.postimg.org/hgo2ctvlx/image.jpg
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 10:45   #16

Tako je! Ko šljivi bicepse, ak je to sve kaj se nudi.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 11:41   #17
Ne vole sve zene misicave frajere ! Ja ih se cak i bojim xD
Probaj,riskiraj jer vec za mjesec dana moze doc drugi .. Za godinu dana moze vec bit u braku i onda si izvisio dok ganjas misice i bolju karijeru il sta vec sretno
__________________
"Moćan plamen prati malu iskru"
buntivnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 12:55   #18
Znam da je mnogima zajebancija,ali nemojmo se lagati,prvi dojam je najbitniji.

Viši sam,dosta mršav,prije nisam toliko brinuo o tome,sad vidim da bi mi dobro došla koja kila,pogotovo malo mišića.ne mislim ništa ekstra mišićavo

K tome,općenito s ženama i seksom sam početnik,a mladoj osobi je i to poprilično bitno.

jednostavno,nebi to htio sjebat baš tako lako
mjesam is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 13:04   #19
Ili možeš, recimo, probati s njom vidjeti kako bi se stvari mogle odvijati. Pa s njom istraživati neke nove sfere i stjecati neka nova iskustva. I s njom raditi nešto što do sad nikad nisi. A možda nije ni ona.

Ili možeš čekati da prođe ona i još neka i još neka i još neka i ti onda imaš mišiće i x godina si stariji i još manje iskustva imaš. Osim u teretani.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 13:08   #20
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Ili možeš, recimo, probati s njom vidjeti kako bi se stvari mogle odvijati. Pa s njom istraživati neke nove sfere i stjecati neka nova iskustva. I s njom raditi nešto što do sad nikad nisi. A možda nije ni ona.

Ili možeš čekati da prođe ona i još neka i još neka i još neka i ti onda imaš mišiće i x godina si stariji i još manje iskustva imaš. Osim u teretani.
Nisam mislio x godina,neznam i jel zauzeta tenutno,ali mogu više ponuditi kroz pola godine-godinu.

A pokušavat sada,pa onda opet za godinu dana je glupo.
mjesam is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger