Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2017., 13:19   #641
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
A sta kad se ti dobro osjecas u svom tijelu, a okolina oko tebe cesto misli da ne bi trebao?
Bilo da imas visak ili manjak... isti k.

Znam da i mrsave napadaju i prozivaju, to mi jednako nije ok.
dobro pitanje, ali i odgovor je sadrzan u postu kojeg si quotala

ako si ti zadovoljna sobom, okolina ce jako tesko nesto previse srati
i onda lako dodes na to da nekome pases, nekome ne
prvi i osnovni uvjet je samopuzdanje i samopostovanje

a ljudi su ljudi, neki ce imati nesto za reci o debelima, neki mrsavima, visokim, niskima, celavim, crnim, plavim....
ZgSash is offline  
Old 23.03.2017., 13:30   #642
Pa ja sam zadovoljna ali ljudi svejedno seru, kao i svima
Ne drzi self respect kretene podalje. Ok, neke mozda da, ali dovoljno drskih uvijek ima


Stvar je samo kaj ja ne reagiram na to. I tako treba biti.

Reagirala bi samo na ociti bezobrazluk ali vjeruj mi neki bliski ljudi su me toliko izranjavali po emotivnoj i karakternoj liniji da mi je opaska na veliko dupe prakticki kamilica.

Radije bi da mi svaki dan govore da sam debela nego da sam prosla sav taj emocionalni stres kojeg sam dozivjela zbog ocajnih odnosa.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
TincH is offline  
Old 23.03.2017., 13:33   #643
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Pa ja sam zadovoljna ali ljudi svejedno seru, kao i svima

Stvar je samo kaj ja ne reagiram na to. I tako treba biti.

Reagirala bi samo na ociti bezobrazluk ali vjeruj mi neki bliski ljudi su me toliko izranjavali po emotivnoj i karakternoj liniji da mi je opaska na veliko dupe prakticki kamilica.

Radije bi da mi svaki dan govore da sam debela nego da sam prosla sav taj emocionalni stres kojeg sam dozivjela zbog ocajnih odnosa.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Ljudi će uvijek srat. Kako god ti izgledala, oblačila se ili razmišljala. Nema toga tko može udovoljiti svima. Najbitnije je da prebereš čije mišljenje uvažavaš i prihvaćaš, a čije pustiš da prozuji kraj tebe i ne osvrćeš se.

LittleCoffee krasan post i divno ispričana životna priča. Nadvladala si puno toga i vjerujem da ćeš i dalje nastaviti istim putem. Pobijedila si ono što je najteže pobijediti, a to je samu sebe
calea is offline  
Old 23.03.2017., 13:33   #644
vjeruj mi, naslusao sam se i ja dosta i poprilicno toga

dobro je postalo kad sam ja naucio ne reagirati, nego da me se ne dotikavlje
ZgSash is offline  
Old 23.03.2017., 13:39   #645
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
dobro pitanje, ali i odgovor je sadrzan u postu kojeg si quotala

ako si ti zadovoljna sobom, okolina ce jako tesko nesto previse srati
i onda lako dodes na to da nekome pases, nekome ne
prvi i osnovni uvjet je samopuzdanje i samopostovanje

a ljudi su ljudi, neki ce imati nesto za reci o debelima, neki mrsavima, visokim, niskima, celavim, crnim, plavim....
Ajme , ja uvijek imam nešto za reći o plavima

Mislim da se previše uzimaju k srcu nečiji komentari. Ako pričamo o (ne)sviđanju, to ne povlači paralelu da je nešto loše. Meni se sviđa određena građa tijela, ali ne mislim ništa loše o onima koji ne spadaju u okvire te građe. Kao što mi se sviđa gusta, valovita, crna kosa. Zašto bi sad netko mislio loše o sebi jer ima lišu, ravni, plavu kosu?!
Nečije preference, ukus, mišljenje nije univerzalano pravilo.
Budi sebi dobar ( da ne kažem lijep) i onome s kim jesi. Za druge te boli džon!
kokicha is offline  
Old 23.03.2017., 14:03   #646
Cool

Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
vjeruj mi, naslusao sam se i ja dosta i poprilicno toga

dobro je postalo kad sam ja naucio ne reagirati, nego da me se ne dotikavlje
Meni je dobro postalo kad sam ostarila pa su me prestali primjećivati i komentirati.
BiNebi is offline  
Old 23.03.2017., 14:04   #647
Quote:
BiNebi kaže: Pogledaj post
Meni je dobro postalo kad sam ostarila pa su me prestali primjećivati i komentirati.
Znaci dokle god komentiraju mlada sam
Pa makar i negativno

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
TincH is offline  
Old 23.03.2017., 14:08   #648
Iako ja nisam sigurna da je 'baba iz teretane', ono 'punija' mislila negativno.
BiNebi is offline  
Old 23.03.2017., 14:08   #649
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Znaci dokle god komentiraju mlada sam
Pa makar i negativno

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
paaa, skoro pa i da
kad postanes duh, bude ti zao sto te nitko ne primjecuje

ili, kako je jedna zenskica rekla "nekad sam ih samo odjebavala od sebe, sa dsam sretna i kad mi pride prosjak na cesti"
ZgSash is offline  
Old 23.03.2017., 14:31   #650
Quote:
BiNebi kaže: Pogledaj post
Iako ja nisam sigurna da je 'baba iz teretane', ono 'punija' mislila negativno.
Joj, gotovo sam sigurna da me isla malo 'spustiti', jednostavno to nanjusim.
Znam na sta mislis, ali nije to to, to obicno ide drugim tonalitetom.

No nebitno, poanta je bila pokazati da se ne govori otvoreno samo mrsavima da su mrsavi. Ima svega
Ono sto sam ja skuzila je da je mrsavijima manji bed zaliti se na to, jer su vece sanse da ce ih ljudi podrzati.
Nije da debljima manje govore, govore itekako, samo deblji sute jer ako se pozale, ljudi bi ih mogli popljuvati i reci im da su kriticari u pravu

Jbg, ruzno je kritizirati oboje, ali ajmo se ne zavaravat. Mrsavijima je u danasnjem zapadnom drustvu generalno dosta lakse nego debljima, koliko god bili verbalno provocirani.

Zadnje uređivanje TincH : 23.03.2017. at 15:01.
TincH is offline  
Old 23.03.2017., 14:56   #651
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Tvoju osobu cini i tijelo.
Ali samo kao pokretno,a ne u onom na što sam mislila ak ne zaključuješ bukvalno.
__________________
O,čuješ li to,sveznajući,vidiš li? Zašto dopuštaš zloći da vlada dobrima? Zašto me je bacio u takvu nesreću? Možeš li to gledati,ako si uistinu gore?
Marija Jurić - Zagorka
fajterina is offline  
Old 23.03.2017., 15:06   #652
Dobar dio života sam bila strašno iskompleksirana s 'kilama viška', i jer nisam izgledala onako kako sam mislila da treba izgledati. Pogotovo zbog onih famoznih komentara 'ali imaš tako lijepo lice...'

Danas polako malo bolje prihvaćam svoje kile i građu, daleko je to od 90-60-90, ali kroz tereranu i drugu fizičku aktivnost zavolis više svoje tijelo i cijenis snagu koju ima. Pomalo mi je čak i draže što sam povukla gene na tu stranu, jer s druge strane familije su sve žene 'jabuka' tipa, s mrsavim nogama i rukama, a debljaju se samo u trbuhu.

S druge strane, meni dijetom i vježbom kile odlaze redom: lice, cice, struk a vjezbom guzica raaaste
Trenutno sam na 100-80-110, ne bi se žalila da smrsavim malo, ali mi je bitnije vježba i kondicija tijela, a kile ne brojim više toliko jer nisu toliko mjerilo. Mislim da sam puno gore izgledala u fazama s cak 10-15 kila manje nego sad, ali koje su se skinule zbog nezdravih dijetnih režima i bez vježbanja.
__________________
add a dab of lavender to your milk, leave town with an orange, and pretend you're laughing at it
bubula is offline  
Old 23.03.2017., 15:11   #653
Quote:
bubula kaže: Pogledaj post
Trenutno sam na 100-80-110, ne bi se žalila da smrsavim malo, ali mi je bitnije vježba i kondicija tijela, a kile ne brojim više toliko jer nisu toliko mjerilo. Mislim da sam puno gore izgledala u fazama s cak 10-15 kila manje nego sad, ali koje su se skinule zbog nezdravih dijetnih režima i bez vježbanja.
Nice
Lijepi omjer struk-bokovi. U mene je slicno (sad kad sam se mrvicu stesala)

Ja bas gubim ravnomjerno, fakat nisam skuzila nekakve razlike u smislu da negdje ide vise negdje manje. Omjeri su mi bas isti isti, samo se silueta smanjuje Jedina razlika je moozda da mi je struk marvicu istaknutiji s manje kg ali ne bas znatno.
Zato mi se znalo desiti da u ogledalu ne skuzim +5kg, tek kad pokusam navuci hlace

Na komentare o licu sam i ja alergicna
Ono, da sam ruzna, kaj, onda bi bilo ok? Ili?
TincH is offline  
Old 23.03.2017., 15:24   #654
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Na komentare o licu sam i ja alergicna
Ono, da sam ruzna, kaj, onda bi bilo ok? Ili?
Uvijek mi je to bilo ono 'mogla bi biti jebena...ali nisi'
S druge strane tu samopouzdanje ima veeeliku ulogu. Mislim da ni sama nisam još došla do neke potrebne razine po tom pitanju. Ono, kad vidim jače curke po gradu zgodne i super sređene ali kad se trebam ja srediti 9/10 puta mi bude neugodno. Unutarnji glas koji kaže šta bi ti naglasavala dekolte, struk ili bokove, sakrij se, ništa ti to ne pomaže mislim da i dalje najčešće igram na kartu lica, valjda sam tako naučila kroz djetinjstvo i pubertert, tek se sada polako trudim to mijenjati. Ali i onda kad se obucem tako i dalje je taj glasic koji kaze da ne bi trebala..a glasic počne vikat kad uđem u zaru i probam naci traperice, pa kad shvatis da nisi na dječjem nego ipak na ženskom odjelu
__________________
add a dab of lavender to your milk, leave town with an orange, and pretend you're laughing at it
bubula is offline  
Old 23.03.2017., 15:31   #655
Da da i ja obozavam vidjeti takve sredjene koke

A prema sebi sam dugo bila puno strozija. Ne mogu to nikako razumjeti. Ni dan danas.

Inace, mi kao takve - uvijek naglasiti struk, nikako oni cjevasti krojevi, mora biti hourglass linija kroja. Ali ne preusko niti presiroko
I obavezno lagani dekolte i ne treba bas ful skrivati guzicu ako je cvrsta.

Naravno pod uvjetom da ne nosis prozirne tajice vec normalne hlace ili sos koji ti pristaju.
Kome ne pase neka ne gleda.





Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
TincH is offline  
Old 23.03.2017., 15:35   #656
Quote:
bubula kaže: Pogledaj post
Dobar dio života sam bila strašno iskompleksirana s 'kilama viška', i jer nisam izgledala onako kako sam mislila da treba izgledati. Pogotovo zbog onih famoznih komentara 'ali imaš tako lijepo lice...'

Danas polako malo bolje prihvaćam svoje kile i građu, daleko je to od 90-60-90, ali kroz tereranu i drugu fizičku aktivnost zavolis više svoje tijelo i cijenis snagu koju ima. Pomalo mi je čak i draže što sam povukla gene na tu stranu, jer s druge strane familije su sve žene 'jabuka' tipa, s mrsavim nogama i rukama, a debljaju se samo u trbuhu.

S druge strane, meni dijetom i vježbom kile odlaze redom: lice, cice, struk a vjezbom guzica raaaste
Trenutno sam na 100-80-110, ne bi se žalila da smrsavim malo, ali mi je bitnije vježba i kondicija tijela, a kile ne brojim više toliko jer nisu toliko mjerilo. Mislim da sam puno gore izgledala u fazama s cak 10-15 kila manje nego sad, ali koje su se skinule zbog nezdravih dijetnih režima i bez vježbanja.
Ovo su super mjere.
Flat is offline  
Old 23.03.2017., 15:36   #657
Quote:
bubula kaže: Pogledaj post
Uvijek mi je to bilo ono 'mogla bi biti jebena...ali nisi'
S druge strane tu samopouzdanje ima veeeliku ulogu. Mislim da ni sama nisam još došla do neke potrebne razine po tom pitanju. Ono, kad vidim jače curke po gradu zgodne i super sređene ali kad se trebam ja srediti 9/10 puta mi bude neugodno. Unutarnji glas koji kaže šta bi ti naglasavala dekolte, struk ili bokove, sakrij se, ništa ti to ne pomaže mislim da i dalje najčešće igram na kartu lica, valjda sam tako naučila kroz djetinjstvo i pubertert, tek se sada polako trudim to mijenjati. Ali i onda kad se obucem tako i dalje je taj glasic koji kaze da ne bi trebala..a glasic počne vikat kad uđem u zaru i probam naci traperice, pa kad shvatis da nisi na dječjem nego ipak na ženskom odjelu
A koliko godina imas?
Dobar partner moze pomoci puno oko samopouzdanja.
Flat is offline  
Old 23.03.2017., 15:39   #658
Quote:
bubula kaže: Pogledaj post
Uvijek mi je to bilo ono 'mogla bi biti jebena...ali nisi'
S druge strane tu samopouzdanje ima veeeliku ulogu. Mislim da ni sama nisam još došla do neke potrebne razine po tom pitanju. Ono, kad vidim jače curke po gradu zgodne i super sređene ali kad se trebam ja srediti 9/10 puta mi bude neugodno. Unutarnji glas koji kaže šta bi ti naglasavala dekolte, struk ili bokove, sakrij se, ništa ti to ne pomaže mislim da i dalje najčešće igram na kartu lica, valjda sam tako naučila kroz djetinjstvo i pubertert, tek se sada polako trudim to mijenjati. Ali i onda kad se obucem tako i dalje je taj glasic koji kaze da ne bi trebala..a glasic počne vikat kad uđem u zaru i probam naci traperice, pa kad shvatis da nisi na dječjem nego ipak na ženskom odjelu
bitno je da si ti svjesna da se radi o tvom glsicu koji te zajebava
sljedeci put, opali ga nogom u jaja i obuci se kako zelis i UZIVAJ
obukla si se ti, kako ti mislis da ti pase i kako zelis
voli sebe i budi sama sebi hot, pa gledaj promjene oko sebe onda
ZgSash is offline  
Old 23.03.2017., 15:41   #659
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Da da i ja obozavam vidjeti takve sredjene koke

A prema sebi sam dugo bila puno strozija. Ne mogu to nikako razumjeti. Ni dan danas.

Inace, mi kao takve - uvijek naglasiti struk, nikako oni cjevasti krojevi, mora biti hourglass linija kroja. Ali ne preusko niti presiroko
I obavezno lagani dekolte i ne treba bas ful skrivati guzicu ako je cvrsta.

Naravno pod uvjetom da ne nosis prozirne tajice vec normalne hlace ili sos koji ti pristaju.
Kome ne pase neka ne gleda.





Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Imam neki osjecaj da uopce nisi velika, ali da se nerealno vidis, ali to je bas radi tih magicnih 55 kg.
Uz to, cini mi se da zene masovno lazu za bar 5 kg, a to je isto ko sa muskima oko pimpeka, vecina doda 2 cm pa ispada da su sve zene lake kao leptirici, a svi muski su batinari.
Flat is offline  
Old 23.03.2017., 15:43   #660
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Imam neki osjecaj da uopce nisi velika, ali da se nerealno vidis, ali to je bas radi tih magicnih 55 kg.
Uz to, cini mi se da zene masovno lazu za bar 5 kg, a to je isto ko sa muskima oko pimpeka, vecina doda 2 cm pa ispada da su sve zene lake kao leptirici, a svi muski su batinari.
Ti si ovdje samo dosao skupljati mjere forumasica, priznaj.

Eto me ruku pod ruku s bubulom, jel lakse sad?
Visoka sam mrvicu natprosjecno, ako je prosjek 167.



Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
TincH is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:07.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger