Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2009., 17:58   #41
Quote:
olvejs kaže: Pogledaj post
Na jednoj kavi pricam sa frendicom o sexu..
I tako se ona meni pozali kako je njen decko (sa kojim je dugo skupa) nagovara na analni sex..
Kaze sve do sad su probali, ali joj se to nikako ne sviđa, a on nikako da prestane tražit to od nje..
E sad sto je vama muskima toliko zanimljivo u tome?
Dal je to vec sama pomisao da netko nesto neda pa vam se sve vise svida ili u cem je stvar??
Il se to desava kad postanete vec siti svega..
Kada bas sve ostalo isprobate?
Cekaj jel to onaj tvoj ozenjeni?

Reci mu da proba zeninu guzu a tebe da ostavi na miru !
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Old 20.12.2009., 18:05   #42
Pa jel' on zna koliko treba pripreme za analni sex???

Uostalom kupi mi koju igračku, onda mu je svejedno...
A ne znam koji je tu pritisak? Nećeš i gotovo!
Iako ništa nije ko vlažna p........
don Vito is offline  
Old 20.12.2009., 18:20   #43
i moj je slinio za tim...
rekla sam mu da me ne gnjavi s tim,
jer nema šanse da to probamo, al ako hoće mogu ja njemu
probat nagurat stap, pa da vidi dal će mu bit dobro...
i prestao je s nagovaranjem...
__________________
čuvam ovu svetu ljubav...
Daisy_24 is offline  
Old 20.12.2009., 18:32   #44
Quote:
Ona007 kaže: Pogledaj post
Cekaj jel to onaj tvoj ozenjeni?

Reci mu da proba zeninu guzu a tebe da ostavi na miru !

ma ne radi se o meni vec o frendici, pa me zaintrigiralo sta je tako posebno, da ju bas toliko nagovara..
iako nisam ni ja probala, pa zasto ne cut sta ostali misle
olvejs is offline  
Old 20.12.2009., 18:36   #45
Quote:
Daisy_24 kaže: Pogledaj post
i moj je slinio za tim...
rekla sam mu da me ne gnjavi s tim,
jer nema šanse da to probamo, al ako hoće mogu ja njemu
probat nagurat stap, pa da vidi dal će mu bit dobro...
i prestao je s nagovaranjem...
Znači on bi gurao u tuđi šupak, ali u svoj ni za živu glavu
Dobra taktika
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 20.12.2009., 18:38   #46
Quote:
olvejs kaže: Pogledaj post
ma ne radi se o meni vec o frendici, pa me zaintrigiralo sta je tako posebno, da ju bas toliko nagovara..
iako nisam ni ja probala, pa zasto ne cut sta ostali misle
A jebiga, što je posebno. Ja ne razumijem što je posebno u pišanju po partneru, ili bolnom seksu, pa postoji milijun ljudi koji uživaju u tome.

U seksu ništa nije čudno. A ako pitaš kako se nositi s pritiskom, jebiga, nikak. Ne pristaj na ono što ne želiš i bok.
TincH is offline  
Old 20.12.2009., 18:42   #47
Quote:
betiboop kaže: Pogledaj post
a sto onda ako se neka zenska puno vlazi, to vam onda smeta?
pa da, onda uopće nemaš osjećaj pogotovo ako je trajalo duže od pola sata, onda si i umoran i gubiš feeling
__________________
ne znam kaj da pametno stavim u potpis
:Serpiente: is offline  
Old 20.12.2009., 18:45   #48
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
A jebiga, što je posebno. Ja ne razumijem što je posebno u pišanju po partneru, ili bolnom seksu, pa postoji milijun ljudi koji uživaju u tome.

U seksu ništa nije čudno. A ako pitaš kako se nositi s pritiskom, jebiga, nikak. Ne pristaj na ono što ne želiš i bok.

slazem se sa time da ne treba pristat na nesto sto ne zelis..
i stalno joj to govorim, al ona kaze da ga toliko voli da bi to napravila zbog njega..
ja ne vidim cemu u sve gurat tu ljubav..
zbog ljubavi ovo, zbog ljubavi ono..
sta ako mu nedas ne volis ga... gluposti..
olvejs is offline  
Old 20.12.2009., 18:51   #49
Quote:
:Serpiente: kaže: Pogledaj post
pa da, onda uopće nemaš osjećaj pogotovo ako je trajalo duže od pola sata, onda si i umoran i gubiš feeling
strasno jer ja se puno vlazim

al dobro, ne volim maratonski sex a mislim da ni ovaj potencijalni to ne voli pa ce mu valjda biti dobro

vish ovaj don vito gore voli vlaznu picu, ima nade za nas vlazne
betiboop is offline  
Old 20.12.2009., 18:54   #50
Analni sex... uzasno! Od same pomisli me sve zaboli
vegangel is offline  
Old 20.12.2009., 19:19   #51
Quote:
Daisy_24 kaže: Pogledaj post
i moj je slinio za tim...
rekla sam mu da me ne gnjavi s tim,
jer nema šanse da to probamo, al ako hoće mogu ja njemu
probat nagurat stap, pa da vidi dal će mu bit dobro...
i prestao je s nagovaranjem...
Nek si mu i rekla. Da može čovjek počet tražit gdje će dobit.
luckynumberseven is offline  
Old 20.12.2009., 21:46   #52
Ja se grozim "jebanja" u guzu. Meni taj način naginje na pederasto ponašanje. Ne bi svoj presavršeni kurac nabijao među govna da mi platiš. Ali ja imam mišljenje o tome zašto neki tipovi žele "jebati" u guzu. Mislim da su ili pederi koji to rade i sa svojim "dečkom" a cura im je paravan ili imaju pre maleni i pre uski kurac, pa vaginalnim koitusom ne mogu dovesti svoju curu do orgazma a možda ni sami ne uživaju. I da završim, preferiram veće pičke.
__________________
Ghost of the Navigator
navigator1 is offline  
Old 20.12.2009., 22:07   #53
definitivno većina muških to želi... bitna je dobra priprema..i naravno, povjerenje... i ne može se to odjednom odraditi da bude gušt..lol...
a dečki koji to žele nisu pederi..osim psihološkog.. i fiziološki je faktor..lol...
tropica is offline  
Old 20.12.2009., 22:53   #54
Quote:
navigator1 kaže: Pogledaj post
Ja se grozim "jebanja" u guzu. Meni taj način naginje na pederasto ponašanje. Ne bi svoj presavršeni kurac nabijao među govna da mi platiš. Ali ja imam mišljenje o tome zašto neki tipovi žele "jebati" u guzu. Mislim da su ili pederi koji to rade i sa svojim "dečkom" a cura im je paravan ili imaju pre maleni i pre uski kurac, pa vaginalnim koitusom ne mogu dovesti svoju curu do orgazma a možda ni sami ne uživaju.

da,latentni pederi
dam guzu onog trena kad se on prvo naguzi
samo ne znam bi li to preživio
rozarija is offline  
Old 20.12.2009., 23:46   #55
ma ne virujem da su to latentni pederi, mada sam nedavno cula da je cak 30% muske populacije homoseksualno

mozda ovi sto vole u guzu su samo pederi u dusi kad im treba ta nadmocnost nad zenama

pun k. muskih to voli i dosadni su s tim
betiboop is offline  
Old 20.12.2009., 23:55   #56
Quote:
betiboop kaže: Pogledaj post
ma ne virujem da su to latentni pederi, mada sam nedavno cula da je cak 30% muske populacije homoseksualno

mozda ovi sto vole u guzu su samo pederi u dusi kad im treba ta nadmocnost nad zenama

pun k. muskih to voli i dosadni su s tim
ma nekako mi se cini da im to tolko ne predstavlja neku nadmoc nad zenom..
a opet.. hmm..
ima ih svakakvih..
olvejs is offline  
Old 21.12.2009., 00:06   #57
Ne znam kako se cure ne znaju snaći u toj situaciju. Dovoljno je da mu kaže... zamisli dragi, kako bi ti bilo da ja tebi nešto guram u šupak, dali bi svršio od toga? I stvar rješena.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 21.12.2009., 00:59   #58
ma nemate vi pojma sta valja... ljudi koji nezele SVE probat u seku nemaju pojma sta je pravi gust!!! ma otidi u knjiznicuz uzmi kamasutru i samo probavaj i trazit ces me da mi zahvalis nakon nekog vrimena ...
f@ust is offline  
Old 21.12.2009., 01:06   #59
Quote:
f@ust kaže: Pogledaj post
ma nemate vi pojma sta valja... ljudi koji nezele SVE probat u seku nemaju pojma sta je pravi gust!!! ma otidi u knjiznicuz uzmi kamasutru i samo probavaj i trazit ces me da mi zahvalis nakon nekog vrimena ...

da ti vjerojatno znas kakav je osjecaj kad ti ga neko gurne u supak
a samo ti onda uzivaj.. i izvjezbavaj tu debilnu knjizicu
olvejs is offline  
Old 21.12.2009., 09:59   #60
Quote:
navigator1 kaže: Pogledaj post
Ja se grozim "jebanja" u guzu. Meni taj način naginje na pederasto ponašanje. Ne bi svoj presavršeni kurac nabijao među govna da mi platiš. Ali ja imam mišljenje o tome zašto neki tipovi žele "jebati" u guzu. Mislim da su ili pederi koji to rade i sa svojim "dečkom" a cura im je paravan ili imaju pre maleni i pre uski kurac, pa vaginalnim koitusom ne mogu dovesti svoju curu do orgazma a možda ni sami ne uživaju. I da završim, preferiram veće pičke.
Možda bolje da se zapitaš zašto se groziš seksa sa ženama, a s druge strane toliko razmišljaš o pederima, i o pederskom seksu
luckynumberseven is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger