Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2009., 00:29   #141
Quote:
Zelenogorac kaže: Pogledaj post

Koliko god okretao i skretao, sad sam se izgubio.
ma jel moguce
betiboop is offline  
Old 22.12.2009., 00:29   #142
Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
Snalazis se na tom podrucju, vidim.
A moram šta ću. Ali ako me žene već nisu rastrgale, đe će jedan medo. Nego jesi li to počela razmišljati o


































vlaku i tunelu?
Zelenogorac is offline  
Old 22.12.2009., 00:32   #143
Jesam, pozeljela sam biti ispred tog vlaka u tunelu cim sam pocela citati tvoje postove.
Hatsepsut is offline  
Old 22.12.2009., 00:37   #144
Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
Jesam, pozeljela sam biti ispred tog vlaka u tunelu cim sam pocela citati tvoje postove.
genijalno
betiboop is offline  
Old 22.12.2009., 00:42   #145
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Ti si inače pametan dečko... kaj ti je ovo tebalo?
ne slazes se sa mojim misljenjem?


ja mislim da ako vec zelimo radikalno promijeniti necije misljenje, onda je takticniji pristup da ga sami promijene i/ili da imaju osjecaj da je to njihova ideja.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 22.12.2009., 00:45   #146
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
onda je takticniji pristup da ga sami promijene i/ili da imaju osjecaj da je to njihova ideja.
Vec razmisljas kao zena, predugo si u vezi.
Hatsepsut is offline  
Old 22.12.2009., 08:25   #147
Quote:
Lucky_star kaže: Pogledaj post
Moraš shvatiti da jednako kao što se ti opireš mogućnosti da primiš u guzicu nešto tvrdo (jer se bojiš, smatraš to neprirodnim) tako se i mnoge žene boje i smatraju neprirodnim da one prime u guzicu. Guzica nam je svima ista i stvorena je za sranje a ne jebanje, pa od tuda dolazi nelagoda. Ako nisi nikad primio kurac u guzicu ne možeš znati dal bi ti se svidjelo, ne možeš odmah odbaciti tu mogućnost (jer se mnogim frajerima sviđa i paše im) ali to ne znači da te itko ima pravo siliti na tako nešto. Isto pravo imaju i žene, dakle bez obzira što nisu probale i ne znaju pouzdano dal bi im se svidjelo imaju pravo reći NE.
To što si ti muško pa smatraš da ti nisi taj koji prima kurac ti nije nikakv argument nego tvoje pravo da tako misliš. Isto pravo ima i žena koja može reći da smatra da je šupak samo za govna pa neće dat da ju tu jebeš. To također nije argument nego njeno pravo da tako misli.

Sve drugo je psihičko i fizičko silovanje. I zato prestani forsirati tezu prirodno je jebat žene u anus jer imam kurac a one nemaju i to će im se po defoltu svidjet jer su žene, ah lucky me jer ČAK I DA JE TO TAKO (a nije jer fizički muškima to više paše) ŽENA MORA DOĆ DO TOGA SAMA i sama to tražit a ne da ju netko SILI, UCJENJUJE i PRIJETI.
sve je receno - ovako razmislja muskarac (po meni).

Zelengorac & WishFish nesto mi se punoo trudite - gay je ok
btw. jel mirakul sto ce tipovi kao Lucky and 4fun dobit i kad netraze a vi morate sakom od sto i pokazati (sebi dokazat) da ste muskarci
__________________
Tko više želi, više daje;
IVAN KUŠAN
Margery Daw is offline  
Old 22.12.2009., 09:00   #148
Quote:
zeusxl kaže: Pogledaj post
[/B]
Tako je.Uguraj mu partviš,pa ga pitaj jel mu super.
ma cekic za snicle tucat...
__________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome
sebi.
librica is offline  
Old 22.12.2009., 09:41   #149
Quote:
olvejs kaže: Pogledaj post
Na jednoj kavi pricam sa frendicom o sexu..
I tako se ona meni pozali kako je njen decko (sa kojim je dugo skupa) nagovara na analni sex..
Kaze sve do sad su probali, ali joj se to nikako ne sviđa, a on nikako da prestane tražit to od nje..
E sad sto je vama muskima toliko zanimljivo u tome?
Dal je to vec sama pomisao da netko nesto neda pa vam se sve vise svida ili u cem je stvar??
Il se to desava kad postanete vec siti svega..
Kada bas sve ostalo isprobate?
ja ne namjeravan nikog ništa nagovarati...ako voli ševit ću je u guzu rado, ako bi tila probati a nije probala zašto ne...ali ako joj se ne sviđa ili uopće ne želi probati, na pada mi napamet je tlačiti...neko voli neko ne, ona će si naći lika koji isto ne voli anlnoa, a on će si naći curu koja voli.problem riješen.

rješenje :nek si lik nađe drugu curu!problem riješen!hvala lijepa!
vicomte is offline  
Old 22.12.2009., 10:06   #150
Quote:
little_devil kaže: Pogledaj post
ni ja ne znam koji je interes muskaraca al za zene..uff, one koje ne zele probati nemaju pojma sto propustaju
Hajde, da se i ja sa tobom nešto složim . Nije čudo kaj je snijeg vani

Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Neka mu da. Kad mu jednom na pimpiliniću ostane komadić govanca, možda ga želja prođe
Topla voda čuda čini.. Ne bi rekao čovjek..

Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
cuj, ako joj je neprivlacna sama pomisao, mozda frajer prvo treba poraditi na tome da joj ideja bude napeta, prije nego sto joj krene gurat kitu straga.
Tako je, nema "smaranja" žene.. Sa sadašnjom ljubavnicom, čekao sam 3 mjeseca na analac, bez ikakvog pritiska.. Znala je ona od početka što ja volim, i nisam to više spominjao.. Al je bilo u zraku nekako.. A sad - nema orgazma za mene, koji ne prospem u njenu divnu krasnu guzu
sex-addict is offline  
Old 22.12.2009., 11:54   #151
Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
Jesam, pozeljela sam biti ispred tog vlaka u tunelu cim sam pocela citati tvoje postove.
Znam ja da se tebi sviđa moj vlak. A meni je tvoj tunel baš onak, mmmmm.

Quote:
Margery Daw kaže: Pogledaj post
sve je receno - ovako razmislja muskarac (po meni).

Zelengorac & WishFish nesto mi se punoo trudite - gay je ok
btw. jel mirakul sto ce tipovi kao Lucky and 4fun dobit i kad netraze a vi morate sakom od sto i pokazati (sebi dokazat) da ste muskarci
Hahahaha... Lucky star je žena. A razmišlja tako jer dosada nije srela nijednoga Zelenogorca da joj malo objasni neke stvari. Hahahaha....

A ti dođi malo k nama u Zelenu Goru. Pa će ti bit ok što je ok.
Zelenogorac is offline  
Old 22.12.2009., 12:24   #152
Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
Vec razmisljas kao zena, predugo si u vezi.
ovdje je ipak posrijedi dolazenje do rezultata i biranje produktivnije metode.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 22.12.2009., 12:50   #153
Quote:
Zelenogorac kaže: Pogledaj post

Hahahaha... Lucky star je žena. A razmišlja tako jer dosada nije srela nijednoga Zelenogorca da joj malo objasni neke stvari. Hahahaha....

ups my bad,
oprosti Lucky

Quote:
ti dođi malo k nama u Zelenu Goru. Pa će ti bit ok što je ok
haaha mene strah od tog tvog ok
__________________
Tko više želi, više daje;
IVAN KUŠAN
Margery Daw is offline  
Old 22.12.2009., 12:58   #154
Quote:
betiboop kaže: Pogledaj post
ma sve 5 samo si ti dramila sto se neko usudio svom decku predlozit da mu nesto zabije u supak uspijed nagovaranja na analni
da,reakcija je samo na to glupavo ucjenjivanje koje može dolaziti jedino iz glupavog mozga. a još gore je to miješati s nagovaranjem. ucjena i nagovaranje nisu isto!!!

a ovdje se jedino spominje ucjena, a tema je nagovaranje.

Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
Jesam, ali vidim da nista od toga nisi shvatila, a ponajmanje ovo sto si od cijelog mog posta jedino citirala.
pročitaj ovo gore napisano pa ćeš shvatiti da to i tebe ide. a kaj se tiče tvojeg razumijevanja i inteligencije, izvučeno je ono najbitnije, ona esencija u kojoj je sažeta sva tvoja mudrost.više nije ni potrebno
bibica is offline  
Old 22.12.2009., 13:54   #155
Quote:
betiboop kaže: Pogledaj post
znaci tebi nije ponizavajuce kad ti ga stave u guzu? a dobro, svi smo razliciti uzivaj!
Ja ne vidim analni seks kao nešto ponižavajuće ali me jednostavno ne privlači a i deluje mi nehigijenski (btw znam i za klistir i kondom i ne želim nikoga uvrediti, ali to je moj subjektivni osećaj). Po tome sam možda različit od drugih muškaraca jer je mnogima turn-on. A i ne bih ni smeo jer i u klasičnom seksu moram da budem pažljiv, a anal je još uža rupa.

Mislim da bih pre probao ako ona želi to sa mnom i zna šta radi, zbog onih priča o prostati i muškoj G-tački, pošto to nikad nisam probao. A klasičan analni seks me stvarno ne privlači... jedino ako bi ona baš insistirala, ali to se još nije desilo.
ridli81 is offline  
Old 22.12.2009., 14:34   #156
Quote:
Zelenogorac kaže: Pogledaj post
Lucky star, a gdje sam napisao da itko išta mora? Ako nađeš riječ mora u mojim postovima častim te analnim seksom.

Istina je da sam napisao: Svaki pravi jebač pojebat će svoju žensku u guzicu i ona će u tome uživati.

Ali kad već boldaš, zašto nisi boldala i: sad, ako ju boli, istina, istina, kriv je jebač... jer primatelj je uvijek u pravu... pa ne može kao u duplju...

Je l treba ovo pojašnjavati?

Najzabavnija mi je pak teza: Normalna veza bi trebala isključivati ultimatume a ako se ne mogu dogovoriti - razlaz.

Ja to ne želilm zato jer ne želim, a ti, ako želiš biti sa mnom turaj ga u duplju punu bijesnih lasica, ali meni u guzicu nećeš. To kao nije ultimatum. Hahahaha....

Također kažeš: Neki muški to ne vole (iako partnerice traže) i šta sad? trebale bi ostavit frajera jer neće kurac u govna gurat?

Svakako. Zato što su glupi i ne znaju da postoji nešto što se zove klistiranje. Što će joj takav: em je glup, em je neće jebati u guzicu.
Ma quotala sam taj dio zato jer oslikava neke tvoje stavove koji se provlače kroz sve tvoje postove na ovoj temi- nisam shvatila bukvalno tvoju šalu.
A ono za razlaz nije smiješno - kad se ljudi raziđu jer vide da si nikako ne pašu nije isto kao kad jedno drugog time ucjenjuju, pa ostavljaju, pa se mire, pa otvaraju ovakve teme na topicu..Kod ultimatuma jedan uvijek ne shvaća šta se zapravo događa, kod razlaza je svima jasno (bar bi trebalo biti).
Lucky_star is offline  
Old 22.12.2009., 17:05   #157
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ja mislim da ako vec zelimo radikalno promijeniti necije misljenje, onda je takticniji pristup da ga sami promijene i/ili da imaju osjecaj da je to njihova ideja.
Mislim da si u pravu. Muškarci uz pravi pristup mogu žene nagovoriti na svašta... u seksu.



A žene muškarce u svemu ostalom.
__________________
Nitko ne razumije moj smisao za humor
Gusjenica_ is offline  
Old 22.12.2009., 17:18   #158
Quote:
Lucky_star kaže: Pogledaj post
Ma quotala sam taj dio zato jer oslikava neke tvoje stavove koji se provlače kroz sve tvoje postove na ovoj temi- nisam shvatila bukvalno tvoju šalu.
A ono za razlaz nije smiješno - kad se ljudi raziđu jer vide da si nikako ne pašu nije isto kao kad jedno drugog time ucjenjuju, pa ostavljaju, pa se mire, pa otvaraju ovakve teme na topicu..Kod ultimatuma jedan uvijek ne shvaća šta se zapravo događa, kod razlaza je svima jasno (bar bi trebalo biti).
Moje stavove koji se provlače kroz sve moje odgovore? A koji su to suspektni stavovi?

Ucjene? Ja mrzim ucjene. Zar to nije jasno iz mojih odgovora? Ako ćeš ti ovo, onda ću ja ovo - ucjene mrzim iznad svega.

Quote:
Gusjenica_ kaže: Pogledaj post
Mislim da si u pravu. Muškarci uz pravi pristup mogu žene nagovoriti na svašta... u seksu.



A žene muškarce u svemu ostalom.
O tome ustvari pišem. Nisu žene krive, muškarci su krivi. Nisu žene balvani, moraš s njom nježno, lijepo, polako, ništa nasilu, osim kada dođe trenutak za to - znamo mi iz Zelene Gore.
Zelenogorac is offline  
Old 05.01.2010., 01:28   #159
Quote:
crvena13 kaže: Pogledaj post
Kak se uspijevas osjecati "nadmocnijim" kad oboje radite nešto dobrovoljno i oboje uživate.... od kud onda nadmoćnost?
Crvena očito ne moze primati privatne poruke...

Pa jednostavno, prjie nisam to zeljela nije mi se bas svidjelo, ali u posljenje vrijeme i nije lose
malecka22 is offline  
Old 05.01.2010., 01:31   #160
A majke ti mile, dobre li sam ja likove imala Da mi je to samo neki predložio ili na bilo koji način sugerirao, vidio bi Boga svoga i tražio nekog drugog. Nek ga zabije svojoj materi.
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger