Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2009., 12:18   #81
Kod nas u kuci je jako "veselo" a susjedi nas vjerojatno proklinju........ja i muz hrcemo zajedno.........malo on predbacuje meni,malo ja njemu i super nam je
gurkamo jedan drugog cijelu noc naizmjence....i zasad zivimo
al probat cu to sa jastukom jer spavam bez jastuka inace.........e to ce bit mucenje...ja pokusavam zaspat a on mi pjeva serenadu
nikkia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2009., 20:56   #82
Svi ovdje izbjegavaju priznati pravi problem... pravi problem je u ljudima koji spavaju pored hrkača, a ne u hrkačima.

Problem je u laganom snu, a ne u hrkanju

Ja osobno mogu zaspat' i uz brusilicu koja brusi željeznu ogradu u blizini prozora...dokazano

Ja sam čovjek sa kvalitetnim snom!

Poradite na svome snu i prestanite tlačit' jadne ljude koji hrču
łvek is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2009., 10:10   #83
hahahah!!!
eh... da vam ja kažem iz mog iskustva TU NEMA POMOĆI
ja sam toliko bila luda da sam ga htjela zadaviti na spavanju čak sam mu to i rekla, da ako zahrče da ga neću ni buditi i ništa samo ću ga zadaviti...
htjela sam i prekinuti zbog njega jer nisam spavala cijele noći
to je izgledalo kao da imam starod djedicu od 80 godina u krevetu
Onda sam kupila čepiće za uši i spavam ko beba...
samo hebiga godišnje bacim dosta para na to, ali s obzirom da spavam ko bebica ispleti se

jedino da mi netko provali u stan dok spavam nebi ništa čula...
__________________
cijela samod stakla
katjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2009., 10:23   #84
Quote:
Samojedica kaže: Pogledaj post
Probala sam sve metode, guram ga, natežem za nos, rolam ga po krevetu, budim, natežem za gumu od gaća pa pustim da ga pljusne - i ništa.
...
Ali ja se uopće ne šalim kada ga kresnem pod rebra i ništa....
Kojim pravom sebi uzimaš slobodu maltretirati čovjeka dok spava?
Jel namjerno hrče, ono samo da tebe zajebe? Ne, jel tako?
Pa onda izvoli svoj problem riješiti sama sa sobom.
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 00:46   #85
Quote:
łvek kaže: Pogledaj post
Svi ovdje izbjegavaju priznati pravi problem... pravi problem je u ljudima koji spavaju pored hrkača, a ne u hrkačima.

Problem je u laganom snu, a ne u hrkanju

Ja osobno mogu zaspat' i uz brusilicu koja brusi željeznu ogradu u blizini prozora...dokazano

Ja sam čovjek sa kvalitetnim snom!

Poradite na svome snu i prestanite tlačit' jadne ljude koji hrču
Gle, da nije nas koji spavamo ko zečevi pola vas se ne bi ni rodilo, jer pitanje kolko predaka bi pomrlo tijekom noćnih zasjeda i katastrofa

Spavala sam ko klada možda 10 puta u životu, i to nakon težih partijanja
Ostalo sve tanko da nemre bit tanje.

Mislim, kaj mogu, jebeš ga. Ja imam bolesno tanak san. I jebeno sam potrebna, i sebi i dragom, koji, OSIM ŠTO NARAVNO HRČE , ne čuje budilicu nikad, dok ja otvaram oči na muhu u sobi Pa naravno budim i sebe, i njega, i to dva sata prije nego kaj se sama moram dić jer radim kasnije.

Dakle, budim se 18 puta noću zbog hrkanja, pijanih budala pod prozorom, ili kad cimerica ide pišat. Onda me bude 34 glasna alarma u 6 ujutro, pa telefon mojih s posla dva sata kasnije.

Mislim, čudo je što uopće uspijem nakon svega toga svaki put opet zadrijemat

Ali ne misliš li da ne bih dala sve za čvršći san?
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 01:49   #86
probaj cepice,ja sam se preporodila,a isto spavam ko zec.
mislim,budim se po noci i pred jutro,jer jednostavno slabo spavam,ali me zvukovi ne bude i uopce ih ne cujem.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 11:15   #87
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Ali ne misliš li da ne bih dala sve za čvršći san?
Probaj te čepiće ili postani alkoholičar
łvek is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 19:39   #88
vidim da se poteze pitanje krivnje...
i ok, nije kriv jadnik koji hrce...nismo retardirani da ne znamo to da covik hrce bez namjere.
Ali nismo krivi ni mi tankosnovci!
Kao da mi ne bi bili najsritniji da si mozemo narediti da imamo tvrdi san kojeg ni motorka ne ometa.
I usudila bi se reci da u jednom paru hrkac-tankosnovac, daleko vise pati tankosnovac.
Znate li vi koje ne budi hrkac barem 18 puta tijekom noci da se prekidanje sna i onemogucavanje istog koristi ko metoda torture?
Evo, ja ovog mog okricem, micem mu glavu i iznalazim 1001 nacin da barem ublazim njegovo hrkanje....i naravno da ga ometam u snu dok to radim, ali on mene ometa daleko vise....
jer dok ga ja okricem, on se ono malo promeskolji i nikad se skroz ne razbudi, nego samo nastavi spavati.
Dok on kad krene pilati mene doslovce razbudi, da ne pricam o tome koliki problem je posli toga zaspati uz daljnje neprekidno trubljenje.
Vise od jedne noci sam provela budna do jutra, dok nisam popizdila i odvojila postelju.
Sto se tice cepica, meni nijedni ne pomazu, koliko god spuzvasti i mekani bili nakon nekoliko dana mi nazuljaju uho, krene se perutati i peci.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 12:18   #89
Jako dobro znam kroz sta prolazis. Moj dragi je mene mucio sa svojim hrkanjem. Otisli smo doktoru i on je ustanovio polipe u nosu zbog kojih se to desavalo. Otisao je na operaciju i to rijesio. Sad je sve ok.
Almuccia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 19:07   #90
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Gle, da nije nas koji spavamo ko zečevi pola vas se ne bi ni rodilo...


pisurija
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 19:11   #91
ima jedna proteticka ordinacija koja se bavi konstrukcijom i izradom nekih udlaga protiv hrkanja
zagrizes u to i pajki-pajki

bilo je na dobro jutro hrvatska
navodno jako dobro funkcionira
no dok sam se ja sjetila supatnika s foruma i skocila po olovku i papir .......
....prosla baba s kolacima
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 02:10   #92
Dva su moguća rješenja i to dva jednostavna: čepići (super stvar), a ako oni ne onda spavanje u drugoj sobi! Evo meni je grlo upaljeno i kašljem kao lud. Otišao sam spavati u drugu sobu (pa piskaram) jer mi je bilo žao žene. Ono kašljem svake minute, već sebi dođoh na živce!
tanki7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 20:51   #93
Arrow

Bilo mi je žao kad sam ga morala gurati s laktom da prestane hrkati..
Odustala sam od toga, a zvuči doslovno k'o motorna pila..
Ponekad je spavao u drugoj sobi, da se ja mogu naspavati..

Kupila sam sprej protiv hrkanja i silikonske čepiće koji se prilagođavaju obliku uha..
Čini se da bi to moglo pomoći..
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 10:15   #94
Ajd da razjasnimo nešto... Nikad nisam koristila te čepiće za uši. Što kad me ujutro bude mobitel budio, hoću li ga čuti ako imam te čepiće u ušima ili ne čujem nikakve zvukove?
Orleanska I. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 20:50   #95
Quote:
PERLA_ kaže: Pogledaj post
Kupila sam sprej protiv hrkanja i silikonske čepiće koji se prilagođavaju obliku uha..
Čini se da bi to moglo pomoći..


Jel djeluje sprej?
Gdje si kupila silikonske čepove? Ja svugdje naletim samo na one žute spužvaste A htjela bi probati novitete u čepovima za uši

Quote:
Orleanska I. kaže: Pogledaj post
Ajd da razjasnimo nešto... Nikad nisam koristila te čepiće za uši. Što kad me ujutro bude mobitel budio, hoću li ga čuti ako imam te čepiće u ušima ili ne čujem nikakve zvukove?
Zvukove ili ne čuješ ili ih čuješ kao da dolaze iz jako jako velike daljine, daklem slabo
Nek te partner probudi



Moj noćas nije hrkao uopće
bluebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2009., 01:02   #96
Quote:
bluebox kaže: Pogledaj post
Zvukove ili ne čuješ ili ih čuješ kao da dolaze iz jako jako velike daljine, daklem slabo
Nek te partner probudi
Ma joj, on je taj kojeg se treba buditi. Hm, uglavnom, čepići nisu baš neko rješenje za mene.
Orleanska I. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2009., 20:26   #97
Arrow

Quote:
bluebox kaže: Pogledaj post


Jel djeluje sprej?
Gdje si kupila silikonske čepove? Ja svugdje naletim samo na one žute spužvaste A htjela bi probati novitete u čepovima za uši
Sprej je upola ublažio hrkanje, i dalje je milozvučno hrkao, tako da sprej i nije potpuno učinkovit..
Ovi silikonski čepići su najbolji koje sam do sad imala..
Odlični su, jer su kao od plastelina, mogu se modelirati prema uhu i ne ispadaju..
Kupila sam ih u ljekarni i koštaju oko 35kn..

Quote:
Orleanska I. kaže: Pogledaj post
Ajd da razjasnimo nešto... Nikad nisam koristila te čepiće za uši. Što kad me ujutro bude mobitel budio, hoću li ga čuti ako imam te čepiće u ušima ili ne čujem nikakve zvukove?
Na mobitelu imam tako rezak i neugodan zvuk budilice, da me budi i pored čepića za uši..
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2009., 21:17   #98
moj dragi spava ko beba.

kakve veze ima s topikem.
nikakve .samo vam vadim mast
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2009., 22:19   #99
Arrow

Quote:
Modesti kaže: Pogledaj post
moj dragi spava ko beba.
samo vam vadim mast

Blagotise..

Ma ovo hrkanje je skroz ozbiljan problem, naročito ako se zareda par dana nespavanja..
A problem je i što sam ja lagani spavač i hrkanje me budi iz najdubljeg sna..
Super mi je sa ovim čepićima..
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 20:18   #100
Imam isti problem kao vi.
Ekstremni hrkač je u pitanju.

Probala čepiće, nisu mi pomogli. Kao prvo, ispadaju mi(imam problematične uši s jako uskim kanalima), kao drugo, čak i kad ih uguram duboko i dalje čujem hrkanje. Ne tako glasno, ali čujem, što me ometa da zaspem.

Oboma nam je to veliki problem, jer zbog toga spavamo odvojeno, a ne bismo htjeli.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:18.