Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2011., 19:40   #1
Angry Poludjet ću - kakve pjesme mladost sluša?

Sljedeći problem je-moja kćerka slušaj taj neki ``Screamo/emo´´ bend koji se naziva Blood on the dance floor.Nemam ništa protiv emača,nisam imala ništa protiv te grupe dok nisam vidjela o kakvim se pjesmama radi i dok nisam vidjela same članove grupe!


Izgled bi nekako mogla tolerirati ali pazite sthove njezine najdraže pjesme

Shut the fu.. bi.. im rated x,never gave a fu.. so suck my di..!
Neznam dali je uredu pustit joj da sluša takve bendove,što ako ona sama počne kopirati izgled pjevača i dođe mi doma sa 1000 tattoa i pirsinga?Što vi mislite?Inače ima 13 god.
FiliHeart is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 19:54   #2
najslađe je zabranjeno voće!! to ne zaboravi
a i ne znam kako još možeš zabraniti da to ne sluša???
razgovaraj s njom i pokušaj joj objasniti što ti misliš o tim stihovima

a koja je frka u tetovažama i pirsu??!!
razgovaraj s njom!!!
__________________
blallin izlog ♥Dominik
blalla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 20:03   #3
Kaj bi rađe da ti sluša cajke i oblači se kao cajkuše?!

Ajd pusti dijete da sluša kaj hoće. Kaj se tiče tetoviranja i pirsanja mislim da niti ne može do punoljetnosti sama.
__________________
I`m a supergirl, and supergirls don`t cry
~Scarlet~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 20:35   #4
Bolje to nego cajke
a sumnjam da će je slušanje pjesama navesti na pirsanje
jer ako joj se sviđa pirsanje stavit će ga bez obzira na pjesme koje sluša
moj sluša epic rap battles of history koji mi zna dignut tlak ali jbg
__________________
Kako mi je sladak.Presladak.
mujsapujsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 21:52   #5
ja ne slušam to pa sam ispirsana i tetovirana
vedra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 01:06   #6
u ovim cajkama koje čujem po kafićima nitko ne naziva nikoga kučkom nitu mu govori da puši k...
pa ne vidim zašto su cajke gore
__________________
♥♥ Filip 18.02.2010. ♥♥
žeeljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 01:21   #7
Quote:
žeeljka kaže: Pogledaj post
u ovim cajkama koje čujem po kafićima nitko ne naziva nikoga kučkom nitu mu govori da puši k...
pa ne vidim zašto su cajke gore
omfg
__________________
Kako mi je sladak.Presladak.
mujsapujsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 07:31   #8
Ajme...

Dok sam ja bila u tim godinama, i nama je bilo baš super kada je nešto bilo "alternativno", kada je imalo neki prizvuk zločestog, buntovničkog... I što onda?

Nitko od nas nije postao serijski ubojica, nitko od nas ne nosi irokezu pod stare dane, svi smo ispali manje-više zastrašujuće obični.


I da, ja bih radije namjerno puštala to svom djetetu, samo da znam da je to kvalitetna profilaksa protiv cajki.
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 08:05   #9
Gle, ona vjerojatno uopće ne analizira stihove, možda uopće nije išla za tim o čemu pjesme govore. bar ja nisam u njenim godinama
Vjerojatno samo želi biti drukčija od vršnjaka, ili netko tko je "faca" to sluša pa ona kopira...
Naj se živcirati
*Lilly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 09:05   #10
Pusti dijete da sluša što hoće, nemoj se opterećivati time. Ako i dođe do nekih promjena u ponašanju sigurno neće biti uzrokovani glazbom koju sluša nego tu onda ima malo većih problema.


I ja imam problem, neki dan čujem svoju mišicu (6,5 god) kako sva sretna pjeva: ženaaa, majkaaa, žeeenaaa majkaaa kraljicaaaa. Znam da ju trebam pustiti da sluša ono što joj se sviđa ali, stvarno boli :
stihaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 09:19   #11
Quote:
stihaa kaže: Pogledaj post
I ja imam problem, neki dan čujem svoju mišicu (6,5 god) kako sva sretna pjeva: ženaaa, majkaaa, žeeenaaa majkaaa kraljicaaaa. Znam da ju trebam pustiti da sluša ono što joj se sviđa ali, stvarno boli :
Moja se po cijelom stanu dere: we will we will rock you! : ponosnamajka:

Ali zato zna i tko su Anćal i Ćanćal (ili već tako nekako). Trebalo mi je 10-ak dana da skopčam da su to likovi iz neke sapunice.



Možeš ih jedino pustiti na miru i nadati se da se neće primiti...
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 10:01   #12
Moja jednogodisnjakinja najvisw voli moju stiklu (vidila na tv kad je bio eurosong) i one narodne iz emisije lujepom nasom. A ja slusam nick cave-a a muz imao kokoticu svojedobno. I sto sad? Veagu brige, nek se dijete veseli
__________________
stigla cvrčkica :D
abattoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 10:10   #13
Quote:
abattoir kaže: Pogledaj post
Moja jednogodisnjakinja najvisw voli moju stiklu (vidila na tv kad je bio eurosong) i one narodne iz emisije lujepom nasom. A ja slusam nick cave-a a muz imao kokoticu svojedobno. I sto sad? Veagu brige, nek se dijete veseli
kaj je više nema
__________________
Kako mi je sladak.Presladak.
mujsapujsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 10:12   #14
Quote:
abattoir kaže: Pogledaj post
Moja jednogodisnjakinja najvisw voli moju stiklu (vidila na tv kad je bio eurosong) i one narodne iz emisije lujepom nasom
mislim da je odnos jednogodišnjaka prema omiljenoj glazbi ipak malo drugačiji od odnosa tinejdžera, zar ne?
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 11:28   #15
Slažem se bolje je da sluša ovo nego cajke,ali mislim da su stihovi pretjerani,skoro pa svaka pjesma je o seksu,kak ce je ovaj natakunut itd.
To mi se nimalo nesviđa
FiliHeart is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 11:37   #16
Moras se malo iskulirat,dijete ti je u pubertetu.

Trenutni izbor omiljene muzike,u tom uzrastu,srecom je prolazna pojava.
Aruena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 11:45   #17
Quote:
Aruena kaže: Pogledaj post
Moras se malo iskulirat,dijete ti je u pubertetu.

Trenutni izbor omiljene muzike,u tom uzrastu,srecom je prolazna pojava.

O debeli potpis.
Ja sam prošla sve moguće faze - od grungea do panka preko techno partya

Pa me evo normalne i uzorne mame

Jedino što danas imam čudan glazbeni ukus, ovisno o raspoloženju - jedan dan slušam Nirvanu, a sutra Papaya day & night summer mix
__________________
"Racionalni um je sluga intuitivnom umu. Mi smo zaboravili na kraljevski dar i dali smo počast sluzi."
Zaraa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 11:47   #18
Rađe to nego da mi pjeva Kemiju, Bižuteriju, Aspirin i ostalo. Kak ja opće znam te pjesme????? Ah da, pa trešte od svukud
ptica_dodo7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 11:48   #19
baš su slatki
tetovirat ju neće nitko bez tebe do 18., pirsat također, a sve što eventualno sama izbuši kad makne pirs se neće ni vidjet.
daj oladi malo. di bi moja mater došla da je pizdila zbog nas troje.




nisam sotonist, nisam čitava spirsana i tetovirana(samo malo ), nemam modru kosu(još) i čist sam dobra majka svom djetetu. i radije bih da pjeva to neg cajke. to su samo lirike bogtemazo. to nije njeno mišljenje neg preseravanje nekog benda. sam kaj to njoj(nama)dobro zvuči.
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction

Zadnje uređivanje BlackLotus : 05.07.2011. at 12:05.
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 11:50   #20
I da, jedan savjet za tetoviranje i pirsanje.......Ima 13 godina, ak joj padne na pamet tak nekaj, obećaj joj neku sitnu tetovažu il pirs za kajjaznam, 16. rođendan il nekaj nekak ju smuljaj i odvedi ju u salon, ne pizdi previše da joj ne padne na pamet otić kod frenda od frendice koji je inače recimo autolimar pa usput tetovira i pirsa doma.......a možda ju prođe
ptica_dodo7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:46.