Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2012., 17:52   #41
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Što imaš od tuđih iskustava? otići ćeš nakon što pročitaš da je neka Marina otišla? Ostati zato što je neka Ivana ostala i eno je k'o da je živa?

Puno bolje ti je razmisliti bi li otišla ako bi znala da nikad više nećeš sresti nikoga. To je jedan od načina da spoznaš želiš li se razvesti zbog sebe ili nekog drugog.

Koliko god jadno zvucalo ali da se on nije pojavio ne bi se razvela..pomirila bi se sa ovim kako je i trunila bi.
nesigurna123 is offline  
Old 06.07.2012., 17:57   #42
Quote:
nesigurna123 kaže: Pogledaj post
Moj muz je se promjenio. Vidim po njemu da se jako trudi oko mene, nema tu vise ni izlasaka sve je onako kako je ranije trebalo da bude ....
Jedan je konacno onaj stari kakvog sam prije voljela
Dobila si što si htjela od muža, i to najboljim načinom - razgovorom.

Quote:
nesigurna123 kaže: Pogledaj post
Strah me da je sa ovim drugim samo neka luda strast koja ce proci onako brzo kao sto je dosla jer nisu 5mjesci nesto velilo..
Naravno da će luda strast proći!

nesigurna123 "rekao je ako se odlucim za njega da tada to odlazenje sama na more mogu zaboravit sto mi je u neku ruku i slatko"

dakle umjesto muža koji je sada osoba koju si od početka željela biraš posesivnog lika zbog lude strasti? A ovo da ti je to što je on posesivno ljubomoran slatko to neću komentirati
__________________
Some folks are wise, some are otherwise
šal_od_kašmira is offline  
Old 06.07.2012., 18:01   #43
Quote:
Blackmore kaže: Pogledaj post
Nesigurna, daj nam, molim te, ponovi koliko je taj novi frajer divan, krasan, pažljiv i obazriv...
Ok je on samo ga smeta sto se konacno ne odlucim za njega i sto je on taj drugi.
To sto je on ljubomoran sve je to u granicama.
nesigurna123 is offline  
Old 06.07.2012., 18:03   #44
Quote:
nesigurna123 kaže: Pogledaj post
Ok je on samo ga smeta sto se konacno ne odlucim za njega i sto je on taj drugi.
To sto je on ljubomoran sve je to u granicama.
Vidim, već mu se smišljaju izgovori za neponašanje...
Sretno ti bilo...
__________________
Go, little book, God send thee good passage, And specially let this be thy prayere: Unto them all that thee will read or hear, Where thou art wrong, after their to call, Thee to correct in any part of all.
Blackmore is offline  
Old 06.07.2012., 18:14   #45
Quote:
šal_od_kašmira kaže: Pogledaj post
Dobila si što si htjela od muža, i to najboljim načinom - razgovorom.
Nije razgovorom vec kad je vidio da se tu pojavio netko drugi i da bi me stvarno mogao izgubit.
Pokusavala sam ja godinama sa njim razgovarat na sto bi on svaki put odmahnuo rukom i govorio kako pretjerujem i sto fali ako ode "malo".

[/QUOTE]

Quote:
Naravno da će luda strast proći!

nesigurna123 "rekao je ako se odlucim za njega da tada to odlazenje sama na more mogu zaboravit sto mi je u neku ruku i slatko"

dakle umjesto muža koji je sada osoba koju si od početka željela biraš posesivnog lika zbog lude strasti? A ovo da ti je to što je on posesivno ljubomoran slatko to neću komentirati
Ma dajte ljudi nije posesivan
Pa ne bi ni ja sutra kad bi bili zajedno zeljela ici bez njega na more ili on bez mene...tog mi je stvarno puna kapa. To sto sam do sada godinama sama isla je sasvim druga stvar jer ovaj nikako nije zelio samnom na more, bilo je ili bit u kuci i pitat se gdje je ili otic sama na more i malo se odmorit da se ne zivciram oko njega.
nesigurna123 is offline  
Old 06.07.2012., 18:29   #46
[/QUOTE]
Ma dajte ljudi nije posesivan
[/QUOTE]

ako je stvarno rekao doslovno da možeš zaboravit ići na more bez njega ako njega odabereš onda mislim da je posesivan, ako je bilo drugačije .... nisi napisala.
Ako netko kaže da nešto možeš napravit samo s njim i nikako drugačije taj je posesivan. A možda se tebi to sviđa, možda ti to doživljavaš kao znak ljubavi. Svaki lonac nađe poklopac, u najljepšem mogućem smislu. Meni bi taj poklopac letio na sred bračkog kanala. Svatko je nekakav.....
__________________
Some folks are wise, some are otherwise
šal_od_kašmira is offline  
Old 06.07.2012., 22:16   #47
A da na godišnji odeš s mužem ove godine? Maknete se od sela i ljubavnika?
cubagirl is offline  
Old 06.07.2012., 23:56   #48
Quote:
nesigurna123 kaže: Pogledaj post
Razumjem ja da njega smeta moj odlazak i meni bi smetalo da sam na njegovom mjestu, davala bi i ja njemu sigurno neke ultimatume da se odluci..regairala bi isto kao on da sam na njegovom mjestu.

Mene sto jebe u ovoj cijeloj situaciji jeste vrijeme.. ide mi nekako prebrzo to i zato trazim vremena bar jos neko vrijeme jer mislim da bi sa vremenom postala sigurnija u svoju odluku.
Ma gle, ako dvojiš, onda nisi sigurna niti u ovog drugog. Sasvim ga sigurno ne voliš dovoljno. A to je opet dovoljan razlog da sumnjaš u svoju odluku da sa njim započneš zajednički život.
Draga moja, kada nekog jako voliš, kao što si to rekla, onda je odluka jednostavna i impulzivna. Ako nisi sigurna, onda on isto tako nije taj...tako da ti ostaje da i dalje razmišljaš, a dotle će dotični vjerojatno otići u nepovrat, a tebi ostaje da i dalje živiš sa mužem sa kojim nikada nisi bila sretna, a to nikada niti nećeš biti.
jelena1777 is offline  
Old 06.07.2012., 23:57   #49
Quote:
nesigurna123 kaže: Pogledaj post
Koliko god jadno zvucalo ali da se on nije pojavio ne bi se razvela..pomirila bi se sa ovim kako je i trunila bi.
A da počneš razmišljati da budeš sama jedan period, bez ijednog muškarca u svom životu? Da malo vidiš kako bi to bilo, upoznaš sebe i iz nesigurne postaneš sigurna?
crvena sonja is offline  
Old 07.07.2012., 03:01   #50
Quote:
nesigurna123 kaže: Pogledaj post
trn u oku mu je to moje odlazenje na more i rekao je ako se odlucim za njega da tada to odlazenje sama na more mogu zaboravit sto mi je u neku ruku i slatko
Ajme, kako li bi ti tek slatko bilo da ti polomi nosnu kost.
chocolatecookie is offline  
Old 07.07.2012., 03:16   #51
Quote:
nesigurna123 kaže: Pogledaj post
Koliko god jadno zvucalo ali da se on nije pojavio ne bi se razvela..pomirila bi se sa ovim kako je i trunila bi.
Tako je to kod onih koje ne znaju za bolje. Pomire se s nečim jer misle da tako mora biti. Ali kad vide da može biti drukčije, sve u njima se pobuni. Bolje ne znači idealno, ali znači napredak u načinu razmišljanja i daje nadu da postoji i netko odgovarajući.
-honey- is offline  
Old 07.07.2012., 05:08   #52
Quote:
nesigurna123 kaže: Pogledaj post
Koliko god jadno zvucalo ali da se on nije pojavio ne bi se razvela..pomirila bi se sa ovim kako je i trunila bi.
A, vidi, novi ti je bar otvorio oci sto se tice zabokrecine od braka. To ne znaci da je on i zivot sa njim jedino rjesenje. Ti sad znas da se ni sa cim ne trebas pomirit , a pogotovo ne trunit .

Idi lipo na more, odmori se, poslozi kockice u glavi Odluka ti mora biti kristalno jasna i cista. Tek onda je prava. Do tada, ne daj da te zbunjuju ni muz ni ljubavnik Drz' se!.
__________________
Tko ne zna, a ne zna da ne zna-opasan je-izbjegavajte ga!
Split is offline  
Old 07.07.2012., 16:43   #53
Quote:
jelena1777 kaže: Pogledaj post
Minus je ta ljubomora koja mi se ne sviđa, jer na jedan način te sumnjiči već sada...znači nije baš dobro.
Muž ti daje sada sve što želiš kako bi te zadržao, ali....ne vjerujem da će se ikada promijeniti na bolje, jer...je takav kakav je. Možda u starosti kada više neće moći lunjati okolo, ali do tada ima još jako, jako puno vremena.
Normalno da je ljubomoran. Covjek je zaljubljen/voli i mora promatrati kako ova svaku noc muzu ide u krevet. Kako je moguce da ne bude ljubomoran, ako voli?

Sto se tice muza, moze se izlaziti u 60-oj. Bar tako rade ovi gdje ja zivim
divlje srce is offline  
Old 07.07.2012., 17:15   #54
Quote:
nesigurna123 kaže: Pogledaj post
kaze da samo o meni razmislja jer ne bi zelio da dodje do toga da odem. evo danas kad je dosao sa posla donio mi je i cvijece sto godinama nije napravio osim za moj rodjendan, dan zena.
...meni je pun kuki ici sama na more i gledati okolo kako su svi sa nekim
ma muzu vjeruj mi trenutno nije ni najmanje do izlazaka, nije izasao dobrih par mjeseci ni jednom otkad je primjetio promjene kod mene.
Prava poanta u ovom slučaju ne bi bilo kako se on promjenio,već na koliko se promjenio,odnosno DOKAD?
Lako se nekome privremeno prilagodit da se nekog drugog ponovo utjera u tor,tj. da ga se navede da odustane od nekih svojih "revolucionarnih" ideja.

P.S. I dalje stojim kod toga da se zaista okrenuo u smjeru promjene da ti ne bi ove godine ponovo išla sama na more,a posebno da ti ne bi sugerirao što duži ostanak,jer tvojim dužim ostankom jedino što on dobiva je više vremena za nadoknadit propušteno od prethodnih par mjeseci.
Al misliš da će sjedit u kući,brinut i plakat??Dok ćeš ti ljetovat?
Osoba s takvom sklonosti zabavi-teško...

Dapače,iz straha od gubitka bi te vjerovatnije htio što bliže sebi,a ne da bi te gurao što dulje ili što dalje (baš kao i ranijih ljeta),a sad valjda već i zna da netko postoji...
To je jednostavno emocionalna nelogičnost...
Kad se netko boji gubitka osobe onda tu osobu dapače više steže uz sebe,a ne da će ju odmicat ili se pak sam što više "priljubljuje" uz nju ako nekud odlazi ili pak nastoji bit sveprisutan...
Ovim pokazuje samo da se boji da će te izgubit u kućanstvu kao ukućanku,al ne i da ga diraju drugi vidovi gubitka tebe...na ljetovanje ćeš svakako moći (morati) solo valjda doživotno..pa sad ako to voliš-onda i izvoliš

Zadnje uređivanje Lyte-as-a-rock : 07.07.2012. at 17:48.
Lyte-as-a-rock is offline  
Old 08.07.2012., 00:56   #55
Quote:
šal_od_kašmira kaže:

ako je stvarno rekao doslovno da možeš zaboravit ići na more bez njega ako njega odabereš onda mislim da je posesivan, ako je bilo drugačije .... nisi napisala.
Ako netko kaže da nešto možeš napravit samo s njim i nikako drugačije taj je posesivan. A možda se tebi to sviđa, možda ti to doživljavaš kao znak ljubavi. Svaki lonac nađe poklopac, u najljepšem mogućem smislu. Meni bi taj poklopac letio na sred bračkog kanala. Svatko je nekakav.....
Citirat cu ga: ]Kad mi budemo zivjeli skupa i u braku zaboravi da ides sama na more danima bez mene, toga kod mene nece biti
Nije on sada rekao da sama bez njega ne smijem nikud samo je rekao da na more zeli da skupa idemo i ako ga to sad pravi posesivnim ne znam bas mislim da uvelicavate.. Bas se pitam koliko to muskaraca ima(ne brojeci moga muza tu) koji bi zenu mirne duse pustili samu na more nekoliko dana ili tjedana bez njih?
Pa kad bi i on meni izjavio da zeli ici na more bez mene par dana ne bi mi bilo svejedno.

Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ajme, kako li bi ti tek slatko bilo da ti polomi nosnu kost.
E jebat ga.. Znaci ako mi jednu stvar brani sigurno ce me i tuc. Pretjerujete!!
A recite mi samo sta da se neka zenska javila i napisala da joj muz (ne govorim o nekim kratkim vezama nego o necemu ozbiljnijem)kaze da zeli sam na more bez nje i ona mu to zeli zabraniti? Bili je svakakvom nazvali?
nesigurna123 is offline  
Old 08.07.2012., 01:04   #56
Quote:
cubagirl kaže: Pogledaj post
A da na godišnji odeš s mužem ove godine? Maknete se od sela i ljubavnika?
Muz nema slobodno taj tjedan kad ja idem tek mu je godisnji za mjesec dana.A zelim sama otic jer mislim da ce mi pomoci ako nijednog od njih dvojice nemam u blizini. A jos trenutno imam osjecaj da me sve gusi dok sam snjim, ne znam..njegova blizina, on, tako da moram otici inaca imam osjecaj da cu puknut.

A on je rekao da za mjesec dana zeli da skupa odemo na more dva tjedana.. nakon toliko godina konacno se i tog sjetio.
nesigurna123 is offline  
Old 08.07.2012., 01:16   #57
Quote:
cubagirl kaže: Pogledaj post
A da na godišnji odeš s mužem ove godine? Maknete se od sela i ljubavnika?
Quote:
jelena1777 kaže: Pogledaj post
Ma gle, ako dvojiš, onda nisi sigurna niti u ovog drugog. Sasvim ga sigurno ne voliš dovoljno. A to je opet dovoljan razlog da sumnjaš u svoju odluku da sa njim započneš zajednički život.
Draga moja, kada nekog jako voliš, kao što si to rekla, onda je odluka jednostavna i impulzivna. Ako nisi sigurna, onda on isto tako nije taj...tako da ti ostaje da i dalje razmišljaš, a dotle će dotični vjerojatno otići u nepovrat, a tebi ostaje da i dalje živiš sa mužem sa kojim nikada nisi bila sretna, a to nikada niti nećeš biti.
Ma ja sam uvijek puno razmisljala i bila nesigurna oko nekih velikih odluka.. ocito je do mog odgoja jer od malena mi je se uvijek govorilo pazi na ovo ili ono, sta ce ovaj reci, ne znas ti to .. rijetko kad sam dobila neku pohvalu od roditelja da sam nesto dobro napravila vecinom je tu bila samo kritka sto me je napravilo jako nesigurnom, moje samopouzdanje je nula. netko tko me ne poznaje nikad to za mene ne bi rekao jer to ne pokazujem, krijem dobro ali u sebi vodim uvijek neki rat kad su bitne stvari u pitanju.
osjecaje svoje pokazati ide mi isto jako,jako tesko.

Mozda zbog toga ta moja nesigunost. Vidim i osjecam ja da ga volim, prema muzu kao prema njemu nikad nisam tako nesto osjecala. Kad sam snjim ne zelim od njega, zelim da cijeli zivot lezim u njegovom narucju, da ga gledam.
Ono sto nekad razbija ovu moju glavu jesu razmisljanja ne poznajem ga dugo sta ako je to samo neka moja zaludjenost jer sam tolike godine usamljena zato nekako trazim na vremenu da vidim hoce li potrajati, a on ne moze vise cekati.
nesigurna123 is offline  
Old 08.07.2012., 01:19   #58
Quote:
divlje srce kaže: Pogledaj post
Normalno da je ljubomoran. Covjek je zaljubljen/voli i mora promatrati kako ova svaku noc muzu ide u krevet. Kako je moguce da ne bude ljubomoran, ako voli?

Sto se tice muza, moze se izlaziti u 60-oj. Bar tako rade ovi gdje ja zivim
Oke, ali ušao je u vezu sa udatom ženom i tu je morao računati na to da ta žena ima partnera.
Ljubomora koju je pokazao zbog njezinog samostalnog odlaska na more mi se čini onak...pretjeranom, jer on nije njezin stalni partner, moguće je da će jednog dana biti, ali možda bi je trebao pustiti da ode na to more i pokuša raščistiti svoje misli.
Kada se uđe u vezu u kojoj je osoba zauzeta, onda se mora računati sa time da si drugi sve do momenta kada možda postaneš prvi. Nitko ga ne prisiljava da to trpi i da bude drugi i da čeka...to je njegova odluka. Dakle...ljubomoran je što voli ženu koja je u braku sa drugim čovjekom...na to je trebao računati prije nego što se u to upustio. To su njegovi problemi, a ona je ta koja će na kraju odabrati, osim ako on u međuvremenu ne odustane da je čeka.
jelena1777 is offline  
Old 08.07.2012., 01:32   #59
Quote:
jelena1777 kaže: Pogledaj post
Oke, ali ušao je u vezu sa udatom ženom i tu je morao računati na to da ta žena ima partnera.
Ljubomora koju je pokazao zbog njezinog samostalnog odlaska na more mi se čini onak...pretjeranom, jer on nije njezin stalni partner, moguće je da će jednog dana biti, ali možda bi je trebao pustiti da ode na to more i pokuša raščistiti svoje misli.
Kada se uđe u vezu u kojoj je osoba zauzeta, onda se mora računati sa time da si drugi sve do momenta kada možda postaneš prvi. Nitko ga ne prisiljava da to trpi i da bude drugi i da čeka...to je njegova odluka. Dakle...ljubomoran je što voli ženu koja je u braku sa drugim čovjekom...na to je trebao računati prije nego što se u to upustio. To su njegovi problemi, a ona je ta koja će na kraju odabrati, osim ako on u međuvremenu ne odustane da je čeka.
Bio je on svega svjesan na pocetku kad se u tu vezu upustio samo kako mi je par puta rekao nije ocekivao da ce me bas toliko zavolit i da ce ga toliko bolit jer sam sa drugim, a i rekao je da je mislio da cu ja odmah isti trenutak izac iz toga braka kad se to sa nama desilo.
Pricao mi je da mu najteze pada da on nista tu ne moze napraviti da bi se cijela situacija promjenila na bolje, da su njemu ruke zavezane i to ga najvise izludjuje jer je tu samo da ceka kad cu ja uhvatiti koji sat da se sretnemo i kad cu imat vremena bit sama da mu odgovorim na sms ili poziv.
A odustat je htio par puta ali uvijek bi se vratio.. doduse sad mi se nije dva dana javio, nikad nije toliko dugo
nesigurna123 is offline  
Old 08.07.2012., 02:20   #60
Stavi se na njegovo mjesto. Kako bi tebi bilo i kako bi se postavila u takvoj situaciji
-honey- is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:18.