Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2016., 20:52   #1
Ošlo sve u tri krasne... Prevara&co

Da skratim. Nakon podosta godina bračnog staža, i nakon rođenja djeteta (dijete je imalo oko godinu dana) muž me prevario. Uvijek je bio muška namiguša, ali nikako se mi nije činilo da će prekoračiti tu granicu... Uglavnom, totalan raspad sistema - ne toliko radi afere, nego zato što je totalno lagao toj drugoj ženskoj, predstavljao se kao nešto što nije, mislim da se je i zaljubio i da bi me i ostavio da joj nije toliko laži servirao. Mislim da ni sam više nije znao gdje mu je granica. Sve sam saznala od nje, našle smo se... ona je bila u još većem šoku... I grizlo me to dugo vremena, i još me grize, iako smo odlučili da ćemo pokušati ponovo...
I sad.. očito nisam ni ja neka svetica, jer sam jedno pola godine nakon toga upoznala jednog tipa i u rekordnom roku smo završili u krevetu. Uglavnom, ne znam da li me je na to natjerala osveta, bijes ili sam i ja iskvarena i ista kao i moj muž. Uglavnom tri puta smo se pukli, i kemije je izgleda nestalo, jer baš i ne komuniciramo više... Vjerojatno se ohladio i sad već lovi kakvu drugu... A ja baš nakon toga i ne funkcioniram.
Ne znam što osjećam, totalno sam u kaosu - iako ne osjećam ništa za nikoga bi željela da me se mazi i pazi, da se ponovno osjećam poželjna, da je taj novi tip malo više zagrijan za mene.. ma niti sama ne znam što bi. Stalkam ga po Faceu i imam neke čudne ispade ljubomore kad vidim, da je online ali mi se ne javlja.. a sve mi se to čini glupo, i jedva čekam da mi se javi da ga zapravo otpilim.
Dajte me skurcajte... Niti sama ne znam što bi sa sobom.
__________________
Carpe noctem.
Ainu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 21:05   #2
to je nama nasa borba dala


ja bi rekla da ti je vise ego povridjen,zato bi volila da on tebe jurca da ga otkantas pa imas svoju zadovoljstinu. nego,jl sigurno kemije nestalo s tvoje strane?
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 21:16   #3
Ma, ne znam je li uopće i bilo one prave kemije ili sam samo bila ponosna da me hoće jedan stvarno jeben lik... a jebe se njemu, to mu je vjerovatno bio najbrže dogovoren fuk u životu. A jesam kurveština...

:
Quote:
alexamona kaže: Pogledaj post
to je nama nasa borba dala


ja bi rekla da ti je vise ego povridjen,zato bi volila da on tebe jurca da ga otkantas pa imas svoju zadovoljstinu. nego,jl sigurno kemije nestalo s tvoje strane?
__________________
Carpe noctem.
Ainu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 21:22   #4
Kako je došlo do toga da se nađeš s muževom ljubavnicom?
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 21:27   #5
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Kako je došlo do toga da se nađeš s muževom ljubavnicom?
Pa kada sam ga kakti otkrila, naravno da mi je lagao (je li ikad koji priznao?) i naravno da je to bilo samo platonsko dopisivanje i blabla...

Nije mi htio reći ništa više, samo je ponavljao da idemo naprijed, idemo naprijed.. I tako smo "išli" jedno mjesec dana dok meni nije pukao film pa sam ju kontaktirala. A jadna cura, mislim da bi čak i bile dobre frendice da njega nema
__________________
Carpe noctem.
Ainu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 21:30   #6
Możda da każeś mużu, da on porazgovara sa njime i bit ćete kvit.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 21:33   #7
stani malo na loptu i sredi se. povrijeđena si, a nisi si dala vremena da se sabereš... odmah prestani stalkat onog drugog po faceu, to je sve bilo jedno veliko ništa, zaboravi...

fokusiraj se na to možeš li i želiš li s mužem dalje ili ne.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 21:36   #8
Daj diši malo.
Odjebi sve nabrojane i odmori za početak. Zen.
Ti bi sad silno htjela nešto učiniti, a nemaš pojma s kim i što i kada i gdje.
A zapravo ne trebaš ništa. Pusti sve, uzmi čašu vina i meditiraj.
Za početak.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 21:40   #9
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Daj diši malo.
Odjebi sve nabrojane i odmori za početak. Zen.
Ti bi sad silno htjela nešto učiniti, a nemaš pojma s kim i što i kada i gdje.
A zapravo ne trebaš ništa. Pusti sve, uzmi čašu vina i meditiraj.
Za početak.
Pa nije baš da ne zna što bi htjela. Zna, samo to očito ne može dobiti.

Ali slažem se sa savjetom kojeg si joj dala.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 21:40   #10
Točno to bi ja trebala. Odmorit. Bit sama.
Al ne znam ja odmorit, ne znam se smirit, kokoš... Strah me je ostat sama, to su mi utuvljivali od malena, da je žensko bez muškog ništa.

A srediti odnose s mužem... pa ništa ne veže jače od zajedničkog kredita na 20 godina, to je istina
__________________
Carpe noctem.

Zadnje uređivanje Ainu : 07.09.2016. at 21:52.
Ainu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 22:23   #11
Quote:
Ainu kaže: Pogledaj post
...
Ne znam što osjećam, totalno sam u kaosu - iako ne osjećam ništa za nikoga bi željela da me se mazi i pazi, da se ponovno osjećam poželjna, da je taj novi tip malo više zagrijan za mene.. ma niti sama ne znam što bi. Stalkam ga po Faceu i imam neke čudne ispade ljubomore kad vidim, da je online ali mi se ne javlja.. a sve mi se to čini glupo, i jedva čekam da mi se javi da ga zapravo otpilim.
Dajte me skurcajte... Niti sama ne znam što bi sa sobom.
moraš malo pazit šta želiš...ovo se pari ka poziv na redaljku

Quote:
Ainu kaže: Pogledaj post
Točno to bi ja trebala. Odmorit. Bit sama.
Al ne znam ja odmorit, ne znam se smirit, kokoš... Strah me je ostat sama, to su mi utuvljivali od malena, da je žensko bez muškog ništa.

A srediti odnose s mužem... pa ništa ne veže jače od zajedničkog kredita na 20 godina, to je istina
ka šta san jednom već reka, šta banka sastavi, to čovik ne rastavi.

ti prvo sredi sebe u glavi, pa onda odnose s mužem.
i on isto.
ti si u osvetničkom pohodu, pazi da ti se ne zalomi...jel...
__________________
“Sleep late, have fun, get wild, drink whiskey and drive fast on empty streets with nothing in mind but falling in love and not getting arrested.” H.S.T.
Jack Daniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 22:39   #12
Quote:
Ainu kaže: Pogledaj post
Točno to bi ja trebala. Odmorit. Bit sama.
Al ne znam ja odmorit, ne znam se smirit, kokoš... Strah me je ostat sama, to su mi utuvljivali od malena, da je žensko bez muškog ništa.

A srediti odnose s mužem... pa ništa ne veže jače od zajedničkog kredita na 20 godina, to je istina
Autorice, opusti se. Vratila si mužu istom mjerom i sad ste 1:1 :klap:
Nemoj mu to govoriti jer znaš kakvi su muški. To neka bude tvoja tajna i tvoja satisfakcija. Nisi nikakva kurva, nego žena koja se osvetila. Bolje i to nego da si se odmah trčala rastati.
Sad krenite ispočetka. Probao je on nešto drugo i ti. Sad znate kako to izgleda kad napravite u braku i vidjeli ste da je glupost. Brak je važniji.
Fb izbriši i onog tipa zaboravi. On je samo jedan u moru jebača koji ganjaju udane žene za sex. To ti ne treba, vjeruj mi. Samo će te još više povrijediti.
Ti i muž imate dijete i krenite tamo gdje stali prije prevara.
Sve se to može srediti, nije kraj svijeta. Možete vi to, niste prvi ni zadnji.
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 22:49   #13
Ćovjek koji ubije radi osvjete je osvjetnik, a ne ubojica?

Ku.va nije ali je preljubnica.
Bitno je u prići, da si su njih dvoje kvit po tom pitanju, tako da je braćna vaga opet ustabilizirana.
Naravno samo vaga a ne i odnos, jer im on trpi sve viśe.

Nikada nisam i neću razumjeti ljude, koji trpe u braku jer "ne mogu" otići.
Niti kredit nije izgovor, jer se ga może dalje plaćati na pola -ako se żeli.

I tako milionima ljudi prolazi żivot pored nosa u nesretnoj vezi, jer "ne mogu" otići...
GBY
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.

Zadnje uređivanje Benny : 07.09.2016. at 23:53.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 22:50   #14
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Autorice, opusti se. Vratila si mužu istom mjerom i sad ste 1:1 :klap:
Nemoj mu to govoriti jer znaš kakvi su muški. To neka bude tvoja tajna i tvoja satisfakcija. Nisi nikakva kurva, nego žena koja se osvetila. Bolje i to nego da si se odmah trčala rastati.
Sad krenite ispočetka. Probao je on nešto drugo i ti. Sad znate kako to izgleda kad napravite u braku i vidjeli ste da je glupost. Brak je važniji.
Fb izbriši i onog tipa zaboravi. On je samo jedan u moru jebača koji ganjaju udane žene za sex. To ti ne treba, vjeruj mi. Samo će te još više povrijediti.
Ti i muž imate dijete i krenite tamo gdje stali prije prevara.
Sve se to može srediti, nije kraj svijeta. Možete vi to, niste prvi ni zadnji.
je, to šta mu je vratila je smirilo za popizdit.

a i to tješenje da se može sredit, tako kako pišeš, ispada da je to ka minjat gumu na autu.
nigdi kod nje nisan primjetia izrazitu volju za tim da se to sredi s mužem.

više mi se pari da će bit samo odgadjanje neizbježnog, i međusobno jebuckanje ko s kim stigne. valja ovaj nogometni rezultat neće preć u rukometni...ili još gore... košarka
__________________
“Sleep late, have fun, get wild, drink whiskey and drive fast on empty streets with nothing in mind but falling in love and not getting arrested.” H.S.T.
Jack Daniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 22:59   #15
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Autorice, opusti se. Vratila si mužu istom mjerom i sad ste 1:1 :klap:
Nemoj mu to govoriti jer znaš kakvi su muški. To neka bude tvoja tajna i tvoja satisfakcija. Nisi nikakva kurva, nego žena koja se osvetila. Bolje i to nego da si se odmah trčala rastati.
Sad krenite ispočetka. Probao je on nešto drugo i ti. Sad znate kako to izgleda kad napravite u braku i vidjeli ste da je glupost. Brak je važniji.
Fb izbriši i onog tipa zaboravi. On je samo jedan u moru jebača koji ganjaju udane žene za sex. To ti ne treba, vjeruj mi. Samo će te još više povrijediti.
Ti i muž imate dijete i krenite tamo gdje stali prije prevara.
Sve se to može srediti, nije kraj svijeta. Možete vi to, niste prvi ni zadnji.
Ne znam kako na fin nacin reci koliko je ovaj post grozan
Ostat u braku radi djeteta i kredita...jako glupo
Ocito,ona je stalno ocekivala muzevu nevjeru,kad ga je provjeravala...i,naravno,nasla je
Da,i sto sad?

Ovo je klasicna zamka za sve zene koje godinama samo brinu varaju li ih muzevi i frajeri,a kad to konacno i dobiju,ne znaju sto bi s tim
Jer,naravno,u vezi/braku,najvaznije je vara li te on ili ne:klap:
__________________
heroj ulice
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 23:13   #16
Šta ste vi muški odmah skočili?
Autorice, vidiš, iz tog razloga sam ti rekla da mužu ne govoriš da si mu vratila prevaru.
Od vas trojce koji ste odmah naskočili na moj post, koji je u braku uopće?
Kako radi muški ego, on može varat, a ona odmah kurva ako vrati
Bolje da mu je vratila, nego da se odmah rastaju. Bračne krize se rješavaju, ako postoji ljubavi između partnera.
Ne morate se uopće truditi meni objašnjavati što je to brak i ljubav... imam više od 30 godina staža u tome i dobro znam o čemu pričam. Amen
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 23:16   #17
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Šta ste vi muški odmah skočili?
Autorice, vidiš, iz tog razloga sam ti rekla da mužu ne govoriš da si mu vratila prevaru.
Od vas trojce koji ste odmah naskočili na moj post, koji je u braku uopće?
Kako radi muški ego, on može varat, a ona odmah kurva ako vrati
Bolje da mu je vratila, nego da se odmah rastaju. Bračne krize se rješavaju, ako postoji ljubavi između partnera.
Ne morate se uopće truditi meni objašnjavati što je to brak i ljubav... imam više od 30 godina staža u tome i dobro znam o čemu pričam. Amen
a u prevari?

ostalo mi je uopće djetinjasto komentirat, iman ionako previše opomena.
p.s.varalica je inače oba spola, malo se smiri
__________________
“Sleep late, have fun, get wild, drink whiskey and drive fast on empty streets with nothing in mind but falling in love and not getting arrested.” H.S.T.
Jack Daniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 23:21   #18
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Šta ste vi muški odmah skočili?
Autorice, vidiš, iz tog razloga sam ti rekla da mužu ne govoriš da si mu vratila prevaru.
Od vas trojce koji ste odmah naskočili na moj post, koji je u braku uopće?
Kako radi muški ego, on može varat, a ona odmah kurva ako vrati
Bolje da mu je vratila, nego da se odmah rastaju. Bračne krize se rješavaju, ako postoji ljubavi između partnera.
Ne morate se uopće truditi meni objašnjavati što je to brak i ljubav... imam više od 30 godina staža u tome i dobro znam o čemu pričam. Amen
1.to sto ti imas 30g braka,nikako ne znaci da znas bolje od nas sto znaci brak i ljubav. I wiskey i ja smo bili u braku,i isto tako znamo dto je i brak i ljubav
2.ljudi se rastaju,svaki 3.brak,u prosjeku,a da tebe uopce nisu konzultirali...jer,jbg,oni ocito ne znsju sto je brak i ljubav...nemaju dovoljno staza
3.nisu svi ljudi jednaki,ocito
__________________
heroj ulice
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 23:43   #19
moj savjet ti je da se prvo skuliraš neko vrijeme i vidiš sama sa sobom što želiš.
ove fore da želiš da te neki super tip voli i da se zbog toga osjećaš bolje ću pripisati trenutnom turbulentnom stanju. ili to ili imaš 17 godina i potrebna ti je potvrda vlastite vrijednosti/privlačnost/čega već od strane neke druge osobe. budući si napisala da imaš dosta bračnog staža, a bome i kredit, onda valjda nemaš 17 godina.

ako još uvijek voliš muža, sjednite, iskreno porazgovarajte i vidite možete li zajedno dalje. ako mislite da možete, bez predbacivanja i konstantnog spominjanja prošlosti, bez stalne borbe ega i sl., potrudite se i sretno vam od srca!

ako zaključite da ne možete, lijepo svaki na svoju stranu, zahvalite si na dosadašnjim lijepim godinama (nadam se da su bile lijepe ), dogovorite se oko kredita i svega ostaloga kao odrasli ljudi i opet sretno od srca!

eto, super jedostavno. ne znam zašto si ljudi općenito kompliciraju živote, ostaju u brakovima bez ljubavi, žive kao cimeri, ne podnose se međusobno, tlače se i podmeću si, kad može sve puno ljepše i jednostavnije.
jojo21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 23:56   #20
E sad cu ja , ovako ja to vidim nju prevare od muza nije toliko pogodila koliko ju je pogodilo sto je nece ljubavnik.

Ljubavnik koji je bio za jednu noc ocito te nece , njega blokiraj na fejsu , imas li hrabrostI za to?

Za pocetak se smiri , sve ostalo ce se odviti svojim tobom. Sad dal ces ostati sa muzem I dal ti to uopce zelis? I dal te muz hoce ?
Anja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:14.