Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2017., 16:26   #81
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
pa kolko moraš imat da počneš razmišljat o djeci?50?
A sve je to invidualno ali je poznato za nas muskarce da nismo bas skloni takvim razmisljanjima.
Meni recimo ne pada na pamet imati vise djece jer mi sad vec pol place ode na alimentaciju.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 16:26   #82
Quote:
Notfunny kaže: Pogledaj post
Mislim da se takvi prepoznaju. Možda griješim.

mislim da bi se jako zajebala u nekim slucajevima.




naravno, sve ovo je naklapanje. mozda se tip zbilja iskonski zatelebao u zenu stariju toliko godina, spreman je na preuzimanje brige o njenoj djeci, zeli jos par svojih i sve to zato sto joj je to rekao prije sexa.

sanse da je s njegove strane to ozbiljno su niske, kako god da se na to pogleda.

iskreno, vise bih mu vjerovao da je do toga doslo nakon sto se sex desio i nesto mute vec neko vrijeme.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 16:29   #83
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
pa kolko moraš imat da počneš razmišljat o djeci?50?
Možeš o djeci razmišljati i sa 20. Ali nije isto da li on sa 31 razmišlja o tome da se napokon skrasi i ima svoju djecu i to da odgaja tuđu djecu i ulazi u ozbiljnu vezu sa ženom koja možda (da me ne bi ovdje razapeli) ne može više imati djece... Nije lako odgajati tuđu djecu, to zahtjeva veliku ljubav prema toj ženi i zrelost nositi se s djecom jer ona uvijek ne prihvaćaju novoga kao svog oca i ne gledaju na njega kao ti i to je jebeno komplicirana situacija pa mnogi muškarci zaziru od ulaženja u tako kompliciran odnos. A i ako imate svoju djecu, ti ćeš već biti na pragu 60tih kad ti to djete dođe u pubertet.

Pogotovo kad kažeš da on može imati bilo koju, dakle ne želi te iz nekakvog očaja.
A i muškarac koji se tako jako zaljubi da želi sa starijom djecu i odgajati njenu, a još nije ni bio intiman s njom...
Saberi se, ženo
Dejan992 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 16:31   #84
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
iskreno, vise bih mu vjerovao da je do toga doslo nakon sto se sex desio i nesto mute vec neko vrijeme.
Ma gluposti. Da meni 30-godišnjak s kojim sam se jednom ljubakala priča o djeci, zaključila bih da je balaviji nego što mu osobna kaže. To su priče za tinejdžere, "malo smo se pipali, sad želim s tobom kućicu u cvijeću, psa i beeeebuuu, ostavimo sve i pobjegnimo u suton jer ništa drugo nije važno"
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 16:31   #85
Quote:
Dejan992 kaže: Pogledaj post
Znam. Nisam se dovoljno precizno izrazio, već je ionako dugačak post.
Mislio sam na to da će se taj čovjek sigurno i sam brinuti za svoju djecu, barem prema tome kako autorica opisuje brak, pa da ne bude jedna od onih žena koje kasnije traže samo više i više sudskim putem.

Ne kažem da je ona takva, ali ona je ovdje ta koja će dokrajčiti taj brak a djeca će svjedno ostati njoj i on će morati plaćati još godinama (jer kaže da su mlada djeca).
I dok god redovno idu na faks, ajme tragedije.

Pa plaćao bi i trošio na svoje klince i ovako i onako.

I kao da roditelj kojem su djeca povjerena isto ne financira razne troškove bez obzira na alimentaciju...i još se s klincima većinski gomba.

Dajte bris na temu o alimentaciji.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 16:32   #86
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Ma gluposti. Da meni 30-godišnjak s kojim sam se jednom ljubakala priča o djeci, zaključila bih da je balaviji nego što mu osobna kaže. To su priče za tinejdžere, "malo smo se pipali, sad želim s tobom kućicu u cvijeću, psa i beeeebuuu, ostavimo sve i pobjegnimo u suton jer ništa drugo nije važno"
vjerojatno podcjenjujes koliko ljudi mastari o tome i za kakve se slamke hvataju.

iako, da, rukom na srce, ove pricice koje sam ja cuo su uglavnom servirane mladjoj populaciji.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 16:34   #87
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
mislim da bi se jako zajebala u nekim slucajevima.




naravno, sve ovo je naklapanje. mozda se tip zbilja iskonski zatelebao u zenu stariju toliko godina, spreman je na preuzimanje brige o njenoj djeci, zeli jos par svojih i sve to zato sto joj je to rekao prije sexa.

sanse da je s njegove strane to ozbiljno su niske, kako god da se na to pogleda.

iskreno, vise bih mu vjerovao da je do toga doslo nakon sto se sex desio i nesto mute vec neko vrijeme.
Za mene bi spominjanje djece bilo turn off
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 16:36   #88
Quote:
Dejan992 kaže: Pogledaj post
Znam. Nisam se dovoljno precizno izrazio, već je ionako dugačak post.
Mislio sam na to da će se taj čovjek sigurno i sam brinuti za svoju djecu, barem prema tome kako autorica opisuje brak, pa da ne bude jedna od onih žena koje kasnije traže samo više i više sudskim putem.

Ne kažem da je ona takva, ali ona je ovdje ta koja će dokrajčiti taj brak a djeca će svjedno ostati njoj i on će morati plaćati još godinama (jer kaže da su mlada djeca).
A pa sta koga briga koji razlog rastave ako nakon toga djeca pripadnu zeni on mora placati alimentaciju.
Malo je glupo prozivati bilo koga za raspad braka, nije to sudjenje pa ce krivac odgovarati na ovaj ili onaj nacin.
Definitivno je prednost sto je ona zena i vjerojatno ce dobiti djecu i on ce placati alimentaciju pa makar ga ona varala zadnjih 20 godina ili samo s ovim likom.
Ti ko da si u srednjem vijeku.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 16:37   #89
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
vjerojatno podcjenjujes koliko ljudi mastari o tome i za kakve se slamke hvataju.

iako, da, rukom na srce, ove pricice koje sam ja cuo su uglavnom servirane mladjoj populaciji.
Jedno je maštaranje, drugo su ozbiljni planovi. Autorica priča o tome kao da nije samo neka idejica za koju je svjesna da je suluda i služi joj kao razonoda u glavi dok pere suđe.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 16:38   #90
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
znam,tema je stara otkad je i svijeta.no meni je nova,pa molim pomoć.
dakle...s mužem sam 20god,volim ga,imamo dvoje prekrasne djece,i život mi je otprilike savršen.no dogodio se on.dogodilo se spontano.zbog posla smo u kontaktu preko god dana i eto zaljubili smo se.već pri prvom susretu je nastala kemija,a nakon bezbroj fb prepiski....no,stopirala sam to na vrijeme i sad ga izbjegavam gdje god mogu.nisam prešla granicu,pa je sve još ostalo na platonskoj razini.osim jednog žnjaranja,sexa nije bilo...mada smo oboje gladni jedno drugog.budući prilika čini lopova,svjesna sam toga da mi se ukaže prilika(a vjerojatno hoće zbog prirode posla)ne bih mogla reći ne.lik je totalno poseban,prezgodan,prepametan,prezabavan i zaljubljen u mene(mada se i sama čudim tome.mislim nisam loša,al ono,može imat koju hoće).muža bi prevarila s možda 2 osobe na planeti.s christian bale-om i s njim.
svaki konstruktivan komentar je dobrodošao
20 godina si u braku. Dakle sad imaš 40 i kusur godina.
Što reći - HVATAŠ ZADNJI VLAK jer si svjesna da ti vrijeme prolazi, pa želiš još osjetiti mladenačko uzbuđenje. Hoće to u tim godinama, da se dokažeš samoj sebi da si još uvijek relativno mlada. Pričekaj da prođeš 50 i da stigneš u menopauzu, neće ti više tako raditi hormoni, pa ćeš se malo opametiti.
Btw samo pazi da si ne zajebeš brak zbog usputnog sexa. I ne, nisi zaljubljena u tog lika. Napaljena si i misliš da je to ljubav.
Savjetujem ti da si kupiš vibrator i uživaš samo misleći na njega.
To ti je puno sigurnija opcija.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 16:38   #91
Određen broj antropologa tvrdi da je brak kao zajednica poznat još iz kamenog doba kada je određen broj muškaraca i žena činio zajednicu zaduženu za zbrinjavanje potomaka. Takvi brakovi su relano gledajući izgledali poput "ritualnih orgija" zajedničkim interesima spojenih plemenskih grupa odnosno "bračnih partnera" koji na taj način "uživaju brak". Dosta poslije, brakovi su nerijetko korišteni i za jačanje političkog utjecaja i moći kraljeva koji su ženidbom sinova i kćeri sklapali nove saveze pa samim time jačali svoju političku ili vojnu moć. Definicija današnjeg braka odnosno zajednice "dvije heteroseksualne osobe koje su do kraja života vjerne jedna drugoj" dolazi sa jačanjem uloge crkve u svakodnevnim ljudskim životima. Koliko se vidi iz priloženog - brak nije prirodna nego vještačka tvorevina koja čovjeku kao primatu nalaže mijenjanje osnovnih prirodnih postavki u korist onoga ko je tu vrijednost izmislio sa određenim interesima i ciljevima.

Tebi kao primatu ostaje ili da prihvatiš nametnute vještačke vrijednosti koje će te činiti "moralnom čestitom i poštenom osobom", ili da se okreneš svojoj stvarnoj prirodi kojoj brak, njegove vrijednost, i njegovi zahtjevi ne predstavljaju ništa bitno. No u svemu ovome postoji jedan mali problem a tiče se naše ljudskosti...

Da ti kažem iskreno, i ja bih volio pored žene spavati sa još desetak drugih, i to ako ikako može u isto vrijeme i svaki dan po tri puta. Seksao bih i tebe ovako preko foruma mada te i ne znam, odmah i bez odlaganja. Nisam ja kriv, kriv je onaj koji me je tako "programirao" i to ne samo mene nego na milijarde nas koji mislimo isto a to nisu samo muškarci nego i žene. Ali tu je opet jedan blok koji se zove moja supruga...

Nije više lijepa kao prije, dobila je par kilograma više, manje je raspoložena za seks, nerijetko je premorena pa joj nije ni do same sebe a kamoli do seksa. Na drugoj strani nasuprot nje su mlade ljepotice. Divne puding guzice koje mi na plaži mašu ispred nosa, duge lijepe nogice koje su pobjegle sa neke PhotoShop izložbe, lijepe okrugle i čvrste yummi grudi, medena usta, svijetle oči i onaj glas koji dolazi sa samog neba. I znaš šta sam ja odabrao? Ovu svoju debelu što hrče kao medvjed jer je volim. Jer mi je posebna. Jer je bila uvijek sa mnom i kada sam padao, i kada sam se dizao, i bio nesretan i sretan.

Razgovarali smo mi i o mojim potrebama, nije da nismo. I rekao sam joj sve što sam i ovdje napisao nakon čega mi je rekla "idi i radi sve što poželiš, samo nemoj molim te da ja ikada saznam za to jer bi me puno boljelo". Daj mi sada ti reci kako joj mogu reći "volim te" nakon scene sa deset guzlatih crnkinja? Nisam rasista, obožavam crno. I guzlato da ti i to iskreno kažem. Kako da joj pogledam u oči, i kako da nakon njenog pitanja kažem "volim te" mada se ponašam drugačije? Kako da sam sebi objasnim koliki sam šupak i kako mogu mirno spavati sa tom spoznajom? I to kraj nje?

Zbog ovoga što sam naveo mislim da si "malo" nepravedna prema svom mužu. To što te tjera da počiniš "grijeh" je tvoj prirodni normalni nagon kojeg se možda možeš a možda i ne možeš riješiti no vjeruj mi na riječ... Najveća bol koju možeš nanijeti jednom muškarcu je da ga varaš iza leđa dok se on jadan trudi da ti pokloni i više nego što zaslužuješ.

Možda bi bilo dobro da se okaneš tipa za kojeg i sama kažeš "da može imati koju poželi". Nemoj misliti da nije izverziran, dobro utreniran i da u tebi vidi samo jednu stvar - tvoju sredinu. Da li je zbog njega lijepo raskopati brak ne znam, da li je lijepo nabijati mužu rogove iza leđa isto tako ne znam, da li je dobro predložiti mužu da imate po jednu, dvije, pedeset i pet avantura... isto tako ne znam. Ali znam da je sve što odabereš samo tvoj izbor i tvoje pravo koje te može podobro koštati, i zato ti savjetujem da se ne vodiš "emocijama" i "hemijom" nego razumom.

Hemija ti H2SO4 u akumulatoru. Kad nestane, nema ni akumulatora.
Brian Walker is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 16:39   #92
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
sanse da je s njegove strane to ozbiljno su niske, kako god da se na to pogleda.
Šanse postoje
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 16:40   #93
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
vjerojatno podcjenjujes koliko ljudi mastari o tome i za kakve se slamke hvataju.

iako, da, rukom na srce, ove pricice koje sam ja cuo su uglavnom servirane mladjoj populaciji.
Pa meni autorica djeluje u toj mlađoj fazi još od prvog posta.
Karunjala bi se možda s Kikijem Bejlom s postera, tip s kojim se jednom požnjarala i koji može imati svaku joj ozbiljno misli praviti bebu, a ona je zategnuta kao prava tinejđerica.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 16:41   #94
priča je otišla u krivom smjeru totalno.sve se vrti oko razlike u godinama,koja uopće nije poanta priče,koliko god to potencirali.razlika se ne vidi,osim možda na osobnoj iskaznici.
a priča o djeci je samo došla u jednom trenutku,no nakon toga je ipak ostalo na tome da bi se povremeno voljeli..i to je to.tip je totalno iskren..koliko god to zvučalo za jednog muškog neobično.
__________________
kad nepravda postane zakon,otpor postaje dužnost!
gradojev is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 16:46   #95
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
priča je otišla u krivom smjeru totalno.sve se vrti oko razlike u godinama,koja uopće nije poanta priče,koliko god to potencirali.razlika se ne vidi,osim možda na osobnoj iskaznici.
a priča o djeci je samo došla u jednom trenutku,no nakon toga je ipak ostalo na tome da bi se povremeno voljeli..i to je to.tip je totalno iskren..koliko god to zvučalo za jednog muškog neobično.
skolski ti je servirao. vidis kako si progutala i udicu i ribicki stap. evo kao da od rijeci do rijeci slusam one price.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 16:46   #96
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
priča je otišla u krivom smjeru totalno.sve se vrti oko razlike u godinama,koja uopće nije poanta priče,koliko god to potencirali.razlika se ne vidi,osim možda na osobnoj iskaznici.
a priča o djeci je samo došla u jednom trenutku,no nakon toga je ipak ostalo na tome da bi se povremeno voljeli..i to je to.tip je totalno iskren..koliko god to zvučalo za jednog muškog neobično.
Definitivno je otišla u krivom smjeru.
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 16:47   #97
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
skolski ti je servirao. vidis kako si progutala i udicu i ribicki stap. evo kao da od rijeci do rijeci slusam one price.
Ti se jako varaš. Ali, meni svejedno
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 16:47   #98
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
rekla sam ja njemu da si nađe neku od 20 i da ne gubi energiju na mene,jer nisam vrijedna tolikog nagovaranja...
Ženo kak ti ne kužiš da si ti MILFICA (starija gospođa), a to vole ovi mlađi muškarci. Ti znaš, a on može.
O kakvoj djeci s njim ti briješ? Pa tebe još malo čeka klimaks i valunzi, a ne trudnoća s klincem mlađim od tebe 13 godina?
Daj se skuliraj i čuvaj brak dok ga još imaš.
Ovaj mladi će te ševit jedno vrijeme i onda ide dalje.
Zar si tako naivna da misliš da on nema još i neku od 20 godina?
Ženo, daj odrasti i nemoj praviti od sebe budalu u tim godinama.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 16:50   #99
Quote:
Notfunny kaže: Pogledaj post
Ti se jako varaš. Ali, meni svejedno
ja sam otvorio mogucnost i druge strane price. ali ovaj scenarij je mnogo izgledniji. cinjenica.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 16:53   #100
Autorici savjetujem da se razonodi s ovakvim upisima:

Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
naravno, sve ovo je naklapanje. mozda se tip zbilja iskonski zatelebao u zenu stariju toliko godina, spreman je na preuzimanje brige o njenoj djeci, zeli jos par svojih i sve to zato sto joj je to rekao prije sexa.
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Ženo kak ti ne kužiš da si ti MILFICA (starija gospođa), a to vole ovi mlađi muškarci. Ti znaš, a on može.
O kakvoj djeci s njim ti briješ? Pa tebe još malo čeka klimaks i valunzi, a ne trudnoća s klincem mlađim od tebe 13 godina?
Daj se skuliraj i čuvaj brak dok ga još imaš.
Ovaj mladi će te ševit jedno vrijeme i onda ide dalje.
Zar si tako naivna da misliš da on nema još i neku od 20 godina?
Ženo, daj odrasti i nemoj praviti od sebe budalu u tim godinama.
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:03.