Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2017., 11:37   #21
On je "narcis", a ti mazohist ?

Jel te lagao, varao i glumio da živi drukčijim životom od ovog koji ti je pokazao?

Ja ne vidim problem u njemu.
Svatko ima pravo živjeti kako hoće, nema ženu i djecu, može mu se.
Ovdje mi je puno veća misterija tvoje ponašanje. Šta ti radiš s takvim likom? I koliko si još godina spremna potratiti s njim dok ne skužiš da niste jedno za drugo?
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 12:19   #22
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
On je "narcis", a ti mazohist ?

Jel te lagao, varao i glumio da živi drukčijim životom od ovog koji ti je pokazao?

Ja ne vidim problem u njemu.
Svatko ima pravo živjeti kako hoće, nema ženu i djecu, može mu se.
Ovdje mi je puno veća misterija tvoje ponašanje. Šta ti radiš s takvim likom? I koliko si još godina spremna potratiti s njim dok ne skužiš da niste jedno za drugo?
nije ju lagao, već ju je naveo (namjerno ili nenamjerno) da misli da je ozbiljan jer je predstavljena užoj i široj obitelji

eto to je jamstvo, kad se cura uda sva se obitelj i prijatelji međusobno povežu i upoznaju. pa opet dođe do razvoda, i to gadnog

danas je izgleda popularno za svakog tipa kojem se cura ne sviđa dovoljno, nije zreo, i slično, reći da je narcis. kao da je bitno što je on. to što ti to fino definiraš i staviš u ladicu, ne znači da ćeš problem uspjeti riješiti. jedno je definirati, drugo naći idejno rješenje (kojeg uglavnom nema)

je ono, istina je da ako te ne predstavlja obitelji, vrlo vjerojatno nije ozbiljan
ali ako te predstavi, nije jamstvo da je ozbiljan ili da će veza biti dobra
blagotebi is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 14:08   #23
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
nije ju lagao, već ju je naveo (namjerno ili nenamjerno) da misli da je ozbiljan jer je predstavljena užoj i široj obitelji

eto to je jamstvo, kad se cura uda sva se obitelj i prijatelji međusobno povežu i upoznaju. pa opet dođe do razvoda, i to gadnog

danas je izgleda popularno za svakog tipa kojem se cura ne sviđa dovoljno, nije zreo, i slično, reći da je narcis. kao da je bitno što je on. to što ti to fino definiraš i staviš u ladicu, ne znači da ćeš problem uspjeti riješiti. jedno je definirati, drugo naći idejno rješenje (kojeg uglavnom nema)

je ono, istina je da ako te ne predstavlja obitelji, vrlo vjerojatno nije ozbiljan
ali ako te predstavi, nije jamstvo da je ozbiljan ili da će veza biti dobra
Danas se prvo cura/momak dovedu roditeljima na upoznavanje pa se onda međusobno opoznavaju. Tako da upoznavanje s roditeljima nije nikakav znak ozbiljnosti.
A ne znam zašto autorica razbija glavu je li dečko narcis kad su gore druge stvari koje radi (od alkoholizma do njegovog ponašanja prema njoj)?!
Pozdravi ga i upiši u bilježnicu životnog iskustva.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 14:59   #24
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Danas se prvo cura/momak dovedu roditeljima na upoznavanje pa se onda međusobno opoznavaju. Tako da upoznavanje s roditeljima nije nikakav znak ozbiljnosti.
A ne znam zašto autorica razbija glavu je li dečko narcis kad su gore druge stvari koje radi (od alkoholizma do njegovog ponašanja prema njoj)?!
Pozdravi ga i upiši u bilježnicu životnog iskustva.
valjda joj je lakše ako takvom ponašanju da ime

a upoznavanje s roditeljima itekako može biti znak ozbiljnosti, što ovisi o osobi/osobama i kontekstu. eto kod tog njenog to nikako nije slučaj

ali ako te ne upoznaje s roditeljima to se sigurno može reći da je neozbiljno, naravno pričam nakon dugo vremena hodanja ako te nije predstavio
blagotebi is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 15:09   #25
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
valjda joj je lakše ako takvom ponašanju da ime

a upoznavanje s roditeljima itekako može biti znak ozbiljnosti, što ovisi o osobi/osobama i kontekstu. eto kod tog njenog to nikako nije slučaj

ali ako te ne upoznaje s roditeljima to se sigurno može reći da je neozbiljno, naravno pričam nakon dugo vremena hodanja ako te nije predstavio
Za upoznavanje razumijem šta hoćeš reći. Moji su upoznali samo jednog momka, zadnjeg, i to onda kad smo se nas dvoje sve dogovorili oko vjenčanja i ostalih stvari vezanih za budućnost. Ali ne mogu po sebi ravnati i druge. Vidim da je normalno da roditelji upoznaju prvog, drugog i n-tog momka/curu i da pri tom ni ne pomišljaju na neku budućnost.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 15:14   #26
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Za upoznavanje razumijem šta hoćeš reći. Moji su upoznali samo jednog momka, zadnjeg, i to onda kad smo se nas dvoje sve dogovorili oko vjenčanja i ostalih stvari vezanih za budućnost. Ali ne mogu po sebi ravnati i druge. Vidim da je normalno da roditelji upoznaju prvog, drugog i n-tog momka/curu i da pri tom ni ne pomišljaju na neku budućnost.
pa nije baš kod svakog, a ima nas raznih izgleda, da

neki dovedu (tipično za jebivjetre i nezrele) samo da bi babe, tete i slično vidjele da on ima nekog/curu da samo vide da je "normalan" i malo ga puste na miru. ali on ne planira ništa dalje od toga s tom curom, ona mu je bila samo prezentacijski instrument i nekakva proba
blagotebi is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 11:08   #27
Ja sam upoznala dvojicu bivsih momaka s porodicom ali cistim spletom okolnosti. Inace mi to nikada ne pada na um dok ne osjetim da je to onaj s kojim bih gradila buducnost.

Ne znam zasto je autorica s tipom. On nije narcis. On je nezreo. Nedorastao vezi. Jos uvijek su mu primarna stvar izlasci. I ludiranje. Ok je da i to postoji u vezi ali stalno govori da autor tu egzistira u vezi. Formalno.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 18:45   #28
Nije njegov problem da je narcis (nije baš da ima elemenata za dijagnozu NPL), već je prije riječ o plain šupku.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 22:03   #29
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Nije njegov problem da je narcis (nije baš da ima elemenata za dijagnozu NPL), već je prije riječ o plain šupku.


Te dvije kategorije se cesto preplicu.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 22:38   #30
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Ja sam upoznala dvojicu bivsih momaka s porodicom ali cistim spletom okolnosti. Inace mi to nikada ne pada na um dok ne osjetim da je to onaj s kojim bih gradila buducnost.

Ne znam zasto je autorica s tipom. On nije narcis. On je nezreo. Nedorastao vezi. Jos uvijek su mu primarna stvar izlasci. I ludiranje. Ok je da i to postoji u vezi ali stalno govori da autor tu egzistira u vezi. Formalno.
Ja nisam imala potrebe,ali više zbog starog koji je bio cuger.Stari je umro,a ostalo je isto.Ono ne mislim se udavat.
__________________
O,čuješ li to,sveznajući,vidiš li? Zašto dopuštaš zloći da vlada dobrima? Zašto me je bacio u takvu nesreću? Možeš li to gledati,ako si uistinu gore?
Marija Jurić - Zagorka
fajterina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 23:41   #31
I ja sam bila u vezi s takvim narcisom

Evo, da se i ja "pohvalim" sa svojim narcisom. Ovo sto je opisano je tipican primjer narcisoidne osobe. Oni vole sebe, samo sebe. Nemaju emocija. Kad ih "imaju", onda ih glume jer vide da ih drugi oko njih imaju, pa onda oponasaju jer vide da je to pozeljno imati. Zapravo ono sto najvise zele je da im se drugi dive. Zele vidjeti u tudim ocima divljenje.

Moj narcis je bio divan i tako mi je krasno lagao... do trenutka dok se nismo preselili zajedno (sto je zapravo vrlo brzo trazio jer oni zapravo ne mogu biti sami). Onda je poceo skrivati mobitel od mene... kao da je to njegova privatnost i zar on nema pravo na to? Prije toga mi je pisao kako on stalno posprema doma, a ja s njim stalno borbu vodim da bilo sto napravi. Pa mi je rekao da su ga sve cure prije povrijedile i ostavile i da on nije nista krivo napravio. Ma, zapravo, po njegovim pricama je on savrsen. A sve samo lazi. Jedan dan mi je dokuferilo pa sam mu prekopala mobitel dok je spavao. Uz mene ima jos dvije cure i jos se s par njih dopisuje. I tu ne pricamo o curama za sex, ne, tu pricamo o "vezama" s curama na daljinu gdje one planiraju doseliti k njemu (jedna s djecom) jer je on tako savrsen i zene trose novac i planiraju zivot s njim (kaj je on mislio da mi svi skupa zivimo s njim? :-D LOL ) S jednom se nasao dok je isao na godisnji pa su se i prasnuli, s drugom je poslovno morao u njezin kraj pa su se prasnuli, ali to je bilo jednokratno, nakon toga je krenula njihova veza jer on je savrsen i ne iskoristava cure samo za seks nego on njih stvarno "voli" (tu pricu je i meni prodao na pocetku, naravno). Na kraju sam skuzila da laze u svim segmentima. Laze zato jer vidi da to prolazi. Laze kako bi postao jos bolji u laganju. Gleda u oci i bez trunke sumnje tako divno laze. I sve mu vjerujes. I jos ga vise volis. A s druge strane kad otkrijes da ti je nesto lagao onda ti govori da si luda, da nisi normalna, da ne zeli biti u vezi s takvom osobom i da ce te ostaviti ako tako nastavis, da je on mislio da si ti normalna cure i to ide do te mjere da na kraju normalna osoba stvarno pocne sebe preispitivati da li je njezina reakciija primjerena. I na kraju se to svede na otprilike: zar ces vise vjerovati svojim ocima nego meni koji je toliko savrsen i kojeg toliko volis? Kad sam ga pitala zasto ima 3 emocionalne veze, da to nije normalno, onda me pitao zasto nas 3 njega ne mozemo dijelit (jer on je tako savrsen, sve ga zelie, a on je milostiv pa bi htio vise od jedne zene usreciti). I jos na to je rekao da je to normalno u arapskim zemljama... Da, je, samo tamo zene znaju jedna za drugu...

Nakon dva mjeseca sam iselila (jos sam i dugo ostala). Nazvala druge dvije cure i obavijestila ih. Jedna je i dalje u "sretnoj" vezi s njim. Vjerojatno joj je prodao neku pricu da sam ja ljubomorna luda bivsa koja mu pokusava zagorcati zivot i ne moze podnijeti da je on tako savrsen i "sretan" i "zaljubljen". Zena me jos uvijek kontaktira, ali vise ne znam sto bih joj rekla, poslala sam joj dokaze svega sto je on radio, ali ona ocito ne vjeruje svojim ocima vise nego njemu :-D

Takvim osobama nema pomoci, oni ne zele priznati da imaju problem jer misle da su savrseni.
Kad ih ostavite i kazete da imaju problem, oni zapravo misle da ste vi problem, ne oni.
Oni se nece promijeniti. Nece postati zreliji. Samo ce nastaviti lagati.

Ostavi to i kreni sto prije sa zivotom dalje. Upoznaj nekog normalnog lika koji ce te cijeniti i postivati, a ne ocekivati da ces mu se pokoravati.
ivana_1701 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 00:35   #32
ivana, mislim da je kod tog tvog dijagnoza online dejter vulgaris, a ne narcis

nije teško pogoditi da si ga i ti upoznala na nekoj stranici?

pa kad već pozivaš da se upozna neko normalan, većina njih na tim stranicama su takvi. treba promijeniti mjesto gdje ih se upoznaje
blagotebi is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 08:30   #33
Quote:
ivana_1701 kaže: Pogledaj post
...
Zašto si čekala dva mjeseca uopće?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 08:56   #34
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Zašto si čekala dva mjeseca uopće?
mislim da je tek tad otkrila taj telefon i što on radi

ovo drugo je mislila da se može popravljati (tipa kućanski poslovi itd)
blagotebi is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 08:58   #35
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
mislim da je tek tad otkrila taj telefon i što on radi

ovo drugo je mislila da se može popravljati (tipa kućanski poslovi itd)
Ma ja sam shvatila da je ostala s njim još 2 mjeseca nakon što je saznala?

Ako je tak, trebala je momentalno spakirati kofere i izinijeti van sebe ili njega (već ovisno o tome na čijem teritoriju su obitavali).
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 18:59   #36
Uselila sam se, zivjeli skupa dva mejseca (tek sam se do kraja raspakirala zapravo :-D ) i kad sam saznala je on taman trebao ici u bolnicu na par dana, a ja sam se iselila i samo mu dosla u posjetu donijeti kljuc i reci da odlazim i da me vise nikad nece vidjeti. A on je u cudu gledao, kao nije mu jasno zasto...

Nismo se upoznali online, radili smo jedno vrijeme zajedno.
ivana_1701 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 19:34   #37
Zahvali se svemiru što si saznala tko je i kakav je i okreni novi list
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 22:32   #38
Quote:
Martinche kaže: Pogledaj post
Želim podijeliti svoje iskustvo. Naime, u vezi sam kojih pola godine. Dečko ima 29, a ja imam 26. Upoznali smo se prošle godine i prohodali. Bilo je sve super. Njušila sam ozbiljnu vezu što meni odgovara, upoznao me sa svojim prijateljima i ubrzo s roditeljima. Jednako sam postupila i ja. Rekao je kako mu ni jedna veza nije potrajala dugo i kako su ga sve cure vrijeđale i varale. Vjerovala sam. Nakon neizvjesnog vremena naša druženja svodila su se samo na izlaske u kojima je on ispijao do jutra s dečkima vani ne mareći što sam pokraj njega stajala bespomoćno kao glineni golub ne znajući kamo da se stavim. Svaki dan se opija i Kada bi došli kući on je od umora već spavao. Nismo se ni fizički uspjeli baš zbližili jer njemu je takav odnos sasvim nebitan u vezi. Drugo, njegovi roditelji izbijali su samo nekakve neslane šale o kurvarlucima, kurvama, bordelima i slično. Otišao je raditi u Irsku. Nema ga 40 dana i čekala sam ga. Kad se vratio, odveo me samo na kavu, a ostatak tog vremena je otišao izlaziti. Sad sljedeće što se desilo primijetila sam da se stalno dopisuje s drugim curama iz različitih regija, dogovara kave i sl. Prvo je objavio naše slike pa nakon nekog vremena izbrisao. Ja sam se naljutila. Nazvao me jako ljubomornom osobom, da ga je to odbilo tj. da ga odbijam što sam to pitala i što je pod povećalom. Nisam bila tolko ljubomorna kolko sam se osjećala poniženom i razočaranom na neki način. Shvatila sam da stavlja svoje potrebe iznad mojih i ne mari kako mi je. Također kada smo se našli rekao je da je rekao svojim roditeljima kako sam jako ljubomorna i da ga nikad nisam nazvala u Irsku na telefon. Bila sam u šoku. Najviše zbog toga što je postojao problem kojeg on nije išao riješiti sa mnom, nego je o tome pričao s roditeljima. Što je najbitnije njegovi me danomice zovu da li se čujemo, što se dešava, više nego on.
Pati za nekom što ga je sjebala prije tebe, otuda dolazi ''Nismo se ni fizički uspjeli baš zbližili jer njemu je takav odnos sasvim nebitan u vezi'' ''Prvo je objavio naše slike pa nakon nekog vremena izbrisao'' ''Svaki dan se opija'' itd itd
Typhoon1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 03:28   #39
moze biti NPD, ali i ne mora.

NPD u svadjama ili debatama gleda odgovarati cisto da spasi svoj ego i da ispadne u pravu. ne oslanja se na logiku nego samo gleda na to kako da rasprava zavrsi potvrdjujuci svoj ego. dakle nije bitno ono sto je ispravno i logicno, nego samo da je on u pravu. puno govori o sebi i o svojim postignucima (a postignuca su cesto nesto sto je normalnim ljudima obicna stvar), prenapuhuje price tako da on ispadne jeben.

ako TOGA NEMA onda nije

mozda se samo pravi bad boy. neki likovi imaju teoriju da to tako funkcionira. eto kako muski se vise oslanjaju na logiku nego na stvaranje emocionalnih konekcija, oce to tako. tretiras je lose, ona se vraca po jos. jos ak mu koji put kazes kak nitko to ne radi ko on i dajes mu srceka ubrzo nakon bezobrazluka.... pitaj ga jel to tak, mozda ti potvrdi
SmokeyTaboo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger