Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2017., 21:22   #41
Od svih sex partnera s kojima sam bila u životu ipak je mm najbolji u tome.
Kod drugih mi je uvijek falilo 'ono nešto'. Jedan je radio dobro ovo, drugi ono... ali ni jedan sve kompletno.
Može neki novi partner trenutno biti uzbudljiviji od stalnog, ali kad sagledaš cjelovitu sliku - to nije to.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 21:26   #42
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Smatras da muskarac ne moze dozivjeti los seks tj da ne moze zena biti toliko losa koliko mi nemamo kritetija?
Ne slazem se sa time.

Nevazna je definicija loseg i dobrog seksa u ovoj temi jer to je individualno za svakoga. Smatram da i nema veze toliko sa izvedbom vec sa osjecajem i opustenoscu, ato najcesce dovede i do bolje izvedbe.
Može doživjeti,ali nekako mislim da su žene izbirljive po tom pitanju (mada im je lakše ostvariti seks nego muškima).Tipa prebrzo svršavanje,loša predigra....

Evo dva primjera,bivša koja je bila poprilično nefleksibilna i jedna druga,fleksibilna,lagana kao pero

Teško je uspoređivati s istim pozama njihovu "kvalitetu". To je i moj posao da se prilagodim,ipak sam sam birao....
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 21:28   #43
Odgovor jedne osobe koju znam: "Da prekinem s dečkom.. njega bi prvo zvala.". Tako da sam uvjeren da se dio njih istih jako dobro sjeća.
Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 22:27   #44
Quote:
Mantel kaže: Pogledaj post
Odgovor jedne osobe koju znam: "Da prekinem s dečkom.. njega bi prvo zvala.". Tako da sam uvjeren da se dio njih istih jako dobro sjeća.
dobra fora
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 22:27   #45
Hm..
Ne razmisljam o tome..
Ne usporedjujem svog muza s drugima..
No,usporedjivala sam npr dok smo hodali njega i bivse u drugim segmentima..
Onaj s kim sam imala najbolji sex,u nicem drugom mi nije odgovarao,ama bas nikako..
Mogli smo funkcionirati samo kao FF,kao par nikako..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 22:30   #46
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Hm..
Ne razmisljam o tome..
Ne usporedjujem svog muza s drugima..
No,usporedjivala sam npr dok smo hodali njega i bivse u drugim segmentima..
Onaj s kim sam imala najbolji sex,u nicem drugom mi nije odgovarao,ama bas nikako..
Mogli smo funkcionirati samo kao FF,kao par nikako..
e to je to, i čega se onda imaš tu sjećati?

ja se isto prije sjetim, u smislu usporedbe, neki sitnih i krupnih pažnji, sposobnosti, pristupa stvarima koji su možda bili bolji kod bivšeg (izvan seksa)
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 07:29   #47
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
e to je to, i čega se onda imaš tu sjećati?

ja se isto prije sjetim, u smislu usporedbe, neki sitnih i krupnih pažnji, sposobnosti, pristupa stvarima koji su možda bili bolji kod bivšeg (izvan seksa)
Upravo to..
Koji bio smisao da stalno vrtim film o nekom tamo liku prije deset ili vise godina?
Ne volim se ako nema potrebe vracati u proslost,zbog bilo cega..
Ljudi znaju nabiti komplekse sami sebi ili veličati nesto iz proslosti,samo jer ovo sadasnje nije ono sto ih mozda zadovoljava.
Ko je zadovoljan i sretan sadasnjim,nema potrebu ceprkati po stvarima unazad..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 09:49   #48
O daaaaa...sjetim se kako ne
Lijepo je čitati kako smo zapravo svi drugačiji...to mi je uvijek iznova zanimljivo.
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 10:11   #49
Sjecam se, tj. sjetim se. Nije nuzno sex bio bolji, sadasnji partner i ja smo se slozili kao nikad do sad u krevetu, ali meni je velicna vazna, i to je glavna "mana" mog muskarca. Prvih par mjeseci sam se cesto u toku sexa prisjecala bivseg koji je imao prekrasan kurac, falio mi je osjecaj ispunjenosti i izjebanosti. S vremenom je to proslo, navikne se covjek na sve Takodjer, ili vecina ne zna dobro lizati ili ja imam kompliciranu picku - u svakom slucaju, samo me jedan znao dobro polizati, i to mi nedostaje i rado se toga sjetim. I zivim u nadi da ce moj trenutni pogoditi hot spot kad tad uz trud i vjezbu

Takodjer, mozda vecina muskaraca ne zna lizati, a mozda samo imam kompliciranu picku, no samo me jedan znao dobro polizati, i to mi nedostaje i rado se toga sjetim. I zivim u nadi da ce moj trenutni pogoditi hot spot kad tad uz trud i vjezbu

Mislim da je za ocekivati da ce netko tko je imao vise partnera reci da bi idealan partner (u krevetu ili u zivotu, nebitno) nastao spajanjem odredjenih osobina nekoliko njih, te da je onaj tko zivi s partnerom koji je najbolji od svih prijasnjih u krevetu jako sretan covjek
Extremistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 10:16   #50
Kad sam u vezi, naravno da ne.
Ali trenutno sam solo pa malo tako nekad razmišljam o svemu, i s tim prvim mi je stvarno bilo ekstra u krevetu, e sad..ne znam jel to zato što je bio prvi pa samim tim sve novo i ludo, ali s dr strane bila je tu i prejaka kemija...nešto što poslije nisam još u tom sex. smislu doživjela.
Ali inače kao osoba je lik totalni promašaj i ne bih nikako voljela da bude jedini s kojim mi je tako bilo

P.S. Što je najsmješnije, nije imao velikog, ali eto kad se poklope vještina, tehnika i kemija=veličina je zanemariva.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 10:20   #51
sjecam se
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 10:23   #52
A onaj s velikom alatkom..
Bio je najgori..

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 10:25   #53
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
P.S. Što je najsmješnije, nije imao velikog, ali eto kad se poklope vještina, tehnika i kemija=veličina je zanemariva.
To o velicini je samo jedan od rasprostranjenih mitova. Zene u brijacnici kazu da je bitnija debljina.

Na temu - moj odgovor ne bi bio relevantan zbog nedovoljnog uzorka, pa se bum (jel'te) suzdrzala.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 10:33   #54
sve zene su razlicite, svakoj odgovara nesto drugo....
tako da je prica o velicini i debljini kite bespotrebna i previse se forsira.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 10:38   #55
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
To o velicini je samo jedan od rasprostranjenih mitova. Zene u brijacnici kazu da je bitnija debljina.

Na temu - moj odgovor ne bi bio relevantan zbog nedovoljnog uzorka, pa se bum (jel'te) suzdrzala.
Seks nije samo guranje kurca u picku pa je nekima velicina vise kao afrodizijak u glavi.
Neke vole i slatku bol od dobrog punjenja, a neke vole kad drugi dan ne mogu sjediti na oba guza vec na stranu pa ih to podsjeca na vecer prije.

Ako je uzorak 2 i to je uzorak za usporedbu, jelte.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 10:40   #56
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
sve zene su razlicite, svakoj odgovara nesto drugo....
tako da je prica o velicini i debljini kite bespotrebna i previse se forsira.
Most women prefer girth over length, and scientific precedent proves it. As Men's Health has noted, several comprehensive studies on this very topic concluded girth always comes out the winner.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 10:41   #57
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
sve zene su razlicite, svakoj odgovara nesto drugo....
tako da je prica o velicini i debljini kite bespotrebna i previse se forsira.
Nema te zene koja voli nekog bas malog rodju.
Mozda se moze pomiriti sa sudbinom, ali da zeli 12-13 cm, mislim da ta ne postoji.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 10:42   #58
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Nema te zene koja voli nekog bas malog rodju.
Mozda se moze pomiriti sa sudbinom, ali da zeli 12-13 cm, mislim da ta ne postoji.
Mali i debeli k tomu...
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 10:42   #59
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Nema te zene koja voli nekog bas malog rodju.
Mozda se moze pomiriti sa sudbinom, ali da zeli 12-13 cm, mislim da ta ne postoji.
iznenadio bi se
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 10:43   #60
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
iznenadio bi se
Lagale su te.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger