Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2017., 14:10   #81
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
NIkad.Ne sečam se da sam se sa tobom seksal. Jesam li?
Nisi kad nisi "nikada" doživio da ženska svrši penetracijom.
Osobno mogu doživjeti orgazam na različite načine, ali onaj penetracijom je nezamjenjiv.
Malo mi je neobično čuti da toliko muškaraca ima suprotna iskustva od moga. Zato se pitam tko sam ja muško ili žensko
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 14:11   #82
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Nisi kad nisi "nikada" doživio da ženska svrši penetracijom.
Osobno mogu doživjeti orgazam na različite načine, ali onaj penetracijom je nezamjenjiv.
Malo mi je neobično čuti da toliko muškaraca ima suprotna iskustva od moga. Zato se pitam tko sam ja muško ili žensko
A ti si sve zene?
Ja sam naisao i na jedne i na druge, a bome i na one koje nisu mogle nikako svrsiti ako nisu same.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 14:11   #83
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Nisi falila temu. Pročitala sam članak o povezanosti glumljenja orgazma s prevarama. Istraživanje se nije bavilo uzrocima glumljenja. Zato sam temu i postavila. Za glumljenje sam i prije čula, ali ga nisam nikad primjenjivala. Nisam imala razloga. Htjela sam čuti mišljenje poput tvoga i onih koji su bili u takvim situacijama.
Cijenim tvoju iskrenost
Ma nista, drago mi je da sam pridonijela
Mislila sam da ce se javiti jos koja zena s takvim iskustvima. Stigne jos

Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Otvori se, reci mu problem i on ce na to vrlo vjerojatno gledati vrlo pozitivno, ja bi tako gledao i osjecao bi se pocascenim, a to ce u tebi podici povjerenje, a povjerenje je divna stvar za opustenost,a opustenost je divna stvar za orgazmiranje.
Probaj, laz nije rjesenje, laz je problem.
E ovo mi nije jasno. Po cemu bi se osjecao pocascenim tocno? Pa to nema veze s njim, nije on nista napravio da me dovede do orgazma, zasto ta cast? Zato sto bi mu to priznala da sam frikusa i da imam problem, ne.znam.sta bi mu tu bila cast, iskreno
Ionako i dalje nakon toga necu svrsavati jer to na sto ja svrsavam nema veze sa njim. A vjeruj mi, malo tko, ako i to uopce, bi pristao da mastam i govorim o tome tokom seksa. Svatko bi naravno pomislio da me ne pali cim razmisljam o tome a ne o njemu.

Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Layla pročital sam.A si probala nekak riješit taj problem u glavi? Možda neki razgovor sa nekim seskologom?
A sta bi mogla, natjerati se da ne razmisljam o tome vise? Sve i da uspijem to, onda pak ne bi imala nista na sto bi svrsavala..
__________________
"The greatness of a nation can be judged by the way its animals are treated."
Layla DM is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 14:14   #84
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Nisi kad nisi "nikada" doživio da ženska svrši penetracijom.
Osobno mogu doživjeti orgazam na različite načine, ali onaj penetracijom je nezamjenjiv.
Malo mi je neobično čuti da toliko muškaraca ima suprotna iskustva od moga. Zato se pitam tko sam ja muško ili žensko
A jebi ga ja sam zaista netalentiran po pitanju seksa. Očito si se seksala sa pravim muškarcima koji to znaju izvest.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 14:16   #85
Quote:
Layla DM kaže: Pogledaj post

A sta bi mogla, natjerati se da ne razmisljam o tome vise? Sve i da uspijem to, onda pak ne bi imala nista na sto bi svrsavala..
U jebate. Nisam znal da je to baš tak. Ok.Kužim.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 14:16   #86
Quote:
Layla DM kaže: Pogledaj post
Ma nista, drago mi je da sam pridonijela
Mislila sam da ce se javiti jos koja zena s takvim iskustvima. Stigne jos



E ovo mi nije jasno. Po cemu bi se osjecao pocascenim tocno? Pa to nema veze s njim, nije on nista napravio da me dovede do orgazma, zasto ta cast? Zato sto bi mu to priznala da sam frikusa i da imam problem, ne.znam.sta bi mu tu bila cast, iskreno
Ionako i dalje nakon toga necu svrsavati jer to na sto ja svrsavam nema veze sa njim. A vjeruj mi, malo tko, ako i to uopce, bi pristao da mastam i govorim o tome tokom seksa. Svatko bi naravno pomislio da me ne pali cim razmisljam o tome a ne o njemu.



A sta bi mogla, natjerati se da ne razmisljam o tome vise? Sve i da uspijem to, onda pak ne bi imala nista na sto bi svrsavala..
A kaj da ti ja sad na ovo velim?
Tko kuzi, kuzi, a tko ne kuzi mozda mu se posreci pa skuzi.

Povjerenje ovo ono, ne skrivam nista, zelim da me vidis pravu i cijelu, a on cvate od svega toga i onda u on hoce isto tako i tako se izgradi dugorocno sretna veza.

Probaj, iznenadit ces se.
Zar bi ti gledala nekako drugacije neciju tudju iskrenost?

Smatram da je covjek najveci kad pokazuje svoje slabosti. Skrivanje je lako, imaj muda pa se pokazi.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 14:22   #87
A dobro. Mislim da je vama tu lako samo pisati i dijeliti savjete kako nije dobro glumiti. Ja bi bila najsretnija da ne moram, tj da nemam takvu situaciju, ali eto sta a sad radim. Sad se stvarno povlacim jer nema smisla vise.
__________________
"The greatness of a nation can be judged by the way its animals are treated."
Layla DM is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 14:24   #88
Flat ono za "sve žene" odnosilo se na Josuhovo iskustvo.

Layla DM pokušaj primjenjivati različite taktike, od disanja, zaustavljanja disanja na kraće periode, napinjanjem mišića zdjelice, preuzeti inicijativu u položaju koji je tebi najbolji,... Razovarati s partnerom o stvarima koje ga/tebe zanimaju ( možda otkriješ nešto o sebi šta nisi znala). Ako ti je neugodno nešto konkretno pitati, ti pitaj zaobilaznim putem.

Seks je jedna igra u kojoj uvijek nešto novo možeš saznati o sebi.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 14:25   #89
Quote:
Layla DM kaže: Pogledaj post
A dobro. Mislim da je vama tu lako samo pisati i dijeliti savjete kako nije dobro glumiti. Ja bi bila najsretnija da ne moram, tj da nemam takvu situaciju, ali eto sta a sad radim. Sad se stvarno povlacim jer nema smisla vise.
Fascinantno kako je ljudima tesko ici protiv sebe, a jasno je da je iskrenost jedini ispravan nacin za dobru dugorocnu vezu.

Kak god tebi pase, to je tvoj zivot.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 14:26   #90
Quote:
Layla DM kaže: Pogledaj post
A dobro. Mislim da je vama tu lako samo pisati i dijeliti savjete kako nije dobro glumiti. Ja bi bila najsretnija da ne moram, tj da nemam takvu situaciju, ali eto sta a sad radim. Sad se stvarno povlacim jer nema smisla vise.
Ne moras.
Kazem ti, imala sam isto iskustvo (samo bez te specijalne mastarije), ali sam bila iskrena prema njemu u vezi svega, pa i toga. Uopce mi nesto takvo ne bi palo na pamet. Nezamislivo mi je.

Orgazam i je pokazat se pred drugim bez cenzure. Ti svojom neiskrenoscu upravo to i onemogucujes.
mantisa is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 14:28   #91
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
A jebi ga ja sam zaista netalentiran po pitanju seksa. Očito si se seksala sa pravim muškarcima koji to znaju izvest.
Mislim da je prije tajna u tome da nisam čekala i očekivala da me muškarac zadovolji, nego sam se potrudila da mu u tome pomognem. Bilo bi sebično misliti da ste vi muški odgovorni za moj orgazam. Ja sam ta koja poznajem svoje tijelo, a vi imate alat kojim mogu baratati.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 14:31   #92
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Mislim da je prije tajna u tome da nisam čekala i očekivala da me muškarac zadovolji, nego sam se potrudila da mu u tome pomognem. Bilo bi sebično misliti da ste vi muški odgovorni za moj orgazam. Ja sam ta koja poznajem svoje tijelo, a vi imate alat kojim mogu baratati.
Da bi reč rekel. I moje partnerice su se zadovoljavale na meni ali primjetil sam da im je uvijek od krucijalne važnosti bila moja stidna kost,škemba,jezik ili prstići.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 14:41   #93
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Fascinantno kako je ljudima tesko ici protiv sebe, a jasno je da je iskrenost jedini ispravan nacin za dobru dugorocnu vezu.

Kak god tebi pase, to je tvoj zivot.
A dobro onda necu imati dobru dugorocnu vezu, kaj se moze.

Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Ne moras.
Kazem ti, imala sam isto iskustvo (samo bez te specijalne mastarije), ali sam bila iskrena prema njemu u vezi svega, pa i toga. Uopce mi nesto takvo ne bi palo na pamet. Nezamislivo mi je.

Orgazam i je pokazat se pred drugim bez cenzure. Ti svojom neiskrenoscu upravo to i onemogucujes.
Ovo boldano je kljucno, dakle nisi imala isto iskustvo.
Da je kod mene samo stvar toga da se trebam opustiti, imala bi i ja slican stav, ne bi me nesto previse pogadjalo, jer bi znala da ce biti sve ok kad se spontano odlucim prepustiti i opustiti.
__________________
"The greatness of a nation can be judged by the way its animals are treated."
Layla DM is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 14:46   #94
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Da bi reč rekel. I moje partnerice su se zadovoljavale na meni ali primjetil sam da im je uvijek od krucijalne važnosti bila moja stidna kost,škemba,jezik ili prstići.
Meni je glavni adut duboko disanje i zadržavanje daha i orgazam čistom penetracijom ne gine ( bez stisne kosti, prstiju). To je orgazam koji nema veze s klitorisom. A kad partneru krene njegov, onda sam ja u raketi za Mars sa svojim orgazmom.

Ponavljam, svi trebamo upoznati svoje tijelo, kako funkcionira, a onda u skladu s tim se znati postaviti i s partnerom.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 14:48   #95
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Meni je glavni adut duboko disanje i zadržavanje daha i orgazam čistom penetracijom ne gine ( bez stisne kosti, prstiju). To je orgazam koji nema veze s klitorisom. A kad partneru krene njegov, onda sam ja u raketi za Mars sa svojim orgazmom.

Ponavljam, svi trebamo upoznati svoje tijelo, kako funkcionira, a onda u skladu s tim se znati postaviti i s partnerom.
Nemoj zajebavat! Zakon! Pregenijalno! To je nekaj pretantrično za moj ukus ali stvarno fora zvuči.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 14:52   #96
Quote:
Layla DM kaže: Pogledaj post
A dobro onda necu imati dobru dugorocnu vezu, kaj se moze.



Ovo boldano je kljucno, dakle nisi imala isto iskustvo.
Da je kod mene samo stvar toga da se trebam opustiti, imala bi i ja slican stav, ne bi me nesto previse pogadjalo, jer bi znala da ce biti sve ok kad se spontano odlucim prepustiti i opustiti.
Ali ne mozes znat da je ta mastarija jedini moguci nacin. Ne vjerujem u to.
Mozda stvarno ne bi bilo lose porazgovarati sa seksologom.
Ne znaci da se moras te mastarije odreci, mozda samo nadjes i druge puteve.
Il sto god.
mantisa is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 15:06   #97
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Ali ne mozes znat da je ta mastarija jedini moguci nacin. Ne vjerujem u to.
Mozda stvarno ne bi bilo lose porazgovarati sa seksologom.
Ne znaci da se moras te mastarije odreci, mozda samo nadjes i druge puteve.
Il sto god.
Naravno da nije jedini nacin.
Vidis da je zablokirana na vise polja, ali je dobro da je svjesna i velika je sansa da ce biti sve ok s vremenom.

Nek si nadje dirty talkera. Dirty talk strasno pokrece skoro sve zene.

Meni je mastanje nesto cemu u samom cinu seksa nema mjesta.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 15:11   #98
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Ali ne mozes znat da je ta mastarija jedini moguci nacin. Ne vjerujem u to.
Mozda stvarno ne bi bilo lose porazgovarati sa seksologom.
Ne znaci da se moras te mastarije odreci, mozda samo nadjes i druge puteve.
Il sto god.
Mislim da bi i sama nasla s godinama druge puteve.

Imas nekog za preporuciti? A i to je sigurno skupo, moras ici privatno i placati masnu lovu. Kad budem bogata jednom, mozda i odem
__________________
"The greatness of a nation can be judged by the way its animals are treated."
Layla DM is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 15:18   #99
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Naravno da nije jedini nacin.
Vidis da je zablokirana na vise polja, ali je dobro da je svjesna i velika je sansa da ce biti sve ok s vremenom.

Nek si nadje dirty talkera. Dirty talk strasno pokrece skoro sve zene.

Meni je mastanje nesto cemu u samom cinu seksa nema mjesta.
Otkud ti znas da sam sva zablokirana? Samo zato jer ne zelim muskima reci da ne mogu svrsiti i o cemu mastam, wow.. Mozda postoji razlog, mozda stvarno ni ne zasluze toliko povjerenje, zasto bi im onda isla govoriti. Oa nije to samo tako izvuci iz sebe, to je moj intimni dio, sta da svakom poznaniku s ceste idem o tome pricati?

Imala sam dirty talkera i bilo je super. Svekedno nisam svrsavala, tj svega par puta. Ali on je poseban slucaj, takav se nadje jednom u xy godina, i ne ne mislim da ne poseban jer dirty talka, da ne bi to zakljucili vec zbog drugih stvari.
I imali smo posebnu vrstu odnosa pa s mogla sa njim svasta, ali ipak ne zelim takav odnos ponoviti vise, radi nekih drugih stvari, nevezano za ovo.

Jako puno muskih kolko vidim (iz svog i iz tudjih iskustava sto sam se naslusala) cak ni ne dirty talka inace ili nesto jako malo, minimalno, a kamoli da bi nasla neloga tko bi htio ovakve stvari pricati, to je ono bajka..
__________________
"The greatness of a nation can be judged by the way its animals are treated."
Layla DM is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 15:19   #100
Quote:
Layla DM kaže: Pogledaj post
Mislim da bi i sama nasla s godinama druge puteve.

Imas nekog za preporuciti? A i to je.sigurno skupo, moras ici privatno i placati masnu lovu. Kad budem bogata jednom, mozda i odem
Nadji razumnog i obzirnog partnera s kojim ces se osjecati "doma" i mozda neces trebati seksologa.
Kaj te kosta probati?

Kolko godina imas? Imas li neke vece inhibicije oko seksa?

Citaj puno o tome za pocetak. Nisi nista posebnija od drugih, seksualnost nije laka za shvatiti, seksualnost se otkriva i uci.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger