Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Državna matura

Državna matura Matura-tortura

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2016., 13:22   #1
Zamolba za naknadne prijave/promjene/odjave ispita

Znate li koju osobu da je slala dokumente i zamobe za navedeno? Jesu li bili odobreni ili odbijeni i koji su bili opravdani razlozi?
anamaria1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 00:53   #2
Quote:
anamaria1234 kaže: Pogledaj post
Znate li koju osobu da je slala dokumente i zamobe za navedeno? Jesu li bili odobreni ili odbijeni i koji su bili opravdani razlozi?
To i mene zanima, pa ako netko ima bilo kakve informacije bio bih vrlo zahvalan.
schultz1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 01:04   #3
i mene
Flicka* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 18:25   #4
hitno, zna li tko ovdje kakve dokumente treba poslati, imam originalne lječničke ispričnice te još pokoji dokument koji je skeniran, hoće li se to prihvatiti ili ima neko pravilo?
anavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 18:26   #5
i koji je razlog uopće dobar za prijavu?
anavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2016., 13:50   #6
Quote:
anavo kaže: Pogledaj post
i koji je razlog uopće dobar za prijavu?
Ne razumijem kako netko može zakasnit na prijave i to sve, ali općenito prihvaćaju bilo što još nije ni blizu matura, tako da slobodno šaljite neke razloge tipa ja bi htio ovu razinu jer nisam vidio da taj i taj faks traži, ili općenito kažeš bilo što tek toliko da ima neki razlog. Nebi trebalo biti problema. Ili odeš do njih direktno i pričaš
Komediruzecki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2016., 17:40   #7
Quote:
Komediruzecki kaže: Pogledaj post
Ne razumijem kako netko može zakasnit na prijave i to sve, ali općenito prihvaćaju bilo što još nije ni blizu matura, tako da slobodno šaljite neke razloge tipa ja bi htio ovu razinu jer nisam vidio da taj i taj faks traži, ili općenito kažeš bilo što tek toliko da ima neki razlog. Nebi trebalo biti problema. Ili odeš do njih direktno i pričaš
evo ja konkretno, upisala sam smijer u rijeci koji je slican farmaciji (zg) za koju su mi falila dva mjesta i moja obitelj se sad odselila u zagreb, i cijelo vrijeme zudim za tom farmacijom i zelim ponoviti maturu i tamo upisati i to sam odlucila, ironicno, 3.2., dan nakon prijava. nisam ni razmisljala o svemu tome do tada, tako da konkretan razlog nemam a ovu pricu sam poslala u ncvvo kao razlog zamolbe za prijavu... i samo se mogu tresti do odgovora
Flicka* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2016., 19:13   #8
Nama je koordinator u školi rekao da su zbog tog što je puno učenika mijenjalo ispite svako malo prijašnjih godina sve postrožili i da je jedini razlog koji će opravdati mijenjanje ispita smrt bliske osobe ili teška bolest.
__________________
"Ima nečeg utješnog i radosnog u prizoru sreće običnog, malog čovjeka." Tracy Chevalier
ajdontnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2016., 19:44   #9
pa odnosi li se to samo na vas maturante i promjenu razina/izbornih predmeta, ili i na prijavu cijele mature nas starijih?
Flicka* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2016., 19:59   #10
Vjerujem da je to samo za učenike kako je i navedeno, zar ne?
anavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2016., 20:39   #11
zna li tko??
Flicka* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2016., 23:36   #12
Sto stvarno??
_Bimbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 13:50   #13
Ma ja mislim da ne bi trebalo biti problema ukoliko im sada na vrijeme pošaljemo zamolbu.Ja planiram poslati potvrdu da sam redovni student i da je bilo vrijeme ispitnih rokova i jednostavno nisam pratio obavijesti i nisam znao uopće hoću li ponovno pisati,a uostalom faks koji bi želio upisati je tek od ove godine uveo obavezno pisanje sva tri izborna predmeta.Ne znam hoće li biti dovoljno ili ?
schultz1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 15:54   #14
Ne znam kakva su pravila za vas, ali za nas je tako. U svakom slučaju pošaljite zamolbu, nemate šta izgubiti.
__________________
"Ima nečeg utješnog i radosnog u prizoru sreće običnog, malog čovjeka." Tracy Chevalier
ajdontnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 16:05   #15
a za one koji plaćaju, bilo bi u redu da im se odobri.... mislim ako mi neće promijeniti u ono što želim, neću ni izać pa im neću ni uplatiti tih 175 kn za predmet koji minisu htjeli promijeniti... pa ako je njima to dobra računica, neka im je
čokolada22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2016., 02:57   #16
Unhappy

ima li još tko informacije kakve ??
anamaria1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2016., 03:32   #17
Quote:
anamaria1234 kaže: Pogledaj post
ima li još tko informacije kakve ??
da....
zašto nitko ne zna ništa?
Flicka* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2016., 16:40   #18
Dajte, pošaljite molbu, recite kako je i čekajte, to vam je puno bolje od paničarenja zbog dezinformacija po forumu
__________________
Fairy tales are more than true:
not because they tell us that dragons exist,
but because they tell us that dragons can be tamed.
Querencia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2016., 16:48   #19
Poslala sam ja 3.2. i previše stvari mi sad ovisi o tome da se ne živciram,a još uvijek nema odgovora i rođakinja mi je bila koordinatorica u drugom gradu te je rekla da rijetko koji razlog odobravaju a da nije smrt u obitelji

Zadnje uređivanje Flicka* : 26.02.2016. at 17:15.
Flicka* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2016., 18:43   #20
Quote:
schultz1 kaže: Pogledaj post
Ma ja mislim da ne bi trebalo biti problema ukoliko im sada na vrijeme pošaljemo zamolbu.Ja planiram poslati potvrdu da sam redovni student i da je bilo vrijeme ispitnih rokova i jednostavno nisam pratio obavijesti i nisam znao uopće hoću li ponovno pisati,a uostalom faks koji bi želio upisati je tek od ove godine uveo obavezno pisanje sva tri izborna predmeta.Ne znam hoće li biti dovoljno ili ?
pozdrav,kod mene je ista situacija samo što prijavljuljem ponovno sve glavne predmete+ jedan izborni
hoće li se odobriti?
ksusnj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:12.