Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2004., 17:17   #21
Vidim da je vecina odgovora na istu foru.
Kao, nije kriva treca osoba, kriv je onaj/ona koji vara.

Iskreno, mislim da bi vecina na prevaru reagirala poput autora (da li da se obracunam ili ne?)... U stanju ocaja, ljudi su na svasta sposobni, ne razmisljaju objektivno.
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2004., 17:24   #22
Quote:
LaTiTeA kaže:
Vidim da je vecina odgovora na istu foru.
Kao, nije kriva treca osoba, kriv je onaj/ona koji vara.

Iskreno, mislim da bi vecina na prevaru reagirala poput autora (da li da se obracunam ili ne?)... U stanju ocaja, ljudi su na svasta sposobni, ne razmisljaju objektivno.
Pa normalno da ako me npr. mali sijedi djecak vara, nije kriv onaj s kim me vara nego on. Onaj s kim me vara tj. ona me ne zanima... sta ja imam s njom? Imam s njim... a sad dal bi se fizicki obracunavala sa zenom? Ne. Al s njim... to vec, da.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2004., 17:44   #23
Slažem se s atlantis...Obračunala bi se samo s osobom koja je mene prevarila, a ne s onom s kim je to napravio. Ta treća osoba je zapravo potpuno nevažna, važno je zbog čega nas je netko prevario.

Najlakše je reći...da oni su ovakvi ili onakvi...treba ih zatući i slično...ključno je pitanje zašto je nekome pored nas trebao još netko. Pa, ako je već trebao, znači da taj sa mnom više ne bi imao što tražiti.
Ir@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2004., 17:49   #24
ja sam uzasna kaj se toga tice...to moj dragi dobro zna,kad je morao dati 3000 za popravak auta...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2004., 17:54   #25
Mislim da bih pokusao prvo da inteziviram nivo naseg sexa! Recimo cesca uporaba anal sexa takodje... pa ako joj je jos uvek da se fuka sa drugim, nek pazi da ne sjedne na barsku stolicu

A ako sam emotivno omanuo.... samo cu da se izmaknem, nema popravke..
__________________
+-> touch, feel, say
xcool is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2004., 18:47   #26
Re: Re: pitanje za sve

Quote:
Gospon Pes kaže:
Ne.
Niti mi je ona obecala vjernost, niti je mog partnera puskom natjerala.
Ako bi netko najebao, onda samo on.
odlicno receno
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2004., 19:05   #27
Quote:
AFRODITA69 kaže:
ja sam uzasna kaj se toga tice...to moj dragi dobro zna,kad je morao dati 3000 za popravak auta...
I ja sam nekidan skoro toliko iskesirao za popravak auta (nakon sto ga je draga koristila). Nije valjda da misli da ju varam?
Secundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2004., 19:09   #28
pa ovako ... ako je žena ona koja vara onda je to uglavnom gotovo (mislim veza) ali ako muškarac vara to nije tako opasno, muškarci najčešće neće raskinuti vezu radi ljubavnice no znajući da 99% žena neće oprostiti preljub oni gotovo nikada ne priznaju ljubavnicu (neki budu uhvaćeni ali većina nikada) ... žena se pak u mnogo slučaja zaljubi u ljubavnika (ako nije riječ o jebivjetru ona će prekinuti postojeću vezu i početi novu nadajući se da je to konačno pravi) i nije tako vješta u prikrivanju preljuba.
Muškarci su puno zajebaniji negoli žene kada doznaju da su prevareni ali kako god bilo da bilo kada preljub izađe na vidjelo šteta je nepopravljiva, najbolje je odmah okončati takvu vezu a ne ju održavati na aparatima kako mnogi pokušavaju ... bolje svako na svoju stranu i bez drastičnih poteza...

eh da.. jedna od najvećih ženskih zabluda je "mene moj dečko nikada ne bi prevario" ... koja god tako misli grdno se vara, muškarci su takvi, ako imaju priliku - bit će s drugom curom i to je tako.. (utješno je što vas vjerovatno i dalje voli i duboko je uvjeren da nije ništa loše napravio )
Jesus Quintana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2004., 22:52   #29
Quote:
Ir@ kaže:

Najlakše je reći...da oni su ovakvi ili onakvi...treba ih zatući i slično...ključno je pitanje zašto je nekome pored nas trebao još netko. Pa, ako je već trebao, znači da taj sa mnom više ne bi imao što tražiti.
Nemoguće je sve slučajeve obuhvatiti s par rečenica, ali mislim da se ovo odnosi na većinu. u mom se slučaju ne radi više o tome hoćemo li ostati zajedno ili ne, već se pitam da li i njima napakostiti, barem malo... Iskreno, razmišljam da ih otkucam njegovoj ženi, pa nek se malo znoji.
BILJEŽNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2004., 22:55   #30
Quote:
BILJEŽNIK kaže:
Nemoguće je sve slučajeve obuhvatiti s par rečenica, ali mislim da se ovo odnosi na većinu. u mom se slučaju ne radi više o tome hoćemo li ostati zajedno ili ne, već se pitam da li i njima napakostiti, barem malo... Iskreno, razmišljam da ih otkucam njegovoj ženi, pa nek se malo znoji.
Idi i nadi svoju srecu, ona je svoju nasla s njim.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2004., 23:43   #31
A jebat ga sad, pa nes valjda ispast budaletina. Kazes li sve njegovoj zeni, vrlo vjerojatno ce se razvest, pa ce on sa tvojom draganom sretno zivjet do kraja zivota. I ucinio si si medvjedju uslugu.
Budi kul, ko da te se to sve ne tice i garant ce te kroz neko vrijeme molit na koljenima da se vrati, na sto ces ti, naravno, samo frajerski odmahnut rukom.
A in d mintajm, ima ona jedna krasna Katulova pjesma..........
Lavanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2004., 23:52   #32
Kuk kuc o drvo da se ne ureknem... ali ja mislim da je moj dragi uspješno atestiran na preljub i ne bu mu se omaklo.


Mislim da je najbolja stvar protiv preljuba odlučno ne zadano prije svega sebi, a onda i drugome... Uostalom - ja sam budala koja ne zna lagat ni sebi, a kamoli drugima. Sve izbrljam, ako ne na javi, onda u snu... Mislim da je i onaj moj takav
lucija is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2004., 02:40   #33
Re: pitanje za sve

Quote:
BILJEŽNIK kaže:
Sto biste ucinili da znate s kim vas vas partner/ica vara? Biste li se pokusali obracunati sa tom osobom, biste li to rekli njenom muzu/njegovoj zeni?
Pa ovako kako sada razmišljam ne bih rekao njegovoj ženi/partneru ništa ............................. ali ko zna kako bih postupio da se nadjem u toj situaciji.

Osveta je slatka

ili ti bar dodje kao lažna utjeha.

Vjerovatno sve zavisi od toga koliko bih bio povrijeđen.

A nju naravno ne bih nikada više ni pogledao.
posmatrač is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2004., 08:43   #34
Quote:
lucija kaže:
Kuk kuc o drvo da se ne ureknem... ali ja mislim da je moj dragi uspješno atestiran na preljub i ne bu mu se omaklo.

nadaj se da je tako ... jednog dana kada se konačno opustiš i uljuljkaš se u silnom povjerenju ..

naravno ako se to doista dogodi ... i ti to otkriješ .. možemo otići na ili se ...
Jesus Quintana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2004., 13:00   #35
Quote:
BILJEŽNIK kaže:
Nemoguće je sve slučajeve obuhvatiti s par rečenica, ali mislim da se ovo odnosi na većinu. u mom se slučaju ne radi više o tome hoćemo li ostati zajedno ili ne, već se pitam da li i njima napakostiti, barem malo... Iskreno, razmišljam da ih otkucam njegovoj ženi, pa nek se malo znoji.

To ti, po meni, nije loša ideja. Ali, ono, samo reci i odi, nek se onda oni dalje "kolju". Nedaj da te uvuku u bezgranične svađe i slično.
Ir@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2004., 13:28   #36
..kad bi mene moja prevarila, ja bih joj se osvetio i odrezao bih ga sam sebi..pa neka sad ona vidi sta ce..

najgora varijanta bi bila da me vara, a da ne znam da me vara..hmm..inace..

kad se dozna za prevaru..ne znam zasto su ljudi ljuti, povrijedjeni i svakakvi. trebali bi biti sretni. na vrijeme su upoznali drugu stranu. i imaju priliku..

..ako nisu u braku. rijesiti se otpada u roku 18.25 sec. otici od otpada, izbaciti otpad, svejedno. najgore je nepotrebno trosenje vlastitog vremena.

..ako su u braku. opustiti se, lukavo odigrati, prikupiti dokaze, malo se strpiti, dobro se pripremiti i kad se dodje do svih corpus delicti..i testis delicti, rijesiti se otpada u roku 18.25 sec.

ok, postoji jos jedna varijanta gdje se medjusobno varaju..ali, to je vec druga prica.
__________________
..potpis
..a unda is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2004., 14:34   #37
Quote:
storytelj kaže:
eh da.. jedna od najvećih ženskih zabluda je "mene moj dečko nikada ne bi prevario" ... ]
kaj ti mislis da muski to ne me misle.. ??
meni je moj rekel "ja znam da ti mene nikad nebi prevarila"
kak on to moze znat kad ni ja sama ne znam

a ak me oce varat..varal bu me.. sve je ok dok ja to ne znam..
a kad saznam.. nema se tu puno kaj obracunavat..

ciao bejbe..we had a good time together
__________________
s vremena na vrijeme
odi u zatvor i stopaj si vrijeme
suzy_f is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2004., 14:35   #38
Quote:
Ir@ kaže:
To ti, po meni, nije loša ideja. Ali, ono, samo reci i odi, nek se onda oni dalje "kolju". Nedaj da te uvuku u bezgranične svađe i slično.
Ma to sam i mislio, samo pustiti informaciju, onako, iz gušta. Ja to znam već nekoliko mjeseci, kada joj ne bih rekao, ispao bih saučesnik. i ona (njegova supruga) ima pravo znati što joj se sprema.
BILJEŽNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2004., 14:42   #39
Quote:
suzy_f kaže:
kaj ti mislis da muski to ne me misle.. ??
meni je moj rekel "ja znam da ti mene nikad nebi prevarila"
muškarci su po prirodi sumnjičavi i ljubomorni, ti možda imaš sreće ili iza njegove rečenice "ja znam da ti mene nikad nebi prevarila" stoji pitanje "je li hani da ti mene ne bi prevarila, jeli, je li "
Jesus Quintana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2004., 14:46   #40
ne mislim da je ovo prvo... kao on zna da ja nemrem njega ostavit

ego ga pere.. on je najbolje sto mi se desilo i to....

no da... neki dan sam pricala s njim pa mislim da je malo promjenil misljenje.....

a svi smo mi sumnjicavi i ljubomorni sam kaj neki to pokazuju vise a neki manje...

meni osobno je najgluplja ta recenica.. nikad te nebum prevaril/prevarila ili ostavil/ostavila....
__________________
s vremena na vrijeme
odi u zatvor i stopaj si vrijeme
suzy_f is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:16.