Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2012., 15:13   #21
Quote:
Teta1 kaže: Pogledaj post
Cijeli Osijek je znao da je doticn varao svoju zenu (s njome ima jedno dijete) s mladjom profesoricom, s kojom se naposljetku i ozenio (a mediji su sve burno popratili)

http://www.jutarnji.hr/hns-ov-ivan-v...949568/?foto=2
Cijeli Osijek je znao? Misliš, dokoni Osijek koji nema što drugo raditi nego raspravljati s kime spava neki političar?

Potpuno nebitna informacija.
schmokljan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2012., 08:58   #22
Quote:
schmokljan kaže: Pogledaj post
Vrdoljak je sasvim ok lik,..
Zato sto "nam" je "ok lik" najobicnija politicka bitanga...se kao drzava i nalazimo u dubokim govnima iz kojih nikada necemo izaci.

Ok nam je lik koji ne zna engleski jezik i koji nas sve zajedno sramoti kao ministar gospodarstva pred stranim delegacijama.

Za pojedince nema spasa, mentalno su potpuno potonuli da nize vjerovatno ne mogu.

Da je to napravila bitanga iz ADZ "intelektualci" bi napravili top temu za 10 dana, a kada to napravi bitanga iz SDP-a ili ANS onda se radi o ok liku.

Sasvim razumijljivo posto su SDP i ANS kao i ADZ potkupili stoku sitnog zuba i interesno ih vezali za sebe i ostanak i dolazak na vlast pod bilo koju cijenu.

Nema nam spasa sve dok 99% danasnjih politickih bitanga ne nestane s politicke scene.
DInar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2012., 10:28   #23
Znanje engleskog jezika je potpuno irelevantno. Potpuno.
schmokljan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2012., 11:11   #24
Quote:
schmokljan kaže: Pogledaj post
Znanje engleskog jezika je potpuno irelevantno. Potpuno.
U današnjoj situaciji baš i ne.Vladin dužnosnik pa ne zna engleski.
Nikad mi neće biti jasno zašto se takvi tipovi uvijek trpaju da budu "prvi" ,a kurca nemaju pojma.Zato i jesmo tu di jesmo.
Ako se već odlučio baviti aktivno politikom i biti u žiži javnosti pa mogao je malo poraditi na sebi i svom obrazovanju.Novaca ima da si financira učenje engleskog jezika,a ne da nas sramoti okolo.
__________________
Promeniću svet do kraja pesme.EKV
hrvatina_i_po is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 01:14   #25
ministar gospodarstva bez znanja o makroekonomskim pitanjima i bez znanja engleskog jezika?
Mi imamao sprdacinu a ne Vladu RH.
I kako je to proslo na Saboru?
OK jer to nije parlament nego glasacka masina.
Kako izgleda parlament gdje jedna strana argumentima oponira drugoj oni koji znaju eng, mogu na TV poslusati rasprave u UK parlamentu.

Ni u Jugoslaviji nije bilo ovakvog sr.... Vrdoljak je Politicki podoban, ali za za koga, za Cacica koji se iz prikrajka veseli sa tezom, ja sam nezamjenjiv.


A to sa neznanjem eng jezika na zavidnoj razinini, to je vise od podrivanja RH, to je Balkanizam u primjeni!
Sramota.
__________________
Lupanjem glavom u zid trosis 150 kcal/h
Poslovica indijanskog plemena Čejena : "Narod nije pokoren dok srca njihovih žena nisu slomljena."
swap is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 06:52   #26
Quote:
schmokljan kaže: Pogledaj post
Znanje engleskog jezika je potpuno irelevantno. Potpuno.

Kandidat mora znati fluentno hrvatski i engleski. I to je to.
Uostalom, nije li nas poliglot upropastio? Usput - i poliglotovo poznavanje stranih jezika je još jedna od velikih mistifikacija slavnog nam EPH-a iz doba velike ljubavi Sanader-Pavić. Sanaderov engleski je na razini norveškog vodoinstalatera.

Apsolutno nije suština, no s druge strane, ne mogu shvatiti da osoba ne zna engleski jezik.
Želim reći - norveški vodoinstalater govori engleski razine Ive Sanadera. Nije engleski jezik krucijalna stvar, nego granica ispod koje se ne smije ići.



https://www.forum.hr/showthread.php?t...errerid=146964

__________________
Krepat ma ne molat
Mr.No. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 09:51   #27
Quote:
Mr.No. kaže: Pogledaj post

Kandidat mora znati fluentno hrvatski i engleski. I to je to.
Uostalom, nije li nas poliglot upropastio? Usput - i poliglotovo poznavanje stranih jezika je još jedna od velikih mistifikacija slavnog nam EPH-a iz doba velike ljubavi Sanader-Pavić. Sanaderov engleski je na razini norveškog vodoinstalatera.

Apsolutno nije suština, no s druge strane, ne mogu shvatiti da osoba ne zna engleski jezik.
Želim reći - norveški vodoinstalater govori engleski razine Ive Sanadera. Nije engleski jezik krucijalna stvar, nego granica ispod koje se ne smije ići.



https://www.forum.hr/showthread.php?t...errerid=146964

Stalkeru ,

Kao što vidiš niti tada nisam puno davao na važnosti znanju stranog jezika, a u međuvremenu sam dodatno spustio kriterije. Osim toga, Vrdoljak je imao tremu, on, naime, zna engleski puno bolje od onog što je manifestirao. Činjenica da je jedan ministar imao tremu pred sastanak, koji mu je u opisu posla i to core business, takoreći, je meni puno problematičnija od afganistanskog naglaska, koji istinabog para uši, no koji je sadržajno nebitan.
schmokljan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 13:47   #28
Quote:
schmokljan kaže: Pogledaj post
Stalkeru ,

Kao što vidiš niti tada nisam puno davao na važnosti znanju stranog jezika, a u međuvremenu sam dodatno spustio kriterije. Osim toga, Vrdoljak je imao tremu, on, naime, zna engleski puno bolje od onog što je manifestirao. Činjenica da je jedan ministar imao tremu pred sastanak, koji mu je u opisu posla i to core business, takoreći, je meni puno problematičnija od afganistanskog naglaska, koji istinabog para uši, no koji je sadržajno nebitan.
nije engleski cilj, nego sredstvo za komunikaciju.
Ako imas tremu, to je OK za pocetak, ali mi netrebamo POCETNIKE za ministre.

ne znam koliko mislite skidati kriterije, ali nije ovo 1990, pa smo se eto otvorili prema zapadu, vec 2012. Znanje eng je nuzan, ALI NE DOVOLJAN razlog za biti ministar, a od Vrdoljaka se nikakva kvalitete nije prikazala.

I nemojte o floskulama da ne krade, niti Polencec nije kral na pocetku, Pusicka ga je zvala "jedini posten u HDZ-a" pa visimo na sto je doslo.
__________________
Lupanjem glavom u zid trosis 150 kcal/h
Poslovica indijanskog plemena Čejena : "Narod nije pokoren dok srca njihovih žena nisu slomljena."
swap is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 20:28   #29
dakle nije me briga jel netko govori kineski, engleski ili ne.

on vodi najmocnije ministarstvo u zemlji i ocekujem konkretni potez, ali nazalost- nista!

nastavak najava reformi- trla baba lan...

zalosno.
gandalf is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 22:38   #30
Quote:
DInar kaže: Pogledaj post

Nema nam spasa sve dok 99% danasnjih politickih bitanga ne nestane s politicke scene.
Kaj misliš koliko % ljudi u Hrvatskoj to shvaća?Onako bubni neki broj?
John Stooges is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2013., 22:02   #31
Slušao sam ga danas na Tv ... ili dotični gospodin nema pojma gdje se nalazi jer se ne snalazi ili je novi Polančec.
Glasoviti članak 18 ..
Kao država /a to su oni/ će regulirati presahle potoke, ali neće naravno vodotoke u interesu stranog ulaganja
Viđao sam svakakvih sramota, ali ovo je Olympus Mons definitivno.
Samo čekamo "budale" iz inozemstva /čitaj strane ulagače/ da nam pokažu kako su nastrani. Bilo u koncesijma bilo u kupnjama.
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2013., 22:08   #32
On je kod mene na visok drugom mjestu najgorih ministara, a bio bi prvi da nam Bog nije dao Freda
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2013., 22:12   #33
Ima lijep sat
beli631 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2013., 22:29   #34
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
On je kod mene na visok drugom mjestu najgorih ministara, a bio bi prvi da nam Bog nije dao Freda
Kad ti koja si podržavala ZM i ljevičare ovako napišeš o ministrima ove vlade ...vratiš mi vjeru u ovaj narod da još ima ljudi koji će udarit po svojima kad treba...znači da ipak jest moguće naći zajedništvo u narodu...svaka čast.

Najgore od svega mi je kad netko, bez obzira na očiglednu svinjariju, brane svoje jer su svoji...
kajzen is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2013., 03:09   #35
Je li netko tom covjeku moze savjetovati da se povremeno obrije, bar kad se pojavljuje na tv-u.
mirta is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 10:38   #36
Ima li kraja ovom mučenju http://www.index.hr/vijesti/clanak/s...ci/659866.aspx

Dokle će se tolerirati ovakvi ispadi.

Zorane, ako nisi shvatio najebat ćeš zbog svoje šutnje i podrške ovakvima.
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 11:24   #37
Bože, kakav proser. Vrdoljaku bi bilo bolje da neko vrijeme šuti.

No, izgleda da se natječu tko će gluplje.
schmokljan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 13:07   #38
Izgleda ko vodoinstalater koji ne govori cijenu nikad unaprijed nego odere po obavljenom poslu i to obično nekvalitetnom.

Vidljivo je da nema pojma o gospodarstvu nego se proba uvlačit poduzetnicima u nadi da ga neće puno kritizirat.

gdje ih samo pronalaze, al ne iskače iz prosjeka..takva je cijela vlada..npr jedan Bauk je ministar..
sedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 13:36   #39
Quote:
sedan kaže: Pogledaj post
Izgleda ko vodoinstalater koji ne govori cijenu nikad unaprijed nego odere po obavljenom poslu i to obično nekvalitetnom.

Vidljivo je da nema pojma o gospodarstvu nego se proba uvlačit poduzetnicima u nadi da ga neće puno kritizirat.

gdje ih samo pronalaze, al ne iskače iz prosjeka..takva je cijela vlada..npr jedan Bauk je ministar..
Arsen Bauk je svoj posao dosad odradio odlično. Ne znam jesi li gledao kada se u Saboru rasptavljalo oko Zakona o prebivalištu, ali stvar je bila odlično pripremljena, nije uopće bilo svađe.

Ne zna što on baš smeta, a vidim da projekti njegovog ministarstva idu kako treba.
Jako je lijepo i jasno sve izložio.
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 13:40   #40
Ako nemate neku emociju koja vas veže za neko mjesto, županiju, grad, pa tko bi od nas ostao u ovoj državi!?

U pravu je....
method_man is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:30.