Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2017., 22:53   #1121
Quote:
RayBan kaže: Pogledaj post
Otmi ti i zatuci prvi a ne zivit ko da ce sutra smak svijeta a ne kukat kako je svijet nepravedan...pa ono..lako cemo...looserski i mekan nacin razmišljanja je to.
Da je ljudski rod tako razmišljao zadnjih 3000 god nebi nas odavno bilo.
BORI SE DO SMRTI.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk
Čije smrti?
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 22.11.2017., 23:32   #1122
Neki kažu da je nedavni potres u Iranu izazvan nuklearnim testom:
http://beforeitsnews.com/economy/201...n-2921163.html
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 23.11.2017., 19:16   #1123
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Neki kažu da je nedavni potres u Iranu izazvan nuklearnim testom:
http://beforeitsnews.com/economy/201...n-2921163.html
Eh, Basta, baš sam te jučer-prekjučer pohvalio zbog tvojih linkova u potpisu. Rekao sam da je jako lijepo gledati i slušati Christy0Misty. Ovaj link pizzagate ti ne radi, a htio bi nešto više saznat o toj aferi. Pa da ne moram guglat do bjesvijesti, znaš li neki website koji je što sličniji ""umrlom"" pizzagate site-u.

Ne vjerujem da su išli namjerno NUKE-om pravit potres, osim ako se nisu preračunali pa je snaga NUKE bila mnogo veća nego što su mislili.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 26.11.2017., 11:35   #1124
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Čije smrti?
Sta si ti besmrtna ?

Sent from my LG-H960 using Tapatalk
RayBan is offline  
Old 26.11.2017., 22:00   #1125
Quote:
RayBan kaže: Pogledaj post
Sta si ti besmrtna ?

Sent from my LG-H960 using Tapatalk
Naravno!
Bilo je za očekivati,da nećeš moći odgovoriti.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 28.11.2017., 11:02   #1126
oćel to majstori?
nesto ste mi se ukiselili...nema vise nikaakvih linkova sa ww3
stigo vrijeme mira i sigurnosti, a?
Jo_Munja is offline  
Old 28.11.2017., 16:12   #1127
Quote:
Jo_Munja kaže: Pogledaj post
oćel to majstori?
nesto ste mi se ukiselili...nema vise nikaakvih linkova sa ww3
stigo vrijeme mira i sigurnosti, a?
ovdje zene kolo vode odavno, tako da je sve postalo neozbiljno.
Sve musko se odnedavno razbjezalo.
RayBan is offline  
Old 28.11.2017., 19:55   #1128
Quote:
RayBan kaže: Pogledaj post
ovdje zene kolo vode odavno, tako da je sve postalo neozbiljno.
Sve musko se odnedavno razbjezalo.


Aha,istina,zato si ti još tu....
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 29.11.2017., 02:38   #1129
Quote:
RayBan kaže: Pogledaj post
ovdje zene kolo vode odavno, tako da je sve postalo neozbiljno.
Sve musko se odnedavno razbjezalo.


Sad vidite kako bi izgledao svijet pod vlašću žena. Niko ne bi smio ni pisnut o 3WW
Pravi Život is offline  
Old 29.11.2017., 14:59   #1130
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post


Sad vidite kako bi izgledao svijet pod vlašću žena. Niko ne bi smio ni pisnut o 3WW

A šo bismo mi drugotne bez nadprosječno inteligentnih ratnika,ha?
Bilo bi nama i ostatku svijeta nasmrt dosadno.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 30.11.2017., 08:04   #1131
zasto pobogu? pa uvijek se nađe neka sitnica od koje se moze napraviti dramatičan problem
Jo_Munja is offline  
Old 30.11.2017., 16:10   #1132
Quote:
Jo_Munja kaže: Pogledaj post
zasto pobogu? pa uvijek se nađe neka sitnica od koje se moze napraviti dramatičan problem
skoro da si na tragu istinu...
Sve te sitnice napuhane do dramatičnosti razaraju države,ostavljaju milijune leševa,u čemu su ameri nenadmašivi.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 30.11.2017., 20:56   #1133
Quote:
amary kaže: Pogledaj post

A šo bismo mi drugotne bez nadprosječno inteligentnih ratnika,ha?
Bilo bi nama i ostatku svijeta nasmrt dosadno.
S druge strane, što mi znamo zašto nekog više nema tu. Mislim, neko od njih se mogo pridružiti NATO-u, i što da onda priča kad se klauzulom zavjetovao na šutnju. Ne samo da nemaju vremena, nego i ne smiju. Razumljivo, ne.

Vidovite ionako ne zanimaju vojne tajne.
Pravi Život is offline  
Old 02.12.2017., 12:07   #1134
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
S druge strane, što mi znamo zašto nekog više nema tu. Mislim, neko od njih se mogo pridružiti NATO-u, i što da onda priča kad se klauzulom zavjetovao na šutnju. Ne samo da nemaju vremena, nego i ne smiju. Razumljivo, ne.

Vidovite ionako ne zanimaju vojne tajne.
Je,baš tak,zašto netko više ne sudjeluje ili puno manje sudjeluje teško je znati.
Meni je u posljednje vrijeme postalo zanimljivo pratiti stranice tj forume,gdje se javljaju ljudi gotovo iz cijelog svijeta,koji prate pokrete podmornica,brodova i zračnih snaga.zanimljivo je da je koncentracija istih pretežno američkih na jednom području.No došlo je do pokreta ruskih i kineskih,za sada u nepoznatom smjeru...
Zaključak se nameće sam od sebe.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 02.12.2017., 23:39   #1135
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Je,baš tak,zašto netko više ne sudjeluje ili puno manje sudjeluje teško je znati.
Meni je u posljednje vrijeme postalo zanimljivo pratiti stranice tj forume,gdje se javljaju ljudi gotovo iz cijelog svijeta,koji prate pokrete podmornica,brodova i zračnih snaga.zanimljivo je da je koncentracija istih pretežno američkih na jednom području.No došlo je do pokreta ruskih i kineskih,za sada u nepoznatom smjeru...
Zaključak se nameće sam od sebe.
Pratiti stranice? Bilo bi jednostavnije kad bi na ove, kak ih već zofu, !Phone Smart mobitele priložili aplikaciju gdje kad u kojem moru se nalazi koja vojna podmornica (nadajmo se pod morem ne furaju turističke, zar da se turisti sretnu s torpedom) , i , ea za kopnene, to standard, da se svake minute zna gdje je koja ispaljena raketa , i , o da spešl satelit, dal i njeg neko cilja u koju uru i koje sekunde , jer mi baš sve hoćemo znati.

Nek smo se malo našalili u teška vremena.
Pravi Život is offline  
Old 03.12.2017., 00:05   #1136
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
Pratiti stranice? Bilo bi jednostavnije kad bi na ove, kak ih već zofu, !Phone Smart mobitele priložili aplikaciju gdje kad u kojem moru se nalazi koja vojna podmornica (nadajmo se pod morem ne furaju turističke, zar da se turisti sretnu s torpedom) , i , ea za kopnene, to standard, da se svake minute zna gdje je koja ispaljena raketa , i , o da spešl satelit, dal i njeg neko cilja u koju uru i koje sekunde , jer mi baš sve hoćemo znati.

Nek smo se malo našalili u teška vremena.
“Ave Caesar, morituri te salutant!

Ovo bi bio primjeren crni humor,za sve nas koji možemo samo bespomoćno promatrati kako suludi "CEZARI" guraju svijet u opći rat.

Inače te stranice,koje sam spomenula nije baš lako pratiti,nedostaje mi tehničko poznavanje ,ali ti koji pišu na tim stranicama,a začuđujuće dosta amera,puno znaju i prate...
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 03.12.2017., 02:56   #1137
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
“Ave Caesar, morituri te salutant!

Ovo bi bio primjeren crni humor,za sve nas koji možemo samo bespomoćno promatrati kako suludi "CEZARI" guraju svijet u opći rat.

Inače te stranice,koje sam spomenula nije baš lako pratiti,nedostaje mi tehničko poznavanje ,ali ti koji pišu na tim stranicama,a začuđujuće dosta amera,puno znaju i prate...
Ako / netko piše na engleskom, ne znači Amer je, isto ko ne znači Amer je samo zato jer se takvim predstavio.

Ako niste znali, Ameri u principu nipočemu opsjednuti 3.ratom. Zbilja, reče frend iz U.S. pa mi nismo osjetili ni recesiju i svijet nas skroz krivo doživio. Zato, koji pišu stranice koje navodiš, su, željni pojave mimo kućne dosade. Ali, ja ti rečem bolje je čovjeku dosađivati se nego si život potrošiti na što troše oni. Mislim, kao da se ljudi dosađuju. Svako malo zavija sirena hitne pomoći pa vatrogasne pa pomoći hejj pukla mi lojtra a taman uređujem strop hajjd priskoči u pomoć , pa i to na koncu nije dovoljno jer, prvo nas nahrani pa onda pričaj o ratovima.

I tako već to...
Pravi Život is offline  
Old 03.12.2017., 18:51   #1138
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Je,baš tak,zašto netko više ne sudjeluje ili puno manje sudjeluje teško je znati.

Meni je u posljednje vrijeme postalo zanimljivo pratiti stranice tj forume,gdje se javljaju ljudi gotovo iz cijelog svijeta,koji prate pokrete podmornica,brodova i zračnih snaga.zanimljivo je da je koncentracija istih pretežno američkih na jednom području.No došlo je do pokreta ruskih i kineskih,za sada u nepoznatom smjeru...

Zaključak se nameće sam od sebe.


Znam stranicu sa prikazom pokreta brodova i aviona u zivo ali za podmirnice nisam znao.


Sent from my iPhone using Tapatalk
RayBan is offline  
Old 04.12.2017., 10:08   #1139
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
Ako / netko piše na engleskom, ne znači Amer je, isto ko ne znači Amer je samo zato jer se takvim predstavio.

Ako niste znali, Ameri u principu nipočemu opsjednuti 3.ratom. Zbilja, reče frend iz U.S. pa mi nismo osjetili ni recesiju i svijet nas skroz krivo doživio. Zato, koji pišu stranice koje navodiš, su, željni pojave mimo kućne dosade. Ali, ja ti rečem bolje je čovjeku dosađivati se nego si život potrošiti na što troše oni. Mislim, kao da se ljudi dosađuju. Svako malo zavija sirena hitne pomoći pa vatrogasne pa pomoći hejj pukla mi lojtra a taman uređujem strop hajjd priskoči u pomoć , pa i to na koncu nije dovoljno jer, prvo nas nahrani pa onda pričaj o ratovima.

I tako već to...
Jako se varaš draga moja!Kao prvo čak i pismeni engleski kod amera se po dosta detalja može prepoznati,a usmenom da ne govorim.
Za određene informacije jako je važno s kim razgovaraš,koliko se usuđuju te osobe reči,jer čak su i oni iz puka svjesni nadzora koji tamo vlada.Uz to gotovo stoljetno uvjeravanje naroda,da je Amerika nepobjediva,sigurna na svom kontinentu i samoodrživa ako bi slučajno,tek slučajno neka nukica zalutala na njihovo tlo,to neće njihovu "veličanstvenu" državu niti ogrepsti..
Već kratko nakon drugog svjetskog,jedan je njihov general rekao:dok stižu lijesovi poginulih samo u tisućama,narod neće u potpunosti shvatiti,ali kad počnu stizati u stotinama tisuća ili milijunima,kad više neće biti obitelji,a da netko nije pao ili nestao,tek tada će shvatiti.
Oni obrazovaniji i upućeniji itekako strepe od globalnog sukoba.Ali radi spomenutog nadzora i oni jako paze što će i gdje reči.
Ako tvoj prijatelj nije osjetio recesiju,blago njemu,ali usudila bih se reči da nema realnog kontakta s milijunima,onih iz nižih struktura ili se pak svjesno samoobmanjuje.
Osobito mi je zanimljiva pojava kod većine religijskih slojeva i dobro usađenog: Bog štiti Ameriku,...ALELUJA!
Aleluja,Pravi Živote...
U Evropi je razmišljanje,(a sada se isto tkzv hibridnim ratom guši),još uvijek drugačije.Kad se zanemari more idiotizma,osobito umjetno podržavanog nacionalizma i uticaj katoličke crkve dodatno,ljudi masovnije uočavaju realnost.
Krivo shvačena Amerika hahaha!
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse

Zadnje uređivanje amary : 04.12.2017. at 10:21. Reason: tipfeler
amary is offline  
Old 06.12.2017., 03:02   #1140
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Jako se varaš draga moja!Kao prvo čak i pismeni engleski kod amera se po dosta detalja može prepoznati,a usmenom da ne govorim.
Za određene informacije jako je važno s kim razgovaraš,koliko se usuđuju te osobe reči,jer čak su i oni iz puka svjesni nadzora koji tamo vlada.Uz to gotovo stoljetno uvjeravanje naroda,da je Amerika nepobjediva,sigurna na svom kontinentu i samoodrživa ako bi slučajno,tek slučajno neka nukica zalutala na njihovo tlo,to neće njihovu "veličanstvenu" državu niti ogrepsti..
Već kratko nakon drugog svjetskog,jedan je njihov general rekao:dok stižu lijesovi poginulih samo u tisućama,narod neće u potpunosti shvatiti,ali kad počnu stizati u stotinama tisuća ili milijunima,kad više neće biti obitelji,a da netko nije pao ili nestao,tek tada će shvatiti.
Oni obrazovaniji i upućeniji itekako strepe od globalnog sukoba.Ali radi spomenutog nadzora i oni jako paze što će i gdje reči.
Ako tvoj prijatelj nije osjetio recesiju,blago njemu,ali usudila bih se reči da nema realnog kontakta s milijunima,onih iz nižih struktura ili se pak svjesno samoobmanjuje.
Osobito mi je zanimljiva pojava kod većine religijskih slojeva i dobro usađenog: Bog štiti Ameriku,...ALELUJA!
Aleluja,Pravi Živote...
U Evropi je razmišljanje,(a sada se isto tkzv hibridnim ratom guši),još uvijek drugačije.Kad se zanemari more idiotizma,osobito umjetno podržavanog nacionalizma i uticaj katoličke crkve dodatno,ljudi masovnije uočavaju realnost.
Krivo shvačena Amerika hahaha!
Čekaj malo... Nije li i Tesla rekao da s njima više ne želi imati posla jer su nepobjedljivi? Eh, dragi moj Tesla, dušo moja... ti si znao nije to tek do amera.
Pravi Život is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:53.