Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2017., 10:31   #6641
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Ha ravnomjerno raspodijeli, misliš ?
Proizvođaču 10%, a preprodavačima 90%. Poljoprivreda je nezahvalna kao izvor prihoda, ako ne.organiziraš dobru cjenu otkupa.
Nema smisla boriti se protiv velikih.
Kada bi ih većina ignorirala, i uzgajala sama za sebe, oni bi ishlapili, nestali.
Treba samo raditi kako misliš i kako se dobro osjećaš.
nemoj ih slušat. ti radi svoje i nastavi savjetovat na forumu. ko je gladan domaće hrane nek si iznajmi (ako nema svoje) zapušteno imanje u nekom selu. i nek sadi u dvorištu. dvorišta su manje zašpricana od njiva i vrtova (ako vlasnik nije imao mehaničku radionu.) plastenici se isto tako daju jednostavno napravit produženjem (nadoštukavanjem) rogova krova (kuće ili gospodarskih objekata) do zemlje i oblačenjem u najlone. sve montažno i rastavljivo - ako se ispostavi da ljudi u selu vole jest ali ne vole sami uzgajat.
__________________
ignore lista: bat kol, Biljka112, 7nationarmy, Adama, CelMar, mukotrpak, manchild, miki1988, zecopas, antet, Bjesomar_,danijel0
organiceko258 is offline  
Old 22.11.2017., 10:56   #6642
Quote:
Lorelei S kaže: Pogledaj post
Prođite po ambulantama i pitajte: Dal itko od vas jede samo voće?


Hrana je lijek!
Hrana je otrov, uglavnom!!! tj. ono što se danas u zapadnom svijetu smatra "hranom".

Što više jedeš više se truješ i bolesniji si.

Vidim ta tu ima skeptika, oni vjerojatno voće ne smatraju hranom. A ručak nije ručak ako nema velike šnicle na tanjuru.
__________________
Da bi znao rekurziju moraš znati rekurziju
collector is offline  
Old 22.11.2017., 11:26   #6643
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
kakve veze ima sirup agave sa sirovom hranom?
Iste ko i ti.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Old 22.11.2017., 11:35   #6644
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
kakve veze ima sirup agave sa sirovom hranom?
Da bi znao odgovor na to pitanje potrebno je ipak biti informiran i načitan.
__________________
“Two people in love, alone, isolated from the world, that's beautiful.”
Lorelei S is offline  
Old 22.11.2017., 12:29   #6645
smijesni ste, osim sto prirodne agave vise uopce nema - ne raste dovoljno brzo da zadovolji potraznju, povidite malo proces spremanja sirupa.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Old 22.11.2017., 14:32   #6646
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
smijesni ste, osim sto prirodne agave vise uopce nema - ne raste dovoljno brzo da zadovolji potraznju, povidite malo proces spremanja sirupa.
Pa baš, smješno. Ako nema biljke koja dovoljno brzo raste, onda ima biljke druge treće pete desete... Sva sreća, ne.

Sirup od hrena je, primjerice, super, jer sadrži antibiotičnu tvar nalik penicilinu.
(jel sad moramo razmišljati šta je sve laboratorij imitirao?)

Naribaš hren, dodaš šećer od šećerne trske, ili još bolje meda, masu dobro zgnječiš i istisneš sirup, ostatak skuhaš dodavši malo vode, još jedanput istisneš i dodaš već dobijeni sirup.
Tako dobiješ jak i ljekovit sirup. A kome se ne da praviti... sirup... neka si nariban hren jede skupa sa češnjakom, dodan svaki put sirovim salatama.

I eto, problem riješen.
Pravi Život is offline  
Old 22.11.2017., 14:45   #6647
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
Naribaš hren, dodaš... ..I eto, problem riješen.
5 u 1


Tonik za revitalizaciju, tonik za cirkulaciju, tonik za pokretljivost i za dizanje polumrtvih iz kreveta i lijek za ljenost.

U teglu nasjeckaš hren, ćešnjak, kadulje, lovora, habanero papriku. Zaliješ octom i nakon 1 mj. procijediš.
Upotreba: 1 malu žličicu popiti 2 puta na dan.

Izvorni recept naziva Tonik br.1 je po dr.Richardu Shulzeu i sadrži ćešnjak i ljutu papriku.
To je glavni lijek dr. R.Shulzea kojega je koristio sa velikim uspjehom kod svih pacijenata neovisno o dijagnozi.
Ja sam u recept dodao i hren i ljekovito bilje, što ga ćini još jačim.
Rorion is offline  
Old 22.11.2017., 18:49   #6648
Rori, pratiš krive ljude. Shulze je lopina samo takva.
https://www.reddit.com/r/DebunkThis/...erful_natural/
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Old 22.11.2017., 21:32   #6649
pozdravljam ekipu ..evo da se opet malo javim..
evo dani tjedni mjeseci prolaze od kako sam promijenio ishranu tj poceo jestio pretezno sirovo i biljno ..
smrsavio jesam.. izgubio sam onaj pivski trbuh skroz ..sad sam bas fit .. ljudi misle da ako si mrsav da si bolestan
dakle ovako sad stvari stoje.. sokove cijediti mi je dodijalo i cijedim dok se sijetim ili mi dođe potreba a to je recimo jedno do dvaput tjedno.. ne blendam vise skoro nista ..tu i tamo grozđe sa keljom cisto da pojedem" zelenog kelja isto ako jednom tjedno.. u pravilu svaki dan pojedem veliku zdjelu zelene salate.. danas i zelje salatu sa bucinim uljem... jabuke i banane su svakodnevnica... jednom tjedno pojedem oslica ili lignje a to cisto reda radi kao treba za B12 ...mesne prerađevine su mi postale bljutave i neukusne ..kako znam ? probao sam danas inace prije omiljeni jeger.. zena ga je jela pa sam iz znatizelje uzeo jednu snitu i ustanovio da je ostala od okusa samo sjecanje u očima .. nema vise onog finog okusa koji je imao
i dalje jedem iskljucivo razeni kruh i super mi je ..doma umiješen i pečen !
Novo sto sam uveo u ishranu jesu zitarice u sirovom obliku i to zob i ječam..
Eto toliko od mene pozdrav svima
__________________
...opraštaj brzo ljubi polako...
tihi05 is offline  
Old 22.11.2017., 21:45   #6650
Vratio nam se Biljka112.
Trajna-nina-nena!

Slijedi nas nastavak nesebične i vrhunske edukacije od strane eksperta za ovu temu koji ima dugogodišnje iskustvo i zna o čemu govori.
Nije to ništa neobično jer je pročitao stotine knjiga o sirovoj hrani, a i sam ih je napisao 50-ak.
Preporučam zato svima da pažljivo i vrlo pozorno čitaju njegove upise, ako treba i nekoliko puta te da sve naprave potpuno suprotno i sigurno će biti savršeno zdravi.

Tako da smo sada još sigurniji da je R. Shulze zakon!

Quote:
Lorelei S kaže: Pogledaj post
Ibrahime, čokolada je preukusna, svi omjeri su savršeno pogođeni. Zasad sam probala samo običnu, bez lješnjaka i badema.
Drago mi je da ti se sviđa. Neskromno ću izjaviti da će se sigurno svidjeti svakome tko proba.
A nema nijedan štetni sastojak za razliku od onog industrijskog otpatka u dućanu.

Quote:
collector kaže: Pogledaj post
Vidim ta tu ima skeptika, oni vjerojatno voće ne smatraju hranom. A ručak nije ručak ako nema velike šnicle na tanjuru.
Pod "šniclom" misliš na komad tijela mrtve životinje, tj. njezine strvine?
Pa je, dobra je to stvar, čak jedna od najboljih - za ubrzani odlazak na onkologiju.


@tihi05
Hvala na podijeljenom iskustvu.
Dobro si napredovao, sjeti se i sam kako si prije jeo i i kako si se osjećao i izgledao, a kako je sad.
Bravo, dobra pouka svima koji nisu probali.
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Old 22.11.2017., 22:02   #6651
ibrahim o kakvoj se ovo gore čokoladi radi
znaš da sam bio ljubitelj slatkog .. sad samo med namazan na kruhu i gore nadrobljen česnjak
__________________
...opraštaj brzo ljubi polako...
tihi05 is offline  
Old 22.11.2017., 22:25   #6652
Pa vidio si vjerojatno na prethodnoj stranici teme...
O ovoj.

Probaj, svidjet će ti se 100%.
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Old 23.11.2017., 10:29   #6653
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
Vratio nam se Biljka112.
Trajna-nina-nena!

Slijedi nas nastavak nesebične i vrhunske edukacije od strane eksperta za ovu temu koji ima dugogodišnje iskustvo i zna o čemu govori.
Nije to ništa neobično jer je pročitao stotine knjiga o sirovoj hrani, a i sam ih je napisao 50-ak.
Preporučam zato svima da pažljivo i vrlo pozorno čitaju njegove upise, ako treba i nekoliko puta te da sve naprave potpuno suprotno i sigurno će biti savršeno zdravi.

Tako da smo sada još sigurniji da je R. Shulze zakon!
Ibrahime, prvo Shulze kojeg spominjete nije doktor.
Drugo, tip je šarlatan kojem vjeruju samo slabo educirani poput tebe i Roriona.
Po dostupnim podacima tip je gotovo pa bog - taj je uspio "izliječiti" gotovo sve boleštine: AIDS, rak debelog crijeva, rak dojke, rak prostate, Alzheimerovu bolest...a nigdje ni jednog dokaza o izliječenju. Samo priče za naivne.

Uglavnom, tip prodaje sve i svašta isključivo zbog zarade. Ako ti nije posve jasno o čemu pišem pogledaj ova dva linka.

http://healingtools.tripod.com/biosch.html
https://www.herbdoc.com/
__________________
drogom protiv sporta

Zadnje uređivanje Biljka : 23.11.2017. at 10:58.
Biljka is offline  
Old 23.11.2017., 21:00   #6654
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Ibrahime, prvo Shulze kojeg spominjete nije doktor.
Kako nije kad je?

Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Drugo, tip je šarlatan kojem vjeruju samo slabo educirani poput tebe i Roriona.
Nije šarlatan, ti očito ne znaš što znači taj pojam.
Evo, ovo ti je šarlatan.:klap:
Iako 100X više vjerujem čak i takvima nego ljudima poput tebe koji ljude svjesno upućuju na prehranu koja dokazano uzrokuje rak.
Pogledaj si link koji ti prilažem, s tvog omiljenog portala je.

Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Po dostupnim podacima tip je gotovo pa bog - taj je uspio "izliječiti" gotovo sve boleštine: AIDS, rak debelog crijeva, rak dojke, rak prostate, Alzheimerovu bolest...
A to što su se ljudi izliječili tebe jako smeta, ha?
A što ćeš, činjenice su činjenice; u odnosu na one koji nisu u stanju ništa izliječiti, a ubiru hrpe novca, Shulze je doista Bog.

Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Uglavnom, tip prodaje sve i svašta isključivo zbog zarade. Ako ti nije posve jasno o čemu pišem pogledaj ova dva linka.
Linkovi su bez veze, a Shulze je zakon!
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!

Zadnje uređivanje Ibrahim : 23.11.2017. at 21:15.
Ibrahim is offline  
Old 23.11.2017., 21:45   #6655
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
Kako nije kad je?
Nije. Čitaj, educiraj se...

Quote:
Nije šarlatan, ti očito ne znaš što znači taj pojam.
Evo, ovo ti je šarlatan.
Iako 100X više vjerujem čak i takvima nego ljudima poput tebe koji ljude svjesno upućuju na prehranu koja dokazano uzrokuje rak.
Pogledaj si link koji ti prilažem, s tvog omiljenog portala je.
A evo ti link gdje objašnjavaju značenje pojma šarlatan pa ako ne shvatiš jeb'ga...
https://vukajlija.com/sarlatan/155405
Portal sa kojeg skidaš gluposti spada u opskurne...jednostavnije rečeno - pišu pizdarije.

Quote:
A to što su se ljudi izliječili tebe jako smeta, ha?
A što ćeš, činjenice su činjenice; u odnosu na one koji nisu u stanju ništa izliječiti, a ubiru hrpe novca, Shulze je doista Bog.
Mene isključivo smeta kad ljudi pišu pizdarije.
Zar moram svaki puta ponoviti da nije lijepo s tvoje strane varati teško bolesne?
Znači, ne smeta me ni najmanje ako je netko izliječen na bilo koji način, ali kada nema niti jednog jedinog pisanog traga, nema nalaza već samo naklapanja običnog prevaranta...
Vidiš, nisi shvatio moj prethodni post, jer da jesi, sada nebi pisao kako neki ubiru novce a Shulze je nevinašce. Nema bočice ispod 10 dolara. Komplet za detoksikaciju preko 400 dolara. Nemaš osjećaj da dotični zapravo prodaje maglu?

Quote:
Linkovi su bez veze, a Shulze je zakon!
Jel se to samo praviš blesav ili...?
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Old 23.11.2017., 22:05   #6656
ibro...čokolada je upravo u zamrzivacu i koliko sam onak usput probal izgleda superička
__________________
...opraštaj brzo ljubi polako...
tihi05 is offline  
Old 23.11.2017., 22:06   #6657
Biljka112, tema je sirova hrana. Tako da ove tvoje gluposti koje si naštancao neću ni komentirati.

Quote:
tihi05 kaže: Pogledaj post
ibro...čokolada je upravo u zamrzivacu i koliko sam onak usput probal izgleda superička
Super. Svakako javi dojmove kad probaš nakon što izvadiš iz zamrzivača, kad se stvrdne.
I javi jesi li stavio i vaniliju i cimet ili si radio bez toga?
Jer mala je razlika, kao što sam napisao u postu s receptom.
Meni je malčice bolja s cimetom i vanilijom.
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Old 23.11.2017., 22:58   #6658
Hrana za brzo izliječenje natečene, masne i cirozne jetre
Po dr.Shulzeu dva limuna, maslinovo ulje, korjen maslačke i korjen i sjeme sikavice.
Po jednom starom doktoru iz Ljubljane još iz doba ex YU, slali su mu pacijente sa ciroznom jetrom od kojih su drugi doktori digli ruke, vrlo uspješno ih je liječio.
Terapija nije mogla biti jednostavnija
.
Dorućak, rućak, većera, salata od maslačka.

Evo jedan primjer izliječenja raka sirovom hranom
https://youtu.be/aGFrvsuTFPU
Rorion is offline  
Old 24.11.2017., 08:14   #6659
Za jetru prvenstveno triba prestat unosit sranja u sebe. A za pomoc joj u radu su dobri agrumi (narocito limun), gorke salate, a kod nas ima korjena sparoge i sjemena sikavice koji su isto dobri.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Old 24.11.2017., 17:04   #6660
Dajte molim vas meso ne ubija, mesne prerađevine da. Danas je teško naći uzgajivače stoke koji ih hrane normalnih prirodnim i organskim produktima bez prekomjerne upotrebe antibiotika. Probala sam mjesec dana jesti svaki dan sirovu hranu, bez mesa. Osjećala sam se lošije no ikad, krvna slika je podivljala a i nahvatala sam se urinarnih infekcija.
krypteria is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:14.