Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2017., 20:20   #9861
Meni je Catrice tekuća kamuflaža najbolji jeftini korektor. Mislim da imaju samo tri nijanse. Ja sam 010, po ljeti 020. Isto imam problem sa nakupljanjem korektora u sve moguće linijice mog lica, ali ako ga settam, onda ne mrda. Prekrivanje mu je čudo.
Age rewind je malo po teksturi ajmo reć vodenastiji. Aeon+ ako ga hoćeš probati, imam nijansu Light, doslovno mi stoji u ladici. Koristila par puta, naravno nikad direktno iz te njihove spužvice jer ne volim, ja ti ga rado pošaljem. Bez problema. Zaslužio je malo ljubavi, ja sam ga zapostavila.
Mene je recimo ultra hvaljeni Nars Radiant Creamy korektor strašno razočarao. Toliko je naglašavao teksturu ispod očiju, da ga bog dragi nije mogao na meni unapravit da izgleda kak spada. Na kraju sam ga koristila samo po prištevima.

Edit: LucyInSky prolongwear svakako za malo jače prekrivanje. A kako kaže Aeon+ face and body je čudo. Zapravo s njihovim puderima nemoš promašit. Dugotrajni, moš ih nanosit sa svime, nisam do sad čula nekog ko stvarno zna sa šminkom da ih mrzi
__________________
Moj mali blogić
BlaGal is offline  
Old 19.11.2017., 20:39   #9862
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Kakva je ta catrice u usporedbi sa Evelin? Koja nijansa je najsvjetlija hladna?
najsvjetlija nijansa je 005, izgleda ful žuto kad ju naneseš, ali se izblenda u sasvim neutralnu nijansu. ja sam kreč bijela i hladnog podtona i ta mi je nijansa taman
Amethyst Skies is offline  
Old 19.11.2017., 20:50   #9863
Blair, hvala ti, jedna curka mi je inzistirala poslati da probam

Sad kad spominjes tsj narsov, meni tako vecina overhyped stvari ispadne

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Old 20.11.2017., 19:04   #9864
ok u jednoj bipi se prodaju komadi šminke koji su kao oštećeni ali čine se sasvim ok osim manjih oštećenja, uglavnom ugledam bourjois healthy mix puder i probam mrvičak staviti na ruku, to se čini jaaaako baršunasto mekano ugodno i vrlo vrlo pokrivno... pokušavam se odreći tekućih pudera ali ako me netko nagovori...

imam masnu kožu, btw
ultramundane is offline  
Old 20.11.2017., 19:12   #9865
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
05 ili 010, nikako 01 jer je jako žut
Quote:
Uzurpatorica kaže: Pogledaj post
005, ja sam NC15 i ta nijansa je najbliža tom tonu, iako nije dovoljno žuta, može proći. Mislim da je na tu Jasmine mislila, jer 05 je skoro za crnkinje
010 je prehladna, tipa NW20
01 je NC20, ali nije baš toliko žuta koliko Mac nijanse znaju biti...
(Imam doma 6-7 nijansi koje stalno uspoređujem s drugim puderima)
Hvala!
__________________
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom.
Ana So is offline  
Old 20.11.2017., 21:33   #9866
Quote:
ultramundane kaže: Pogledaj post
ok u jednoj bipi se prodaju komadi šminke koji su kao oštećeni ali čine se sasvim ok osim manjih oštećenja, uglavnom ugledam bourjois healthy mix puder i probam mrvičak staviti na ruku, to se čini jaaaako baršunasto mekano ugodno i vrlo vrlo pokrivno... pokušavam se odreći tekućih pudera ali ako me netko nagovori...

imam masnu kožu, btw
Kupi kupi, haha.
Najbolji puder za svaki dan.
Dobro izgleda i kada se stavi s prstima, ima lagano pokrivanje ali dovoljno da možeš bez korektora ako žuriš. Treba se setirati.
Ne znam kakav je s borama nemam ih još.
Ne izaziva ništa i ne naglašava mi suhe dijelove kad ih imam. Isto masna. Ispadne mi dobro na serum, mat kremu, ulje, samo tonik, benefit bazu, doslovno bilo koju podlogu da imam taj dan puder funkcionira.
Jedino možda pričekaj 30% na dekorativu pa uzmi s police, ne znam koliko im stoje ti sa strane.

Moje pitanje: NYX total control drop kakav vam je? Relativno je novi, a sviđa mi se koncept i dobre su recenzije.
Lilli_007 is offline  
Old 20.11.2017., 22:37   #9867
Lili, hvala ti... razmišljam
ultramundane is offline  
Old 20.11.2017., 22:50   #9868
Jel probao netko Chanel Velvet i Chanel Les beiges?
BetelPapar is offline  
Old 21.11.2017., 09:26   #9869
Quote:
Lilli_007 kaže: Pogledaj post
Moje pitanje: NYX total control drop kakav vam je? Relativno je novi, a sviđa mi se koncept i dobre su recenzije.
Meni je to najgori puder koji sam ikada stavila na lice i to po svim parametrima. Gori od onog Constance Carroll što se prodavao na placu.
Marra is offline  
Old 21.11.2017., 15:33   #9870
Crue koje koristite ELDW light s čime vam se pokazalo najbolje nanošenje ?Kistom, beauty blenderom ili nečim trećim ?! Ako ksitom...molim preporuke za neki dobar...tnx
ksenija00 is offline  
Old 21.11.2017., 15:41   #9871
Quote:
ksenija00 kaže: Pogledaj post
Crue koje koristite ELDW light s čime vam se pokazalo najbolje nanošenje ?Kistom, beauty blenderom ili nečim trećim ?! Ako ksitom...molim preporuke za neki dobar...tnx
Isprobala sve metode, i najljepši efekt je prstima. Zagriješ ga malo među prstima i nanosiš.
silver777 is offline  
Old 22.11.2017., 07:26   #9872
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Meni je to najgori puder koji sam ikada stavila na lice i to po svim parametrima. Gori od onog Constance Carroll što se prodavao na placu.
Neee, znači ne funkcionira kako sam zamislila: da stavim malo i da je lagan i dugotrajan?
Kakva je tvoja koža?
Lilli_007 is offline  
Old 22.11.2017., 10:24   #9873
Moja je normalna prema suhoj. Stavila sam ga na kožu pripremljenu kao za ELDW (moram jako paziti jer mi se inače peruta oko nosa i između obrva...suha T zona) i uopće ga nisam mogla razmazati, blendati. Skuplja se jako, peruta i izgleda kao da će u flekama nestajati s lica. Bilo je toliko loše da sam ga morala skinut, nije bilo za ići u svijet.
Marra is offline  
Old 22.11.2017., 14:47   #9874
Je li itko probao novi Huda Faux Filter?

Dobila sam tester prilikom narudžbe s Cult beautyja prije par tjedana i mislila da mi neće boja odgovarati no od 4 koje su bile u testeru ipak mi je Macaroon (230N) bila odlična boja. Tester je bio stvarno mini, ali imala sam dovoljno za 4 puta. Guste je konzistencije, ali se lijepo izblenda i stvarno je količina graška dovoljna za cijelo lice. Mat finiš i full coverage je, ali ne izgleda cakey ni najmanje, a nosila sam ga baš na one dane kad sam bila van kuće po 10 sati i iznenađena sam jer je sjajno izdržao (uspoređujem sa svojom Bobbi Brown BB kremom koja mi izgleda lijepo na licu prvih 6-7 sati). Mana mu je to što ima jači miris, iako nestane vrlo brzo; meni ne smeta no puno ljudi se žali da ih podsjeća na parfem njihovih baka. Inače imam normalnu/mješovitu kožu koja je izrazito sklona dehidraciji, bez proširenih pora i nečistoća.

To mi je prvi tekući puder koji sam ikada probala i nakon toga sam odlučila kupiti Healthy Mix i Fit me matte+poreless, kao jeftinije varijante, čisto da vidim hoće li mi odgovarati tekući puderi općenito. Međutim imaju mi sličnu pokrivnost i trajnost kao i moja BB krema, pa mi to nije to. Ne nosim inače pudere jer imam čistu kožu i uvijek sam imala svoj neki film u glavi da svi tekući puderi izgledaju cakey. Sad ozbiljno razmišljam da kad moja nijansa bude opet in stock jednostavno kupim za neke prilike kad želim jaču pokrivnost i nešto što će mi produžiti trajnost ostalih proizvoda na licu. Ima dosta loših recenzija po internetu, pa nisam sigurna je li dovoljno 4 puta isprobati puder da bih znala odgovara li mi ili ne Nisu baš mali novci u pitanju.
Tigresse is offline  
Old 22.11.2017., 21:47   #9875
nisam ga probala al bome nakon tvog posta imam žešću želju
mislim da ti je 4 nošenja dovoljno da skontaš jel ti paše ili ne
Ja većinom od prvi ili drugi puta već znam jesam promašila s puderom
__________________
Moj mali blogić
BlaGal is offline  
Old 23.11.2017., 09:07   #9876
Quote:
Tigresse kaže: Pogledaj post
Je li itko probao novi Huda Faux Filter?

Dobila sam tester prilikom narudžbe s Cult beautyja prije par tjedana i mislila da mi neće boja odgovarati no od 4 koje su bile u testeru ipak mi je Macaroon (230N) bila odlična boja. Tester je bio stvarno mini, ali imala sam dovoljno za 4 puta. Guste je konzistencije, ali se lijepo izblenda i stvarno je količina graška dovoljna za cijelo lice. Mat finiš i full coverage je, ali ne izgleda cakey ni najmanje, a nosila sam ga baš na one dane kad sam bila van kuće po 10 sati i iznenađena sam jer je sjajno izdržao (uspoređujem sa svojom Bobbi Brown BB kremom koja mi izgleda lijepo na licu prvih 6-7 sati). Mana mu je to što ima jači miris, iako nestane vrlo brzo; meni ne smeta no puno ljudi se žali da ih podsjeća na parfem njihovih baka. Inače imam normalnu/mješovitu kožu koja je izrazito sklona dehidraciji, bez proširenih pora i nečistoća.

To mi je prvi tekući puder koji sam ikada probala i nakon toga sam odlučila kupiti Healthy Mix i Fit me matte+poreless, kao jeftinije varijante, čisto da vidim hoće li mi odgovarati tekući puderi općenito. Međutim imaju mi sličnu pokrivnost i trajnost kao i moja BB krema, pa mi to nije to. Ne nosim inače pudere jer imam čistu kožu i uvijek sam imala svoj neki film u glavi da svi tekući puderi izgledaju cakey. Sad ozbiljno razmišljam da kad moja nijansa bude opet in stock jednostavno kupim za neke prilike kad želim jaču pokrivnost i nešto što će mi produžiti trajnost ostalih proizvoda na licu. Ima dosta loših recenzija po internetu, pa nisam sigurna je li dovoljno 4 puta isprobati puder da bih znala odgovara li mi ili ne Nisu baš mali novci u pitanju.
Mene zanima vec neko vrijeme ali nikako da se odlucim za nijansu, mozes li napisati nijanse drugih pudera koje ti pasu?

Sent from my LG-H840 using Tapatalk
Catrice is offline  
Old 23.11.2017., 17:42   #9877
Htjela bih za promjenu kupiti By Terry Densiliss puder, ali ne znam koju nijansu. Ako sam by terry sheer i cover u nijansi 2, da li da uzmem i ovaj 2 (cream ivory)?
Cini mi se ta nijansa puno bijela na svacevima, i nekako mislim da bi 3 vanilla beige bila bolja.
Sto mislite?
TheSpy is offline  
Old 23.11.2017., 20:58   #9878
Quote:
TheSpy kaže: Pogledaj post
Htjela bih za promjenu kupiti By Terry Densiliss puder, ali ne znam koju nijansu. Ako sam by terry sheer i cover u nijansi 2, da li da uzmem i ovaj 2 (cream ivory)?
Cini mi se ta nijansa puno bijela na svacevima, i nekako mislim da bi 3 vanilla beige bila bolja.
Sto mislite?
bogati nemoj cream ivory, kontam da si u pravu i da je prebijela. 3 mi se čini najsličnija ovim ostalima koje koristiš. Btw iste smo po boji lica (čitaj: sunčanje u špilji) tako da ću te odsad pratit u biranju nijansi, da ne razmišljam puno nego te iskopiram

imam pitanje jedno za sve : treba mi giorgio armani luminous silk u nijansi 3. nema je na webshopu od douglasa. pitam žene u trgovini, kažu nemaju oni niti jednu al ti naruče da dođe. kažem al kak ćete naručit ak ni na netu nemaju te u asortimanu. ne ne kao naručit će mi. od tad je prošlo tjedan dana. naišla jednom pitat ima li povratnih informacija, kaže žena stiže. na upit koja nijansa, nije mi znala odg

edit: na kraju zaboravim pitat di vi naručujete đorđeta?
__________________
Moj mali blogić
BlaGal is offline  
Old 23.11.2017., 21:10   #9879
Quote:
Blair Gilbert kaže: Pogledaj post
bogati nemoj cream ivory, kontam da si u pravu i da je prebijela. 3 mi se čini najsličnija ovim ostalima koje koristiš. Btw iste smo po boji lica (čitaj: sunčanje u špilji) tako da ću te odsad pratit u biranju nijansi, da ne razmišljam puno nego te iskopiram

imam pitanje jedno za sve : treba mi giorgio armani luminous silk u nijansi 3. nema je na webshopu od douglasa. pitam žene u trgovini, kažu nemaju oni niti jednu al ti naruče da dođe. kažem al kak ćete naručit ak ni na netu nemaju te u asortimanu. ne ne kao naručit će mi. od tad je prošlo tjedan dana. naišla jednom pitat ima li povratnih informacija, kaže žena stiže. na upit koja nijansa, nije mi znala odg

edit: na kraju zaboravim pitat di vi naručujete đorđeta?

Pogledaj na feeluniqueu
rosa_salvaje is online now  
Old 23.11.2017., 21:10   #9880
bleir..tražim puder za masnu kožu lagano do srednje prekrivanje, da se ne uvlači u pore, da zagladi kožu da izdrži cijeli dan i da mi boja savršeno pristaje..hahahhaahah...mission impossible
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:29.