Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2008., 14:22   #41
kako se itko veseli C&A dućanu? pa to je opća katastrofa..., neznam dal se od njihovog cijelokupnog asortimana može sklopiti 2 najs kombinacije , al zato H&M
*jeja* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 01:10   #42
Ja sam u C&A jednom kupila bas lepu pidzamu i trajala je A ovo drugo..akhm
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2008., 11:08   #43
meni je C&A sve godine bolji i bolji...ali mi je žao šta dolazi u hrvatsku jer će pola hrvatske imati isto na sebi...al dobro ja sam u Puli...to se tamo rijetko viđa...a H&M...on mi je ipak bolji...i kvalitetniji je...
one_girl_14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2008., 11:21   #44
Ja sam prije pet godina kupila u C&A u Parizu jesensku jaknu linije za mlade Jessica i jakna je stvarno super i napravljena je od kvalitetnog materijala. U Zagrebu su me svi pitali gdje sam je kupila. Čak mi je jedna cura rekla da je gledala te iste godine u C&A dućanu u Austriji i ta jakna tamo uopće nije bila na prodaji. Tako da ne znači da svi imaju iste stvari iz C&A. Prošle godine sam kupila isto jako lijepu zimsku jaknu u C&A dućanu u Pragu. Nisam vidjela da bi itko imao približno istu jaknu kao i ja.

Što se tiče H&M meni su tamo dobre samo majce dugih rukava i dosta su jeftine. Tako da mi je C&A čak i bolji.
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2008., 20:37   #45
C&A nije baš trgovina za trendsetere,ali se može naći dobre,klasične,sportske itd odjeće,za klince ima super stvari,mami sam kupila super kožnu jaknu,na akciji za 50 eura,i ja sam sebi dosta toga tamo kupila,naprimjer,donji veš im je jako dobar,grudnjaci odlični!
ali ja sam kupovala u Njemačkoj i Austriji,pa ne mogu garantirati,
tko zna šta će slati u Hrvatsku!
LUKSY77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2008., 21:44   #46
Quote:
LUKSY77 kaže: Pogledaj post
C&A donji veš im je jako dobar,grudnjaci odlični!
ali ja sam kupovala u Njemačkoj i Austriji,,
i ja isto sam tamo kupila doljnje rublje i to im je predobro...
one_girl_14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 14:53   #47
Meni je C&A super moji klinci imaju puno robice od njih i evo moja dvojica i jos svojicva od frendice su to iznoosala a robica je jos uvijek u nosivom mogu reci odlicnom stanju.....nadam se i cjenama kao u Austriji.....

ONo sto mene vise zanima je:Gdje da posaljem zamolbu za posao???
lina-ina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2009., 22:15   #48
Ako nekoga zanima, otvorenje C&A u CC1 je 10.09.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 23:55   #49
???

a kako naći njihovu stranicu da vidimo da li trebaju djelatnike?
matilda19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 11:57   #50
http://www.c-i-a.hr/career/jobs/
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 10:37   #51
C&A

Ako ova tema već postoji, molim spojite i ispričavam se... nisam je mogla nać...

Jel se otvorio u citiju? Ima li šta, kakve su cijene (majca,hlača,vestica?) ... i ima li šta za klince?
iva0404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 10:55   #52
Evo danas se otvorio ali ja nisam još bila. čekam da netko ko je bio napiše dojmove.
renalicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 13:08   #53
ja sam danas bila u cc1 u c&a i ne znam sta da vam kazem, dosla sam tamo u 9 prakticki kad se sve otvara i nadala sam se malo razgledat i kupit ponesto,kad udem unutra a tamo valjda 200 ljudi, ne mozes se okrenut ,svi mahnito kupuju ma kao da se nesto dijeli.tako nesto jos nisam vidjela.podsjeca me kao da je neki sale vani pa sve po euro pa drz ne daj....usla sam i izasla..ono sto sam malo vidjela je da su cijene stvarno ok,ima lijepe jesensko/zimske robice..vestice od 100-150 kn, lijepi kaputici za 500, grudnjaci i spavacice po 100 .. mislim da treba pricekat tjedan dana da se to malo smiri pa normalno ici pogledat...
zvonchica12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 13:10   #54
Quote:
zvonchica12 kaže: Pogledaj post
ja sam danas bila u cc1 u c&a i ne znam sta da vam kazem, dosla sam tamo u 9 prakticki kad se sve otvara i nadala sam se malo razgledat i kupit ponesto,kad udem unutra a tamo valjda 200 ljudi, ne mozes se okrenut ,svi mahnito kupuju ma kao da se nesto dijeli.tako nesto jos nisam vidjela.podsjeca me kao da je neki sale vani pa sve po euro pa drz ne daj....usla sam i izasla..ono sto sam malo vidjela je da su cijene stvarno ok,ima lijepe jesensko/zimske robice..vestice od 100-150 kn, lijepi kaputici za 500, grudnjaci i spavacice po 100 .. mislim da treba pricekat tjedan dana da se to malo smiri pa normalno ici pogledat...
A sad si samo zamisli kako bi to izgledalo da dođe H&M u Hr... čooovječe... specijalna policija bi ih trebala dolazit razdvajat oko jednog komada robe...
iva0404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 13:18   #55
jos je danas bila nekakva nagradna igra ,prvih 200 posjetitelja je sudjelovalo pa se izvlaci a nagrade su kao kuponi u vrijednosti od 100 kn nadalje...ah koji dozivljaj
zvonchica12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 14:21   #56
Quote:
iva0404 kaže: Pogledaj post
A sad si samo zamisli kako bi to izgledalo da dođe H&M u Hr... čooovječe... specijalna policija bi ih trebala dolazit razdvajat oko jednog komada robe...
ooo da, to bi bilo vrlo veselo
brbtch is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 16:44   #57
Quote:
iva0404 kaže: Pogledaj post
A sad si samo zamisli kako bi to izgledalo da dođe H&M u Hr... čooovječe... specijalna policija bi ih trebala dolazit razdvajat oko jednog komada robe.
Ajoj ne mogu ni da zamislim
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 23:38   #58
evo da prijavim da sam danas skoknula do C&A sa starom i mogu reći da se može nać zgodnih stvarčica. mama si je kupila dvije vunaste haljine, jednu crnu, ja oversized sako, također vunastu haljinicu, prugastu dolčevitu, francusku kapicu, šal i narukvice i to sve za 1030kn
naravno da ima i groznih i preobičnih komada, ali ako se potraži, ima ok izbor.
brbtch is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 23:42   #59
mene zanima kak se kreću cijene traperica,i jel ima izbor ko na online kupnji???
vidjela sam lijepih od 17 do 20 eura
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2009., 00:21   #60
ima ih po 200 kn, ali nisam pomno pregledavala, tak da..
brbtch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:14.