Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2016., 14:35   #141
Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
Oni mogu sebe varati,mislim ako misle da su i uspjeli izvarati tj.iznevjerili zenu s 'kojom zive.Zna svaka uvijek dobro kad nesto nije kako valja...kad je muz odsutan,kad se povlaci u sebe,krije telefon, i stalno po njemu nesto tekelja,ima puno posla i puteve neplanirane itd....tj.nije tu i kada je. Jasan znak za uzbunu.Od same pomisli se dize kosa na glavi,je li da ????(znaju ove koje su prosle to u vezi i jos gore braku),....i onda pride saznate da je mali mjesecima unazad guzva postelju sa nekom tamo spodobom koja nije ni pola vas vrijedna,u biti!! I sta mu raditi?!Oprostiti jer je "pogrijesio" i "kaje" se ,a nasli ste dokaze u vidu poruka i po njima se ne bi reklo da bi se pokajao....
I sta mu raditi dalje,....ako realno s njim vise ne bi bio odnos valjan ,odnos lisen povjerenja,postocanja,da ne pominjemo nase zensko srozano dostojanstvo ako bi uopste se dalje odlucili udostojiti smradinu konverzCije i dati mu da se pere....
Nikad vise nista tu nije isto.....lec s njim i svakih puta da vam se vraca slika svega sto je tamo radio na drugu stranu,i da vam ne bude ogavan i prvljav.....fuj!
Samo sa jakim zeludcem zene mogu ostati i opstati,a ja im se iskreno divim.
Ovo što sam boldala je trenutno i u mojoj situaciji tj.ja sam sad prepoznala,samo pitanje je dal je prevara u pitanju ili samo više nema ljubavi.
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2016., 17:44   #142
...

Moguca kriza sigurno ,provjeri ti to fino sve,da znas na cemu si...koliko imate godina?
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 00:52   #143
Održao bih jedno pomirbeno karanje. Kada bi me partnerica prevarila ponudio bih opciju pomirbenog karanja.
Mallarme is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 09:32   #144
Nebi trpila da me vara. Izbacila bi ga kroz vrata ili prozor. To bi bio jedini izbor.
Zvoncica44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 11:27   #145
oprost ne dolazi u obzir, sve opraštam osim prevare.
pokupila bi stvari, dostojanstveno, bez galame i nepotrebne priče.

a onda bi stavila jumbo plakat na ulazu u grad, s njegovom slikom i ogromnim florescentnim natpisom "PRELJUBNIK", stavila dvije-tri natuknice njegovih "najvećih" kvaliteta i na kraju napisala "Hvala, XY", onak, slučajno da joj muž, djeca i rodbina ne znaju.

mislim da bi me jedino tak nešto zadovoljilo.
veći šupak od njega ne mogu ispast.
__________________
Like the drink, only not spelled the same.
Coffey is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 14:07   #146
Coffey,ideja ti je zaista bombasticna..
Pitam se dal bi zaista to uradila..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 14:18   #147
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Coffey,ideja ti je zaista bombasticna..
Pitam se dal bi zaista to uradila..
Bi. Ja sam grozna kad se zainatim, a mislim da bi me prevara rasturila.
__________________
Like the drink, only not spelled the same.
Coffey is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 15:04   #148
Quote:
Coffey kaže: Pogledaj post
Bi. Ja sam grozna kad se zainatim, a mislim da bi me prevara rasturila.
A je...i jako bi mu napakostila time...
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 15:11   #149
Quote:
avelina t kaže: Pogledaj post
A je...i jako bi mu napakostila time...

Još bi mu digla krila ilitiga "cijenu" na tržištu
Još ako je ona druga "luđa" od prve....e pa da vidiš belaja.
Glupost sve skupa. Kakva osveta, kakvi bakrači.
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 15:25   #150
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post

Još bi mu digla krila ilitiga "cijenu" na tržištu
Još ako je ona druga "luđa" od prve....e pa da vidiš belaja.
Glupost sve skupa. Kakva osveta, kakvi bakrači.
Upravo tako.
Ne znam kako bih reagirala da se to stvarno dogodi. Vjerojatno ovisi i o trenutku, o pms u, o njegovom stavu prilikom suocavanja s istinom, mozda najvise i ovisi o njemu.
Pokusala bih razgovarati smireno i vidjeti koliko se moze izvuci iz te situacije, jel stvarno gotovo ili mozemo poraditi na braku. Ako bi i on razgovarao normalno, vjerojatno bi mu sve oprostila ako je bila samo avantura/e u pitanju i ako smo si time osvijestili neke stvati. Ali ako bi se poceo izmotavati, lagati, petljati...sumnjam da bi se razgovor nastavio dalje. Time bi mi samo pokazao da osim sto su osjecaji izblijedili da me i ne postuje i sto dalje imamo razgovarati ili raditi skupa....
Ali kazem, to je sada u ovom trenutku dok je mozak bez stvarnih opterecenja i dok emocije miruju.
Opcenito sam tip koji ne ulazi u prevelike rasprave. Da bas poludim, razdvojili bi se isti dan, i ako bi to napravila, to bi bio i kraj svega.
Tu odluku vise ne bih mijenjala.
Ali nisam imupsivna osoba pa bih mu vjerojatno dala priliku da se opravda. U tom opravdanju i nacinu drzanja tijela, govora, pogleda, ozbiljnosti, i drugim detaljima, nasla bih i one odgovore na neizgovorena pitanja. I vrlo brzo donjela odluku.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 15:33   #151
Svatko može govoriti na pamet: "Ja bih ovako, ja bih onako…", ali to su tako djetinjaste i infantilne izjave.
Dok se čovjeku to ne dogodi, ni otprilike ne može znati kako bi ragirao.
Ni otprilike.
Sve, osim proživljenog iskustva, spada u puko naklapanje.
I tako mislim o svakom segmentu života.
Najsmješnije mi je kad savjete dijele oni koji život uopće nisu iskusili.
Jedno je teorija, a drugo praksa. Nebo i zemlja.
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 15:38   #152
Quote:
Etta kaže: Pogledaj post
Svatko može govoriti na pamet: "Ja bih ovako, ja bih onako…", ali to su tako djetinjaste i infantilne izjave.
Dok se čovjeku to ne dogodi, ni otprilike ne može znati kako bi ragirao.
Ni otprilike.
Sve, osim proživljenog iskustva, spada u puko naklapanje.
I tako mislim o svakom segmentu života.
Najsmješnije mi je kad savjete dijele oni koji život uopće nisu iskusili.
Jedno je teorija, a drugo praksa. Nebo i zemlja.
Bas tako. Zato sam se i ogradila.
Ali buduci da smo suprug i ja vec prosli dio zivotne skole i iskusenja, mislim da bi mogli u miru odraditi takav razgovor. Ukoliko bi on bio preljubnik. Da ja to ucinim, mislim da bi on puno burnije reagirao.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 15:51   #153
Mnoge žene u slučaju prevare ragiraju gore nego kod nekih puno gorih izdaja. Kad npr ode i prokocka cijelu njihovu ušteđevinu i zaduži se kod zelenaša ..onda se glupača ode bacit još u kredit skupa s njim da to podmire. Kad dobije tu i tamo koji šamar, isto joj se to ne čini tako strašno jer "on u biti nije loš al kad poludi izgubi samokontrolu..." .Ali ako slučajno poševi neku tamo fufu , e to je već drugi par opanaka i leti van iz kuće
Ne kažem da je kod svih tako...znam za jedan takav slučaj i bilo mi je uvijek fascinantno da je od svih sranja koja joj je muž priredio(još su sukupa) na preljub najžešće reagirala.
Osobno nemam pojma što bi napravila jer je moguć 1001 različit scenarij. Slušam , gledam oko sebe i vidim različite životne sudbine. Svi mi mislimo jedno a onda u datom trenutku napravimo dugačije. Jednoj mojoj bliskoj frendici suprugova prevara je (po njezinim riječima i nakon što su zarasle rane) spasila brak. Dakle, ne samo da je oprostila nego sada imaju još bolji i kvalitetniji brak.... teško je ući u tuđu glavu , no njih su oboje na neki način shvatili zašto je došlo do toga i odlučili to promjeniti. Eto, već 10 godina nakon toga dobro funkcioniraju i koliko vidim zaista uživaju zajedno. Pa sad ti reci
Dodagoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 16:10   #154
Volim procitat kad netko bolje od mene zna kako reagiram na pojedine situacije u zivotu.
To najcesce budu ljudi koji me ne poznaju.

Apsulutno nebitno dal bi se on mojim postupkom osjetio kaznjenim, bitno da ja to mislim.
Kakav razgovor, kakvi bakraci?
To je osoba koja te ne postuje.
Tesko da ce odjednom iz kajanja zakljucit da te ipak postuje.

Da, slazem se da dok ne dode do neceg takvog lako je pricat sta bi, al sigurno nebi dopustila nekom da se zbog njegovog krivog postupka i sama osjecam ko jadnik.
Ako je plakat moj nacin otpora prema njegovom pljuvanju na nas, to je najmanje sto mogu napravit za sebe u tom trenutku.
__________________
Like the drink, only not spelled the same.
Coffey is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 16:36   #155
Quote:
Coffey kaže: Pogledaj post
Volim procitat kad netko bolje od mene zna kako reagiram na pojedine situacije u zivotu.
To najcesce budu ljudi koji me ne poznaju.

Apsulutno nebitno dal bi se on mojim postupkom osjetio kaznjenim, bitno da ja to mislim.
Kakav razgovor, kakvi bakraci?
To je osoba koja te ne postuje.
Tesko da ce odjednom iz kajanja zakljucit da te ipak postuje.

Da, slazem se da dok ne dode do neceg takvog lako je pricat sta bi, al sigurno nebi dopustila nekom da se zbog njegovog krivog postupka i sama osjecam ko jadnik.
Ako je plakat moj nacin otpora prema njegovom pljuvanju na nas, to je najmanje sto mogu napravit za sebe u tom trenutku.
Naravno da u tim trenucima najvecu ulogu odigraju emocije koje i obiljeze nasa ponasanja i krive ili prave odluke.
I naravno, nikom ne treba dopustiti da od tebe radi budalu, a najmanje mi sami ne bi trebali sebi to dopustiti.

Ali ovisi puno i o krakteru osobe.
Ja sam do sada prosla stvarno puno faza i kad se sjetim pocetka svoga braka, pa do danas, sasvim drugacije gledam na zivot, na brak, na roditeljstvo, na preljub...
Prije su mi neke stvari bile nepojmljive, prije mi je bilo strasno kad bi netko opsovao i poslao sve u pm, a sad bi i preljub oprostila.
Toliko je uzasnih, bolnih, teskih, crnih stvari i situacija u zivotu i kroz zivot, da mi se jedan obicni glupi preljub sada cini samo ko dosadni komarac kojeg je dovoljno tresnuti i priljepiti na zid da bi sve ostalo bilo ok....
I vjeruj mi, radije bi presla kroz krizu nevjere nego kroz neku tesku bolestinu, ili nedaj Boze neku drogerasku ili alkoholicarsku krizu klinaca, ili neki tezi slucaj u obitelji...
Jebes prevaru...
I onako je u nekim godinama, jos malo pa nece moci ni pricati o seksu, a kamoli upraznjavati ga....
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 18:43   #156
Quote:
avelina t kaže: Pogledaj post
Naravno da u tim trenucima najvecu ulogu odigraju emocije koje i obiljeze nasa ponasanja i krive ili prave odluke.
I naravno, nikom ne treba dopustiti da od tebe radi budalu, a najmanje mi sami ne bi trebali sebi to dopustiti.

Ali ovisi puno i o krakteru osobe.
Ja sam do sada prosla stvarno puno faza i kad se sjetim pocetka svoga braka, pa do danas, sasvim drugacije gledam na zivot, na brak, na roditeljstvo, na preljub...
Prije su mi neke stvari bile nepojmljive, prije mi je bilo strasno kad bi netko opsovao i poslao sve u pm, a sad bi i preljub oprostila.
Toliko je uzasnih, bolnih, teskih, crnih stvari i situacija u zivotu i kroz zivot, da mi se jedan obicni glupi preljub sada cini samo ko dosadni komarac kojeg je dovoljno tresnuti i priljepiti na zid da bi sve ostalo bilo ok....
I vjeruj mi, radije bi presla kroz krizu nevjere nego kroz neku tesku bolestinu, ili nedaj Boze neku drogerasku ili alkoholicarsku krizu klinaca, ili neki tezi slucaj u obitelji...
Jebes prevaru...
I onako je u nekim godinama, jos malo pa nece moci ni pricati o seksu, a kamoli upraznjavati ga....
Potpis na sve
Svakakva sranja se desavaju u braku i preko toga se prelazi da se sacuva ta "sveta zajednica "ali kad je u pitanju preljub onda je smak svijeta.
betty boop 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 23:57   #157
Quote:
Mallarme kaže: Pogledaj post
Održao bih jedno pomirbeno karanje. Kada bi me partnerica prevarila ponudio bih opciju pomirbenog karanja.
kako ti se može dignit na takvu.
ja...prije dosta godina...bi to i predložila pa bi ga ozlijedila.

danas... samo bi otišla.

nikad me nitko od momaka nije varao.
ali mislim kako je to grozno za probavit.
__________________
Ako vam je zao sto ste otvorili profil na forumu, sjetite se da je isto 2009. ucinila mnogo pametnija osoba pod vlastitim sponzoriranim imenom (vesna pusic).
CaffeCappuccino is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 00:05   #158
Quote:
CaffeCappuccino kaže: Pogledaj post
kako ti se može dignit na takvu.
ja...prije dosta godina...bi to i predložila pa bi ga ozlijedila.
Uh.. Što bi mu učinila? Ja u zadnje vrijeme imam fobiju slomljene kite.
Mallarme is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 00:29   #159
Quote:
avelina t kaže: Pogledaj post
Naravno da u tim trenucima najvecu ulogu odigraju emocije koje i obiljeze nasa ponasanja i krive ili prave odluke.
I naravno, nikom ne treba dopustiti da od tebe radi budalu, a najmanje mi sami ne bi trebali sebi to dopustiti.

Ali ovisi puno i o krakteru osobe.
Ja sam do sada prosla stvarno puno faza i kad se sjetim pocetka svoga braka, pa do danas, sasvim drugacije gledam na zivot, na brak, na roditeljstvo, na preljub...
Prije su mi neke stvari bile nepojmljive, prije mi je bilo strasno kad bi netko opsovao i poslao sve u pm, a sad bi i preljub oprostila.
Toliko je uzasnih, bolnih, teskih, crnih stvari i situacija u zivotu i kroz zivot, da mi se jedan obicni glupi preljub sada cini samo ko dosadni komarac kojeg je dovoljno tresnuti i priljepiti na zid da bi sve ostalo bilo ok....
I vjeruj mi, radije bi presla kroz krizu nevjere nego kroz neku tesku bolestinu, ili nedaj Boze neku drogerasku ili alkoholicarsku krizu klinaca, ili neki tezi slucaj u obitelji...
Jebes prevaru...
I onako je u nekim godinama, jos malo pa nece moci ni pricati o seksu, a kamoli upraznjavati ga....
To i ja svojoj ženi kažem nek me pusti da se još malo proveselim jer su mi blizu godine kad će mi to biti samo uspomena
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 08:56   #160
Upravo to,kad ti se desi to u vezi ili braku svatko reagira na svoj nacin,meni se desilo par puta u vezi i jednostavno ne mogu oprostiti toj osobi,bez obzira sto mi je sve na svijetu i sto je volim i obozavam,ali to prestaje odmah nakon sto me prevari,izda,zabije noz u ledja i unisti sve sto smo gradili zajedno
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:46.