Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2011., 11:54   #261
a što se događa tj. što znači kad mi se suknja diže, onako, bora se ispod trbuha te se podstava počinje nazirati
kaj sam se zdebljala pa mi je šos mali?

ugl. sjedim sad u tom šoseku u uredu i muku mučim i s hodanjem jer mi se diže dok hodam


edit: i da ne budem skroz off, oblačim se strogo poslovno. uske pencil šoseve i košulje većinom. kad sam lošije volje nosim hlače i opet košulju. na to sve, štikle koje nemaju veću petu od cc 8cm.

rado bih promijenila malo jer mi se čini da sam stalno u istom i da rotiram nekih 5 kombinacija.

isto tako, vrlo sam skeptična prema debelim čarapama na te uske šoseke pa se nadam da ću i to promijeniti uskoro.

i da, sako nemam uopće. nikad ih nisam voljela, a sad bih voljela jedan.

nadrobih svašta

Zadnje uređivanje Montažna : 19.10.2011. at 12:01.
Montažna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 13:18   #262
Montažna, ja sam jutros skinula suknju koja mi se tako nabirala ispod trbuha... zakljucila sam da sam se udebljala. I to stvarno ne izgleda lijepo.

p.s. upravo nosim 100 DEN crne carape na uski crni pencil sosek. zasto si skepticna prema toj kombinaciji?
Baloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 13:48   #263
Quote:
Ana_2507 kaže: Pogledaj post
Više bih još malo uže.
Vidi u tally wail-u i orsay-u, ja sam tamo kupila svoje jer sam sitna pa mi trebaju ful uske i male
Malla222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 20:13   #264
Quote:
Baloo kaže: Pogledaj post
Montažna, ja sam jutros skinula suknju koja mi se tako nabirala ispod trbuha... zakljucila sam da sam se udebljala. I to stvarno ne izgleda lijepo.

p.s. upravo nosim 100 DEN crne carape na uski crni pencil sosek. zasto si skepticna prema toj kombinaciji?

ahh da, izgleda upravo ružno i nategnuto, a to mi je novi šosek, kupljen odmah nakon ljeta. očito je u tom kvaka

hm, probat ću te debele čarape. na drugima mi izgleda super, ali na sebi ne mogu podnijeti nema veze, hvala na odgovorima
Montažna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 22:30   #265
Bok cure. Slučajno sam na vas naletila pa da vas pitam nešto što me dugo gnjavi.
Na poslu moram bit strogo po dress codeu obučena, velika većina toga mi puno lošije izgleda bez peta. e sad, zbog stare ozljede hodanje u petama mi je dosta bolno pa volim obut nešto ravno na putu do posla a na poslu se preobuti u štikle.
i sad moj problem. Hlače za na petu su mi naravno turbo preduge za balerinke i onda mi taj plan prolazi samo kad sam u suknji, što je rijetko.
Imate li neki trik koji sam propustila???
__________________
02.2010.  andjelice!!
doubleeć is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 22:34   #266
pofrkas hlace?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 22:35   #267
na odjelu?
pa zapravo mi je puno puta palo na pamet al ne znam kako bi to uredno napravila?
podijeliš ak imaš neki trik?
__________________
02.2010.  andjelice!!
doubleeć is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 22:38   #268
ja sam to prakticirala jednom kad sam morala po cijele dane bit u odijelu i puno hodat pa sam nosila balerinke za prezut, pofrkala bi na vanjsku stranu - malo ruzno za vidit ali ne bi se zguzvalo, neznam kako ides na posao, ako autom onda te bas briga a ako javnim prijevozom ili nes onda mozda da probas na unutra pofrkat, ne bi se smjelo zguzvat jer ne guzvat nego samo presavines a i materijali od odijela nisu tako osjetljivi da se odmah zguzva barem ovi moji
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 22:40   #269
da u pravu si, ak idem autom puno mi je manji problem.
bus+tram i društvo su već druga priča.
a s čim učvrstiš "konstrukciju"?
frendica je to radila sa spajalicom odgovarajuće boje
__________________
02.2010.  andjelice!!
doubleeć is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 22:43   #270
ja nisam s nicim, samo presavila i stajalo je, mozda ovisi kakvo je odijelo, moje nije bilo ni nesto extra predugo, relativno nisku petu sam nosila na njega
moras probat pa ces vidit jel prolazi

ili...

hodaj na prstima
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 22:49   #271
da, ovisi i o materijalu. al meni nikako nije ugodno hodat ak mi klizi polagano. il ak se bojim da će krenut svaki tren


a ovaj drugi prijedlog ću svakako razmotriti, thanks
__________________
02.2010.  andjelice!!
doubleeć is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 23:02   #272
ma ne sekiraj se toliko to su samo hlace, koda to ko vidi
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 23:11   #273
ma znam, već sam razmišljala da posaljem sve u ... i da ko one tete iz filmova u NYu, obučem tenke a gore odjelo
__________________
02.2010.  andjelice!!
doubleeć is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 23:11   #274
ženska u odijelu( sako + suknja iznad koljena u kombinaciji sa dobrim cipelama) = sexy tu je trebao biti onaj smajli sa vilicom i nožem ali ga nisam uspio pronaći....
lee_chan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 00:05   #275
Quote:
doubleeć kaže: Pogledaj post
ma znam, već sam razmišljala da posaljem sve u ... i da ko one tete iz filmova u NYu, obučem tenke a gore odjelo
ameri to furaju bez beda i u stvarnosti ja vidila
i to studenti isto ... a tenisice naj sportskije bijele, neznam ni di kupe takve tene
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 08:53   #276
Quote:
Montažna kaže: Pogledaj post
a što se događa tj. što znači kad mi se suknja diže, onako, bora se ispod trbuha te se podstava počinje nazirati
kaj sam se zdebljala pa mi je šos mali?

ugl. sjedim sad u tom šoseku u uredu i muku mučim i s hodanjem jer mi se diže dok hodam


edit: i da ne budem skroz off, oblačim se strogo poslovno. uske pencil šoseve i košulje većinom. kad sam lošije volje nosim hlače i opet košulju. na to sve, štikle koje nemaju veću petu od cc 8cm.

rado bih promijenila malo jer mi se čini da sam stalno u istom i da rotiram nekih 5 kombinacija.

isto tako, vrlo sam skeptična prema debelim čarapama na te uske šoseke pa se nadam da ću i to promijeniti uskoro.

i da, sako nemam uopće. nikad ih nisam voljela, a sad bih voljela jedan.

nadrobih svašta
Ja sam već pripremila debele čarape i uske šoseve, super su mi te kombinacije.
Od košulja i hlača/suknji ja više volim haljine. Ne moram misliti što gore, promjenim cipele/remen/nakit i dobijem sasvim novu kombinaciju.

Mango ima i super hlače, i uže i šire i normalne..
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 10:26   #277
Quote:
lee_chan kaže: Pogledaj post
ženska u odijelu( sako + suknja iznad koljena u kombinaciji sa dobrim cipelama) = sexy tu je trebao biti onaj smajli sa vilicom i nožem ali ga nisam uspio pronaći....
Točno, POTPISUJEM! Zato cure vi koje filozofirate o hlačama i o tome kako vam se gužvaju nogavice i kako ih trebate podfrknuti i slično: prijeđite na SUKNJE! Jer to je stoput ljepše, ženstvenije, a i profesionalnije za vidjet!
Forumas-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 12:49   #278
je, sad smo off al šta ak nam nožice nisu baš za pokazivanje?
__________________
02.2010.  andjelice!!
doubleeć is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 14:30   #279
Quote:
doubleeć kaže: Pogledaj post
Bok cure. Slučajno sam na vas naletila pa da vas pitam nešto što me dugo gnjavi.
Na poslu moram bit strogo po dress codeu obučena, velika većina toga mi puno lošije izgleda bez peta. e sad, zbog stare ozljede hodanje u petama mi je dosta bolno pa volim obut nešto ravno na putu do posla a na poslu se preobuti u štikle.
i sad moj problem. Hlače za na petu su mi naravno turbo preduge za balerinke i onda mi taj plan prolazi samo kad sam u suknji, što je rijetko.
Imate li neki trik koji sam propustila???
Evo jednog trika: cigarette pants. Sad kupujem taj kroj hlača. Teta krojačica preradila mi neke stare hlače i sašila nove. Idu na štikle, idu na balerinke, možeš ih ubaciti i u čizmice...
Manji dio hlača koje nismo dirale i dalje nosim na štikle.

Ovisno o građi, možeš ih "pustiti" malo šire ili uže, rezati ispod ili iznad gležnjeva... Evo nekih linkova za primjer:

http://www.whistles.co.uk/fcp/produc...r/903000057031

http://www.polyvore.com/vince_camuto...ng?id=40130513

http://www.polyvore.com/michael_kors...ing?id=4323666

Nemam trik za slučaj da ti se takve hlače ne sviđaju...
__________________
I tried living in the real world
Instead of a shell
But I was bored before I even began

Zadnje uređivanje French&Saunders : 20.10.2011. at 15:08.
French&Saunders is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2012., 19:55   #280
Koje boje se dobro mogu iskombinirati uz tamoplave hlače.

I da li svijetlosiva (ledeno-siva) dobro ide uz sivo i tamnoplavo?
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:29.