Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2009., 19:47   #1
6.dimenizija

Možda ako ste čuli za takozvani "smak svijeta" 21.12.2012 netrebate se više brinuti.Slušao sam malo tumačenja znanstvenika za taj dan i ćuo sasvim dobre vijesti za taj dan.Oni kažu da se na taj dan neće dogoditi nikakav smak svijeta nego da će svijet ući u 6.dimenziju.U toj 6.dimenziji više ljudima neće morati biti potreban novac,ni tehnologija,ni škola ni hrana ni voda.Jednostavno više nam od toga ništa neće trebati biti potrebno.Tada će ljudski mozak progledati i viditi svijet onakvim kakvim zaista jest,a to je:da na zemlji ne žive samo ljudi već i ostala bića,da tim bićima netreba ništa za opstanak(kao što tada neće ni čovječanstvu trebati),da je život mnogo lakši na zemlji nego što mi to mislimo.Zanima me na ovu temu i vaše mišljenje,nadam se da će te mi odgovoriti.
Dinolog is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 21:26   #2
Koji su to znanstvenici, na osnovu cega to tumace tako i kako ce se to mozak toliko promijeniti u tako brzom vremenu?
Sacreus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 22:00   #3
Kako u sestu?
A 4-ta i 5-ta? To budemo samo preskocili?
Pa nece nam nista trebati kad nas Rusi i ostali zbombaju.Ni skole,ni hrana niti bilo sto drugo.Budemo odmah skoknuli u sedmu dimenziju.
nixon69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 06:35   #4
E moj dinolog, jer ti znaš da ovaj kalendar ne vrijedi za nikog drugog osim nas ljudi? samo se mi po njemu ravnamo i nitko drugi u ovome svemiru... čak niti kinezima i židovima to neće biti 2012. a kamoli ikome drugome, znači oni ostaju kakvi jesu sada, za njih nema smaka svjeta itd itb super, kako su ti znanstvenici pametni, divim se sam sebi da nemam fakultet pa da sam pametan kao oni...
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 15:20   #5
Quote:
Dinolog kaže: Pogledaj post
Možda ako ste čuli za takozvani "smak svijeta" 21.12.2012 netrebate se više brinuti.Slušao sam malo tumačenja znanstvenika za taj dan i ćuo sasvim dobre vijesti za taj dan.Oni kažu da se na taj dan neće dogoditi nikakav smak svijeta nego da će svijet ući u 6.dimenziju.U toj 6.dimenziji više ljudima neće morati biti potreban novac,ni tehnologija,ni škola ni hrana ni voda.Jednostavno više nam od toga ništa neće trebati biti potrebno.Tada će ljudski mozak progledati i viditi svijet onakvim kakvim zaista jest,a to je:da na zemlji ne žive samo ljudi već i ostala bića,da tim bićima netreba ništa za opstanak(kao što tada neće ni čovječanstvu trebati),da je život mnogo lakši na zemlji nego što mi to mislimo.Zanima me na ovu temu i vaše mišljenje,nadam se da će te mi odgovoriti.
Imaš li kakav link da ovo malo proučimo. Zanima me zašto preskačemo npr. 5 dimenziju. Na osnovu kakvih izračuna su došli do ovoga zaključka.
Dobro da neće biti potreban novac jer istoga ionako nemam.
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 22:08   #6
Quote:
Tigrov friend kaže: Pogledaj post
E moj dinolog, jer ti znaš da ovaj kalendar ne vrijedi za nikog drugog osim nas ljudi? samo se mi po njemu ravnamo i nitko drugi u ovome svemiru... čak niti kinezima i židovima to neće biti 2012. a kamoli ikome drugome, znači oni ostaju kakvi jesu sada, za njih nema smaka svjeta itd itb super, kako su ti znanstvenici pametni, divim se sam sebi da nemam fakultet pa da sam pametan kao oni...
Nemoj se divit jer nisi uopće pametan. Ni kalendar maja ne kaže da će to biti 2012. po našem kalendaru, nego kada se njihov kalendar "prevede" na naš onda po našem ispada 2012., po kineskom neka druga godina itd.

A i ovo šta pričaovaj gorešto otvoriotemu su gluposti i idiotizam. Kao prvo to znanstvenici sigurno nisu rekli, 100%, a kao drugo uopće se ne radi o iznenadnoj promjeni već o nečemu sasvim drugim, a na taj dan se nama neće ništa drastično promjeniti. Na kraju krajeva postoji tema o tom datumu i kalendaru maya pa se tamo obrazujte
lenas84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 22:09   #7
Quote:
Dinolog kaže: Pogledaj post
Možda ako ste čuli za takozvani "smak svijeta" 21.12.2012 netrebate se više brinuti.Slušao sam malo tumačenja znanstvenika za taj dan i ćuo sasvim dobre vijesti za taj dan.Oni kažu da se na taj dan neće dogoditi nikakav smak svijeta nego da će svijet ući u 6.dimenziju.U toj 6.dimenziji više ljudima neće morati biti potreban novac,ni tehnologija,ni škola ni hrana ni voda.Jednostavno više nam od toga ništa neće trebati biti potrebno.Tada će ljudski mozak progledati i viditi svijet onakvim kakvim zaista jest,a to je:da na zemlji ne žive samo ljudi već i ostala bića,da tim bićima netreba ništa za opstanak(kao što tada neće ni čovječanstvu trebati),da je život mnogo lakši na zemlji nego što mi to mislimo.Zanima me na ovu temu i vaše mišljenje,nadam se da će te mi odgovoriti.
truć srać

a nego reci ti nama koja (kakva) je ta 5. dimenzija?
šta ima tamo...?
Ianus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2009., 14:39   #8
Da li se mozda zna, kad prođe 2012. godina i nista se ne dogodi, koji je slijedeci datum za koji se prognozira smak svijeta ?
ONeill is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2009., 20:15   #9
Dr. Steven Greer , liječnik i nekadašnji pročelnik Odjela za intenzivnu njegu u bolnici Caldwell Memorial Hospital u Sjevernoj Karolini, u SAD-u, je općepriznati autoritet za područje NLO-a i izvanzemaljskih pojava. Godine 1990. osnovao je CSETI, Centar za proučavanje izvanzemaljske inteligencije, kao "svjetsku organizaciju posvećenu izgradnji miroljubivih i održivih odnosa s izvanzemaljskim oblicima života.

Nedavno je izvršio brifing Obamine administracije oko nadolazećih događaja,te obznanio da CSETI organizacija posljednih 6mj ima neprekidni signal sa vanzemaljcima, transkripti te komunikacije uskoro će biti dostupni javnosti...pogledajte izjavu na egzo-političkom summit-u...

http://www.youtube.com/watch?v=VoAPU42kt58



detaljnije u predavanju dr.greer-a

http://www.youtube.com/watch?v=f0oLJNfs_rM
Rokas666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2009., 23:19   #10
okanite se Dinologa vidite da je zasutio
__________________
https://t.me/pump_upp
Dr.House007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 17:40   #11
Šteta nisi dao nikakav link za neke detalje pa se ne isplati ovdje raspravljat i mozgat...
zG fiRe is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2009., 20:39   #12
Bože koja 6. sad??
Neki fizićari jedva da priznaju 4.dimenziju,a šta sad s 6.?
I kako to da sad ljudima neče trebati ni voda ni pare..ee..
Koji su to likovi i da baš-na osonovu čeg oni to smatraju..?
__________________
Problem nije problem bez riješenja
tb.CooL is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 18:33   #13
ja sam čuo da u 11. dimenziji živi izumrla kokoš Archaeopteryx, a u 7. dimenziji su pokemoni. ima nešto i o mutantima iz iks mena, ali sad nisam siguran u kojoj su oni
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2009., 23:23   #14
Prva stvar, trebali bi ući u 4D, a ne 6D. Druga stvar: http://www.net.hr/webcafe/page/2009/10/12/0115006.html
__________________
The past is a foreign country.
Magnificent is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 23:27   #15
daj malo pojasni to... mislim, sto bi se trebalo dogoditi kad dođe ta 2012?
iskreno, nisam puno citala na tu temu jer se na neki nacin bojim saznati "istinu". Zelim znati da postoji dobro, tj. spas, da se tako izrazim. Slazes li se s Ickeom? Nisam citala njegove knjige, samo dijelove, i tako malo po internetu..
pink diamond is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 02:20   #16
Tema je glupa a i prastara, mislim da zaslužuje lock jer nema smisla
Ragnarök is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 18:24   #17
ak nitko neće trebat školu, zakaj se ja onda crnčim po faksu od jutra do mraka da bi postala učiteljka kad ionak nebum imala posla? :/

neš ti života...
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 14:04   #18
Quote:
Dinolog kaže: Pogledaj post
Možda ako ste čuli za takozvani "smak svijeta" 21.12.2012 netrebate se više brinuti.Slušao sam malo tumačenja znanstvenika za taj dan i ćuo sasvim dobre vijesti za taj dan.Oni kažu da se na taj dan neće dogoditi nikakav smak svijeta nego da će svijet ući u 6.dimenziju.U toj 6.dimenziji više ljudima neće morati biti potreban novac,ni tehnologija,ni škola ni hrana ni voda.Jednostavno više nam od toga ništa neće trebati biti potrebno.Tada će ljudski mozak progledati i viditi svijet onakvim kakvim zaista jest,a to je:da na zemlji ne žive samo ljudi već i ostala bića,da tim bićima netreba ništa za opstanak(kao što tada neće ni čovječanstvu trebati),da je život mnogo lakši na zemlji nego što mi to mislimo.Zanima me na ovu temu i vaše mišljenje,nadam se da će te mi odgovoriti.
Pa bit ce laksi zivot ako ce ljudi poceti da pasu travu i jedu sisarike za obrok...

Sem toga ja sam milion puta bio u toj 6. dimenziji, bio sam i u drugim dimenzijama...Kada popijem 15 piva ulazim u sve moguce dimenzije !!!!
Samsung2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2009., 18:51   #19
Ma on je totalno pogrešno protumačio New age filozofiju o napretku ljudske svijesti koji je opisan pogrešnim izrazom "dimenzija".
Radi se stanjima svijesti, a po New age filozofiji, trenutno smo na prelazu u 4. razinu, dok će količina znanja i svijesti utjecati da ubrzano prođemo kroz 5. i uđemo 2012. u 6. dimenziju - duhovnu takozvanu.
Negdje sam naletio na opis karakteristika za svaki pojedini level, životinje su npr. na 2. i neke na 3. levelu itd.
Eto mislim da govori o tim dimenzijama.
A ne matematičko - fizikalnim.
carsigmulac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 17:49   #20
Ljudi vi pričate o sasvim drugim dimenzijama,šta to ima veze šta neki fizičari priznaju šta ne,mi smo sad "između svijetova" moglo bi se nazvati to razdoblje i Apokalipsa,do 2012(zapravo u 2012 jer imamo drugačiji kalendar) ulazimo u 6. dimenziju,odbacujemo vrijeme,novac,tehnologiju kakvu poznajemo,itd. uglavnom preuzimamo drugačiji oblik,znaći svi umiremo,ali svi vi gledate smrt kao lošu a smrt je zapravo dobra....da sad objasnim zašto je dobra trebalo bi puno vremena, a nevjerujem da biste razumjeli,ugl. vidit ćete sve u 2012.oj
LeeMaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:17.