Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji

Ostali mediji O medijima, bez televizije. I novinarima. Podforumi: Tisak, Radio, Internet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2011., 21:59   #41
Quote:
croatos kaže: Pogledaj post
Prije svega pozdrav svima, vidim da se ovdje raspravlja o kolektivi i takvim stranicama pa sam Vas htio obavijestiti kako postoji novi portal koji se zove popustplus.com i na kojem se nalazi puno popusta koji su u tijeku (oko 200) i što je najzanimljivije, i vi možete stavljati popuste koje vidite, a nema ih na portalu. Isto tako, poduzetnici i tvrtke mogu sami objavljivati svoje popuste i to besplatno!

Zanima me što mislite o ovom portalu? Drugačiji je od navedenih, kako Vam se sviđa???


Definitivno dobra ideja, pogotovo ako se prepozna od strane poslovnih subjekata. Također bi navela još jednu stranicu na kojoj sam našla navedene akcije trgovačkih centara kupi na akcijihttp://www.kupi-na-akciji.com/pregledakcija.html?q=KTC

Što se tiče stranica za grupnu kupovinu, definititvo su mi omogućili kupnju usluga koje sigurno ne bi koristila u punoj cijeni. Većinom su to kozmetičke usluge jer za njih ima i najviše ponuda, tako da mislim da dečki nisu previše zadovoljni izborom.

Šta mislite da bi također trebalo biti ponuđeno kako bi večina mogli reči da su našli nešto za sebe?
Nina_zagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 16:58   #42
Talking

Ste vidjeli reklamu za ustedi.hr?
Ona lako pamtljiva - Klikni. Kupi. Uštedi.hr

Mislim da će ponuditi dobre proizvode u pola cijene, bar tako se navodi na Facebooku i Twitteru. E pa tu će onda biti nešto i za naš muškarce jer najavljuju laptope, TV-e, mobitele.

Čekamo pa da vidimo!
forumas4ever is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 17:06   #43
Pa imas vec za muskarce, depilacije, solarij, pilates itd.
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 19:03   #44
Wink

Quote:
forumas4ever kaže: Pogledaj post
Ste vidjeli reklamu za ustedi.hr?
Ona lako pamtljiva - Klikni. Kupi. Uštedi.hr

Mislim da će ponuditi dobre proizvode u pola cijene, bar tako se navodi na Facebooku i Twitteru. E pa tu će onda biti nešto i za naš muškarce jer najavljuju laptope, TV-e, mobitele.

Čekamo pa da vidimo!
Čini mi se da će biti fora.
Baš sam još negdje iskomentirala kako bi mi baš dobro došlo par novih stvarčica. Dosta mi je masaže, ljetovanja i sličnih. Ipak mi je crknuo frižider i to sad želim kupiti u pola cijene!
Mislim da je link http://www.ustedi.hr
sjajna07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 08:23   #45
Tak je.
Al je i istina cini mi se to da vecina Hrvatske nema tak nest, samo za ljude u Zagebu je sve većinom, i malo manje neki drugi gradovi.

Quote:
puno brže ti je sad koristiti se stranicom poput svikuponi.com..imaš ih sve na jednom mjestu..i pregledne su ful..
Ma ja sam si nastio da mi stize na e-mail ili na rss sa svih sajtova
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 15:50   #46
znate li koji je kod za dodatni popust danas?
ChoksaRules is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 08:08   #47
imate na stranicama svipopusti.hr i svikuponi.hr sve na jednom mjestu pa ne morate ići pojedinačno na svaki portal.

Mene zanima zna li netko postoji li u Sloveniji nešto slično???
znam da ima kolektiva kupone i za Slo ali to mi je malo, mora biti i u Sloveniji neki sličan portal?
__________________
Kako oblikovati potpise
TULIPANKAa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 16:09   #48
Vidim da se ovdje reklamiraju svakojake stranice za kupnju s popustima pa evo da stavim link sa jedinstvenim modelom koji je krenuo sa prvim aktivnostima. Povezuje i cashback kupovinu i kupovinu sa popustima. Formiran je u pravnom obliku zadruge gdje svi članovi mogu postati i ravnopravni suvlasnici (zadrugari) i mogu sudjelovati u odlučivanju i podjeli dobiti i imovine kompletne zadruge.

Više na ovoj besplatnoj predregistracijskoj stranici - "Potrošačka zadruga Potrošačka Mreža1" nakon predregistracije se dobija poslovni model zadruge, pa evo možemo i zajedno prokomentirati kakva su vaša mišljenja o ovoj inicijativi.
sugarray is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 21:16   #49
Quote:
TULIPANKAa kaže: Pogledaj post
imate na stranicama svipopusti.hr i svikuponi.hr sve na jednom mjestu pa ne morate ići pojedinačno na svaki portal.

Mene zanima zna li netko postoji li u Sloveniji nešto slično???
znam da ima kolektiva kupone i za Slo ali to mi je malo, mora biti i u Sloveniji neki sličan portal?
kupujmo.si...
Nina_zagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 15:50   #50
tko je ugrabio ugrabio je..
jučer na ustedi.hr TV na 50 posto popusta.
forumas4ever is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 22:21   #51
Meni ej sve to malo dosadno. Imam dojam da je u većini ponuda cijena napuhana i onda na tu napuhanu cijenu stavljen popust
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 22:23   #52
Quote:
nekitamo007 kaže: Pogledaj post
Ja koristim dajsve.com...na ovima sam bio prije, ali mi se čini da im fali ponuda...tipa nemaju promotivu, itd.
Nemaju ni RSS ni obavijesti putem maila. Užas... (uglavnom, nekitamo007, stavi si na sajt brzo RSS ili email obavijesti )

PS: A najbolje ime sajta mije trebam.to

Ja bum otvoril sajt, trebasli.to
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2011., 16:36   #53
danas senzori za parkiranje na popustu.
Treba to curi/ženi nabavit jer bolje i to nego udubine na braniku.
ustedi.hr senzori za parking

Pogotovo što to nitko ne uzima standardno uz paket kad kupuje auto jer naplate ko da su od zlata.
forumas4ever is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2011., 22:44   #54
Ja osobno imam pozitivna iskustva sa Kolektivom, KupiMe, PonudomDana, Povoljno i Trebamto.
Istina je da su oko 60% ponuda kozmetičke usluge, ali barem žene uživaju.
Ja sam si tako priuštila super masaže jako povoljno, dok ih po redovnoj cijeni ne bih sigurno kupila.
Ima dobrih gastro ponuda, dok mi je kulturna ponuda na Kolektivi pravo osvježenje. Veliki minus kod Kolektive je činjenica da su ukinuli komentare i nije mi jasno zašto.
Kupovala sam u posljednje vrijeme i neke usluge preko drugih portala za grupnu kupovinu.
Moje mišljenje je da je sve to super samo je navlakuša jer možeš potrošiti hrpu novaca za stvari koji si inače nisi do sada ni mislio priuštiti, no sada kada je 50% ili više % sniženo dolaziš u primamljivo iskušenje
Osobni favorit od portala koji objedinjuju sve grupne ponude mi je dajsve.com
komshinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 00:05   #55
KupiMe je super jer možeš platiti općom uplatnicom
heybaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 15:48   #56
Red face evo i mene

da se i ja uključim u rasprave...

kupila sam par puta preko takvih portala, zadovoljna zasad...

jedino mi se kolektiva "zamjerila" jer sam htjela nešto kupiti, a kad ono, samo kartice za tu ponudu (naravno da mi nije jasno zašto ), a ja je nemam... i trenutno je nema ni nitko drugi ko bi mi mogao uplatit (prokleti lopovi )... i tako je neslavno propala dobra ponuda

mislim da bi njima trebalo bit svejedno kak pare dođu, bitno da dođu, ne?
mar14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2011., 13:59   #57
Quote:
mar14 kaže: Pogledaj post
da se i ja uključim u rasprave...

kupila sam par puta preko takvih portala, zadovoljna zasad...

jedino mi se kolektiva "zamjerila" jer sam htjela nešto kupiti, a kad ono, samo kartice za tu ponudu (naravno da mi nije jasno zašto ), a ja je nemam... i trenutno je nema ni nitko drugi ko bi mi mogao uplatit (prokleti lopovi )... i tako je neslavno propala dobra ponuda

mislim da bi njima trebalo bit svejedno kak pare dođu, bitno da dođu, ne?
Šteta što se ne može sve kupiti preko internet bankarstva, no mislim da je neke stvari teže tim načinom za prodavatelje, jer se oni onda trebaju peglati s neposlušnim korisnicima koji znaju i ne uplatiti na vrijeme a njihov proizvod je još uvijek "rezerviran" i drugi ljudi ga ne mogu kupiti.
Zato koriste kartice jer se njima transakcije odmah potvrde i nema zafrkancije.
Sve zavisi koliko traje ponuda, kako njihov partner odluči itd.
sjajna07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2011., 14:49   #58
a valjda... al na Kolektivi još imaju i naznačeno da ako neko od korisnika dvaput ne uplati nešto rezervirano, više ne može kupovat...
ah, neka im je, bit će još ponuda
inače, otkrila sam još puno stranica s ponudama i na sve se prijavila da mi šalju ponude (sad ko da sam toplu vodu otkrila )
mar14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2011., 14:53   #59
Quote:
mar14 kaže: Pogledaj post
a valjda... al na Kolektivi još imaju i naznačeno da ako neko od korisnika dvaput ne uplati nešto rezervirano, više ne može kupovat...
ah, neka im je, bit će još ponuda
inače, otkrila sam još puno stranica s ponudama i na sve se prijavila da mi šalju ponude (sad ko da sam toplu vodu otkrila )
Da, bolje se ne zezati..
Ima dobrih servisa, svašta pomalo. Danas mi je najbolja ponuda na ustedi.hr
Uštedim si par kazni za pričanje na mobitel u vožnji kad ovo ugradim u svog Fiatića. *idiot*
malancana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2011., 23:48   #60
treba nam čim više različitihn ponuda
nadam se da će uskoro naletit neka slična onoj mojoj propuštenoj na kolektivi, nek bude bilo gdje, ne biram
mar14 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:19.