Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2016., 01:22   #881
Quote:
female trouble kaže: Pogledaj post
Išla sam jučer u Shoe be do kupiti Reebok Classic i baš sam se naživcirala. Nosim 38, i žena mi donese 38 da probam, kad ono - male. Donese mi 38,5 a te prevelike. I tražila sam onda da mi donese novi par 38 i te su mi bile dobre, osim što mi se na jednoj činio tvrđi džon i bio mi je totalno drugačiji osjećaj na nozi.
Na kraju sam odustala jer sam skužila i hrpu grešaka u šavovima, izradi itd. koji su se stvarno vidjeli - ko da su ih djeca šivala... Tenisice iz Deichmanna za 100 kuna koje imam imaju manje grešaka i urednije su napravljene.

Uzela sam onda ove u Humanicu...
Mene isto izluđuju ti kalupi , npr Adidas zx 700 su mi neke 46 full knap, a zx 750 46 mi kao mrvicu velike, isto 46 bez onih trećina 1/3 2/3 ..
a te Reebok što spominješ također mi se dogodilo da su mi ili male ili velike, nema neke sredine, jedino na pola broja .. a i odma ti brojevi
svi nestanu, proda se i jbg.

Imam neke nike runner i zx 750, i to mi je dovoljno, za ljeto ću možda starke ili neke puma niske lagane ako nađem ..

Najdraže mi je kad poznam model i kalup, npr. Puma court classic koje nažalost više nema nigdje, 45 su mi bile kao salivene, a osobno mi
je najgore u dućanu kad sam u dilemi između 2 broja kod nekog modela, ne znam je li vam se to kad dogodilo? ... npr. broj manje
vas mrvicu upiru a za broj veći kao da ima previše lufta hahahaha

Jednom sam kupio jedne u dućanu i bile su mi preudobne, i odem se šetati kad ono počmu me upirati, tek za nekoliko mjeseci se to raširilo i ok su mi bile, sreća da ono kod prstiju nije bilo od tvrdog materijala , inače se ne bi nikad proširilo xD

btw dobre si tenisice uzela
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 12:58   #882
Pozdrav !
Kakva su vaša iskustva sa Kalenji tenisicama za trčanje ?
Gledao sam cijene u Decatlonu od 150 do 600 kn.
Ne trčim puno, amater sam. Ponekad trčim kroz šumu i po cesti.
Hvala !
qvezbra_81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 14:56   #883
Edit : Fulao sam podforum. Selim...
qvezbra_81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2016., 20:49   #884
Kakve su Adidas Superstar po udobnosti? Kvaliteta vjerojatno nije kao 2004. kad sam ih imala.. tad nisam bila osjetljiva na noge, sad me svaki vrag smeta.
mateichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2016., 15:58   #885
Mene zanima jel itko zna gdje ima za kupiti ili naruciti adidas superstar sa sljokicama?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Destiny is for losers. It's just stupid excuse for wait for things to happen,instead of making them happen.
..ena.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 14:00   #886
kakve su vam reebokice po udobnosti? meni odgovara da mi je iza peta malo povišena, nike airmax su mi nekako preglomazne i ne sviđaju mi se, ali zato bih ovako nešto

https://www.google.hr/search?q=reebo...Grl51t_h0kM%3A

koliko vidim ovog modela GL 6000 ženskog ni nema nigdje kod nas?

ako ne, sviđaju mi se i ove

https://shoebedo.com/hr/brand/reebok/28413/
helianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2016., 12:34   #887
Ja sam adidas sa šljokicama kupila na asosu i super su mi udobne
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2016., 14:55   #888
Quote:
helianthus kaže: Pogledaj post
kakve su vam reebokice po udobnosti? meni odgovara da mi je iza peta malo povišena, nike airmax su mi nekako preglomazne i ne sviđaju mi se, ali zato bih ovako nešto

https://www.google.hr/search?q=reebo...Grl51t_h0kM%3A

koliko vidim ovog modela GL 6000 ženskog ni nema nigdje kod nas?

ako ne, sviđaju mi se i ove

https://shoebedo.com/hr/brand/reebok/28413/
ove prve su mi divne. u shoebedoou imaju slične od brušene kože, probavala sam ih nedavno al me te brušene kože strah zbog održavanja
inače su mi ok, imam klasične bijele stare sad već par godina. meni udobnije od air max tenisica..
mateichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2016., 11:26   #889
Quote:
mateichh kaže: Pogledaj post
ove prve su mi divne. u shoebedoou imaju slične od brušene kože, probavala sam ih nedavno al me te brušene kože strah zbog održavanja
inače su mi ok, imam klasične bijele stare sad već par godina. meni udobnije od air max tenisica..
baš ti hvala! i meni se sviđaju te od brušene kože, to su ove

https://shoebedo.com/hr/brand/reebok...butter-v69199/

da je makar dio normalna koža, ova brušena me odbija baš što ti kažeš zbog održavanja.

mislim da ću uzet ove bež, tako su mi nekako retro, podsjećaju me na djetinjstvo , a i boja im je zahvalna, idu na sve!

jel ti se da izmjeriti koliki im je potplat iza?
helianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2016., 17:44   #890
Nakon dugogodišnjeg nošenja samo Adidasa i Nikea, prošle godine sam uzela Salomon...neusporedive po udobnosti, nisam sigurna kada ću se vratiti Nikeu, Adidasu možda za šminku i odlazak na kavu.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 15:58   #891
Quote:
helianthus kaže: Pogledaj post
kakve su vam reebokice po udobnosti? meni odgovara da mi je iza peta malo povišena, nike airmax su mi nekako preglomazne i ne sviđaju mi se, ali zato bih ovako nešto

https://www.google.hr/search?q=reebo...Grl51t_h0kM%3A
Ajme prekrasne su
Sarah Walker is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2016., 18:03   #892
Kako odrzavate tenisice tipa zx750 ili new balance m574? Nisam do sada nosio takav tip pa me zanima kako ih najbolje odrzavat? Kako ih "prat", osvjezit i slicno?

Sent from my LG-D505 using Tapatalk
xlimit is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 00:04   #893
Ja perem u vesmasini na 30 stupnjev i ko nove su
slatkish is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 02:26   #894
Uh... perem i ja neke jeftilen suze u masini tak i super je to al bas da bi ove new balance stavljao tak i nisam siguran. Cini mi se da su ove moje neka brusena koza varijanta, ne znam onda jel to za masinu bas?

Sent from my LG-D505 using Tapatalk
xlimit is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 10:13   #895
Bolje nemoj u masinu,imas u Deichmanu "gumicu" za njegu brušene koze,otprilike veličina pola dlana i sluzi baš za brušenu kozu. Kosta 30 kn,mozda ti je to bolji izbor
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 10:15   #896
Kakve su Champion tenisice sto se tiÄŤe veliÄŤine(Nike nosim 41) i kvalitete?

Ima lijepih modela na Mondo hr.po snizenim cijenama
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 13:06   #897
Quote:
xlimit kaže: Pogledaj post

Kako odrzavate tenisice tipa zx750 ili new balance m574? Nisam do sada nosio takav tip pa me zanima kako ih najbolje odrzavat? Kako ih "prat", osvjezit i slicno?

Sent from my LG-D505 using Tapatalk
Evo ja odnedavno imam zx 750 i zakon su, ali sam budala odma u njima otišao u noćni klub i tamo su me ugazili par puta, i kad sam došao doma sve su mi prljave bile, a ništa malo vode i spužvicom sam obrisao, može se i malo praška za robu na spužvu i očistiti, ubuduće na takva mjesta
idem obavezno u starim patikama ..
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 18:03   #898
jel zna netko kakva je situacija na tenisice.hr sa popustima, jel bude nekih 20% na ponudu ili tako nešto?
maaat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2016., 17:27   #899
http://www.tactics.com/dc/trase-tx-s...es/black-white

jel zna netko gdje u Hrvatskoj pronaći ove tenisice?
Basshunter™ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2016., 19:46   #900
bilo koji skejt dućan koji još prodaje dc, guglaj i nađi koji je model i telefon u ruke
lovačkagozba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:32.