Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2017., 10:13   #161
Gdje je najpovoljnije uzeti set za održavanje?
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 11:10   #162
Uzela sam prošle godine mini crne sa shoeaholicsa i došle su uredne. Doduše, ovo su mi prve prave (ako jesu prave), pa ne mogu reći 100%, ali imaju unutra onu srebrnu etikativu/kod i izgledaju kao i orginal na slikama/karli. Veličina je isto kao što sam probavala u Karli. Tako da se nadam da jesu original.
Udobne su, tople i lijepo legnu uz nogu (nema previše lufta pa da je stopalo/zglob nestabilan)
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 14:37   #163
Quote:
mimimozica kaže: Pogledaj post
Uzela sam prošle godine mini crne sa shoeaholicsa i došle su uredne. Doduše, ovo su mi prve prave (ako jesu prave), pa ne mogu reći 100%, ali imaju unutra onu srebrnu etikativu/kod i izgledaju kao i orginal na slikama/karli. Veličina je isto kao što sam probavala u Karli. Tako da se nadam da jesu original.
Udobne su, tople i lijepo legnu uz nogu (nema previše lufta pa da je stopalo/zglob nestabilan)
Prave su na shoeholicsu nije uopce upitno samo je problem sto je to neki outlet pa dobis ko zna sta...mene strah da je ove moje nekidan narucene netko vratio ili su ih povukli iz nekog ducana iz nekog razloga jer su bile jedne jedine i to bas moj broj. Isla gledat nakon kupnje i nema vise niti jednih short grey u ni jednoj velicini. Bumo vidli...
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 21:21   #164
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
Prave su na shoeholicsu nije uopce upitno samo je problem sto je to neki outlet pa dobis ko zna sta...mene strah da je ove moje nekidan narucene netko vratio ili su ih povukli iz nekog ducana iz nekog razloga jer su bile jedne jedine i to bas moj broj. Isla gledat nakon kupnje i nema vise niti jednih short grey u ni jednoj velicini. Bumo vidli...
Držim fige da ti dođu ispravne i čiste I sive mini su mi prekrasne (i chestnut, ali ne smijem skupiti sve)
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 10:15   #165
Quote:
mimimozica kaže: Pogledaj post
Držim fige da ti dođu ispravne i čiste I sive mini su mi prekrasne (i chestnut, ali ne smijem skupiti sve)
Heh, hvala 😁

Meni je mini super vidit na drugima ali na meni sa brojem noge 40 su grozne 😁
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 22:17   #166
UGG ASOS

Pozdrav :-)

Pitanje za cure koje su uzimale ugg mini bailey bow sa asosa. Kakve su njihove veličine, ako sam standardni 38, uzimam UK 5? i kako ste zadovoljne s cizmicama općenito?

hvala unaprijed
*pepathepig* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 18:28   #167
Stigleee

Pepa, ja sam 39 (UK 6), sve uggsice su mi 39. I stare i nove. Na kutiji ovih s Asosa je naljepnica da ih uvozi Deckers Europe (UK).

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
mateichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 20:04   #168
I moje stigle, a Asosa, 39, i ostale ugg su mi 39...sve super
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 15:31   #169
Cure i mene zanima održavanje? Postoji li neki poseban spray ili bilo kakav za velur, antilop...
vivikov is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 17:26   #170
Quote:
vivikov kaže: Pogledaj post
Cure i mene zanima održavanje? Postoji li neki poseban spray ili bilo kakav za velur, antilop...
Kupis bilo koji sprej za impregnaciju i naspricas ih svako malo i nece se prljat tako da nije potrebno nista drugo osim eventualno cetke neke mekane. Naravno, ne valja ih po kisi nosit, ja sam to uvijek izbjegavala. Doduse ova nova ugg generacija navodno ima tvornicku impregnaciju ali ne znam kako se ponasaju na kisi jer ih nemam jos, imam samo stare 😁
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 19:53   #171
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
Kupis bilo koji sprej za impregnaciju i naspricas ih svako malo i nece se prljat tako da nije potrebno nista drugo osim eventualno cetke neke mekane. Naravno, ne valja ih po kisi nosit, ja sam to uvijek izbjegavala. Doduse ova nova ugg generacija navodno ima tvornicku impregnaciju ali ne znam kako se ponasaju na kisi jer ih nemam jos, imam samo stare 😁
Hvala ti
Prvi put sam kupila uggsice, pa me sve strah nositi ih
vivikov is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 20:46   #172
Quote:
vivikov kaže: Pogledaj post
Cure i mene zanima održavanje? Postoji li neki poseban spray ili bilo kakav za velur, antilop...
http://www.asos.com/ugg/ugg-shoe-car...3181&r=1&mk=na
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 08:52   #173
Jesi ti to koristila, jel ok?
vivikov is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 11:04   #174
I moje prekjučer stigle...sve super zapakirano, nigdje točkice na njima.

Nego imam Timberland sprej za impregnaciju, mogu s njim ili da uzmem bas UGG? Malo me frka da ih ne zeznem i kad sam dala toliko za njih mogu i 130kn za taj sprej...za početak bi uzela samo njega, ne cijeli set.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 15:02   #175
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
I moje prekjučer stigle...sve super zapakirano, nigdje točkice na njima.

Nego imam Timberland sprej za impregnaciju, mogu s njim ili da uzmem bas UGG? Malo me frka da ih ne zeznem i kad sam dala toliko za njih mogu i 130kn za taj sprej...za početak bi uzela samo njega, ne cijeli set.
Mozes ih nasprejat bilo kojim impregnacijskim sprejem, ja sam vecinom koristila neki iz dm od 30ak kn. Imam dvoje uggse jos od 2010 i jos su ko nove. Doduse nikad ih na kisu nisam izlagala, jedino ako bi me uhvatilo par kapi slucajno ali ako su impregnirane onda ih ne hvata voda uopce.

Evo stigle moje short grey sa shoeholicsa, placene 106 funti sa ptt
Savrsene su! Naravno original, sve je kako treba i sta je najbitnije ona prva generacija uggsa. Ove nove sa debljim djonovima mi se nikako ne svidjaju, preglomazne su, nekako cudno okrugle sprijeda...tako da sam pre happy sta sam uhvatila ove stare 😊
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 08:21   #176
To i mene muci na UGG II. Kad ih gledam "od gore" skroz su loptaste i nikako mi se to ne svida ionako su robusne, a ove jos vise.
Sto se impregnacije tice, ja sve svoje impregniram nekim sprejem iz DM-a. Ni za Ugg ni za Timberland nikad nisam kupovala original njihov sprej jer ne kuzim iskreno sto bi to moglo biti u spreju za 150 kn, a nije u onom za 30-40. Osim imena. Ali kad vec placam ime na cizmi, onda necu i na spreju

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
mateichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 08:55   #177
Quote:
mateichh kaže: Pogledaj post
To i mene muci na UGG II. Kad ih gledam "od gore" skroz su loptaste i nikako mi se to ne svida ionako su robusne, a ove jos vise.
Sto se impregnacije tice, ja sve svoje impregniram nekim sprejem iz DM-a. Ni za Ugg ni za Timberland nikad nisam kupovala original njihov sprej jer ne kuzim iskreno sto bi to moglo biti u spreju za 150 kn, a nije u onom za 30-40. Osim imena. Ali kad vec placam ime na cizmi, onda necu i na spreju

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Meni ce cini kod tih novih ugg II da su ovaj dio gore uz nogu suzili pa se tako onaj sav pomakao blize nozi i samim tim je ovaj donji dio izduzeniji. Takodjer su i kalupe smanjili, stare su mi vel 9 tj 40 a nove bi morala uzet 41 cini mi se.
Impregnacija je kemijska formula, ne vidim razliku od proizvodjaca, svaka isto smrdi kad sprejas. Samo placas fency ime po meni. Doduse kod ugg seta se jos dobiju neke stvarcice pa tko voli nek se veseli 😄
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 11:24   #178
I meni se cini da su kod novih manji kalupi. Neki dan sam u grazu probavala nove, roze bailey bow i trebao mi je broj 41, dok klasicne short imam broj 40, kupljene u londonu prije 4 godine. E sad je li razlika i gdje ih kupis ili od modela do modela :nezna: Sad me strah preko interneta kupiti, jer ne znam koji broj. A opet cekala bih snizenja ili kakav kod
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 22:21   #179
Danas sam bila u XYZ u CCO Eastu, na nogama imala bailey bow sa Asosa i tamo idem vidjeti iste, krzno puno puno tanje nego na mojima, prvo U od UGG se malo kao izbrisalo. Ostala obiljezja kao na mojima. Unutarnja etiketa s onim srebrnim, potplati isti..

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
mateichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 08:14   #180
Quote:
supergirl1 kaže: Pogledaj post
I meni se cini da su kod novih manji kalupi. Neki dan sam u grazu probavala nove, roze bailey bow i trebao mi je broj 41, dok klasicne short imam broj 40, kupljene u londonu prije 4 godine. E sad je li razlika i gdje ih kupis ili od modela do modela :nezna: Sad me strah preko interneta kupiti, jer ne znam koji broj. A opet cekala bih snizenja ili kakav kod
Definitivno moras kupit veci tj svoj broj ako ces uzimati novu ugg generaciju. Najcesce bude istaknuta oznaka II tako da nema problema sta se toga tice. Nove su i nekako tvrdje valjda zbog tog waterproof sloja tako da se nece prosirit tek tako kao stare...najsigurnije je svakakao otic u karle pa probat prije online kupnje
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:05.