Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2017., 12:32   #161
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
nekako mislim da ZARA u uvjetima vraćanja ima napisano NENOŠENO, a nikako, nosite jednom, dva put pa slobodno vratite
slažem se, naravno. uopće ne bih u to ulazila. meni je to totalni sf s tim vraćanjem. ali nismo svi isti.
mali_cox is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 14:45   #162
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
nekako mislim da ZARA u uvjetima vraćanja ima napisano NENOŠENO, a nikako, nosite jednom, dva put pa slobodno vratite
__________________
Krzno lijepih životinja nose ružni ljudi...
gloria56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 15:18   #163
Quote:
Ember- kaže: Pogledaj post
Prodaj na njuškalu ili krpicama.
I ja sam baš kupila hlače u Zari, nosila ih jedanput i shvatila da su mi mali broj. Ne pada mi napamet vraćati ih nakon nošenja, stavila sam ih na prodaju.
Nisu mi baš jasni ljudi koji vraćaju nošene predmete, to mi je baš grozno da brendovi to dopuštaju, pa onda netko ide u dućan kupiti novu stvar, a ispada da je nošena, a 500 kuna nije malo. Ako ništa drugo, ovo iskustvo shvati kao školu, ne kupovati stvari koje ti se ne sviđaju ili barem kada ih dobiješ, ne nosiš ih prvo, nego odmah vratiš u dućan.

Ja sam zapravo došla pitati koliki je vremenski period od novog artikla do trenutka kada ga stave na popust (onaj mid season)? Lovim jedan sako pa bi mi informacija dobro došla.
Na zapadu sva vraćena roba ide u otpis, valjda je kod ovih globalnih brendova tako i kod nas.
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 15:53   #164
začudili bi se što sve ljudi vraćaju.. miriši po omekšivaču kaže stajalo je u ormaru.. hlače kao ne nošene a smrde po jelu nekakvom.. žena cipele nosila pola godine i uništila ih i dođe ih reklamirat..
mare__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 16:46   #165
meni uredno šnjofaju stvari i pregledavaju kada ih vraćam - a uvijek vraćam robu drugi nakon nakon što mi je stigla sa webshopa.. i mislim da je to zaista uredu
nateee is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 16:59   #166
Ajme, vraćanje nošene odjeće! fuj fuj fuj

Ne znam kome to padne na pamet, navodno (najviše po Splitu ali vjerujem i u drugim dijelovima HR) klinke kupuju nešto za van i onda vrate u ponedjeljak.
To mi je ODVRATNO i nema veze sa pameću i baš mi je drago da šnjofaju i sve pregledavaju. Trebali bi zašit divovsku etiketu i ne prihvaćat povrat bez toga. Asos je to uveo.
Pa nek si nose za van
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 18:47   #167
Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post
Ajme, vraćanje nošene odjeće! fuj fuj fuj

Ne znam kome to padne na pamet, navodno (najviše po Splitu ali vjerujem i u drugim dijelovima HR) klinke kupuju nešto za van i onda vrate u ponedjeljak.
To mi je ODVRATNO i nema veze sa pameću i baš mi je drago da šnjofaju i sve pregledavaju. Trebali bi zašit divovsku etiketu i ne prihvaćat povrat bez toga. Asos je to uveo.
Pa nek si nose za van
Potpis na ovo. Nazalost znam puno cura koje ovo rade, i zaista mi nije jasno kako trgovine ovo dopustaju.
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 13:27   #168
Nemam veze sa Zarom, ali sam radila na povratima i politika te firme je bila da uvijek moramo prihvatit povrat, čak i ako kupac krši pravila povrata (istekao rok, određena stvar se ne može vratiti) tako da me ne čudi da prihvate i nošeno iako i same prodavačice su svjesne da ljudi to iskorištavaju, ali ne mogu ništa.
Bootylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 21:07   #169
Znate li kada je drugi krug ovih sniženja?

Danas sam usnimila ove, i paše mi 36 ali mi je i dalje puno dati 300 kn

Išla sam ustvari prvenstveno radi ove torbe no nisam je našla iako stanje kaže da ih imaju u Ilici.

Htjela sam uzeti i ovu suknju, plisirana je i u pastelnim bojama, izvrsna za kombiniranje pa sam se iznenadila kad sam je obukla - podstava završava ispod guzice a sa strane ima proreze do gore Koma, uništili su potencijalno dobar komad odjeće.

I ove hlače su sad snižene, moram reći da izvrsno stoje i stvarno rade neki shape, dižu guzu no nisam ih kupila jer su mješavina pamuka i poliestera i nekak djeluju debelo. Bijele su super, puno mekanije i rastezljivije. Još ću razmislit. Ko voli visoki struk nek ih grabi.
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 10:23   #170
Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post
Znate li kada je drugi krug ovih sniženja?

Danas sam usnimila ove, i paše mi 36 ali mi je i dalje puno dati 300 kn

Išla sam ustvari prvenstveno radi ove torbe no nisam je našla iako stanje kaže da ih imaju u Ilici.

Htjela sam uzeti i ovu suknju, plisirana je i u pastelnim bojama, izvrsna za kombiniranje pa sam se iznenadila kad sam je obukla - podstava završava ispod guzice a sa strane ima proreze do gore Koma, uništili su potencijalno dobar komad odjeće.

I ove hlače su sad snižene, moram reći da izvrsno stoje i stvarno rade neki shape, dižu guzu no nisam ih kupila jer su mješavina pamuka i poliestera i nekak djeluju debelo. Bijele su super, puno mekanije i rastezljivije. Još ću razmislit. Ko voli visoki struk nek ih grabi.
cijene ti više ne idu dolje.. p&b je gotov sale (na web shopu) a zara i bsk ak se ne varam sutra (web shop) a u dućanu će možda produžit koji dan..
mare__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 10:52   #171
Jel rok za povrat robe u zaru 30 dana ili manje?

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
zaskia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 11:17   #172
Quote:
zaskia kaže: Pogledaj post
Jel rok za povrat robe u zaru 30 dana ili manje?

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
mjesec dana, da.. piše sve iza na računu..
mare__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 12:44   #173
Meni su prihvatile 4 dana nakon isteka roka, s tim da nisam mogla uzeti novac nego iskljucivo neki drugi artikl i taj drugi ne mogu vratiti ni zamijeniti.
Jednostavno nisam stigla ici ranije zamijeniti, a artikl nije nošen ni ništa.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 12:53   #174
Uzela sam haljinu preko web shopa 15.3. ali sam se ipak predomislila...racun mogu isprintati iz maila (onaj sto je stigao u paketu je nestao, naravno)?

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
zaskia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 16:45   #175
Quote:
zaskia kaže: Pogledaj post
Uzela sam haljinu preko web shopa 15.3. ali sam se ipak predomislila...racun mogu isprintati iz maila (onaj sto je stigao u paketu je nestao, naravno)?

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
Da, onaj neki eticket sa onim kockastim kodom bi trebao bit dovoljan za povrat...inace, koliko treba da stigne u ducan nakon otpreme sad dok nisu guzve? Bas sam nestrpljiva 😀
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 11:15   #176
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
Da, onaj neki eticket sa onim kockastim kodom bi trebao bit dovoljan za povrat...inace, koliko treba da stigne u ducan nakon otpreme sad dok nisu guzve? Bas sam nestrpljiva 😀
Prošli tjedan, pon naručila. Ne znam kada su poslali, mislim da je odmah nekako. Evo sada gledam u četvrtak je već došao sms da je u dućanu. Dakle, jako brzo.
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 13:10   #177
provjerit cu ovdje informaciju da se ne brukam u Zari
vratila bih majicu za koju imam racun, nisam je nijednom nosila, samo sam je doma isprobala,i ispada da mi je prekratka, međutim potrgala sam etiketu i bacila je u smece. ima li sanse da uspijem vratiti majicu ?
majica zaista nije nošena ali eto nema etiketu na sebi.
Orada is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 13:11   #178
nigdje ne pise koji broj nosi na sebi ova "prelijepa" manekenka
jel koja od vas ima ovakvu bluzu, pa da mi kaze kako stoji

https://www.zara.com/hr/hr/%C5%BEene...5p4161059.html
Orada is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 18:26   #179
Jel ima možda netko ove da malo prokomentira kakve su?

https://www.zara.com/hr/hr/-c358035p4239551.html
maja_21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 21:27   #180
Pozdrav svima,

Ima li neka dobra duša iz Rijeke da bi mi kupila ove traperice u veličini 36? Vidim jedino da ih tamo ima u nekom centru. Ili ako mi netko može reći kada bi ponovno trebale biti na zalihama. Radi se o ovima: http://www.zara.com/share/product/-c...06045051-V2017

Hvala
__________________
You never know what people have to go home to. Always be kind.
Dreamie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:17.