Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2015., 18:02   #981
Još jedno pitanje imam :-).
Pročitao sam cijeli forum, ali nisam uspio skužiti da li je priključak struje 1f ili 3f.
Zanima me zbog indukcijske ploče koju imam i koja snage 8kW kada su sva trošila upaljena.
Hvala
Mojle is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 20:31   #982
Nisi pročitao jer nitko ne zna
Ali zato imaju indukcije i sve je OK. Ne brini, imamo indukcijsku ploču slične nazivne snage i nema nikakvih problema. Na stranu sad rasprava kad to čudo uopće radi na svim ringovima u boost načinu, kakve amperaže su kablovi provučeni po stanovima itd. Sve je OK, rekao bih čak da je taj dio instalacija odrađen vrlo profi, IMHO.
marqox is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 21:36   #983
Moja ploca se moze spojiti 1f ili 3f.
Znas li mozda koliko zica ti izlazi iz zida za taj prikljucak 3(f+n+ pe) ili 5(3f+n+pe).
Nadao sam se da cu vidjeti da li je brojilo 3f ili 1f, ali vrata na stubistu su puna i ne vide se.
Mojle is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 23:40   #984
Uh, ne znam, spajao je majstor.
Nije moje područje, ali mislim da je to 1f. Vidim na dobivenoj shemi razdjelnika da do priljučka za štednjak ide L1, N1 i PE. Na L1 fazi je većina trošila u kućanstvu, na L2 su spojene neke rasvjete, ITPS i veš-mašina. 1f, to je to što ja čitam iz te sheme (L3 se uopće ne spominje).
marqox is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 00:11   #985
Hvala puno.
Možda postanemo susjedi ako Zane pristane korigirati cijenu malo ozbiljnije.
Vidjet ćemo. Čini mi se da žele što prije prodati.
Mojle is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2015., 00:37   #986
Vidim na Zane, da je ostalo samo par stanova u prodaji (5-6).
Zna li netko, dali je to pravo stanje ili muljaju, kako bi ispalo da je sve rasprodano?

Također, dali je netko zadnje vrijeme kupovao stan tamo i koliko su uopće fleksibilni sa spuštanjem cijena?
Ono što se vidi na njihovim stranicama, ostali su stanovi od cca 39m2.
Dali netko od Vas posjeduje takav stan ili je bio u njemu?
Dali je moguće, napraviti nekakvu sobu ili je ovo jednostavno garsonjera od 40 m2?

Zahvaljujem
Mister NO 001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2015., 12:04   #987
Pa ne prodaje samo ZANE stanove, ima i ostalih vlasnika koji prodaju... Problem s pregrađivanjem ovih stanova koji su ostali na stranici ZANE je što imaju samo jednu staklenu stijenu, odnosno izlaz na terasu pa nemaš izvor dnevne svjetlosti za dvije prostorije. Uostalom, na oglasima imaš i jasne tlocrte...
crnaosmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2015., 13:41   #988
Zane prodaje za cca 1700-1900( tu negdje).
Kod ostalih nisam baš vidio da imaju u ponudi, osim par velikih stanova ili manjih, ali po cijeni od preko 2.000,00 e/m2.
To mi je preskupo.
Ne znam, dali sa Zanom ima cijenkanja ili je to, to?
Nacrte sam vidio i jasno mi je ovo što govoriš o jednom izvoru svjetlosti.
Pitam samo, dali je netko vidio, dali je netko od stanara nešto iskombinirao da dobije spavaču?
Jedino što mi pada na pamet, je staviti u prostor kuhinje, a kuhinju prebaciti na zid u DB do kupatila.
Međutim, ne znam dali se sa tim dobije samo cirkus, koji poprilično košta.
Mister NO 001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 14:55   #989
Koliko sam doznao od agenta Zanea prodano je sve što nije kod njih oglašeno. Postoje 2-3 stana koje su maknuli sa weba zato što su rezervirani, ali još nisu kapareni.
Mislim da se kod zanea cijena može spustiti do 100 EUR/m2. Za više treba eventualno pregovarati s centrom bundek i zabom, ali mislim da neće ići jer su skoro sve prodali.
Mojle is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 14:57   #990
Pozdrav,
na kraju nisam kupio stan jer se nisam sa Zaneom uspio dogovoriti oko cijene.
U toku pregovora sam ih pitao kakva je situacijom s ugradnjom tende na terasu i rekli su da treba odobrenje arhitekta što mi se činilo OK da ne dolazi do nagrđivanja zgrade.
Neki dan sam slučajno prolazio kraj zgrade i vidio sam da su se na istočnom i sjevernom pročelju pojavile zatvorene lođe??
Nisam mogao vjerovati. Mislio sam da bar na toj zgradi neće biti takvih balkanskih zahvata.
Mojle is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 20:17   #991
kakav j artihekt, po cijelom "centru" one reklame zabe, cammea i ostalih lopova skupa s jeftinom neonskom rasvjetom su ruglo arhitekture.
nobrainer is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2018., 11:57   #992
Koliko košta parkiranje u garaži Centar Bundek? Nigdje nemogu naći cjenik.
alcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2018., 13:28   #993
Quote:
alcro kaže: Pogledaj post
Koliko košta parkiranje u garaži Centar Bundek? Nigdje nemogu naći cjenik.
5 kn sat
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2018., 17:17   #994
Kak spavate ovih dana? Ja kilometar zračne linije, ludujem zbog kakofonične buke Rujanfesta. Ne pomažu izo stakla.
handiman is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2018., 18:50   #995
Quote:
handiman kaže: Pogledaj post
Kak spavate ovih dana? Ja kilometar zračne linije, ludujem zbog kakofonične buke Rujanfesta. Ne pomažu izo stakla.
Bit će toga još! U Središću sam preko trideset let pa sam se već naviknuo na svakakve zvučne „manifestacije“! Deset dana i onda bu opet mir!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2018., 17:42   #996
Ima još što (manjih) stanova za prodaju u Bundek centru?
Mirko_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2018., 20:50   #997
Quote:
alcro kaže: Pogledaj post
Koliko košta parkiranje u garaži Centar Bundek? Nigdje nemogu naći cjenik.
30min besplatno pa 5kn sat
Aerol is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2021., 17:30   #998
Podižem malo temu, u realizaciji sam kupoprodaje pa me zanima kakve su vam režije?
nimi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:20.