Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Motori i skuteri

Motori i skuteri Vrum, vrum. Koji skuter! Zakon!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2005., 19:39   #1
Četverotaktni skuter od 50ccm ?

Naravno upit se odnosi na skutere s četverotaktnim motorom od 50 kubika zapremnine. Ovi dvotaktaši mi nekako previše zujavo zvuče. Dakle postoje li, koja firma i model. Znam da ima dosta informiranih forumaša te se nadam iscrpnim podacoma. Hvala.
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2005., 22:07   #2
Baotian,i mozda novi Zip.nisam siguran prodaje li se kod nas.
Spinnaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2005., 23:27   #3
Imaš u Ilici 400 i nešto (Zagreb ) Keeway!
Kineski skuteri, mislim da su 4t 50cc, dobiš serijski i kofer i alarm za stvarno smiješnu cijenu! Mislim da je oko 9000 kn! Zamisli dobiš čak na nekim modelima i ABS ! Svašta..
SDF is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2005., 23:29   #4
Ups, sorry ipak su cvajtakti!
Evo ti svejedno link:
www.keeway-hr.com
SDF is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2005., 17:49   #5
Stvarno mi nije jasno da ni jedna firma ne proizvodi četverotaktne motore od 50 ccm. Imam Hondu trideset godina staru s četverotaktnim motorom, pa ne kužim razlog neproizvodnje. Dobro, dvotaktni iz iste kubikaže izvuče više konj, ali na većoj turi je to (barem meni) neugodan zvuk mlinca za kavu.
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2005., 18:33   #6
Cujes,najbitnija stavka za zvuk,kod svakog motora,a pogotovo kod 2-t masina je auspuh.

Normalni,ravni auspusi,dakle ne sportski,rezonantni auspusi su skroz tihi.
Pogledaj hondu X8RS ili Typhoona npr.
Njih navodim zbog auspuha.
Ili NRG Extreme,on ima neki skroz sugav auspuh sta se tice performansi,ali je relativno tih.

Dakako da su 4-t motori tisi od 2-t,tu nema rasprave,samo zelim rec da 2-t motori bas i ne moraju urlikat.
Spinnaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2005., 16:33   #7
Evo našao sam! Preko puta gore spomenutog Keewaya imaš 4t skutere od 50cc! Pazi sad: koštaju 5000 kn
Vele da je jeftin zato što nisu zagarantirani dijelovi, a to znači da kad vrisne da ga možeš bacit! Ali vele da će i to uskoro sredit! Uzela ga je od frenda sestrična, pa ako te interesira nešto budem se raspitao!
Pozdrav!
SDF is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2005., 09:10   #8
Ima ti Vespa 4 t 50 kubika nove dojdu oko 18-19k

http://www.moto-mondo.com/vespa_mode...d=4&marka_id=4
__________________
Just look them out there all those little figures dissolving in light. Rather like fairy land, except for smell of gasoline and burning flesh.
Hmmm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:56.