Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2015., 11:35   #5161
Je, taj nevenov balzam je stvarno vrh. Isto mogu reć i za njhovu kremu za ruke s narom. Čudo jedno i još lijepo miriši.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 12:55   #5162
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post
patricia273 vidim da su i tebi dobre njihova dnevna i nocna krema s divljom ruzom. Meni su te kreme odlicne, a prejeftine
Imala sam i ovu nanaminze 5u1 pastu za zube, ali mi je ona bila bezveze. Uopce nisam imala osjecaj opranih zubi i stvarao mi se plak.

I inace svako malo bacim oko na to njihovo ulje za njegu noktiju i kozice i nikad ga ne kupim, ali sad si me ti namamila pa ga sigurno kupujem kad potrosim ovo koje imam!
Alverdeova pasta za zube ne drži dugo zube zaštićenima jer su zubi već nakon dva obroka vrlo hrapavi na dodir. Iz tog sam razloga zube prala do tri puta na dan. U nekim trenucima sam imala osjećaj da zubima mogu samo naštetiti korištenjem te zubne paste jer se činila preblagom za održavanje zdravlja zubi, no sjetila sam se izjave zubara kako je najvažnije samo dobro očetkati zube.

Nadam se da ćeš biti zadovoljna njihovim uljem za njegu noktiju i kožice oko noktiju!
Jesdin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 13:17   #5163
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
sve 5 Patricia, ali imho kad biram dekorativu želim biti dekorativna...a Alverde da je 1000% prirodan ne daje dekorativnost u mom slučaju....prednosat ostalih firmica pred njim je ta da zadovoljavaju moje potrebe u smislu proizvoda koji mi odgovaraju koži,ne peckaju i ne zatežu, nisu brašnasta i nerazmaziva, imaju nešto dulji rok trajanja etc...

zato mi je nažalost Alverde prosječan bio brand ništa bolji nit lošiji od Terre Nature recimo...

puderi su katastrofalnih nijansi, nemaju nikakvu pokrivnu moć...svi!uključujući i ovaj najnoviji vodenasti....još mi je taj bio i najbolji....ruževi skupljaju i suše usne, te ih je nakon dva tjedna gotovo nemoguće nanijeti koliko su suha, a i vrlo su neugodnog mirisa po ulju i nečem nedefiniranom....sjenila su brašnasta,jednako kao i rumenila i puderi u kamenu...maskare su suhe,vodene i ne ostavljaju trag na trepavicama koliko god se trudili.....ono, point ovog branda je da će odgovarati vrlo malom broju cura....iako je pohvalno korištenje prirodnih komponenti,svakako...
govorim samo o dekorativi...
ALI, NAJBOLJI STICK ZA USNE BEZ KONKURENCIJE JE ALVERDE NEVEN!!godinama ga koristim i fenomenalan je...nezamjenjiv!!
2012. godine sam prvi put kupila njihovu kozmetiku i to iz znatiželje. Nisam bila zadovoljna jer sam već nakon tri dana išla po Essence. Tekstura njihove kozmetike je sasvim različita od drugih proizvoda koji nisu na biljnoj bazi.
2013. godine, kada sam ju počela stalno koristiti, trebala sam dva mjeseca za prilagodbu. Naravno da će i koža reagirati na promjenu proizvoda za šminkanje ili njegu lica. Danas mi je super sa njihovim proizvodima. Što se tiče ruževa, stvarno nisam imala problema. Alverdeova maskara je vrlo nježna i lagana na trepavicama zato mi je bolja od onih umjetnog sastava jer ne postoji opasnost za trepavice prilikom svakodnevnog šminkanja. itd... Dosta sam zbunjena tvojim negativnim iskustvom i mišljenjem o njihovim proizvodima. Jedina kozmetika umjetnog sastava za koju nikada nisam imala primjedbi bila je Deborah. Prema mojem mišljenju, Alverde joj je vrlo sličan po trajnosti šminke. Saznala sam prije nekoliko dana za Bottega Verde biljnu kozmetiku. SKUPLJI SU, ali imaju bolji izbor od Alverdea i primjetila sam da su baš sve cure zadovoljne svime što su kupile od njih.
Jesdin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 13:38   #5164
sve ok...ti čitavo vrijeme govoriš o sastavu a ja o performansu))
dakle-ako je nešto najprirodnije na svijetu, a ne radi ono što očekujem od (po defaultu) kemijski obrađenih i prilagođenih supstanci(što se dekorative tiče), ja to neću kupiti..
žao mi je također,jer Alverde ima krasne proizvode za njegu lica,tonirajuću kremu,vlažne maramice, šampone,gelove za tuškanje....i sve mi je to ok, ali nekako ''preslabo''....još ok preparativa, ali šminka ima funkciju uljepšavanja, a njihova mi čini obrnuto-nimalo me ne uljepša iako mi ne čini zla koži...tu niti jedna prilagodba niti vrijeme ne igra ulogu...
ne znam,ni Balea ni Alverde mi općenito nisu kriteriji što se dekorative tiče...jbg.pucam tamo gdje sam zadovoljna,a to je uglavnom viši drogerijski rang i kod nekih stvari isključivo high end...
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 14:22   #5165


Da nisam zadovoljna njihovim proizvodima, ne bih koristila ništa iz njihove linije. Šminka je odlična, barem meni, a i moja koža je ljepša od kada koristim njihove tekuće pudere. Maskara mi odgovara jer je lakša trepavicama i odlično ih češlja i boja, a dnevni make-up ne treba ništa više od toga. ...itd. prema svim ostalim nabrojanim proizvodima.

Mojoj koži je ponekad potrebna veća hidratacija i zaštita te mi za to služi Dove ili Nivea krema. Takvoj koži može vratiti glatkoću i sjaj i Alverdeovo ulje za tijelo od divlje ruže i pasjeg trna.
Jesdin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 14:43   #5166
super za tebe)))...ne,zaista mi je drago da ti odgovara taj brand...meni nažalost ne:/
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 14:18   #5167
Ej, cure, je možda koja od vas vidjela kod nas u nekom Dm-u Alverde rose tinted highlighter? Ne mogu ga naći.
__________________
Over the hills and far away.
jabuka&lychee is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 14:34   #5168
Kupila sam neki dan ulje sa divljom ruzom. Stavljam oko ociju i na vrat pa cu vidjeti ima li kakvih pomaka s borama i teksturom koze...
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 16:47   #5169
Meni je to ulje odlično, ja sam ga kupila sad u DM kad je bilo 30%,ali sam ga ostavila za zimu. Ljeti mi je preteško
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 20:25   #5170
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Meni je to ulje odlično, ja sam ga kupila sad u DM kad je bilo 30%,ali sam ga ostavila za zimu. Ljeti mi je preteško
I ja sam ga kupila na popustu
Ne stavljam ga na cijelo lice jer sam mjesovita, a citala sam da djeluje na bore pa se nadam tome

Poslano sa mog GT-N7100 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 20:41   #5171
Dosta je hranjivo,ja imam par čistih ulja,Kemigovih,koje samostalno ili kao mix koristim na licu i ne bude mi dobar osjećaj kao nakon ulja od "ruže". Dobro su napravili ovo ulje,ne cepi pore,a lice ujutro bude mekano i nahranjeno.
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2015., 07:01   #5172
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Dosta je hranjivo,ja imam par čistih ulja,Kemigovih,koje samostalno ili kao mix koristim na licu i ne bude mi dobar osjećaj kao nakon ulja od "ruže". Dobro su napravili ovo ulje,ne cepi pore,a lice ujutro bude mekano i nahranjeno.
Kad skupim hrabrost stavit cu ga jednom preko noci na cijelo lice, valjda mi nece izbiti gadosti

Poslano sa mog GT-N7100 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2015., 07:40   #5173
Neće,meni se zbog bolesti lice pocelo mastiti i poludilo zimus,jedino mi je to ulje pomoglo da ne dehidrira koza lica,a istovremeno sam gadosti sanirala sa AHA
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 12:54   #5174
Question Alverde Color&Care puder

Da sad ne listam pošto ima preko 200 stranica...je li netko probao Alverde Color&Care tekući puder? Dojmovi? Zanima me jer sam nakopon našla dovoljno svijetlu nijansu za mene, 10 Light Beige, ako se ne varam
eln is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 22:18   #5175
Njihovi maslaci za tijelo su mi medju drazim mazalicama. Imala sam makadamiju i nekoliko puta ponovila kupnju. Sad sam odnekud izvukla mini pakiranja sto su se mogla kupiti prije par godina, po tri vrste u paketicu.. pa se opet veselim

Mazivi su, ugodni i hranjivi. Mozda opet padne koja makadamija kad dotjeram zalihe.
__________________
Deceleration is for pansies... We're headed for the stars.
Aennea is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 11:11   #5176
Jel neka od vas koristi(la) ovo čudo:



...te postoji li to još u prodaji u nekom DM-u? U ovih par u koje svraćam već dugo nisam vidjela, a ne razumijem zašto bi jedan tako divan proizvod povukli iz prodaje.
__________________
There is nothing like the sight of an amputated spirit. There is no prosthetic for that.
Lovecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2015., 11:22   #5177
Od Alverde koristim par proizvoda:

Stick za njegu usana (kao labello) Neven – ovisna sam o njemu već godinama. Imam osjetljive usnice i rijetko mi što paše na usnicama. Rosalovi svi me smetaju, Labello mi je dobar samo od kamilice, probala sam nedavno neki Kali Kamilica ili tako nešto u Kozmu, dobar, ali neću ponoviti kupnju jer kada nakon njega nešto jedem osjećam kao da jedem parfem, a ne hranu. Tako da ostajem pri Alverde sticku.

Ulje za njegu noktiju – u početku sam bila jako zadovoljna, ali sad mi se čini da mi treba nešto jače. Vidjela sam da su proširili ponudu tih ulja i sad imaju neko za jačanje noktiju pa to trebam probati.

Olovka za korekciju make-upa – to mi je bilo baš otkriće prije par mjeseci. Jako sam zadovoljna sa njom, ali koristim je isključivo za korekciju make-upa na obrvama ( na obrve nanosim sjenilo sa kistom, pa nekad malo negdje preširoko iscrtam, višak maknem sa tom olovkom. Da se ne zaboravi, ta olovka u svom repu ima i par refila.
Beauty-pop is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 19:27   #5178
Nazor sam danas kupila ruž Muskat Brown iz Oriental Bazaar LE, a ostala sam oduševljena nijansom. Odličan hladni smeđi ruž kakav sam dugo tražila, po meni totalno pogođen fazon tih nekih sivo smeđih nijansi koje se furaju po instagramu i yt.

ako nekog zanima recenzija: http://lipstickattack.blogspot.rs/20...-oriental.html
chillie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 19:38   #5179
prekrasan je ruz! moram do dm-a!
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 20:45   #5180
samo upozorenje: traži ga u korpicama za sniženje - ako ga je i tamo ostalo. svoj sam kupila prije skoro mjesec dana iz korpice, u mom dm-u ga odavno više nema.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:54.