Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2007., 12:23   #501
Quote:
expozed kaže: Pogledaj post
Zanima me, buduci da govoris kako imas ta iskustva jednom mjesecno, vec si unaprijed upoznat u situaciju, pa da mozda probas to kontrolirat, strah i sve, te pokusat uc u san svjesno )?
Evo sad sam na poslu i trudim se ne uci u san, svjesno ili nesvjesno.. tako da se kod toga nemoram truditi Salim se.. Posljednji put prije dva tjedna kad mi se to pocelo desavati, bio sam nekako svjestan da je to upravo to, zato sto vec zadnjh mjesec dana googlam o tome pa i češće razmišljam o tome.. netko mi je čak rekao na forumu da je dovoljno preko dana malo više razmišljati o tome, i misliti kako to nije ništa bed i da ću se u datom trenutku toga sjetiti. To je stvarno istina, jer ne samo da razmišljanje o tome pomaže već mi se čini kao i da se doziva takav san ako se o tome razmišlja.. Tako sam se i sjetio toga prije dva tjedna, jednu većer kad je počelo, ali ipak je prevladao strah, ono.. gluho doba noći.. nešto škripucka.. radijator zacvili... i tako nisam ostao priseban do kraja pa je sve prestalo. Valjda ću imati više sreće drugi put.
aco344 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 12:24   #502
odlicno, ajde samo molim te kad budes gledo izvlacenje brojeva na lotu da nam javis da znamo

šalim se... sjebano je to sve
__________________
Uredio sam potpis
iNViSiBLE FOR F is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 12:27   #503
Quote:
S4sh4nn kaže: Pogledaj post
i naravno kad dodje do usiju pocne onaj ludi zvuk jedino kaj mi nije jasno je to da me neki put zabole usi
Vidis i ja sam mislio da me boli usi pa sam uvijek to izbjegavao jer sam mislio da cu si skurit uši.. ali jednom kad sam pustio do kraja i kad sam se kasnije probudio osjetio sam samo neki mali pritisak u ušima, vjerojatno ta neka hipersenzibilnost napravi da osjećamo kao da je bol 100 x jača. Inače ovo s kukcem ti je totalni promašaj, šta nisi zamislio nekog komada
aco344 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 12:31   #504
Quote:
iNViSiBLE FOR F kaže: Pogledaj post
odlicno, ajde samo molim te kad budes gledo izvlacenje brojeva na lotu da nam javis da znamo
koji oćeš, 6/45 ili 7/39
aco344 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 00:49   #505
Quote:
siskara kaže: Pogledaj post
ja se sjećam dva slučaja iz djetinjstva, zapamtio sam ih jer su mi bila nevjerovatna, snovi su bili dosta kratki al idu ovako:trčim ispred kuće i udarim loptu i ona odleti negdje tamo, ista takva situacija mi se desila sutra!
sve ama bas sve isto, i onda kad sam udario loptu sjetim se da sam ovo negdje već vidio i pitam se jel to moguće jer SVE JE BILO ISTO KAO U SNU, A DA SAM TAKVU SITUACIJU VEĆ DOŽIVIO NEMOGUĆE DA BUDE SVE ISTO.
NAPUCAVAO SAM LOPTU STO PUTA ALI OVO JE BILO POSEBNO.
druga situacija isto sanjam a sutra se dogodi neka situacija u školi, ovo je bilo malo duže i isto tako sve ISTO kao da sam već prošao.... MISLIM DA SE TO NE MOŽE OBJASNITI....
guglaj dejavu

evo ti na wikiju o tome
DEJAVU

I ja sam prije mislio da sam vidovit, dok sam bio klinac naravno, inace stvar je objasnjiva.
__________________
| [GCAF009] Random Angels - Escapist | [GCAF010] Mario L - Local Heat| [GCAF011] Draco - Terok Nor
expozed is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 12:59   #506
dejavu je jako dobro objasnjen u prvo dijelu matrix-a, samo sto je tamo objasnjen da se slaze sa filmom! znaci tamo je racunalna pogreska (bug)
__________________
Uredio sam potpis
iNViSiBLE FOR F is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 21:50   #507
imam pitanje........mislim da ima veze s astralom, makar ja to nikad nisam bas tako dozivljavala.........
vec neko duze vrijeme meditiram........i kada se stvarno opustim pocne mi se desavati da se vise ne osjecam sebe kao bice nego osjecam ogromnu energiju i kao da se izdignem iz tjela........uz to lagano mi se pocne sve vrtiti ,a u zadnje vrjieme ko da mi tjelo radi spiralu....i taman kada bi trebalo nesto se desiti srce mi pocne jako kucati i vratim se naglo u svoje tjelo......
zanima me dalči nesto krivo radim........ili sto da napravim da napokon uspijem dokraja izaci iz tjela.....
Dionaea muscipula is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 22:15   #508
Quote:
gunsmith kaže: Pogledaj post
Joj rie......

Pa dajte neke dokaze da to postoji. Ja neam razloga davati razloge da to ne postoji. Nisam otvorio temu: ''Astralna projekcija ne postoji'' pa da sada iznosim dokaze da ne postoji. Tema se zove:''Astralna projekcija''.
I sad lijepo molim ljude koji vjeruju u to, da to isto i dokažu.
pa evo npr interesantno je kako mnogi ljudi koji tvrde da su dozivili astralnu projekciju kazu kako prije samog odvajanja "duse" od tijela kroz tijelo prolazi nesto kao struja, trnci i sve je jace i jace... Ne kazem da je to dokaz, ali svakako je interesantno da se taj uzorak ponavlja. I ja sam ga dozivio, ali sam se usro i svjesno prekinuo tu "struju" Navodno, da sam ostao u tom stanju, vrlo brzo bi se nasao izvan tijela... Budem jednog dana kad smognem hrabrosti
illumination is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 11:06   #509
Quote:
Ne kazem da je to dokaz,
__________________
You don't know the half of it!
gunsmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 14:28   #510
Jučer navečer sam bio blizu... Ležim u krevetu, oko pola tri u noći i razmišljam baš o tome.. i osluškujem kako mi se javlja tiho zujanje u ušima. Sav sretan (i ohrabren postovima sa foruma) pomišljam evo mi sad prilike da vidim što će desiti. I kao da na trenutak, svojim mislima i nekom kao željom (znate ono kad u autu pređete preko nekog malog uzvišenja pa kad osjetite nešto u želucu - e baš to kao da simuliram to kao neku želju - neznam bolje objasniti), mogu natjerati da se zujanje i trnci pojačavaju u rukama i nogama, ali ništa konstantno što bi potrajalo, već se sve nekako stišava samo od sebe, i tako par puta.. Neznam kako da to objasnim. Zamislite da stojite kraj teške bačve do pola pune vode, i sad želite da prolijete malo vode, ono treba uložit napor da se bačva nagne i da voda dođe do ruba.. i onda još malo, ali treba stalno biti na oprezu da se ne nagne previše jer ako prevagne sva će se voda izliti pod svojom težinom, a bačvu više nećete ispraviti dok sva voda ne iscuri.. Eto, ja sam jučer kao mogao kontrolirati onaj dio dok voda dođe do ruba, ali onaj drugi sa zaustavljanjem nisam, nešto me stalno zaustavljalo.. pa tako nisam mogao pustiti vodu da iscuri...
aco344 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 18:27   #511
kad dodje do vrhunca ili se stsaju trnci ti se digni iz kreveta i mislit ces da si budan i da si ti ustao zapravo odi malo proseci se i onda ces shvatit da sanjas ,, eto to ti je cjela mudrost jer nemres svaki put izletit iz tjela ljepo sam se digni ili probaj nesto vizualizirat u glavi neki element ili sliku
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 19:58   #512
Quote:
S4sh4nn kaže: Pogledaj post
kad dodje do vrhunca ili se stsaju trnci ti se digni iz kreveta i mislit ces da si budan i da si ti ustao zapravo odi malo proseci se i onda ces shvatit da sanjas ,, eto to ti je cjela mudrost jer nemres svaki put izletit iz tjela ljepo sam se digni ili probaj nesto vizualizirat u glavi neki element ili sliku
Buduci da imas dosta iskustva, daj reci jesi se ikad sjetio pogledati na krevet, nakon sto si ustao, dali si vidio sebe u krevetu?
aco344 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 01:29   #513
Lightbulb

astralna projekcija hm da. nego evo s čim sam ja 'opterećena' a mislim ili nisam ziher koliko tome pridati pozornost . bila sam prije dva dana na jednom seminaru iscjelivanja gdje sam stvarno čula sve i svašta a i sobom doživjela (vidjela bića , energije i td..) međutim , prisjetila sma se nekih stvari koih se malo bojim: kad sam bila mlađa prije možda desetak godina ušla sam u dućan kupt cipele o kakvima sam neko vrijeme prije toga maštala , prodavačica je bila sama i ja normalno priđem i zatražim taj i taj broj da probam..u trenutku dok sam to činila njoj zazvoni tlf. ona se javi i u čudu glasu preko telefona odgovara ' ___(moje ime)..nema ovdje nikakve ___(opet moje ime)' (???) ja sam je blijedo pogledala ali kao da nisam tome pridavala posenu pažnju..izišla sam iz dućana i onak baš ... događaj sam povezala sa svojim tatom koji je već tada bio odsutan i radio u inozemstvu..(mislila sm da me on na neki način provjerava ali se nisam nikad usudila o tome razgovarati nego sam jednostavno to potisnula-kao 'događa se'...)

..mislim do danas su se moja tzv. mistična iskustva da tako kažem multiplicirala..

..but!!..

>>>>>>>>>>>>>

Zadnje uređivanje evascube : 05.12.2007. at 02:01.
evascube is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 01:56   #514
... hebote osjećam se ko x case... i još mi jučer uplove u sjećanje vremena kkad sam pratila agente davida i sculy .. ali prije toga sam išla u šoping po odjeću , i sva neka zbunita (obično prvo što ugledam to je to kupim {opet prodavačica hehe} ali onda se opet zaustavim uz jednu roza vestu odem u kabinu obučem je a ono ugledam u mirroru uvezen X
evascube is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 00:59   #515
..Aster, grč. zvijezda, koji se odnosi na zvijezde, koji potječe od zvijezda, zvjezdan, okult. bestjelesan, eteričan, koji je kao zvijezda, bistar, sjajan, uzvišen, nadzemaljski...

(klaić)
evascube is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 12:23   #516
Quote:
illumination kaže: Pogledaj post
Navodno, da sam ostao u tom stanju, vrlo brzo bi se nasao izvan tijela... Budem jednog dana kad smognem hrabrosti
Samo pusti da te drma, neće ti niš biti i samo hrabro. Evo neki dan sam imao prvo "kontrolirano pranje ". Poslušao sam savjet o buđenju par sati prije normalnog buđenja i tako sam bio budan do negdje pol pet ujutro i otišo spavat. Prodrmalo me odma nakon pola sata, zapravo me probudilo, imao sam san da sam kod babe u dvorištu i da gledam na nebu dva mjeseca, odma sam postao svjestan da sanjam i počelo me drmat ona struja i zujanje. Samo što sam ovaj put pustio stvarno da se desi pa kud puklo da puklo. I vjerujte mi da sam osjetio kao neko dizanje iz kreveta s time da sam fizički ležao na krevetu, sjećam se da sam otišao do vrata sobe, pa u hodnik i niz stepenice, onda sam nešto drugo htio zamisliti pa sam se naglo vratio natrag uz već spomenuto drmanje.. Onda sam se probudio i u krevetu. Dok je trajalo moje istraživanje hodnika i stepenica bilo je sve nekako mračno, bez puno detalja, i da još me prala neka ljutnja, jer se sjećam da kad me drmala ona struja na početku sam se valjda nabrijavao da šta ćeš ti meni ovo ono.. pokazat ću ja tebi.. nije me strah.. i tako dalje.. pa me to valjda držalo i u toku "šetnje".. Eto ti savjet: pusti nek te drma i opusti se, ja se nesjećam paralize ovaj put a to je valjda zato što se nisam ni opirao, prema tome ako se ne opireš nećeš ni osjetiti paralizu a i odma te neće biti toliko strah. Samo naprijed !!!
aco344 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:16.