Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2013., 16:59   #61
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Tamo gdje se mijenja profil...
Sad odeš skroz gore lijevo na User CP, lijevo na Edit Signature i piši što hoćeš.
Znači, trebalo bi biti [ URL=instagram.com/imeprofila]أنه ترك في قلبي لك ديان ساندرا أورورا لورا باربرا [/URL] (opet- bez razmaka između "[" i "URL").

Ako imaš kakvih problema oko toga, pitaj na podforumu Forum Help.
Ovo baš nema veze s Instagramom
Hvala! Pitat ću tamo!
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 22:45   #62
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
pa ja ću popi.. poludit.
već danima (rekla bih tjedan, ako ne i više) mi sasvim šteka instagram. dvije slike prikaže, tri ne, dvije da, deset ne. uzalud refrešat, uzalud klikat na njih, sve uzalud

skinula sam novi update kad je zadnji put izašao, ali se stanje nije popravilo. imam osjećaj da ću se ostavit instagrama na neko vrijeme jer me stvarno živcira da na aplikaciji sleš društvenoj mreži koja služi gledanju slika, ja nemogu gledat fucking slike
...meni se događa ista stvar na dva kompa...
...a na mobu sve vidim...

...u čemu je problem????
__________________
" When KRAV MAGA becams the only response "
honey bunny x is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2013., 14:43   #63
blokanje na instagramu

kako točno funkcionira? skužila sam da osoba za koju ne želim da vidi da postojim na instagramu ima isto instagram. blokala sam je, ali je još uvijek mogu i vidjet da postoji i sve. meni su slike javne, može li ona ako sam je blokala vidjet moje slike? znam da kad nekoga blokaš taj netko može i dalje vidjet ako me je netko tagao ili moje komentare na slike. što se desi ako ona u tom slučaju klikne na moj profil preko tog nekog mog komentara, kako joj izgleda, što vidi?
gasolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2013., 20:45   #64
Pozdrav... kako na instagramu namjestiti da na facebooku album bude vidjeljiv prijateljima, tj sve normalno funkcionira, samo album ''inst photos'' mogu samo ja vidjeti, ostalima ih prikazuje samo na naslovnoj ili na timelineu..
postavke privatnosti su namještene na ''friends'' od albuma instagram photos tako da ne kužim...
dalaan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2013., 11:14   #65
ažuriran mi je instagram, ali ja i dalje nemam opciju snimanja videa...zašto?
gasolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 19:57   #66
Zato što moraš imati Jellybean (najmanje 4.1.)!
__________________
Don't send me a winky face and then wonder why I show up at your house naked.
mpoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 15:05   #67
Pozdrav Imam Samsung Galaxy 3 I5800 ali upgradovan na 2.2 verziju Froyo, i koliko znam Instagram podrzava od 2.2 pa nadalje (ili se varam)
medjutim ne mogu naci u marketu Instagram...
Ako netko zna u cemu je bed, hvala
__________________
Everything has its beauty, but not everyone sees it :D
Antonio667 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 20:55   #68
pozdrav , htio bi povezati svoju fan page stranicu sa instagramom , znaći imam firmu koja ima fan page sad bi hio i instagram , kako da ih povežem i dali se to radi sa kompjutera ili smart phona, hvala
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 16:03   #69
Instagram na androidu

Pozdrav, na instagramu sam vidjela da dosta ljudi kad objavi neku sliku ili video ili negdje nesto komentira zalijepi smajliće, srca itd . Mene zanima jel moguće to isto sa Android mobitelom pošto znam da većina tih ljudi koji stavljaju smajliće ima Iphone, mogu li to kako skinutu u app trgovini?
LionG is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 21:45   #70
Quote:
S0nic kaže: Pogledaj post
pozdrav , htio bi povezati svoju fan page stranicu sa instagramom , znaći imam firmu koja ima fan page sad bi hio i instagram , kako da ih povežem i dali se to radi sa kompjutera ili smart phona, hvala
Nije moguće preko kompjutera nego je potrebno upravljati preko mobitela. Moguće je pregledavati slike, lajkati i komentirati preko kompjutera, ali nije moguće registrirati se i dodavati slike, moraš preko mobitela
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 16:28   #71
Quote:
mpoo kaže: Pogledaj post
Zato što moraš imati Jellybean (najmanje 4.1.)!
ja imam Jellybean 4.1.2. i ipak ne mogu snimati videe
__________________
Svaka zena je bespomocna dok joj se ne osusi lak na noktima
lake of fire is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 22:58   #72
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Nije moguće preko kompjutera nego je potrebno upravljati preko mobitela. Moguće je pregledavati slike, lajkati i komentirati preko kompjutera, ali nije moguće registrirati se i dodavati slike, moraš preko mobitela
jel mozes vidjeti slike onih koji ti nisu prijatelji?kako to ide??
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2013., 23:19   #73
ima li još netko problema s heštegovima, pa tako i lajkovima? naime, ne rade mi. profil mi je javan, obično imam 20-30 lajkova po slici, a sada odjednom jedva koji, i to samo od ljudi koji me slijede. još netko sa sličnim problemom? čitala sam da se i ranije znalo događati da im heštegovi ne rade i da ljudi to skuže po broju lajkova, a ni ne pokaže im se slika na stranici određenog heštega
gasolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2013., 18:03   #74
bok,mene zanima kako da dodam lokaciju na sliku? vidjela sam da neki imaju ispod svoga imena mjesto na kojem je slikana slika....i ja bi to htjela
hkajo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2013., 16:27   #75
bok

kako poslati sliku na fb sa instagrama?
imam iphone 4
kako god ja probala poslat ona ne ode
u cemu je problem

i za koji vrag uopce sluzi
__________________
Prodaja robice
frkalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2014., 12:28   #76
Ako si povezao Instagram i Facebook, onda imas osim mogucnosti slanja na mail, Twitter i ostalo, mogucnost i objave na Facebooku. I samo kliknes to i objavit ce se i na Instagramu i na Facebooku

Zadnje uređivanje tomisličak : 31.01.2014. at 07:22. Reason: uklonjen nepotreban citat
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 13:39   #77
imam instagram na mobitelu i tabletu. zašto su mu filteri na tabletu drugačiji od onih na mobitelu, jel netko zna? na mobitelu je sve normalno kad provlačim sliku na filter, mijenjaju se kako i treba, a na tabletu su skoro svi filteri isti, uopće ne mijenja sliku, a i stavlja mi neke blesave okvire oko nje...?
gasolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 15:18   #78
Ne mogu ti pomoci oko filtera jer je meni svudje isto, ali okvire mozes maknuti. Kada kliknes neki filter, iznad imas drugu ikonicu (slika je okvira, ne mozes pogrijesiti) za micanje/postavanje odredjenog okvira koji ide uz taj filter

Zadnje uređivanje assassin : 09.02.2014. at 18:44. Reason: Maknut nepotreban citat
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 19:07   #79
već mi se par puta desilo da neposredno prije/nakon updatea instagram zašteka na nekoj određenoj slici. npr pokaže mi 5 slika, ja skrolam prema šestoj, na toj zapne, pojavi se error da je instagram prestao raditi i ja ga moram na silu ugasit. ako nakon toga gašenja ponovno upalim problem je isti i uvijek se zaglavi na istoj slici. također, ako odem na neku random osobu koju pratim da vidim dali je ona dodala nešto i ispostavi se da je, tu sliku ne mogu otvoriti jer mi se, opet, automatski zašteka aplikacija - slike od prije gledam normalno, ali tu (ili te) novododane ne mogu.

neki savjet?
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 01:24   #80
Ovo pretrezivanje imje totano glupo ukucas ime i prezime neke osobe i kao ne pronadje je a znas 100% da ima instagram....

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
fux is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:15.