Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2015., 08:52   #41
Quote:
mojneinen kaže: Pogledaj post
Ja samo govorim da ti ne potežeš Documentu zato što dobijaju novac iz proračuna već zbgo onoga što oni rade.
Ja se protivim nasilnoj redistribuciji vrijednosti bilo koje vrste, protivim se da moj novac ide Documenti jednako kao i crkvi, i sinagogi, i džamiji, i b.a.b.a.ma i dnevno.hr, i H-Alteru i svim ostalim uhljebima koji ne bi preživjeli da je slobodna volja slobodnih ljudi u pitanju.

No država nema sluha za slobodnu volju, ona financira ono što benevolentni političari i interesne skupine hoće financirati tuđim novcem, pa se tako kod nas u pravilu financira one uhljebe bliske državi, a to su opet u pravilu socijalistički pamfleti i kulturno marksističke udruge.
Quote:
No kakvo vidim da naplatu poreza i raznih davanja nazivaš "nasilnom pljačkom" a ujedno trabunjaš u prethodnom postu o "socijalističkoj/trashmarksističkoj propagandi" i joša,kao šećer na kraju,spominješ radnike brijem da si u svađi sam sa sobom.
Radnici (u realnom sektoru jer oni jedini stvaraju vrijednost) su prisiljeni financirati što šta, kao što sam naveo, uključujući i parazite iz Documente, koji dio toga ti nije jasan?

Nasilna pljačka je kad ti netko otme imovinu pod prijetnjom fizičkog nasilja, dakle državni harač da bi se redistribuirala vrijednost je sama definicija nasilne pljačke. Ne pričam naravno o svim porezima jer minimalni državni aparat mora postojati, pričam o masovnoj redistribuciji vrijednosti od produktivnih naprema podobnima kroz centralni autoritet s monopolom nad silom.
satnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 11:56   #42
Quote:
mojneinen kaže: Pogledaj post
Pa evo,ja koliko god pratio medije nikad ali apsolutno nikad nisam naletio na ovo što ti tvrdiš. S takovom percepcijom jasno mi je da ti je ekipa iz dnevno prihvatljiva.
Nikada nisi naletio na članke koji amnestiraju Pupovca od njegovog širenja mržnje,nikada nisi naišao na članke koji amnestiraju Stanimirovića za suradnju sa okupatorom,nikada nisi naišao na članke koji amnestiraju silovatelje koji slobodno šeču Vukovarom ili rade u našoj policiji i smiju se u lice svojim žrtvama,nikada nisi naišao na članke koji veličaju region i prizivaju Jugoslaviju,ali svi ti članci u isto vrijeme pljuju naše generale,naše heroje,naglšavaju hrvatske zločine i "zločine" iz Domovinskog rata,pljuju po našim povijesnim osobama,a veličaju jugounitarističke povjesničare i književnike.Ako nisi nikada naišao na takve članke u našim mainstream tiskovinama i elektroničkim medijima,onda si slijep kraj zdravih očiju.A u 7Dnevno raskrinkavaju sve redom,nebitno na vjeroispovjest ili nacionalnu pripadnost.
pravaš21st is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 12:15   #43
Quote:
pravaš21st kaže: Pogledaj post
Nikada nisi naletio na članke koji amnestiraju Pupovca od njegovog širenja mržnje,nikada nisi naišao na članke koji amnestiraju Stanimirovića za suradnju sa okupatorom,nikada nisi naišao na članke koji amnestiraju silovatelje koji slobodno šeču Vukovarom ili rade u našoj policiji i smiju se u lice svojim žrtvama,nikada nisi naišao na članke koji veličaju region i prizivaju Jugoslaviju,ali svi ti članci u isto vrijeme pljuju naše generale,naše heroje,naglšavaju hrvatske zločine i "zločine" iz Domovinskog rata,pljuju po našim povijesnim osobama,a veličaju jugounitarističke povjesničare i književnike.Ako nisi nikada naišao na takve članke u našim mainstream tiskovinama i elektroničkim medijima,onda si slijep kraj zdravih očiju.A u 7Dnevno raskrinkavaju sve redom,nebitno na vjeroispovjest ili nacionalnu pripadnost.
I dalje nisi ponudio ništa konkretno glede tvrdnje da netko govori kako treba ljubiti četnike i rasčerečiti Crkvu te stoga i dalje ostajem pri tvrdnji da je stvar samo u tvojoj interpretaciji onoga što pročitaš.
mojneinen is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 18:01   #44
Thumbs up

Quote:
mojneinen kaže: Pogledaj post
I dalje nisi ponudio ništa konkretno glede tvrdnje da netko govori kako treba ljubiti četnike i rasčerečiti Crkvu te stoga i dalje ostajem pri tvrdnji da je stvar samo u tvojoj interpretaciji onoga što pročitaš.
Naravno,to je očekivani odgovor.
pravaš21st is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 18:07   #45
http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvat...v-na-izdajnike
Možda jedan ovakav članak je objektivan i ne štiti izdajnike?To je novinarstvo koje treba podržavati?
pravaš21st is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:00.