Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Pogledaj rezultate ankete: Skriva li SAD dokaze o postajanju NLO i izvanzemaljskog života.
Skriva-DA 235 88.01%
Neskriva-NE 32 11.99%
Glasovatelji: 267. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2006., 20:42   #41
[QUOTE=igor1976]

El Tomo na svom Blogu kaže da je Tunguska eksplozija bila ustvari eksplozija meteora u zraku.

Je nešto je eksplodiralo , ali što to je sad drugo pitanje .
Nego imaš interviju u jednom broju nexus sa Rusom Uvarovom
koji ti objašnjava , tko je koga gađao i zašto pa proguglaj ako ti se da
__________________
Postoji samo sada i ovdje.
Leviant is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2006., 13:16   #42
Quote:
Leviant kaže:
Je nešto je eksplodiralo , ali što to je sad drugo pitanje .
Nego imaš interviju u jednom broju nexus sa Rusom Uvarovom
koji ti objašnjava , tko je koga gađao i zašto pa proguglaj ako ti se da
Hmm, ima neke logike....
igor1976 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2006., 11:35   #43
Dosta sam vremena proguglao tražeći "Valley of death" koju spominje Uvarov, ali osim u kontekstu Tunguske eksplozije, niš nisam našao.

Ima li netko još kakvih informacija?
igor1976 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 15:39   #44
Veliko je pitanje da li postoje NLO-i.
Naime NLO je ustvari ono što nismu u stanju identifikovati. Znači ako je nešto "neobično" bilo na nebu ne mora biti da je to letjelica. možda je samo igra bojan ili se svjetlos presijavala kroz kapljice vode. Činjenica jeste da su mnogi izmišljalil priče jer svoju priču mogu prodati žutoj štampi koja se bavi pisanjem tih kao istinitih događaja. Međutim priče poput one gdje je bračni par imao bliski susret ((proguglati Zeta Reticuli incident) pokazuju da "nešto" ipak ima u svemu tome.
__________________
I moji preci su 27.marta 1941 bili protiv NAZI pakta. I ja mu se protivim.
4,05% is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 17:31   #45
ma sve su to muljatori svi mi ljudeki tezimo da postoji netko veci i inteligentniji od nas bio to bog bio to jeti ili nlo netko tko nam moze odgovoriti na pitanje tko smo i sta smo i odkud dolazimo ja osobno vjerujem da postoji vanzemaljski zivot tamo negdje e a sad dali je inteligentan to neznam oni dokazi su me stvarno zapanjii ono sto je snimljeno u nasinoj letjelici al ove ostale price sa zemlje su mi nekak crapy...btw deniken je najvise zaradio para mater mu nabijem sa pun .i. laznih cinjenica i glupih teorija
Sunch4ny is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 17:34   #46
ja vjerujem da NLO postoje. neznam zakaj, al to je tak
 
Odgovori s citatom
Old 01.03.2006., 10:52   #47
KA što je rekla ona sinoć u filmu " bilo bi to glupo traćenje prostora da smo sami u svemiru"
__________________
Stara narodna kaže: Nije majka klela sina što se kladio, nego što se vadio!
Al Rassan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2006., 01:02   #48
Pa zar mislite da smo sami u TOLIKOM svemiru?! Cisto sumljam!
 
Odgovori s citatom
Old 07.03.2006., 18:26   #49
ma neee tu su jos razna bozanstva isto tako je i zemlja ravna ploca
znam da postoji formula za izracunavanje vjerovatnosti broja vrsta u svemiru.kad se uzmu i najcrnji uvjeti broj je ogroman.steta sta sad ne mogu nac knjigu
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2006., 21:12   #50
Jeste gledali sinoc Na rubu znanosti ? Tema bila NLO- RAZOTKRIVANJE !
Neke države objavile dokumnente u Nlo-ima, skinule veo tajne
don Kacunko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2006., 21:34   #51
Quote:
don Kacunko kaže:
Jeste gledali sinoc Na rubu znanosti ? Tema bila NLO- RAZOTKRIVANJE !
Neke države objavile dokumnente u Nlo-ima, skinule veo tajne
fora mi je bilo ono o meksiku 2004.
'peacocks' fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2006., 23:50   #52
Quote:
'peacocks' fan kaže:
fora mi je bilo ono o meksiku 2004.

I meni...pocetak bas nisam pažljivo pratio....ali Meksiko
don Kacunko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 23:59   #53
This Video
nasa secret transmissions smoking gun ufo revealed martins stubbs


http://video.google.com/videoplay?do...73948865&q=ufo


EXCLUSIVE
Mexican DoD Acknowledges
UFOs In Mexico

http://www.rense.com/general52/deff.htm


Mexico UFOs 2004

http://www.rense.com/Datapages/mexufodat.htm
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2006., 08:28   #54
Ljudi moji, ovo je očito jedino mjesto gdje se mogu požaliti.
Naime što? Sinoć su u mom vrtu bila dvojica vanzemaljaca i krali su limune. U stvari nije moj vrt, nego vrt mojih roditelja. Nabrali su sigurno jedno...paa...tri kila. I ovaj jedan me pogledao, pa se okrenuo onom drugom a ja se skamenio. I onda su jednostavno otišli. Vjerojatno su promislili da mi nitko neće vjerovati. I upravo se to i dogadja. Još kad kažem da su stvarno mali zeleni kao i u filmovima...svi mi se počnu smijati.
Uzas. Od tada spavam nikako, muče me te brige, to da me nitko ne razumije....
__________________
Rezime
prometej is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2006., 17:43   #55
Quote:
Al Rassan kaže:
KA što je rekla ona sinoć u filmu " bilo bi to glupo traćenje prostora da smo sami u svemiru"
to je jedan od najglupljih argumenata koji postoji.
mislim da su NLO-i glupost, zelja za publicitetom, opticke varke, rijetki fenomeni te eventualno vojni pokusi, ali mali zeleni su glupost.
crazyGauss is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2006., 22:01   #56
Ako su NLO-i glupost, što smo onda mi?
Kako opisati milijune galaksija i milijarde zvijezda, što je to, optička varka? Jel si netko može predpostavit udaljenost između zvijezda i galaksija, pa samo kad bi uputili pogled ka nekoj daljoj zvijezdi trajalo bi godinama godina dok bi uopće uspijeli vidjti istu.
Što se tamo događa? Tko tamo boravi ili je sve to neživa materija, stvorena zbog niškoristi, ili da nama zemljanima golica maštu?
Nemam konkretan dokaz da postoje, ali dokažite da ne postoje.
Bilo bi bijedno da život postoji samo na ovoj planeti a oko nas je toliko lijepih i ljepših planeta koje nedaj bože, možda samo čekaju da budu zagađene zemaljskom pohlepom za zaradom, iskorištavanjem i svim drugim nam dragim zemaljskim divotama.
Moje osobno mišljenje je da vanzemaljaca ima i uskoro ćemo ih upoznati.
__________________
Čovjek bez prošlosti i prijatelja nije čovjek.
FANCY is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2006., 22:19   #57
Uskoro , uskoro , uskoro i to tako već 60 godina još od roswela 1947.g
__________________
Postoji samo sada i ovdje.
Leviant is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2006., 01:38   #58
Lightbulb

Quote:
igor1976 kaže:
Kada smo kod dokaza o NLO-ima, mislim da se treba držati prvih opažanja NLO-a, npr. Roswell.

Nitko tko imalo razmišlja svojom glavom ne može prihvatiti službena tumačenja događaja te 1947 godine.

KAKO ONDA TUMAČITI DA VANZEMALJCI IZ SVEMIRA (NARAVNO, A ODAKLE DALJE!!!) UDIŠU KISIK (NAVODNO JE TO OTROV, OKSIDANS , IZNIMNO JE KOZORIVAN, TKO JE MALO UPUĆEN U ZNANOST, TO VJEROJATNO ZNA), HODAJU NA DVIJE NOGE (KOLIKO ONO PRSTIJU IMAJU?).

ODAKLE SU DOŠLI TI VANZEMALJCI, KOJOM TEHNOLOGIJOM SU PREVALILI TE SILNE SVJETLOSNE GODINE, KAKO KOMUNICIRAJU S MATIČNIM SVJETOVIMA (NAIME, NADSVJETLOSNI LET NIJE MOGUĆ!!! MOŽDA JE MOGUĆ HIPERSVEMIRSKI LET, ALI ZATO NIJE MOGUĆA HIPERSVEMIRSKA KOMUNIKACIJA, VEĆ JE KOMUNIKACIJA OGRANIČENA NA BRZINU SVJETLOSTI, PA TI JADNI BAJICE VANZEMALJCI MORAJU ČEKATI NEKOLIKO STOTINA ILI TISUĆA GODINA NA KOMUNIKACIJU S MATIČNIM PLANETOM).
JESU LI ONI UOPĆE S NEKOG PLANETA, ILI ŽIVE U MEĐUZVJEZDANOM PROSTORU?

MNOGO ČUJEM O NLO-ima I VANZEMALJCIMA, NAPIŠITE MI ODAKLE SU, KOJA IM JE ORGANSKA KEMIJA, I ŠTO SVE VEĆ ZNATE O NJIMA, MOLIM VAS.

Dokazati da je onaj film koji prikazuje autopsiju fake je također dosta teško, jer je i sam Kodak potvrdio da je filmska traka iz tih godina.

I SSSR je imao par slučajeva poput Roswella, ali kako je tamo vladao komunizam te su sve vijesti bile kontrolirane, ti slučajevi nisu toliko poznati poput Roswella.

Za mene je u nekim slučajevima za današnje snimke nemoguće odgonetnuti da li je neka snimka fake ili real, jednostavno jer je tehnologija toliko uznapredovala. Stoga kada gledam takve snimke ništa ne osjećam, jednostavno ih teško mogu prihvatiti kao istinite.

Nekada se fejkalo da način da se držao model NLO-a na koncu ispred kamere te malo ga se drmalo, danas je to moguće sve s računalom.

El Tomo na svom Blogu kaže da je Tunguska eksplozija bila ustvari eksplozija meteora u zraku. Teško mi je to logički prihvatiti, zašto bi ljudima koji su očevidili Tungusku eksploziju u to vrijeme palo na pamet izmišljati priče kako su vidjeli svijetleći objekt koji je horizontalno letio prema Tunguskoj šumi, kako se spominje u literaturi. Ne sjećam se svjedočanja o nečemu tako velikom kao što je 50-tak metara u promjeru. Kakvi to meteori eksplodiraju u zraku sami od sebe i to još zgodno na mjestu gdje ljudska noga nikada nije kročila? Sve su to samo nagađanja znanstvenika jer su i sami svjesni svoje nemoći kod rješavanja ovakvih problema.
PREMA SVIM DOKAZIMA, TUNGUSKA EKSPLOZIJA JEST VELIKI METEORIT, ODNOSNO KOMAD APOLOIDA VELIČINE RUKOMETNOG IGRALIŠTA (APOLOID JE "UGASLI"KOMET S PUTANJOM BLISKOM ZEMLJI, DAKLE "NEO OBJECT"). NA MJESTU ISPOD EKSPLOZIJE NEMA RADIJACIJE NITI METALNIH OTPADAKA, NITI IŠTA SLIČNO NEKAKVOJ LETJELICI, ANTIMATERIJI ILI MINI CRNOJ JAMI (ŠTO SU OMILJENE HIPOTEZE ZNANSTVENE FANTASTIKE).
I na kraju, zaštu su svi pokušaji da se znanstveno razmotre pojave NLO propali u vodu? Nakon toliko godina vjerodostojnih očevidaca (pilota, operatera radara, policajaca i školovanih i učenih ljudi koji razlikuju jabuke od krušaka), snimki i fotki, znanost danas jednostavno nema nikakvog logičkog objašnjenja o pojavi NLO.

Mislim da logičke odgovore na moja pitanja neću dobiti, nije ni važno. U ovom slučaju smo ostavljeni da sami donosimo svoje zaključke.

OVO JE MOJ PRVI MSG! MOLIM DA SE NITKO NJIME NE NAĐE POVRIJEĐEN ILI UVRIJEĐEN, TE, UKOLIKO SAM NEŠTO KRIVO NAČINIO, MOLIM DA MI SE SKRENE PAŽNJA NA ISTO.

POZDRAV

GALILEO
Galileo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2006., 01:48   #59
Exclamation Fyi: PodrŠka El Tomi

Quote:
igor1976 kaže:
El Tomo na svom Blogu kaže da je Tunguska eksplozija bila ustvari eksplozija meteora u zraku.
NIJE BIO METEOR VEĆ METEORIT!!!
Teško mi je to logički prihvatiti, zašto bi ljudima koji su očevidili Tungusku eksploziju u to vrijeme palo na pamet izmišljati priče kako su vidjeli svijetleći objekt koji je horizontalno letio prema Tunguskoj šumi, kako se spominje u literaturi. Ne sjećam se svjedočanja o nečemu tako velikom kao što je 50-tak metara u promjeru.
KAKO PROCIJENITI KOLIKO JE ONO U ZRAKU VELIKO, POSEBNO AKO JE NA VEĆOJ VISINI I KREĆE SE VELIKOM BRZINOM? U TO DOBA JOŠ NIJE BILO NITI AVIONA, A NITI VOJNIH PILOTA.
Kakvi to meteori eksplodiraju u zraku sami od sebe i to još zgodno na mjestu gdje ljudska noga nikada nije kročila?
SVI METEORI SAGORIJEVAJU U GORNJIM SLOJEVIMA ATMOSFERE (PUCAJU KAO KOKICE, ZAR NISI NIKADA VIDIO "ZVIJEZDU PADALICU"???). METEORITI DOLAZE DO ZEMLJE, OBIČNO KAO GRUDE METALA ILI KAMENA (IMAM DOMA JEDAN KOMAD VELIČINE PEPELJARE).
U SLUČAJU TUNGUSKE EKSPLOZIJE METEORIT JE BIO NEŠTO VEĆI (KAO RUKOMETNO IGRALIŠTE), TE SE PROLASKOM KROZ ATMOSFERU INTENZIVNO ZAGRIJAVAO (OD TRENJA SA ZRAKOM), A KAKO JE BIO GRAĐEN UGLAVNOM OD LEDA (ŠTO GA POVEZUJE S TIM DA JE BIO ZAPRAVO KRHOTINA APOLOIDA), OD USIJANJA JE EKSPLODIRAO OKO KILOMETAR IZNAD TLA I TO, AKO SE NE VARAM, SNAGOM NEKOLIKO KILOTONA TNT-a. I TO NIPOŠTO NISU "SAMO NAGAĐANJA ZNANSTVENIKA", VEĆ REZULTATI ISTRAŽIVANJA OD PRVE KULIKOVE EKSPEDICIJE NA OVAMO.

Sve su to samo nagađanja znanstvenika jer su i sami svjesni svoje nemoći kod rješavanja ovakvih problema.

I.
POZDRAV, GALILEO
Galileo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2006., 10:42   #60
Quote:
FANCY kaže:
Ako su NLO-i glupost, što smo onda mi?
Kako opisati milijune galaksija i milijarde zvijezda, što je to, optička varka? Jel si netko može predpostavit udaljenost između zvijezda i galaksija, pa samo kad bi uputili pogled ka nekoj daljoj zvijezdi trajalo bi godinama godina dok bi uopće uspijeli vidjti istu.
Što se tamo događa? Tko tamo boravi ili je sve to neživa materija, stvorena zbog niškoristi, ili da nama zemljanima golica maštu?
Nemam konkretan dokaz da postoje, ali dokažite da ne postoje.
Bilo bi bijedno da život postoji samo na ovoj planeti a oko nas je toliko lijepih i ljepših planeta koje nedaj bože, možda samo čekaju da budu zagađene zemaljskom pohlepom za zaradom, iskorištavanjem i svim drugim nam dragim zemaljskim divotama.
Moje osobno mišljenje je da vanzemaljaca ima i uskoro ćemo ih upoznati.
brkas pojam NLO i vanzemaljskog zivota. ne kazem da su mali zeleni glupost kao takvi, nego kao objasnjenja za NLO.
inace, velicina svemira i nema pretjerane veze s vjerojatnoscu natanka zivota.
ne mozes napravit statistiku iz samo jednog podatka.
crazyGauss is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:20.