Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.06.2014., 22:35   #61
obuča odječa i kozmetika na poklon

drage moje ako koja ima kakve ženske ljetne obuće 40,kao japanke,sandale,il slično wedges sandalama,ženske odjeće M veličine i nešto kozmetike ja bi rado udomila kao i nešto donjih dijelova trenerke za dečke ,pozzz
__________________
ko se nije rodija s dišpetom u sebi,ne moze zajebati sve zivotne bure i oluje
Samo Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 22:38   #62
tražim na poklon žensku ljetnu obuću i nešto kozmetike

drage moje,ako uskoro budete imale viška kakve ljetne obuće broj 40.kao sandale ,wedges,japanke,bilo što,nešto kozmetike il odječe il trenerke za tinejđere ja bi rado udomila,pozzz
__________________
ko se nije rodija s dišpetom u sebi,ne moze zajebati sve zivotne bure i oluje
Samo Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2014., 18:32   #63
POKLANJAM!!!!

znam da ovo vjerojatno nije dobra tema, ali ako je ovo ženski kutak...a apeliram na žene....

uglavnom, poklanjam svoju staru odjeću. veličina je 36-38. Ništa nije novo, sve je podosta nošeno ali ako nekome zaista treba (a takve ljude tražim) dobro će mu doći.
Žao mi je baciti, pa ako znate nekoga kome stvarno treba javite.
Moguće je slanje poštom uz vašu poštarinu.
vesnasky is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2014., 18:34   #64
http://www.malizmaj.hr
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2014., 21:37   #65
ja ću dodati i ovo:
Cipele46
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2014., 10:29   #66
:
vesnasky is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 20:06   #67
Poklanjam zensku odjecu velicine XS i S. Odjeca nije nova. Nosena je, ali je uscuvana i kome je potrebna mislim da ce biti dobra. Javite se u inbox.
Acha is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 00:07   #68
Zanima me gdje donijeti robu koja je jos iskoristiva muska/zenska/djecja. Nazalost nemam vremana slikati sve pojedinacno i baviti se slanjem te imati troskove. U iscekivanju smo novog clana pa sam morala raditi mjesta u ormarima. Zelim nekome pomoci, a bili bi mi najlakse vrecu baciti u smece. U zg sam. Hvala
angelina333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2015., 12:34   #69
Zaista trebamDrage cure,žene,majke ,potrebna mi je odjeća vel.L ili XL(dakle komotnija i neke tenisice vel.39.Studentica sam i moji su na rubu finansijskog sloma tako da jedva imamo za dom i ono najnužnije.Molim Vas za razumjevanje.Hvala Vam na tome.Kate
kate1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2015., 13:13   #70
Pozdrav, gdje je u Zagrebu najbolje donirati/pokloniti staru odjeću i obuću, a da budem siguran da će otići u prave ruke? Radi se o odjeći i obući od pokojnog djeda.

Hvala!
Sonyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 10:21   #71
Quote:
Sonyy kaže: Pogledaj post
Pozdrav, gdje je u Zagrebu najbolje donirati/pokloniti staru odjeću i obuću, a da budem siguran da će otići u prave ruke? Radi se o odjeći i obući od pokojnog djeda.

Hvala!
Da li netko ima odgovor na ovo pitanje, ovo bi i mene zanimalo.
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 11:37   #72
Quote:
Azaleja kaže: Pogledaj post
Da li netko ima odgovor na ovo pitanje, ovo bi i mene zanimalo.
kontaktirajte volontere u udruzi Are You Syrious gdje prikupljaju potrepštine za izbjeglice: https://www.facebook.com/areyousyrious/
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 14:19   #73
da li u domu ag matoš u zagrebu ima srednjoškolske djece?
odnosno u koji dom mi je najbolje odnjeti žensku (mladalačku, ne dječju) odjeću xs i s veličine?
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 15:54   #74
Malo sam fulala ali probat ću ipak: imam 200-ak knjiga iz područja medicine koje bih poklonila. Probala sam ih donirati jednom sveučilištu ali su me odbili. Da li da probam još negdje ili bacim u smeće? Neke fakat jesu zastarjele ali ima puno i novijih naslova te udžbenika a i vrijednih tj. raritetnih naslova. Ima li tko ideju? Ima li neki bolji topik gdje mogu pitati ovo? Napravila sam popis, katalogizirala ih i sve što treba, baš mi žao baciti.
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 16:03   #75
To bi stvarno bila šteta baciti.

Preporučam ti grupu na Fejsu potrebno mi je - poklanjam. Knjige se jako dobro prodaju i na aukcijama za napuštene životinjice, a donacije idu za napuštene.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 16:47   #76
Quote:
Noomi kaže: Pogledaj post
Malo sam fulala ali probat ću ipak: imam 200-ak knjiga iz područja medicine koje bih poklonila. Probala sam ih donirati jednom sveučilištu ali su me odbili. Da li da probam još negdje ili bacim u smeće? Neke fakat jesu zastarjele ali ima puno i novijih naslova te udžbenika a i vrijednih tj. raritetnih naslova. Ima li tko ideju? Ima li neki bolji topik gdje mogu pitati ovo? Napravila sam popis, katalogizirala ih i sve što treba, baš mi žao baciti.
to je zaista šteta baciti.
jesi probala javiti se lokalnoj knjižnici? pošalji mail na par najbližih, plus objavi na društvenim mrežama, ako ih imaš. ako nisi vremenski u stisci, pričekaj da se proširi glas.
kontaktiraj medicinsku školu i pitaj treba li im možda.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 17:38   #77
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Preporučam ti grupu na Fejsu potrebno mi je - poklanjam. Knjige se jako dobro prodaju i na aukcijama za napuštene životinjice, a donacije idu za napuštene.
E super, nisam znala za ovo.

Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
to je zaista šteta baciti.
jesi probala javiti se lokalnoj knjižnici? pošalji mail na par najbližih, plus objavi na društvenim mrežama, ako ih imaš. ako nisi vremenski u stisci, pričekaj da se proširi glas.
kontaktiraj medicinsku školu i pitaj treba li im možda.
Da, pustit ću glas, možda se netko javi. Ne vjerujem da bi lokalnim knjižnicama bile zanimljive, to su stručne knjige više za studente medicine ili sestrinstva a i puno ih je na engleskom. Proguglat ću malo škole... Jedan obiteljski prijatelj je liječnik u mirovini i htio je donirati svoje knjige no nitko ih nije htio. Na kraju ih je sve skupa bacio s krupnim otpadom. Žalosno.
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:03.