Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2006., 11:35   #21
mislim da smo svi dio matrice koja se iz dana u dan sve više i više kvari...
__________________
"dobra ti večer ljubavi,jesmo li jedno drugom suđeni?ako te srce pozdravi onda si to ti,dobro došla mi..."
Silas is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2006., 12:04   #22
Meni je trenutno na satu 12:04. Ta dva broja mi apsolutno ništa ne znače. Nemoš vjerovat...
freudrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2006., 12:12   #23
A da nisi pomislila da mozda taj broj pamtis jer ti je datum rodjenja..16.08 i ono svaki put kad vidis to ti pomislis da je tvoj rodjendan....Da si rodjena 16.07 onda bi zamjecivala taj broj....


Ista vam je shema i s autom...Kada vozite npr. Megana ne primjecujete koliko Corsi ima u gradu nego primjecujete Megane..ali kada vozite Corsu,onda Corse primjecujete...


Ali mozda je ipak moguce da je bug u matrici..
M3NT4L is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2006., 14:26   #24
Quote:
M3NT4L kaže:
A da nisi pomislila da mozda taj broj pamtis jer ti je datum rodjenja..16.08 i ono svaki put kad vidis to ti pomislis da je tvoj rodjendan....Da si rodjena 16.07 onda bi zamjecivala taj broj....


Ista vam je shema i s autom...Kada vozite npr. Megana ne primjecujete koliko Corsi ima u gradu nego primjecujete Megane..ali kada vozite Corsu,onda Corse primjecujete...


Ali mozda je ipak moguce da je bug u matrici..
sve je ovo hebena matrica koja se iz dana u dan kvari!
__________________
"dobra ti večer ljubavi,jesmo li jedno drugom suđeni?ako te srce pozdravi onda si to ti,dobro došla mi..."
Silas is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2006., 14:27   #25
btw.ja sam MUŠKO ,a ne žensko!
__________________
"dobra ti večer ljubavi,jesmo li jedno drugom suđeni?ako te srce pozdravi onda si to ti,dobro došla mi..."
Silas is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2006., 17:22   #26
Quote:
Covjek kaže:
Molim Vas lijepo Endimione 17 da jos jednom pazljivo procitate sto je gospodin Ijon napisao. Kljuc razumijevanja sugovornika je u pazljivom slusanju ili citanju. Umijece vodjenja dijaloga nije u govorenju, nego u slusanju

Zato Vi cijelo vrijeme šutite i Čovječe,Vašim riječima rečeno,Endimion je zvijezda foruma,ne možete Vi nešto od njega tražiti
Ignoramus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2006., 17:44   #27
Hej Silas, koji ti se još sinkroniciteti događaju?

Ako toliko spominješ matrcu... da li se imalo zanimaš za duhovnost, pogotovo alternativnu, misterije itd. - pogotovo ako želiš prodrijeti, saznati kako zapravo funkcionira svijet.

Ako ti je 4.8. zaista datum rođenja, well... ja sam rođen 4. kolovoza i stvarno mogu reći da sam imao jedan nevjerojatan, nevjerojatan masakr od života...

U numerologiji ta kombinacija je jedna od najviše "bad luck" (ima ih pet šest), koja gotovo uvijek znači jedan izvanredno težak životni put, usamljenost, prepreke varirajuće težine na svakom koraku. Ovo je proporcionalno sve teže i teže koliko više osmica ima u imenu i prezimenu (svako slovo ima svoju brojčanu vrijednost), satu i minuti (i njihovom zbroju) rođenja, znači veća je šansa da će se događati negativne stvari što je više osmica... ali sve ovo đir kao da će to osoba uvijek prevladati, izranjavana se uvijek uspjeti provući kroz ušicu igle, ono, spasiti se u zadnji čas i naći rješenje za naizgled ogromne, nerješive probleme.

Onako... šarmantno tragična kombinacija, taj 4 8.

Što se tiče ovog sa satom... stvarno je teško točno protumačiti iz razloga što svaki broj ima svoje pozitivno i negativno značenje i ima nekoliko posebnih načina za tumačenje koji se koriste u različitim situacijama i zavisno da li se brojevi odnose na *entitet* ili *događaj*... A osobe i moguće permutacije onoga što se događa u njihovim životima, na što se točno sinkro odnosi su bezbrojni i super složeni... Što više podataka o osobi numerolog ima, to je tumačenje sve preciznije i lakše, najlakše kada radi tumačenje za sebe samoga ili nekoga koga vrlo dobro poznaje, najteže u ovakvom slučaju potpunih neznanaca.

Ura 4:8 konačno, kad se "izmiksa" daje 1 i 2 što ukratko znači "početak" + "pogrešne odluke/procjene (proizišle iz nesipravnog stava prema nečemu, neobaviještenosti itd itd itd)" i ima opor okus nečeg negativnog u zraku, *error* *error* upozorenje... "Poruka" se odnosi na baš precizno samo jedan aspekt tvog života na koji pokušava upozoriti ali, generalno gledajući... trebaš nešto mijenjat sa sobom, svojim životom, interakcijama sa drugim ljudima - što god bilo u pitanju, trebao bi to "raditi" na puno bolji način nego trenutno. Što ja znam, kao naprimjer... posvađao si se sa curom u prošli utorak, što će lancem događanja dovesti da te za dva tjedna zgazi auto (just kidding here), što bi mogao poništiti ako joj se ispričaš, ali to nećeš jer si se (bezrazložno) uvrijedio...

Ovo je samo šala, poruka ne znači impending doom, ali definitvno je jedan "bilo bi puno bolje za tebe ako bi *** **** jer *** *** **** ".

Pojava ovakvih sinkroniciteta sa satom uvijek je pokušaj skretanja pažnje od strane, hm... stanovitih pozitivno naklonjenih viših sila na "duhovnost", bilo kakvu, bilo što... koju je osoba (da ne kažem potpuno) zanemarila, ovim načinom tj skretanjem pažnje pomoću nečeg očigledno "neprirodnog" kao što je sinkro sa satom na nematerijalnu prirodu stvarnosti.

Ovo se pogotovo počne događati kada osoba pokaže *potencijal* počevši se zanimati sa misteriozno, natprirodno i/ili neke forme alternativne duhovnosti - što, hm... stanovite pozitivno naklonjene više sile jedva i čekaju.

Hooray - još jedan nam se razbudio! Aj, fala bogu i na tom...

Dakle primarna namjena ovakvih, intruzivnih sinkroa u životu osobe je jedan Špljas! Wake up! Gle - kako je ovo moguće? I ako je moguće, a očigledno jest - tada...

Što je još moguće?
nikpalj is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2006., 17:57   #28
nikpalj - ne kužim baš ovu numerološku spiku i kako se to "miksaju" 4 i 8 (mislim da je rekao da je rođen 16.8) ali općenito jako dobar post
ja bih samo ubacio jedno malecko upozorenjce: naime nije dobro ignorirat ove prve znakove jer onda oni.....hmm....postaju "glasniji"
__________________
"Ništa neće toliko unaprijediti ljudsko zdravlje i povećati šanse za opstanak na Zemlji kao evolucija prema vegetarijanskoj prehrani." Albert Einstein
Danny_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2006., 18:41   #29
Quote:
Silas kaže:
jeli se vama događa nešto čudno,u što vjerujete da neka viša sila ima svoje prste???
meni recimo,često kad pogledam na sat,piše "16:08" što je ujedno i datum mog rođenja....
ima još dosta takvih primjera..
dogada.stalno.svaki dan.i sve pozitivno.ne mogu se pozaliti.i necu.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2006., 19:43   #30
Quote:
smartjohn kaže:
Zato Vi cijelo vrijeme šutite i Čovječe,Vašim riječima rečeno,Endimion je zvijezda foruma,ne možete Vi nešto od njega tražiti
Ma, ne sutim bas cijelo vrijeme, ali ni ne bljuckam svaki cas k'o i ti "pre(dozir)sis(ano) novorodjence". Ma, pusti Endimiona, lako mi je za njega. Haj' Bok.
__________________
E jebiga Skeptice, sam si rekao da je pozeljno svacije misljenje.
Covjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2006., 20:07   #31
Quote:
kvazar33 kaže:
koji simboli??? zmija, svijeca, stapovi, izduzeni predmeti???
procitaj nesto od Freudea...
Ti to moju @Ijon na sex navodiš

Moja mica ti ne misli na to da je zmija ili svijeća... šta ti ja znam

Ona ti je više za duhovno.
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2006., 23:21   #32
Quote:
Covjek kaže:
Ma, ne sutim bas cijelo vrijeme, ali ni ne bljuckam svaki cas k'o i ti "pre(dozir)sis(ano) novorodjence". Ma, pusti Endimiona, lako mi je za njega. Haj' Bok.

Kakva su to vrijeđanja,Moderatori........napad brisanjem
Ignoramus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2006., 23:51   #33
Quote:
nikpalj kaže:
Hej Silas, koji ti se još sinkroniciteti događaju?

Ako toliko spominješ matrcu... da li se imalo zanimaš za duhovnost, pogotovo alternativnu, misterije itd. - pogotovo ako želiš prodrijeti, saznati kako zapravo funkcionira svijet.

Ako ti je 4.8. zaista datum rođenja, well... ja sam rođen 4. kolovoza i stvarno mogu reći da sam imao jedan nevjerojatan, nevjerojatan masakr od života...

U numerologiji ta kombinacija je jedna od najviše "bad luck" (ima ih pet šest), koja gotovo uvijek znači jedan izvanredno težak životni put, usamljenost, prepreke varirajuće težine na svakom koraku. Ovo je proporcionalno sve teže i teže koliko više osmica ima u imenu i prezimenu (svako slovo ima svoju brojčanu vrijednost), satu i minuti (i njihovom zbroju) rođenja, znači veća je šansa da će se događati negativne stvari što je više osmica... ali sve ovo đir kao da će to osoba uvijek prevladati, izranjavana se uvijek uspjeti provući kroz ušicu igle, ono, spasiti se u zadnji čas i naći rješenje za naizgled ogromne, nerješive probleme.

Onako... šarmantno tragična kombinacija, taj 4 8.

Što se tiče ovog sa satom... stvarno je teško točno protumačiti iz razloga što svaki broj ima svoje pozitivno i negativno značenje i ima nekoliko posebnih načina za tumačenje koji se koriste u različitim situacijama i zavisno da li se brojevi odnose na *entitet* ili *događaj*... A osobe i moguće permutacije onoga što se događa u njihovim životima, na što se točno sinkro odnosi su bezbrojni i super složeni... Što više podataka o osobi numerolog ima, to je tumačenje sve preciznije i lakše, najlakše kada radi tumačenje za sebe samoga ili nekoga koga vrlo dobro poznaje, najteže u ovakvom slučaju potpunih neznanaca.

Ura 4:8 konačno, kad se "izmiksa" daje 1 i 2 što ukratko znači "početak" + "pogrešne odluke/procjene (proizišle iz nesipravnog stava prema nečemu, neobaviještenosti itd itd itd)" i ima opor okus nečeg negativnog u zraku, *error* *error* upozorenje... "Poruka" se odnosi na baš precizno samo jedan aspekt tvog života na koji pokušava upozoriti ali, generalno gledajući... trebaš nešto mijenjat sa sobom, svojim životom, interakcijama sa drugim ljudima - što god bilo u pitanju, trebao bi to "raditi" na puno bolji način nego trenutno. Što ja znam, kao naprimjer... posvađao si se sa curom u prošli utorak, što će lancem događanja dovesti da te za dva tjedna zgazi auto (just kidding here), što bi mogao poništiti ako joj se ispričaš, ali to nećeš jer si se (bezrazložno) uvrijedio...

Ovo je samo šala, poruka ne znači impending doom, ali definitvno je jedan "bilo bi puno bolje za tebe ako bi *** **** jer *** *** **** ".

Pojava ovakvih sinkroniciteta sa satom uvijek je pokušaj skretanja pažnje od strane, hm... stanovitih pozitivno naklonjenih viših sila na "duhovnost", bilo kakvu, bilo što... koju je osoba (da ne kažem potpuno) zanemarila, ovim načinom tj skretanjem pažnje pomoću nečeg očigledno "neprirodnog" kao što je sinkro sa satom na nematerijalnu prirodu stvarnosti.

Ovo se pogotovo počne događati kada osoba pokaže *potencijal* počevši se zanimati sa misteriozno, natprirodno i/ili neke forme alternativne duhovnosti - što, hm... stanovite pozitivno naklonjene više sile jedva i čekaju.

Hooray - još jedan nam se razbudio! Aj, fala bogu i na tom...

Dakle primarna namjena ovakvih, intruzivnih sinkroa u životu osobe je jedan Špljas! Wake up! Gle - kako je ovo moguće? I ako je moguće, a očigledno jest - tada...

Što je još moguće?
a sto brojevi govore o 12.5?
M3NT4L is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 00:39   #34
Quote:
Covjek kaže:
Molim Vas lijepo Endimione 17 da jos jednom pazljivo procitate sto je gospodin Ijon napisao. Kljuc razumijevanja sugovornika je u pazljivom slusanju ili citanju. Umijece vodjenja dijaloga nije u govorenju, nego u slusanju
Mhm... i to dolazi od nekoga tko tako pazljivo slusa i cita da ne kuzi niti da gospodin Ijon i nije bas gospodin..

Besmisleno je traziti simboliku oko nas ako nismo spremni jednako pristupiti svakoj slucajnoj sitnici. Ako netko cesto na satu vidi svoj rodendan, bilo bi dobro znati koliko je to cesto. Dva puta u tjedan dana? U razdoblju u kojem je na sat pogledao par stotina puta? To je nekako vec unutar ocekivane statistike i onda ne treba traziti paranormalnosti.

Ja cesto vidim pi sati, ali to mi je jednostavno zanimljiv pokazatelj rada moga mozga. Pitao sam se zasto nikad ne skuzim e, ali onda se sjetih da to bas i ne ide. Stvar je da manje vise jednako cesto vidim i 3:20 ili 3:04, ali to mi jednostavno nisu zanimljivi brojevi.

Cijela znanost temeljena na najobicnijim slucajnostima...
The_Equilibrist is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 01:31   #35
A kad se na radiju pojavi ironična pjesma u odnosu na situaciju u kojoj se nalazite? Ili pjesma koja u pravom trenutku savršeno opisuje kako se osjećate?
Ja znam kad sam pala prijemni da je u kafiću bila pjesma 'Always look on the bright side of life!' i da mi je digla moral (statistički ta pjesma se rijetko čuje na radiju)
Bilo je ppuno takvih situacija a pjesma te ili upozori na nešto ili ohrabri. Naravno da ne vrijedi to za svih u toj situaciji, onaj tko uoči vezu na njega se sinkronicitet odnosi.
Pjesme idealne za to su:
'I will survive'
'I'll be your friend'
'Love will tear us apart'
'Eternal sunshine'
svakako sve pjesme od Prisleya naročito
'It's now or never'
Suspicious minds
Pink Floyd naročito
Wish you were here itd.
ijon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 01:48   #36
Eto, bizarnosti....Pogledam MENTALOV post o tome što znači 12.5., sjetim se osobe koja je tada rođena i za nekoliko minuta stiže poruka od te osobe.
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 01:52   #37
mene su prozvali clockchecker jer u prosjeku na dan vidim do 5 puta na satu ili na teletekstu ili na satu u autu 23.23 01.01 ili ti 12.12 obicno se kaze da netko misli na tebe dosta cesto kad to vidim netko me nazove ili posalje poruku 8) vjerovatno je to cista slucajnost ali opet neka simbolika il ti znamenje
moji frendovi tvrde da sjedim za satom 24 sata dnevno pa zato i vidim preklaopjna..
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 01:55   #38
Quote:
Silas kaže:
btw.ja sam MUŠKO ,a ne žensko!
steta 8( na ovom forumu ima previse muskih ako ikad promjenis spol javi mi se na pm
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 01:55   #39
Quote:
ijon kaže:
A kad se na radiju pojavi ironična pjesma u odnosu na situaciju u kojoj se nalazite? Ili pjesma koja u pravom trenutku savršeno opisuje kako se osjećate?
Ja znam kad sam pala prijemni da je u kafiću bila pjesma 'Always look on the bright side of life!' i da mi je digla moral (statistički ta pjesma se rijetko čuje na radiju)
Bilo je ppuno takvih situacija a pjesma te ili upozori na nešto ili ohrabri. Naravno da ne vrijedi to za svih u toj situaciji, onaj tko uoči vezu na njega se sinkronicitet odnosi.
Pjesme idealne za to su:
'I will survive'
'I'll be your friend'
'Love will tear us apart'
'Eternal sunshine'
svakako sve pjesme od Prisleya naročito
'It's now or never'
Suspicious minds
Pink Floyd naročito
Wish you were here itd.
Mene dosta "prate" pjesme i prilično često odgovaraju mom stanju tog trenutka kad ih čujem. Ja bih još istaknula The Great Pretender i Perfect Day, a naravno...ima ih mali milijun.
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 01:57   #40
Nevjerojatno!
Baš sam ranije htjela napisati upravo to da puno ljudi kaže da kad pogledaju na sat bude neki broj koji se ponavlja: 22:22, 11:11, 23:23 itd.
Meni je isto tako.
Jedno vrijeme bi svaki dan u jednom periodu pogledala na sat uvijek u isto vrijeme, mislim da je to bilo baš 22:22.
Onda sam se jedan period budila svaki dan minutu prije nego što je trebala budilica zvoniti (ne znam da li se to računa)?
ijon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:08.