Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Pogledaj rezultate ankete: David Icke je:
lud 82 28.57%
u pravu 45 15.68%
ima istine, ali ne vjerujem u sve 119 41.46%
svaka čast, ima muda izaći u javnost 41 14.29%
Glasovatelji: 287. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2007., 17:29   #41
evo vam jedne moje teorije zavjere:
u hrvatskoj se onaj secer s hitlerovim likom dogodio zasto?
Evo odgovora:Zato da teroristi vide kako mrzimo Zidove(podrazumijevamo i Amere odmah)i tako smo se osigurali da ne budemo meta teroristickih napada.
DracoZevilOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 17:39   #42
Kod Ickea je ipak jedna druga stvar u pitanju.....on nije na celu neke sekte, udruženja ili sl.......zar nisi cuo, ili pročitao pa ću ponoviti......
LJUBAV..............riješenje, kako, to mora svatko za sebe saznati, svaki od nas ima svoj vlastiti ključ za ljubav, a svi zajedno smo nepobjedivi nad svakim zlom........
Draco vidim da si dobro potokovan tom temom....međutim, mozda jos nisi nasao najboljeg autora, ili bolju knjigu......mozda je bas Icke taj.....
matko07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 17:49   #43
Pizda se vratio i odmah je gledanost threada porasla.
__________________
Greenov zakon o raspravi:
"Sve je moguće, ako ne znate o čemu govorite."
El Ninho is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 17:57   #44
Quote:
matko07 kaže: Pogledaj post
Kod Ickea je ipak jedna druga stvar u pitanju.....on nije na celu neke sekte, udruženja ili sl.......zar nisi cuo, ili pročitao pa ću ponoviti......
LJUBAV..............riješenje, kako, to mora svatko za sebe saznati, svaki od nas ima svoj vlastiti ključ za ljubav, a svi zajedno smo nepobjedivi nad svakim zlom........
Draco vidim da si dobro potokovan tom temom....međutim, mozda jos nisi nasao najboljeg autora, ili bolju knjigu......mozda je bas Icke taj.....
Danas u svijetu nema ljubavi,koji je put ali ponekad treba poslusat i srce koje mi govori da Icke nije pravi put jer po njegovom da je to tako ,onda ne bi sirenje ovakvih informacija niti bilo moguce jer bi elita to zabranila,nego je pravi put do istine slusanje pravog unutarnjeg glasa koji te vodi pravim putem.U svakoj situaciji poslusam sebe,a ne misli,ne emocije u tom trenutku,nego treba poslusat svoju savjest i u svakom trenutku ce covjek znat sto treba radit.
DracoZevilOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 18:34   #45
Quote:
sanity assasin kaže: Pogledaj post
ti svojim sprječavanjem to jest pokušajem sprječavanja širenja ovih informacija onda samo potvrđuješ njegovu teoriju
kljucna rijec je gore po njegovom da bi elita to zabranila.
DracoZevilOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 18:42   #46
Quote:
DracoZevilOne kaže: Pogledaj post
Ljudi poput Ickea ce svagdje gdje je moguce napravit senzaciju to i napravit,tako ce reci,po vama ovakve senzacije:
-da je tesla izvanzemaljac,jer da covjeku je to nemoguce,a covjek je samo saznao da je cijeli svijet pun elektrona(svaki atomska omotac i ioni)i to iskoristio na razne nacine
...

briješ gluposti, Icke nigdje nije rekao da je Tesla vanzemaljac
sanity assasin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 18:46   #47
Quote:
sanity assasin kaže: Pogledaj post
briješ gluposti, Icke nigdje nije rekao da je Tesla vanzemaljac
onda ti evo jos jedne kjucne rijeci:ljudi poput Ickea,ne sam Icke.

P.s. drugi put pazljivije citaj.
DracoZevilOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 19:04   #48
Draco sam tvoj nick dovoljno govori, od kuda smo mi sigurni da ne zastupas onu drugu stranu, ili da si mozda i sam reptil ??
matko07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 19:07   #49
ali evo sto je Icke rekao:
-da je stupio u kontakt s nekom babom medijem koja mu je postala kanal,vodice za bestjelesne vodice i da je od njih primio razna prorocanstva o svom zivotu i o svijetu i da su se mnoga vec obistinila.
-da ga je nesto privuklo da ode na Peru gdje ce dozivit na jednom brezuljku nesto sto ce ga promjenit.Da je tamo dignuo ruke u zrak i tako stajao vise od sata i da je tad ga neka struja pogodila i da je tad primio znanja o tim gmazovima
-rekao je da je sin bozji(ne pod onim da smo svi mi sinovi bozji nego bas on,pa se poslije vadio da nije tako mislio,a je)
DracoZevilOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 19:19   #50
ne postoje nikakvi reptili,evo sad sam ja jos reptil(mason)ili sta vec.Ali kad bi gledali tako nickove i te stvari onda bi mogli uocit da i doktori polazu hipokratovu zkletvu(mozda da nikom nece rec za reptile)zasto imaju znak zmije oko stapa.Jedan prijatelj Ickoljubac(cool naziv)mi je pricao prije neki dan kad su neki likovi bili u spilji(bilo na vijestima)pa da ih se nekoliko ugusilo i rekao je da je to zato sto reptili nece da saznaju za njih btamo dolje,smijesno.
Vjeruj u njih ako hoces po evolucijskoj teoriji da su ljudi nastali ne od majmuna nego od gmazova pa da ih skrivaj sad negdje u spiljama.
DracoZevilOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 19:22   #51
Quote:
DracoZevilOne kaže: Pogledaj post
onda ti evo jos jedne kjucne rijeci:ljudi poput Ickea,ne sam Icke.

P.s. drugi put pazljivije citaj.
e sory ali stvarno si glup. ako su ljudi poput ickea takvi to znači da je i icke takvi i to prvi među njima. drugi put ne piši takve retardiranosti... ako si sposoban

a i prestani izmišljat da je icke rekao nešto što nije
sanity assasin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 19:27   #52
ti si jos gluplji sto vjerujes u to.Uostalom odgovor je da su svi isti samo zeljni senzacija i love da vase love.Sta William Engdahl nije pisao o novom svjetskom poretku,projektu Hitler,Rothschildu?
DracoZevilOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 19:30   #53
Quote:
DracoZevilOne kaže: Pogledaj post
ti si jos gluplji sto vjerujes u to.Uostalom odgovor je da su svi isti samo zeljni senzacija i love da vase love.Sta William Engdahl nije pisao o novom svjetskom poretku,projektu Hitler,Rothschildu?
nitko nije rekao da ja vjerujem u sve to

i nemoj mijenjat temu. lijepo se vidi da si glup i lažljivac
sanity assasin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 19:33   #54
Quote:
Druid kaže: Pogledaj post
U knjizi "The biggest secret" drugo poglavlje mu se zove "Don't mention the reptiles" i u njemu opisuje kako su mu neki frendovi savjetovali da priča o svemu samo da ne spominje te jebene reptile ...
S obzirom da u par navrata u svojim predavanjima spomene kako to nije njegova teorija nego mu je hrpetina ljudi o tome pricala, mozda bi je stvarno trebao presutiti. Al eto..
__________________
kokoro arata ni koto ni atare
r0nin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 19:34   #55
pa mozemo do sutra ovako kao djeca:Ti si glup,ne mijenjam temu,i navedi zasto bi bio lazljivac,a zasto Icke nije lazljivac?
DracoZevilOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 19:58   #56
Quote:
sanity assasin kaže: Pogledaj post
nitko nije rekao da ja vjerujem u sve to

i nemoj mijenjat temu. lijepo se vidi da si glup i lažljivac
-da je stupio u kontakt s nekom babom medijem koja mu je postala kanal,vodice za bestjelesne vodice i da je od njih primio razna prorocanstva o svom zivotu i o svijetu i da su se mnoga vec obistinila.
-da ga je nesto privuklo da ode na Peru gdje ce dozivit na jednom brezuljku nesto sto ce ga promjenit.Da je tamo dignuo ruke u zrak i tako stajao vise od sata i da je tad ga neka struja pogodila i da je tad primio znanja o tim gmazovima
-rekao je da je sin bozji(ne pod onim da smo svi mi sinovi bozji nego bas on,pa se poslije vadio da nije tako mislio,a je)


ako su ovo gore lazi sta sam napisao onda procitaj knjigu najveca tajna i odmah medu prvim stranicama ti se to nalazi,uocit ces ako nisi glup,ko tvoje razmisljanje.
DracoZevilOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 20:14   #57
joooj pa zašto se tako svaađate? pa svatko ima svoje mišljenje. ne treba nekoga omalovažavati. nije ovo tema hajduk-dinamo..
svatko ima pravo vjerovati ili ne vjerovati, svatko ima pravo vidjeti ili ostati slijep..
đova is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 20:27   #58
Quote:
enax kaže: Pogledaj post
Nevjerojatno da svaka, ama bas svaka budalastina, koliko god besmislena i nedokazana bila, uspjeva skupiti zapanjujuce sirok krug poklonika ukoliko je propagirana s dovoljnom zestinom.
Quote:
Druid kaže: Pogledaj post
U knjizi "The biggest secret" drugo poglavlje mu se zove "Don't mention the reptiles" i u njemu opisuje kako su mu neki frendovi savjetovali da priča o svemu samo da ne spominje te jebene reptile ...
Quote:
pizda kaže: Pogledaj post
Da mi je znat zasto su mu to savjetovali...
Savjetovali su mu zato jer je tada manje vjerodostojan. Medjutim, on je ipak izabrao reptile iz vise razloga.

Prvo, ljudi su cesto opcinjeni nestvarnim pricama i likovima. Iako to predstavlja bijeg od stvarnosti, ujedno siri vidike, budi mastu.

Drugo, on koristi reptile kako bi u startu bio "bezopasan". Jer ako te na samom pocetku ismijavaju, onda si kasnije dovoljno nevjerodostojan, odnosno ne predstavljas prijetnju.

Trece, on ipak uspijeva odaslati poruku onima koji ju zele cuti. A oni koji ju zele cuti, odvojiti ce ono najbitnije. Za ono manje bitno, kao sto su reptili, netko ce reci da oni predstavljaju "plavu krv".
bizz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 20:51   #59
David Icke je u pravu, nažalost..
__________________
"Ništa neće toliko unaprijediti ljudsko zdravlje i povećati šanse za opstanak na Zemlji kao evolucija prema vegetarijanskoj prehrani." Albert Einstein
Danny_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 20:53   #60
lizard people rule and the Crocodile Hunter is gone, we're doomed!
DracoZevilOne is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:00.