Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2006., 09:42   #61
Ja sam baš otvorio tu temu, kakva slučajnost! To mi se kao klincu stvarno događalo, a posebno bi mi bio čudan taj osjećaj "pomaknute" svijesti i pomaka identiteta - kao da sam u nekom filmu koji nije stvaran??? Stvarnost ti buse kao neka nerealna glumačka predstava, a i tvoje ime ti zvuči čudno kao da nikad nisi ni bio to što si sada. I treba ti jedno pola minute da se vratiš u normalno stanje.
Znaći da se i drugima to događa, sad mi je malo lakše...
Mathan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2006., 10:11   #62
Quote:
ugly duck kaže:
ne to...
mislim, onak ti odjednom sve izgleda "nerealno" i imas filing ko da gledas to na tv i da nije bitno sto ce se sljedece dogoditi jer tak i tak nije "stvarno" ali ipak znas u sebi da te je stvarno tj da ce postat stvarno pa se pokusas vratit u "normalu"...
nikam ne nestanes, cijelo vrijeme si tu samo se drugacije osjecas...
ma, znam... nisam znala kak da ti to objasnim... naravno da ne nestanes... al to je normalno, zar ne? ili samo meni???
fantasy.girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2006., 13:01   #63
Quote:
Mathan kaže:
Ja sam baš otvorio tu temu, kakva slučajnost! To mi se kao klincu stvarno događalo, a posebno bi mi bio čudan taj osjećaj "pomaknute" svijesti i pomaka identiteta - kao da sam u nekom filmu koji nije stvaran??? Stvarnost ti buse kao neka nerealna glumačka predstava, a i tvoje ime ti zvuči čudno kao da nikad nisi ni bio to što si sada. I treba ti jedno pola minute da se vratiš u normalno stanje.
Znaći da se i drugima to događa, sad mi je malo lakše...
da da ...
wiiiieeeeerd
ps. pola minute ili par minuta nekad
pps. ma kakav "pomak"

Quote:
fantasy.girl kaže:
ma, znam... nisam znala kak da ti to objasnim... naravno da ne nestanes... al to je normalno, zar ne? ili samo meni???
ma ne znas. nije to to na kaj ti mislis...
ti imas nekakve blackoute, "nestanes"
u ovom o cem ja pricam se to ne dogada... samo ispadnes iz filma.. al si svjestan svega...
kuzis - svjesna si "ja sam sad ispala iz filma, moram se ubacit natrag" i tak..
a ne da ispadnes pa kad se vratis skuzis "joj kaj mi se dogodilo..."
__________________
!!!
ugly duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2006., 13:53   #64
Quote:
ugly duck kaže:
ma ne znas. nije to to na kaj ti mislis...
ti imas nekakve blackoute, "nestanes"
u ovom o cem ja pricam se to ne dogada... samo ispadnes iz filma.. al si svjestan svega...
kuzis - svjesna si "ja sam sad ispala iz filma, moram se ubacit natrag" i tak..
a ne da ispadnes pa kad se vratis skuzis "joj kaj mi se dogodilo..."
da, dobro... kuzim al ne znam ti objasniti...
fantasy.girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2006., 18:00   #65
Quote:
ColdBoot kaže:
Da, ali koje je vaše mišljenje da li nas trenutno naši najmiliji promatraju odozgora i vide kako mi za njima plačemo, kako pričamo s njima i slično? Ili su jednostavno u, npr. 5. denzitetu i nemaju doticaja s nama?
Može rasprava?
tvoji voljeni predci uvjek prate tvoj zivotni put.

moja preminula baka uvjek mi dolazi u san kad nisam dobro. sama mi je rekla da paze zajedno sa nekoliko rodjaka na mene.
dersu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 04:33   #66
Quote:
Mathan kaže:
Ja sam baš otvorio tu temu, kakva slučajnost! To mi se kao klincu stvarno događalo, a posebno bi mi bio čudan taj osjećaj "pomaknute" svijesti i pomaka identiteta - kao da sam u nekom filmu koji nije stvaran??? Stvarnost ti buse kao neka nerealna glumačka predstava, a i tvoje ime ti zvuči čudno kao da nikad nisi ni bio to što si sada. I treba ti jedno pola minute da se vratiš u normalno stanje.
Znaći da se i drugima to događa, sad mi je malo lakše...
e tak je bome isto kad uzmes meksicke gljive bez zajebancije
Sunch4ny is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 05:16   #67
Quote:
Sunch4ny kaže:
e tak je bome isto kad uzmes meksicke gljive bez zajebancije
ne se drogirat
__________________
!!!
ugly duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 10:45   #68
Quote:
Sunch4ny kaže:
nene, nije non stop nego mi se recimo kroz 4 godine desilo kaj ja znam 5 puta poslje malo vise ,najvise kad bi se izlezavo popodne nas ono kad oces nasilu zaspat i tak u nedogled (inace sam ljencina sam da se zna).
Ja sam se isto usro jer sam brijo da mi nekaj nestima sa srcem i da cu riknut i onda bi se nekak strzno i probudio e sad je bio onoj felling dali sam to sanjo??ili je to za zbilja mislio sam ici kod doktora al mi je bilo bad da mi ne kaze da sam lud i sva sreca slucajno sam naisao na ovaj forum i neki ljudi su mi objasnili u cem se radi a neki (hvala grizli) nagovarali da se opustim i da pustim taj osjecaj do kraja.....kako da se ponovi ??? neki put je dovoljna samo zelje prije spavanja ,neki put nije lose napravit par vjezbica za ap prije spavanja jos je najbolje probuditi se sat vremena prije neg sta se inace budis malo vrludat po kucu i onda opet na spavanje... ima hrpa metoda malo pogledaj po drugim forumima ja samo znam da treba jako puno vjezbat evo ja sam za to saznao prije 7 mjeseca u tom periodu to sam dozivio 6 puta....malo ali je progres sobzirom da sam u proslih 4 godine dozivio samo 4 puta dok nisam ni znao kaj jt to dakle spontano...kad ti se drugi put to desi samo se opusti i vidjet ces kako je guba...pogotovo zvuk neki lmeni zvuk koji ti bruji u usima kad vibre postanu najjace
meni se ovo isto desavalo narocito kad sam bila dijete, i to uvjek popodnevnim snom, nikad uvece. ono svijest ti je budna, a tijelo ne mozes maknut, pravi uzas ne mozes maknut ni prstom....i uvjek me je jeza od ovoga hvatala. trebala mi je jaka volja da opet pomaknem svoje tijelo.

i tek prije par nedelja na jednoj konferenciji sam slucajno saznala od jednog prijatelja da je to pocetak astralne projekcije

ja koja sam oduvjek to zeljela uradit, sam to imala na dohvat ruke...ko bi vjerovao?
dersu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 18:31   #69
jednom mi se dogodilo da sam se cijeli dan nekako cudno osjecala...bas kao sto kazete...kao da sam tu medu ljudima ali ipak nisam,kao da sam po oblacima hodala...inace mjesecarim i to dosta cesto pa sam tu noc prije god dana prvi put u zivotu ( kaze mama koja me uhvatila ) izasla na balkon..popela se na tanak gelender i rasirila ruke ....i kad me mama vidjela i pozvala imenom ja sam rekla da mi to nije ime i da me ne smeta...rekla je da jos nikad nisam imala takav izraz lica kad sam mjesecarila kao tu vecer...kao da je stvarno vidjela u mojim ocima da to nisam ja ...zvuci stravicno...ali kad me spustila (polagano jer se mjesecare nesmije budit) i kad sam se napokon probudila nisam se nicega sjecala.... jer zna netko mozda o cemu se radi? htjela sam otici kod shrinka ,ali me nekako bilo strah sta ce mi rec...
__________________
Kad je bal nek´ se i princeza jebe......
lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 20:13   #70
stvarno svaka cast kaj si to podjelila sa nama
neznam o cem se radi nazalost ali stvarno je zanimljivo moram priznat steta sto tvoja mama nije malo popricala sa tom osobom tj drugom ti da malo vidi karakter itd mozda bi se temeljem toga i moglo nesto zakljucit..ko zna ljudski mozak moze svasta da projecira a opet ako nije to postaje jos zanimljivije--- pozdrav
Sunch4ny is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 20:31   #71
he he, dragi moji sve ovo što sam ovdje pročitala(ili većina) je meni vrlo dobro poznato jer sam to godinama proživljavala svaki dan a za to postoji i jedan znastveno utemeljen naziv a to je ANKSIOZNO-DEPRESIVNI POREMEĆAJ zbog kojeg se ide čika psihijatru i piju tabletice!


meni je bilo kul jedno vrijeme da sama sebe uvjeravam kako ja to imam nesvagdašnje sposobnosti al u vrit imala sam koji točkić viška ili manjka!

i stvarno ne mogu shvatiti da netko svjesno želi dovesti sebe u stanje za koje je dokazano da možeš vrisnut
impoSIBILA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 20:39   #72
THE TRUTH ABOUT PSYCHIATRIC DRUGS
__________________
Sorcery works at creating around itself a psychic/physical space or openings into a space of untrammeled expression-- the metamorphosis of quotidian place into angelic sphere. This involves the manipulation of symbols (which are also things) & of people (who are also symbolic)--the archetypes supply a vocabulary for this process & therefore are treated as if they were both real & unreal, like words. Imaginal Yoga.
Ahu Soph Nia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 20:41   #73
somting for me? aj dont spik ingliš pa ako hoćeš nešto reći probaj na njemački!


a što se tiče drogs- nikada ih nisam uzimala jer imam fobiju na tablete!
impoSIBILA is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2006., 22:55   #74
Quote:
impoSIBILA kaže:
ANKSIOZNO-DEPRESIVNI POREMEĆAJ zbog kojeg se ide čika psihijatru i piju tabletice!
Nisi mogla podnjeti pritisak jel? Nemoj sad bit ljubomorna
građevinar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2006., 00:46   #75
Quote:
impoSIBILA kaže:
he he, dragi moji sve ovo što sam ovdje pročitala(ili većina) je meni vrlo dobro poznato jer sam to godinama proživljavala svaki dan a za to postoji i jedan znastveno utemeljen naziv a to je ANKSIOZNO-DEPRESIVNI POREMEĆAJ zbog kojeg se ide čika psihijatru i piju tabletice!


meni je bilo kul jedno vrijeme da sama sebe uvjeravam kako ja to imam nesvagdašnje sposobnosti al u vrit imala sam koji točkić viška ili manjka!

i stvarno ne mogu shvatiti da netko svjesno želi dovesti sebe u stanje za koje je dokazano da možeš vrisnut
Quote:
impoSIBILA kaže:
a što se tiče drogs- nikada ih nisam uzimala jer imam fobiju na tablete!
pa gle, kad te godinama cika psihijatri trpaju tableticama (i ko zna cim ) normalno je da imas fobiju... valjda

uostalom, koga zavaravas... nikada... prvo godinama, onda nikada...
a i znas da jednom kad te ti striceki u bijelom uzmu, tesko da se "izlijecis" ili "ostavis to iza sebe" ...
__________________
!!!
ugly duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2006., 03:48   #76
Quote:
impoSIBILA kaže:
he he, dragi moji sve ovo što sam ovdje pročitala(ili većina) je meni vrlo dobro poznato jer sam to godinama proživljavala svaki dan a za to postoji i jedan znastveno utemeljen naziv a to je ANKSIOZNO-DEPRESIVNI POREMEĆAJ zbog kojeg se ide čika psihijatru i piju tabletice!


meni je bilo kul jedno vrijeme da sama sebe uvjeravam kako ja to imam nesvagdašnje sposobnosti al u vrit imala sam koji točkić viška ili manjka!

i stvarno ne mogu shvatiti da netko svjesno želi dovesti sebe u stanje za koje je dokazano da možeš vrisnut
ko zna znanost i psihijatrija se jos nije ocitala o fenomenu astralne projekcije mozda i je to neki psihicki poremecaj ali problem je kod njega sta svi imaju skoro ista iskustva ipak tesko bi bilo da bas svi u vrapcu vide letece medvjedice..jedino ovo sa depresijom i anksioznoscu bi moglo bit to zakljucujem na temelju uzorka od 2 covjeka ukljucujuci i mene pa zato svi vi koji ste dozivjeli koji stadij ap-- molim da se izjasnite dali ste skloni depresiji jer ako niste ondata teorija pada u vodu,,evo jedan decec je pitao psihijatra kaj misli o ovom fenomenu btw..citajuci njegov post ko da je opisao 100 posto ono kaj se meni desava.cinimi se da psihijatar koji odgovara nema pojma ustvari kaj je ovaj njega pitao ?
http://www.cybermed.hr/forum/read.ph...&i=2369&t=2369
Sunch4ny is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2006., 08:05   #77
Quote:
ugly duck kaže:
pa gle, kad te godinama cika psihijatri trpaju tableticama (i ko zna cim ) normalno je da imas fobiju... valjda

uostalom, koga zavaravas... nikada... prvo godinama, onda nikada...
a i znas da jednom kad te ti striceki u bijelom uzmu, tesko da se "izlijecis" ili "ostavis to iza sebe" ...


godinama imam problem s anksioznošću što je utoliko teži jer sam se ustručavala uzimati terapiju. i, da godinama povremeno "odvojim" od tijela i to nije nimalo zanimljivo ni cool iskustvo već nešto što ti utjera strah u kosti.
osim toga znanszveno je dokazano zašto se to dešava a samo iluzionisti će to nazvati npr astralnom projekcijom a zapravo je to životno opasno stanje.
impoSIBILA is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2006., 10:17   #78
Quote:
impoSIBILA kaže:
osim toga znanszveno je dokazano zašto se to dešava a samo iluzionisti će to nazvati npr astralnom projekcijom a zapravo je to životno opasno stanje.
a kako li je to znanstveno dokazano, kad ga psihici ne mogu vidjeti?
dersu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2006., 14:34   #79
Quote:
impoSIBILA kaže:
godinama imam problem s anksioznošću što je utoliko teži jer sam se ustručavala uzimati terapiju. i, da godinama povremeno "odvojim" od tijela i to nije nimalo zanimljivo ni cool iskustvo već nešto što ti utjera strah u kosti.
osim toga znanszveno je dokazano zašto se to dešava a samo iluzionisti će to nazvati npr astralnom projekcijom a zapravo je to životno opasno stanje.
plz ak neko ima link od kakvog znanstvenog objasnjenja da stavi..hvala inace na netu su samo uputstva i savjeti ap- i hrpa pozitivnih iskustava jos nijedan post nisam nasao da je neko imao neugodu makar meni je bilo neugodno ali nista se lose nije desilo na mojem izletu van tjela--
Sunch4ny is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2006., 14:59   #80
Neznam koliko je to opasno...samo znam da se moja sestricna pocela time baviti...i jednom je to i pokusala prema uputstvima iz knjiga....ali se vise nije mogla ˝vratit u tijelo˝...mama ju je nasla i bila je klinicki mrtva....zavrsila je u bolnici u komi tjedan dana i nitko nije znao sta joj je...dok nisu nasli nekog strucnjaka za te astralne projekcije i cuda i on ju je vratio....njezino iskustvo je nevjerojatno kaze da je cijelo vrijeme bila u nekom meduprostoru i nije mogla nigdje...ovo vam najozbiljnije govorim i predlazem da se ne bavite necime o ćemu neznate dovoljno.....
__________________
Kad je bal nek´ se i princeza jebe......
lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:02.