Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2016., 23:06   #3961
Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
hvala ti na otvaranju vidika, jbt..nisam to do sada gledala iz te perspektive
Možeš ti biti sarkastična koliko te volja, ali to jesu činjenice.
-Mol- is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 23:11   #3962
Quote:
-Mol- kaže: Pogledaj post
Možeš ti biti sarkastična koliko te volja, ali to jesu činjenice.
nisam sarkastična, nego orgazam smatram nečim što se samo po sebi u seksu podrazumijeva, u svoje ime pišem, statistike i znanstvenu literaturu na tu temu ne pratim, a s drugima ne pričam o tim stvarima.
__________________
Confidence is silent. Insecurities are loud.
deep-in-blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 23:19   #3963
a zašto bi iskustvo trebalo bit vezano s brojem partnera?

Quote:
iva676 kaže: Pogledaj post
Hvala :-)

Ono što sam htjela reći je da nisu sve, vjerojatno niti većina cougarki, milfica ili žena u najboljim godinama baš samouvjereno spremne pokazati što žele kada im se sviđa mlađi muškarac.

Kao što sam rekla, kada sam shvatila da mi se sviđa, baš sviđa u tom smislu, sam se prenerazila
I lakše bi mi bilo sviđanje pokazati nekome mojih godina ili starijem nego puno mlađem jer mislim da sam u ovoj kombinaciji u apsolutno inferiornijem položaju.
meni se čini da je realno manji problem fizički izgled i da je ovo što pišeš
osnovna predrasuda u vezi teta. ideja da su sve samouvjerene i iskusne i poduzetne, da ne kompliciraju i ne zaljubljuju se.
masa žena je izašla iz nekakvih dugih veza i brakova, na razne načine, masa ih je skršenog samopouzdanja, povrijeđenih i poniženih, s vrlo konkretnim životnim problemima, masa ih nikad nije ni imala nekakav spektakularan seksualni život pa su i zbog toga nesigurne i spetljane, a masu realno more i tjelesni kompleksi.. uglavnom, daleko je to od predodžbe o stiflerovoj mami, gospođi robinson ili samanti koje pohotno mjerkaju i troše klince.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 00:12   #3964
Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
nisam sarkastična, nego orgazam smatram nečim što se samo po sebi u seksu podrazumijeva, u svoje ime pišem, statistike i znanstvenu literaturu na tu temu ne pratim, a s drugima ne pričam o tim stvarima.
Ne podrazumijeva se. Čak ni muškarac ne mora nužno doživjeti orgazam, a da mu svejedno bude sasvim lijep doživljaj. Orgazam jest lijepa točka na i, ali ne i nužna - no nisam čak ni pričao o tome, nego o činjenici da iz raznih razloga mnogo žena orgazam doživljava rijetko, a neke praktički nikad. Naravno da o tome baš i neće pričati po cesti.
Ali, offtopičarimo.

Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
a zašto bi iskustvo trebalo bit vezano s brojem partnera?
Ti to ozbiljno?
Što misliš, koliko ćeš materijala za uspoređivanje dobiti u 10 odnosa sa jednim partnerom, a koliko u po jednom odnosu sa 10 različitih partnera? Što raznovrsnije, to više naučiš. I o partnerima i o sebi.
To ne znači da hvalim promiskuitet. Radi se samo o tome da ima i korisnu stranu. Dakako, podrazumijeva se da su to bili odnosi u kojima su partneri zaista davali sve od sebe da svima bude lijepo, a ne primitivnih nabijanja rekorda u stilu nutra-van-gotovo-sljedećaa!

Krajnje je besmisleno definirati ikakve brojke, ali ja sam mnogo sretniji ako mi partnerica ima iza sebe barem desetak veza. Em zna dovoljno da je ne moram učiti ko školarku, em me ima s čime usporediti - pa je time i moj trud nagrađen.
-Mol- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 00:43   #3965
Quote:
-Mol- kaže: Pogledaj post
Ne podrazumijeva se.
ne offtopičarimo jer sam po godinama u "predmetnoj" grupi. jasno mi je da postoje situacije kad vrhunac izostane, ali to onda i nije to.
nisam spavala sa ženama, pa ne znam kako druge stoje s pitanjem orgazma, ali vjerujem da je to kompleksna tema i individualni doživljaj u smislu da se ne može generalizirati. vjerujem da postoji iks raznih faktora kod žena zašto ne mogu doživjeti vrhunac.

Quote:
Em zna dovoljno da je ne moram učiti ko školarku, em me ima s čime usporediti - pa je time i moj trud nagrađen.
vezano za potonje: mislim da broj partnera nije jamstvo za kvalitetu ili dokaz da ona nešto zna što ti još ne znaš. bitno je da svatko za sebe istraži seks do svojih/partnerovih granica. dovoljna je jedna partnerica koja je otvorena za puno toga i s kojom možeš učiti, usavršavati i uživati do kraja. uz pretpostavku da s partnericom možeš razgovarati o novim stvarima, prijedlozima, itd...ali treba biti i maštovit po sebi. ako netko nije maštovit ili nema želju se razvijati u tom dijelu, badava mu i 100 partnerica.
doista misliš da ako je neka ženska imala npr. 50 partnera, broj tih partnera jamstvo da zna pružiti dobar oralac? ne bih se složila.

s uspoređivanjem se ne bih složila. partnerice mijenjaj onda kada skužiš da te ne zadovoljavaju i da želiš nešto više..

nezz jesam li išta suvislo napisala..
__________________
Confidence is silent. Insecurities are loud.
deep-in-blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 00:58   #3966
Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
vjerujem da postoji iks raznih faktora kod žena zašto ne mogu doživjeti vrhunac.
Pa naravno. Nigdje ni nisam implicirao da bi bilo drugačije. A i ne znam zašto se to čita sa automatskim reagiranjem u stilu "pa nisu one krive". Ako baš netko mora biti kriv, više je logično da to bude partner.

Quote:
vezano za potonje: mislim da broj partnera nije jamstvo za kvalitetu ili dokaz da ona nešto zna što ti još ne znaš.
...
I opet - niti nisam igdje rekao da jest jamstvo. No da daje veću vjerovatnost da je iskustvo šire i obimnije, naravno da daje. Ponavljam: pričam o iskustvima sa partnerima s kojima se bilo u emotivnoj vezi, a ne o ONS na-brzaka propuhu.

Quote:
doista misliš da ako je neka ženska imala npr. 50 partnera, broj tih partnera jamstvo da zna pružiti dobar oralac? ne bih se složila.
Jamstva nikad nema nizašto. I ne vuci me za jezik da ti pričam o oralcima.

Quote:
s uspoređivanjem se ne bih složila. partnerice mijenjaj onda kada skužiš da te ne zadovoljavaju i da želiš nešto više..
nezz jesam li išta suvislo napisala..
Ovo zadnje baš i nije suvislo.
Zašto bih mijenjao partnericu? Uopće? Halo? Mislim, onda kad ju imam, no.
Radi se samo o tome da gledajući unazad, veći broj veza donese i više raznolikijeg iskustva. To NE znači (pazi, boldano je) da treba mijenjati partnere samo da bi ih se moglo međusobno uspoređivati. Ja ni mobitel ne volim mijenjat, a kamoli ženu. Ali ako već veza pukne, kad prođe emocijski tornado, ostanu ti uspomene i - iskustva. I koristiš ih da bi u sljedećoj vezi bio prema novoj partnerici još bolji, čak i ne samo u seksu.
Ali mislim da to jest offtopic iako si ti cougar klasa.
-Mol- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 01:09   #3967
Quote:
-Mol- kaže: Pogledaj post
Pa naravno...
nisi me shvatio. nešto kod tih žena, koje ne mogu doživjeti vrhunac, nije u redu. ne mislim da je partner kriv jer ona ne može...

Quote:
I opet - niti nisam igdje rekao da jest jamstvo... a ne o ONS na-brzaka propuhu.
ondak oukej
za boldano

Quote:
Jamstva nikad nema nizašto. I ne vuci me za jezik da ti pričam o oralcima.
do tell

Quote:
Ovo zadnje baš i nije suvislo. ..Zašto bih mijenjao partnericu? Uopće? Halo?
ae, skužaj, kasna je ura.

slažem se s potnjim, ali me ne zovi cougar klasa jer ću te pronać i pojest
__________________
Confidence is silent. Insecurities are loud.

Zadnje uređivanje deep-in-blue : 05.07.2016. at 01:27.
deep-in-blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 01:44   #3968
Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
nisi me shvatio. nešto kod tih žena, koje ne mogu doživjeti vrhunac, nije u redu. ne mislim da je partner kriv jer ona ne može...
Pa partner često i jest kriv. Ako ne zna što radi, ili forsira stvari koje njemu pašu a pritom zanemaruje partnericu - nije čudo da ona ostane prikraćena.

Quote:
do tell
Nema detalja, nisam ti ja redtube.com.
Ma, kao i u svemu - ako nešto ne činiš s guštom, onda to nikad ni nećeš činiti dobro. I zaista ne pomaže ni iskustvo jer ako se nešto radi tek rutinski, to se itekako osjeti.

Quote:
slažem se s potnjim, ali me ne zovi cougar klasa jer ću te pronać i pojest
Aj viš.
Prestar sam ti ja za takve prijetnje, takvim obećanjima moraš ove adolescente uveseljavat.
-Mol- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 01:49   #3969
Quote:
-Mol- kaže: Pogledaj post
Pa partner često i jest kriv. Ako ne zna što radi, ili forsira stvari koje njemu pašu a pritom zanemaruje partnericu - nije čudo da ona ostane prikraćena.
ima i tu istine, ne u potpunosti, ali ipak ima
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 01:55   #3970
Quote:
-Mol- kaže: Pogledaj post
Pa partner često i jest kriv. Ako ne zna što radi, ili forsira stvari koje njemu pašu a pritom zanemaruje partnericu - nije čudo da ona ostane prikraćena.
partnerica ima jezik, neka zbori ako joj nešto ne odgovara.

Quote:
Nema detalja, nisam ti ja redtube.com.
zezam se

Quote:
Ma, kao i u svemu - ako nešto ne činiš s guštom, onda to nikad ni nećeš činiti dobro. I zaista ne pomaže ni iskustvo jer ako se nešto radi tek rutinski, to se itekako osjeti.
tako je, gušti i volja i rezultat ne može izostati

Quote:
Prestar sam ti ja za takve prijetnje, takvim obećanjima moraš ove adolescente uveseljavat.
možda si prestar, a možda si gay
zezam se...
zavirila ti profil i vidjela da si stariji od mene, auk...ma ovdje uveseljavam samu sebe
__________________
Confidence is silent. Insecurities are loud.
deep-in-blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 07:11   #3971
Quote:
-Mol- kaže: Pogledaj post
Ne znam jel to tko već rekao, ali - u krevet te možda i dovuče nečije lijepo tijelo, ali kad već jesi u krevetu, tamo su za zaista dobar seks puno bitniji obostrana želja i vještina obaju partnera, nego kako tko izgleda. Želja proističe iz emocija, a vještina iz iskustva. Nema nikakve velike mudrosti u tome.
Po meni nema,vec bas ovo sto si rekla.
Osim sto nuzno u krevet ne mora privuci sama ljepota,vjse privlacnost i zelja..

Neki "lijepi" partneri,toliko su bili razocaravajuci..
Vise strasti sam nasla u manje privlačnim muskarcima!
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 07:21   #3972
Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
kako seks može biti dobar s nekim tko nema iskustva?
To je car otkrivanja
Ja kad sam zavrsio sa starijom zenom pojma nisam imao sto i kako da radim,napravim a da njoj pase i da to voli pa sam imao tu srecu di je ona voljela biti dominantnija a ja subic,sve ostalo se poklopilo odlicno jer ona je tocno znala sto i kako treba i sretna bila ona,sretan bio ja
Jedini problem je bio sto me ona htjela zauvijek za sebe na sto ja nisam bio spreman jerbo zena je bila u fazi rastave,ima klinca zbog kojeg nije bila u mogucnosti posvetiti se nama i nasim sexualnim seansama pa je to na kraju propalo no ostalo je lijep osjecaj sto smo imali to na obostrano zadovoljstvo
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 07:45   #3973
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
meni se čini da je realno manji problem fizički izgled i da je ovo što pišeš
osnovna predrasuda u vezi teta. ideja da su sve samouvjerene i iskusne i poduzetne, da ne kompliciraju i ne zaljubljuju se.
masa žena je izašla iz nekakvih dugih veza i brakova, na razne načine, masa ih je skršenog samopouzdanja, povrijeđenih i poniženih, s vrlo konkretnim životnim problemima, masa ih nikad nije ni imala nekakav spektakularan seksualni život pa su i zbog toga nesigurne i spetljane, a masu realno more i tjelesni kompleksi.. uglavnom, daleko je to od predodžbe o stiflerovoj mami, gospođi robinson ili samanti koje pohotno mjerkaju i troše klince.
Potpis na svako slovo, especially na bold
__________________
A bad day for your ego is a great day for your soul
Nunna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 08:04   #3974
Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
nisam sarkastična, nego orgazam smatram nečim što se samo po sebi u seksu podrazumijeva, u svoje ime pišem, statistike i znanstvenu literaturu na tu temu ne pratim, a s drugima ne pričam o tim stvarima.
Nije li orgazam nešto što nezanemariv postotak žena ne doživljava? I da, istina, koliko god truda bilo, čak i žene koje znaju doživjeti više orgazama, ili muškarci tokom seksa, ne moraju doživjeti orgazam. Pretpostavljam da je djelomično i stvar hormona, ciklusa i slično.


Bivša je ciklički doživljavala situacije kada je svršavala lako gotovo neograničen broj puta, ali i one kada ni sav trud nije urodio plodom Također, i sam sam znao kraj nje i ne svršiti, ali i 2-3 puta odraditi posao
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 10:04   #3975
Pa imas i situacija gdje muskarcu kazes sto hoces,a kao da nisi rekao.
On zabrije svoje..
Naglasak,to su mi uvjek radili mladji.
Nece,nezna,ne umije.
Dopizdi takav sex
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 10:21   #3976
Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
možda si prestar, a možda si gay
zezam se...
zavirila ti profil i vidjela da si stariji od mene, auk...ma ovdje uveseljavam samu sebe
Nisam ja prestar, ja sam samo za tebe prestar.
A što se tiče uveseljavanja, a čuj, to ti je mana kad ganjaš junad, nisu baš preelokventna... (i) to dođe s godinama, šta'š.

Btw, ludo me zabavlja kad mi netko želi nametnuti svoje mišljenje, a ne daje si ni toliko truda da mi, kad piše, točno odredi spol. Svako malo negdje naletim na takve pomne polemičare. Ne Duboka, ne ide to tebe, samo velim. Ti si si dala truda provjeriti tih par sitnica o meni.
No još bolje da svatko brzo iskaže koliko je površan. Korisna informacija.

Ontopic: žene u zrelijim godinama su jackpot, čak i uz činjenicu koju su neki spominjali, da za sobom često vuku hrpu za sebe razarajuće prtljage. Uvijek bih dao dvije od 20 za jednu od 40 i čvrsto stojim kod toga.
-Mol- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 13:38   #3977
Quote:
RodjaZg kaže: Pogledaj post
To je car otkrivanja
hvala što si s nama podijelio svoje iskustvo. "našli ste se" i to je to.

Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Nije li orgazam nešto što nezanemariv postotak žena ne doživljava?
ne znam kako je to kad ne možeš doživjeti orgazam, ali vjerujem da postoji iks faktora zbog kojih netko ne dođe do vrhunca. jebeš "odrađivanje", to treba biti gušt.

Quote:
-Mol- kaže: Pogledaj post
Nisam ja prestar, ja sam samo za tebe prestar.
A što se tiče uveseljavanja, a čuj, to ti je mana kad ganjaš junad, nisu baš preelokventna..

...čvrsto stojim kod toga.
moj bad što nisam obratila pažnju na to da u temi ne stoji tko (po godinama) ima seks sa ženama u zrelijim godinama, nego pretpostavila da je "druga strana" dosta mlađa.
ispričavam se što sam napisala da si "prestar". nego otkud tebi da ganjam "junad"?
radila do kasna, pa sam usput i ovdje pisala. ali nije mi intencija nametati svoje mišljenje, dapače, od onih sam koje rado nauče nešto novo.

čvrstoća je uvijek dobrodošla, pa makar i u stavovima
__________________
Confidence is silent. Insecurities are loud.
deep-in-blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 14:46   #3978
Isse mili, Dubokoplava, daj se opusti malo. Samo te malo podbadam u šali, ne moraš se odmah kostriješiti. Eto, neću više.

Inače, griješiš kad automatizmom postavljaš tko s kime treba imati ili ima spolne odnose. Misliš da je pravilo da međusobno spavaju ljudi iste generacije? Nije, niti možeš znati tko s kime jest ili nije spavao. Možda sam ja isprašio sto teenagerki i samo jednu milficu pa zato hvalim kak je ta bila super - otkud bi to netko mogao znati? Možda sam bio sa samo jednom teenagerkom i ta mi je bila dosta i previše da nikad više nemam posla s klinkama; možda je stvarnost negdje između, sve je moguće. Zbilja mi smeta na ovom forumu posvemašnja navika stvaranja površnih zaključaka ni iz čega.
Ako baš hoćeš znati činjenicu, mogu ti reći ovo - ni godine nužno ne znače kakav je tko u krevetu. Ne znače čak ni kako tko fizički izgleda, zaboga, znam žena koje sa 40+ izgledaju bolje nego mnoge adolescentice - čak ni po faci ne bi pogodio koliko godina imaju, priroda ih voli i amen. Pa onda, zašto je toliko bitno da li netko spava s mlađima ili starijima i kakve veze godine imaju sa emocijama koje prema nekome imaš ili nemaš?

Hrpa jaaako, jako štetnih predrasuda i ništa drugo. Štetnih upravo po one koji temeljem krajnje blesavih uvjerenja sami sebi uskraćuju priliku da u životu budu barem zadovoljni, ako ne već i sretni. I da ne bude zablude, seks je samo mali dio toga.

EOT od mene.
-Mol- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 14:50   #3979
Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
hvala što si s nama podijelio svoje iskustvo. "našli ste se" i to je to.


ne znam kako je to kad ne možeš doživjeti orgazam, ali vjerujem da postoji iks faktora zbog kojih netko ne dođe do vrhunca. jebeš "odrađivanje", to treba biti gušt.



moj bad što nisam obratila pažnju na to da u temi ne stoji tko (po godinama) ima seks sa ženama u zrelijim godinama, nego pretpostavila da je "druga strana" dosta mlađa.
ispričavam se što sam napisala da si "prestar". nego otkud tebi da ganjam "junad"?
radila do kasna, pa sam usput i ovdje pisala. ali nije mi intencija nametati svoje mišljenje, dapače, od onih sam koje rado nauče nešto novo.

čvrstoća je uvijek dobrodošla, pa makar i u stavovima
Kažem, ne znam je li istina, ali navodno se radilo o 20-30% žena koje ga ne doživljavaju ili doživljavaju iznimno rijetko. Dvije od tri partnerice s kojima sam prešao neke granice ga nisu doživjele(doduše, jedna je imala traumu).



Ta jedna koja ih je imala redovito bila je nešto starija od mene(tada 33), iskusnija i seksualno otvorenija, i kad je imala, znala su se dogoditi i 3-4 tokom večeri. Kada ih nije imala, mogao sam pomicati brda, ne bi pomoglo
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 15:10   #3980
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Ta jedna koja ih je imala redovito bila je nešto starija od mene(tada 33), iskusnija i seksualno otvorenija, i kad je imala, znala su se dogoditi i 3-4 tokom večeri. Kada ih nije imala, mogao sam pomicati brda, ne bi pomoglo
Ovisi o ciklusu.

Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
. uglavnom, daleko je to od predodžbe o stiflerovoj mami, gospođi robinson ili samanti koje pohotno mjerkaju i troše klince.
To su želje i očekivanja
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger