Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2013., 23:17   #1921
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
uopce necu negirati seksipil koji posjeduje dobro drzeca zrela zena na kojoj se vidi da je samopouzdana i potpuno nacisto s vlastitom seksualnoscu, ali smijesna mi je ta pojava gdje nemate samopouzdanja dok ste objektivno zgodne i utegnute, a dobijete ga naknadno kad fizicki izgled vise bas i nije sto je nekad bio.

trenutno se mogu sjetiti nekoliko cura kojima fali samopouzdanja i upoznavanja sa svojom seksualnoscu i vec vidim kako ce za 10 godina biti ponosne na svoju izgradjenu licnost i opusteni stav prema seksu, a ja cu si misliti "tuko da si to otkrila onda kad sam ti ja to govorio i kad si bila zgodnija nego sad mogla si imati 10 godina zabave vise".
Možda ipak moraš malo više poraditi na komunikaciji! Nije ti vjerojatno tak savršena kak ti misliš.

Znaš kak se kaže: Lijepa riječ i rajska vrata otvara!

To je dobronamjerni savjet za budućnost, jer ak ovak nastaviš nećeš se ni ti baš provoditi!
Muško samopouzdanje opada proporcionalno sa seksualnom moći, pa sa djela spadnu na puste priče, tak da bu "tuka" stigla nadoknaditi "propušteno", ali ti bojim se ne!
__________________
Ništa nije tako kako ti se čini!
mazolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 23:19   #1922
Quote:
mazolina kaže: Pogledaj post
Možda ipak moraš malo više poraditi na komunikaciji! Nije ti vjerojatno tak savršena kak ti misliš.

Znaš kak se kaže: Lijepa riječ i rajska vrata otvara!

To je dobronamjerni savjet za budućnost, jer ak ovak nastaviš nećeš se ni ti baš provoditi!
Muško samopouzdanje opada proporcionalno sa seksualnom moći, pa sa djela spadnu na puste priče, tak da bu "tuka" stigla nadoknaditi "propušteno", ali ti bojim se ne!
ovo je okrutno
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 23:30   #1923
Quote:
mazolina kaže: Pogledaj post
Možda ipak moraš malo više poraditi na komunikaciji! Nije ti vjerojatno tak savršena kak ti misliš.

Znaš kak se kaže: Lijepa riječ i rajska vrata otvara!

To je dobronamjerni savjet za budućnost, jer ak ovak nastaviš nećeš se ni ti baš provoditi!
Muško samopouzdanje opada proporcionalno sa seksualnom moći, pa sa djela spadnu na puste priče, tak da bu "tuka" stigla nadoknaditi "propušteno", ali ti bojim se ne!
malo si se prenaglila u pretpostavki ako mislis da tu misao upravo tako i verbaliziram. ne znam da li da ovo drugo tumacim kao dobronamjerni savjet ili te moj upis pogodio. ako se radi o savjetu zahvaljujem, trudim se iskoristiti mladost koliko god mogu jer kad tad svakom prodje.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2013., 23:04   #1924
bok

kada sam bila mlada prefirala starije, prije cca 10 godina vrsnjake a sada sve je zanimljivo

Zadnje uređivanje tannie-de : 04.02.2013. at 23:21.
tannie-de is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 10:54   #1925
nema garancije- netko ima mozga s dvadeset a netko ga nema ni s pedeset, tako i sa seksom- nema pravila, sve je individualno

i mene je vlastiti odnos prema seksualnosti s godinama iznenađivao, još se događaju promjene na tom pitanju- ali uvijek na bolje

problem je, i to veliki što je seksualnost starijih osoba u društvu tabuizirana, i ovi danas mladi za dvadesetak godina uživati će u seksualnom životu samo želim im bez ograničavanja ičim, pa i godinama

Zadnje uređivanje smijeh : 05.02.2013. at 11:03.
smijeh is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 09:42   #1926
Da svakako što se tiče sexa starije su +,nema nekih ograničenja..Nema nemoj ovo,ono..Kad im vidiš taj pogled za vrime sexa,pun neke požude,ni jedna mlađa to nema..
dalmatinac1001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 21:28   #1927
upravo to steta sto nas tete ne vrbuju na ovoj temi haha
gogo2409 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 22:45   #1928
Quote:
dalmatinac1001 kaže: Pogledaj post
Da svakako što se tiče sexa starije su +,nema nekih ograničenja..Nema nemoj ovo,ono..Kad im vidiš taj pogled za vrime sexa,pun neke požude,ni jedna mlađa to nema..
meni su isto starije ok al ovakvo razmisljanje je bezveze ako ne mozes nekoj curi svojih godina napravit taj pogled, pozudu i ostalo znaci da lose jebes mozda ti starija samo tak izgleda jer se nije duze jebala
dodo89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 23:31   #1929
brijem da lupas praznu slamu decec
gogo2409 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 23:41   #1930
muskarac oko 25 i zena 35 ili 45 je odlicna verzija. on je seksualno aktivan i nije puno pi vidio i tu dolazi do unerbesa.

onaj koji je s 25 vidio puno p, u danasnje doba vjeruj da ih ima... generacije prije nema sanse da takav postoji. to se gradilo s godinama... taj ne vjerujem da bi bio nesto odusevljen s starijom. ne zbog seksa , vec svog idola

inace kad zenska podivlja onda podivlja. tako da joj u pravilu nije bitna razlika kao nit onom oko 25 koji je sav na seksualiziran



vecina solidnih a ne previse aktivnih muskaraca idu na to da traze vezice. pa vjerovatno formiraju tako nesto s svojim i blizim generacijama. a sanjari, proleteri, pa i uspjesni muskarci vjerujem da uvjek traze nesto novo zanimljivo. a to i nadu.

zasto? pa njoj je sigurno u tom trenu godilo nesto dole a to nije mogla dati svom vrsnjaku kojem je guard izgradila. a muskarcu je svaki picic izazov. i bez puno filozofije kad ga nade spreman je puno dati. problem zena je sto se one zele udat pa dat picic

pa vecinom i kad dadu pici sutra se povucu jer misle da je nece taj ozenit
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 13:55   #1931
ja 31, ona 49, i ojha
al kontam to je bilo na jedno vece, ipak do 15g razlike mi je prihvatljivije
jedanDecko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 17:09   #1932
Quote:
dalmatinac1001 kaže: Pogledaj post
Da svakako što se tiče sexa starije su +,nema nekih ograničenja..Nema nemoj ovo,ono..Kad im vidiš taj pogled za vrime sexa,pun neke požude,ni jedna mlađa to nema..
Vjerujem da starije imaju više iskustva i znanja o seksu od mlađih,
ali ovo da mlađe nemaju požudu u očima je čista glupost. (da vidiš mene...)

Quote:
dodo89 kaže: Pogledaj post
meni su isto starije ok al ovakvo razmisljanje je bezveze ako ne mozes nekoj curi svojih godina napravit taj pogled, pozudu i ostalo znaci da lose jebes
Pametno zboriš!
Padme Amidala is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 17:15   #1933
Seks sa ženema u zrelijim godinama je kao okus smokve u kasno ljeto
ClassicC is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 17:55   #1934
Quote:
Padme Amidala kaže: Pogledaj post
Vjerujem da starije imaju više iskustva i znanja o seksu od mlađih,
ali ovo da mlađe nemaju požudu u očima je čista glupost. (da vidiš mene...)

Pametno zboriš!
Dob nikako ne mora imati veze sa iskustvom, a još manje znanjem o seksu.
Leeroy Lurker is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 17:56   #1935
Quote:
dodo89 kaže: Pogledaj post
meni su isto starije ok al ovakvo razmisljanje je bezveze ako ne mozes nekoj curi svojih godina napravit taj pogled, pozudu i ostalo znaci da lose jebes mozda ti starija samo tak izgleda jer se nije duze jebala
Slažem se s ovim za mlade cure, ali isto tako ja sam osobno imao curu (20 godina ima) koja jednostavno nije voljela tj. nije znala uživat u sexu. Sve joj se to nekako gadilo, oralac nema šanse, onako, sex se dogodi da se riješi i bok. Trudio sam se stvarno svašta, od drugačijih poza, drugog mjesta, vezanja, raznih preljeva, sve je to njoj bilo super, ali kratkoročno. Jedostavno joj sex nije ništa predstavljao i to ne govorim samo o penetraciji nego bilo što vezano za to. Više je uživala nešto fino pojest nego u sexu (a ima 55 kila) haha. Jednog dana možda nauči uživat u tome. "Zreliju" ženu nisam imao prilike probat, a nadam se da hoću, tako da o tome ne mogu govorit, ali znam da mlade cure fakat mogu uživat u sexu, a ima i onih koje same sebe trebaju otkrit još
Fahrer104 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 20:03   #1936
Meni uvjek vrh,39,40,44 god,ja24 trenutno i svaka na svoj nacin odise necim,i niti jedna nije ruzna,nego sve dobrodrzece,a upoznavanje sa sve 3 preko portala.
gogo2409 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 20:24   #1937
Izlazak iz ormara

Quote:
Engine25 kaže: Pogledaj post
Baš je žalosno što ovdje jedino mazolina tipka.Gdje su ostale zrele žene?Izađite iz ormara.
Mi smo vec odavno izasle iz ormara .......okreni se oko sebe malo,ne guramo samo kolica po Plodinama ili Konzumu niti ocajnicki vrebamo iz kuteva kafica s pogledom zalosnog psa i cekamo da se netko smiluje i obrati paznju na nas,one koje su izasle iz ormara same odlucuju kada zele nekoga pozvati na kavu ili krevet samo izgleda da se netko drugi skriva u ormaru
Mary Blond is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 20:26   #1938
Quote:
Mary Blond kaže: Pogledaj post
Mi smo vec odavno izasle iz ormara .......okreni se oko sebe malo,ne guramo samo kolica po Plodinama ili Konzumu niti ocajnicki vrebamo iz kuteva kafica s pogledom zalosnog psa i cekamo da se netko smiluje i obrati paznju na nas,one koje su izasle iz ormara same odlucuju kada zele nekoga pozvati na kavu ili krevet samo izgleda da se netko drugi skriva u ormaru
posteno
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 21:26   #1939
svejedno trebale bi bit malo aktivnije tu
gogo2409 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 22:23   #1940
Quote:
gogo2409 kaže: Pogledaj post
svejedno trebale bi bit malo aktivnije tu
Dame o kojima govoriš aktivne su u praksi... i nemaju vremena za prečesto teoretiziranje po forumu
Kvarna roba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger