Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2013., 17:22   #1
Jesu li LGBT pripadnici stvarno toleranti i puni ljubavi kakvim se i predstavljaju?

Ponukan događanjima oko ovog zadnjeg referenduma, slikom koja se stvara o glasačima koji su zaokružili "ZA" te o jadnim i ugroženim pripadnicima homo manjina. Gdje je istina i koliko će mediji uspjeti održati na "životu" takvu sliku.

Nekako nakon što sam pogledao ovaj video sam shvatio da pripadnici LGBT zajednice nisu nikako pretplaćeni na dobrotu i ljubav. U stvari su jako slični onima za koje tvrde da ih diskriminiraju, da je brojčano suprotno možda bi bili i gori.
štampar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 17:32   #2
njihova sredstva ponekad doživljavam agresivno jer apsolutno sve čega se mogu primiti stavljaju pod svoje.
možda je i to potrebno ali možda i nije u toliko mjeri.
no činjenica jest da su obični ljudi, loši ili dobri kao svi drugi ali takav tretman ne dobivaju.

a pošto dolazim iz nižeg sloja kad je u RH došla revolucija kredita, kad su svi odjedampu postali bogati a ja ostao poderanih hlača onda znam kako je to kad si u društvo "nešto".
i zato mi se ovaj referendum gadi.

pričaš sa čovjek sa kojim si odrastao, u društvu, samo okrenu glavu na drugu stranu i pravi se blesav.
on je dobio mobitel za 2500kn, ja sam ništa, da barem nešto.
no ako prolaze upola toga što ljudi nižeg sloja prolaze u ovom katoličkom društvu, onda to sigurno nije dobro.
alohae is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 17:34   #3
Video nema nikakve direktne veze s LGBT populacijon.
Radi se samo o zlobnoj insinuaciji autora teme koja je skroz promašena.
Elsevier is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 17:37   #4
Prije nego što me diskreditiraš i izvrijeđaš nam reci s čime video ima veze.
štampar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 17:43   #5
naravno da ovo nema veze sa svim LGBT pripadnicima ali ima sa njihovim aktivistima jer je to več 40 godina način kako djeluju. uostalom na sličan način, a ne znanstveni homoseksualnost je prestala biti poremečaj. slično djeluju i feminističke udruge ali ih zaista treba odvojiti od onih za čija prava se navodno bore
malinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 17:46   #6
naravno da LGBT osobe nisu nikakvi sveci. niti trebaju biti. isto sranje, drugo pakovanje.
slijedom toga, trebaju imati i ista prava. jel to heteroseksualci trebaju biti nešto posebno simpa da imaju ljudska prava?

ps
nije mi jasno kakve veze linkani video ima s temom.
Cocksmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 17:48   #7
Nisam nigdje napisao da su svi takvi, međutim čitajući naše medije i slušajući vladu ispada da su "cvijeće", kod njih nema" kamenom u glavu". Dok se za drugu stranu koriste raznorazni epiteti, trpa ih se sve u isti koš a bogme nitko od njih nije izjavio da ima dobrih ljudi i u onima koji su zaokružili "ZA".
štampar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 18:17   #8
Quote:
štampar kaže: Pogledaj post
Nisam nigdje napisao da su svi takvi, međutim čitajući naše medije i slušajući vladu ispada da su "cvijeće", kod njih nema" kamenom u glavu". Dok se za drugu stranu koriste raznorazni epiteti, trpa ih se sve u isti koš a bogme nitko od njih nije izjavio da ima dobrih ljudi i u onima koji su zaokružili "ZA".
Kako ne, pa čak i ovdje na forumu, na temi o referendumu, neki sudionici iz PROTIV tabora su se više puta izjasnili kako poštuju neke forumaše "protivnike", a i obratno. Treba biti potpuno ideološki slijep pa misliti tako nešto.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 18:44   #9
Tolerantni su onoliko koliko im se plati.
mangata is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 20:22   #10
Prizivanje na toleranciju i poštivanje različnosti nije uvjerljivo dok se istodobno nastupa agresivno i provokativno. Pojedinci istospolnog usmjerenja, zahtijevajući svoja prava u ime demokracije i tolerancije, ne odlikuju se tim svojstvima, već više agresivnošću, u izboru sredstava i načina, rječnika i intonacije, diskvalifikacija, prijetnja i ironije, pojedinačno ili skupno, samo da proguraju, nametnu svoje gledište, zahtjeve.
BoleynAnne is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 20:25   #11
činjenica jest da se u hrvatskoj LGBT aktivizam odvija unutar zakona, bez ikakvog nasilja prema bilo kome. činjenica je i da su neki koji su protiv LGBT prava višekratno kršili zakone RH kao i koristili nasilje.
odnosno, nije teško u hrvatskoj biti bolji od primitivnih homofoba.
Cocksmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 20:33   #12
Samo da nadopunim, možda je tvoj post trebao završiti pitanjem do kad će biti "bolji" od primitivni homofoba. Možda se ipak puše u vruće...
štampar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 20:34   #13
Quote:
Cocksmith kaže: Pogledaj post
činjenica jest da se u hrvatskoj LGBT aktivizam odvija unutar zakona, bez ikakvog nasilja prema bilo kome. činjenica je i da su neki koji su protiv LGBT prava višekratno kršili zakone RH kao i koristili nasilje.
odnosno, nije teško u hrvatskoj biti bolji od primitivnih homofoba.

Čekaj, tko je ono zadnjih šest mjeseci pozivao Vladu RH na suspenziju Ustava i zakona Republike Hrvatske?
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 20:36   #14
E , ljudi, ja sam si napravio homosjek , doma u radionici..............
__________________
Starboard side ,u 3 ......!!!
Bark is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 20:36   #15
@štampar: možda hoće, možda neće. ne mogu predvidjeti budućnost, a nemam ni predrasude kojima bih hranio nekakvu paranoju od tajnih pederskih planova za dominacijom svijeta.

doduše, činjenica je da u povijesti borbe za LGBT ravnopravnost nema primjera političkih atentata na protivnike niti raznih drugih vrsta fizičkog nasilja koje je obilježilo brojne - posve pravedne - emancipatorske borbe u povijesti čovječanstva.

jedino je valjda gandhi bio miroljubiviji.
Cocksmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 20:40   #16
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
Čekaj, tko je ono zadnjih šest mjeseci pozivao Vladu RH na suspenziju Ustava i zakona Republike Hrvatske?
paranoidni glasić u tvojoj glavi.
Cocksmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 20:46   #17
Bezveze da se sugovornika proglašava paranoičarem po pitanju pedera, u nekakvoj anarhiji i bezvlašću u til časa će nestat s scene tako da podvaljivanje nekom paranojom stvarno nema smisla.
Mene više intrigira činjenica kako bi mi svi trebali misliti kako su pripadnici LGBT zajednice "med i mljeko" te po difoltu ne mogu biti loši. Doduše po prvi put u linkanom videu vidim baš izraženu agresivnost od pripadnika iste populacije. Što je tomu razlog, misle li da predstavljaju s svojim brojem i brojem pristaša snagu koja može utjecati na društvena kretanja ili jednostavno su takvi i dali su si malo oduška
štampar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 20:53   #18
Quote:
Cocksmith kaže: Pogledaj post
paranoidni glasić u tvojoj glavi.
Možeš i bolje od ad hominem trolanja.



Nu:
Quote:
27.05.2013
'Tražimo od Vlade da zaustavi referendum i zaštiti naša prava'

Izvor: http://www.vecernji.hr/hrvatska/traz...a-prava-559994


Quote:
23.10.2013
Juras: 'Od vlade očekujemo da zaustavi raspisivanje referenduma'

Izvor: http://www.crol.hr/portal/aktivizam-...ferenduma.html

I tako do zadnjeg dana.
Pa i u komentaru na rezultat referenduma, Sanja Juras izjavljuje kako je "Vlada trebala zaustaviti referendum".

Tolerantno i demokratski.
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 21:00   #19
Quote:
štampar kaže: Pogledaj post
Bezveze da se sugovornika proglašava paranoičarem po pitanju pedera, u nekakvoj anarhiji i bezvlašću u til časa će nestat s scene tako da podvaljivanje nekom paranojom stvarno nema smisla.
Mene više intrigira činjenica kako bi mi svi trebali misliti kako su pripadnici LGBT zajednice "med i mljeko" te po difoltu ne mogu biti loši. Doduše po prvi put u linkanom videu vidim baš izraženu agresivnost od pripadnika iste populacije. Što je tomu razlog, misle li da predstavljaju s svojim brojem i brojem pristaša snagu koja može utjecati na društvena kretanja ili jednostavno su takvi i dali su si malo oduška
Ljudi su ovdje opcinjeni generaliziranjem bez obzira koliko ja ili bilo tko drugi napisao, kako LGBT osobe nisu Borg.
U jednoj siroj obitelji nisu svi divni i krasni i uvijek se nadje barem jedan agresivac,a da nece u LGBT zajednici.
Svega ima u LGBT zajednici,svega kao i u bilo kojoj drugoj zajednici jer mi nismo Marsovci nego ljudi.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 21:07   #20
Quote:
štampar kaže: Pogledaj post
Ponukan događanjima oko ovog zadnjeg referenduma, slikom koja se stvara o glasačima koji su zaokružili "ZA" te o jadnim i ugroženim pripadnicima homo manjina. Gdje je istina i koliko će mediji uspjeti održati na "životu" takvu sliku.

Nekako nakon što sam pogledao ovaj video sam shvatio da pripadnici LGBT zajednice nisu nikako pretplaćeni na dobrotu i ljubav. U stvari su jako slični onima za koje tvrde da ih diskriminiraju, da je brojčano suprotno možda bi bili i gori.
Oni među njima koji su dobri su dobri, a oni koji su govna su govna, kao i ostatak ljudske rase.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:10.