Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2021., 22:43   #1081
Molim jel ima tko problema sa mobilnom internet vezom nskon zsdnjeg ažuriranja.
Ja imam problem

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
__________________
Poslano sa SG-G965F
IvachCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2021., 12:13   #1082
Ja imam problem sa Wi-Fi, spoji se ali kaže nema internet veze
__________________
Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo, pak ni vezda ne bu da nas...
mata73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2021., 13:48   #1083
Meni je unutar zadnjih par dana na svim Samsunzima problem i sa mobilnom i sa Wifi mrežom... uzrok je Privatni DNS (dns.adguard.com) koji mora biti isključen, pa onda nema problema...
darko 150 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2021., 22:02   #1084
Probam ugasiti pa javim.
__________________
Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo, pak ni vezda ne bu da nas...
mata73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2021., 23:27   #1085
@Darko 150
Umjesto navedenog dns, stavite na automatski i instirajte ovu apk za samsung uređaje
https://u.pcloud.link/publink/show?c...XMLXjhf5dAKCmX

Ja je koristim nema reklama, nema ni problem s wi-fi


Poslano sa mog SM-N975F koristeći Tapatalk
__________________
---VOLIM SVOJU DOMOVINU!!!!---
kova11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2021., 06:20   #1086
Jesam već, znao sam za tu apk, ali sam koristio privat dns jer je bilo jednostavnije ☺
darko 150 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2021., 11:13   #1087
Samsung galaxy s9 problem

Pozdrav, mozete li mi pomoc sa samsung galaxy s9, trebam iskljucit dok tipkam da mi se ne pojavljuje slovo povise slova, odnosno pritisnem slovo K, i povise njega se pojavi opet slovo K, kao u mjehuricu. Saljem sliku da vidite o cemu se radi. Hvala puno



direkt link:
https://i.postimg.cc/br0W0pYz/IMG-20210508-WA0013.jpg
ivo111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2021., 12:29   #1088
Trebas iskljucit prikaz znakova. Ta opcija ti je pod Povratna informacija na dodir (a to je pod Samsung tipkovnica-prel.prst, dodir i pov.info)
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2021., 13:50   #1089
Quote:
genius_one kaže: Pogledaj post
Trebas iskljucit prikaz znakova. Ta opcija ti je pod Povratna informacija na dodir (a to je pod Samsung tipkovnica-prel.prst, dodir i pov.info)
Hvala puno, to je to !!! Moze lock!
ivo111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2022., 12:10   #1090
Može li ne netko savjetovati, trebam djetetu kupiti telefon i razmišljam između polovnog S9 (cijena ok 1100 kn) i novog A32. Šta vi mislite?
Lear1978 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2022., 13:14   #1091
S9 ima kao novi slabu bateriju... nekoliko godina star će klinac morati puniti više puta dnevno. To mu je jedina mana.
A32 je izvrstan mobitel, novi, garancija...

Poslano sa mog SM-A525F koristeći Tapatalk
darko 150 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2022., 14:37   #1092
S9 je bolji naravno, ali vjerojatno baterija maltene "curi" s toga savjet moje je A32

Poslano sa mog SM-G998B koristeći Tapatalk
__________________
---VOLIM SVOJU DOMOVINU!!!!---
kova11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2022., 17:02   #1093
moze pitanje, dobio sam danas samung s9 imao sam s8 do sad i na S9 mi je zvuk baš pištav ono distorzira dosta na visoke , probao na s8 i tamo je zvuk normalan, jeli to znači da je crknio zvucnik ili nesto nije do postavki iako sam usporedio postavke zvuka su iste kao i na s8
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2022., 17:03   #1094
Quote:
darko 150 kaže: Pogledaj post
S9 ima kao novi slabu bateriju... nekoliko godina star će klinac morati puniti više puta dnevno. To mu je jedina mana.
A32 je izvrstan mobitel, novi, garancija...

Poslano sa mog SM-A525F koristeći Tapatalk
da recimo s8 ima puno bolju bateriju bas sad gledam imao s8 do sad
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2022., 17:32   #1095
Quote:
S0nic kaže: Pogledaj post
moze pitanje, dobio sam danas samung s9 imao sam s8 do sad i na S9 mi je zvuk baš pištav ono distorzira dosta na visoke , probao na s8 i tamo je zvuk normalan, jeli to znači da je crknio zvucnik ili nesto nije do postavki iako sam usporedio postavke zvuka su iste kao i na s8
S9 po meni ima najugodnije stereo zvučnike do danas. Jako lijepo surađuju oba i milina je slušati glazbu ili bilo što zvučno preko takvih zvučnika.
Počisti malo četkicom donji zvučnik, vjv je potegnuo prašinu. Ako ne pomogne, zamjena zvučnika nije skupa.
Moby is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2022., 19:04   #1096
Quote:
Moby kaže: Pogledaj post
S9 po meni ima najugodnije stereo zvučnike do danas. Jako lijepo surađuju oba i milina je slušati glazbu ili bilo što zvučno preko takvih zvučnika.
Počisti malo četkicom donji zvučnik, vjv je potegnuo prašinu. Ako ne pomogne, zamjena zvučnika nije skupa.
trebam ga probat jos na slusalice ali zvucnik je uzas bas kresti , kao recimo distorzirani mp3 , baterija se isto brzo prazni s obzirom na s8
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2022., 20:56   #1097
Moguće da nije baš nov mobitel (ili je dugo stajao) pa baterija nije kao nova - pošto je mobitel izašao prije 4 godine.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2022., 21:10   #1098
Inače, baterija nije bila sjajna niti kad je izišao. Mislim da su ljudi govorili da traje od ujutro do cca 5 popodne pa punjenje da bi izdržao do navečer.
S9 je bio čak lošiji od prethodnika S8.
Međutim, danas se po oglasnicima prodaje baš svašta i dobar dio prodavača će zanijekati bilo kakvu manu. Prošlo ljeto sam kupio preko Njuškala S9 sa Snapdragon verzijom. Mana je bila da nema ništa od opreme. Otvorio paket kad ono tač uopće ne radi. Izgubio još 1000kn jer sam morao imati SD verziju (iako, iskreno nema baš neke razlike u trajanju baterije).
Tako da, vrlo vjerojatno si dobio istrošen mob i u baterijskom smislu i glede zvučnika. Bitno samo da nisi puno dao. Sve se to da zamijeniti do cifre od 200kn.
S9 je baš imao jako lijepo uštimane zvučnike, ne previše glasne, ali se čuo svaki ton, bas itd. Milina! Tako da, provjeri svoj, prvo kontaktiraj prodavača, a ako ništa ne postigneš, servis, može i onaj "kvartovski" jer se ne isplati davati prevelike cifre za to.
A, što, ćišćenje četkicom za zube donjeg zvučnika i ispuhivanje čestica prašine na gornjem nije urodilo plodom?
Moby is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2022., 22:56   #1099
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Moguće da nije baš nov mobitel (ili je dugo stajao) pa baterija nije kao nova - pošto je mobitel izašao prije 4 godine.
top je ocuvan momak ga je koristio ali nema nigdje udarca sve u kutiji je ko novo spakirano i nekoristeno u usporedbi sa s8 ne drzi bateriju nikako s8 ja ubijam sta mu sve radim vec 2 godine i dalje drzi bateriju iako mu je ekran razvaljen i korsten od mene do bola svaki dan igre muzika itd
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2022., 22:59   #1100
Quote:
Moby kaže: Pogledaj post
Inače, baterija nije bila sjajna niti kad je izišao. Mislim da su ljudi govorili da traje od ujutro do cca 5 popodne pa punjenje da bi izdržao do navečer.
S9 je bio čak lošiji od prethodnika S8.
Međutim, danas se po oglasnicima prodaje baš svašta i dobar dio prodavača će zanijekati bilo kakvu manu. Prošlo ljeto sam kupio preko Njuškala S9 sa Snapdragon verzijom. Mana je bila da nema ništa od opreme. Otvorio paket kad ono tač uopće ne radi. Izgubio još 1000kn jer sam morao imati SD verziju (iako, iskreno nema baš neke razlike u trajanju baterije).
Tako da, vrlo vjerojatno si dobio istrošen mob i u baterijskom smislu i glede zvučnika. Bitno samo da nisi puno dao. Sve se to da zamijeniti do cifre od 200kn.
S9 je baš imao jako lijepo uštimane zvučnike, ne previše glasne, ali se čuo svaki ton, bas itd. Milina! Tako da, provjeri svoj, prvo kontaktiraj prodavača, a ako ništa ne postigneš, servis, može i onaj "kvartovski" jer se ne isplati davati prevelike cifre za to.
A, što, ćišćenje četkicom za zube donjeg zvučnika i ispuhivanje čestica prašine na gornjem nije urodilo plodom?
dao sam 800 mogu ga ja prodat za vise , sta se i mislim jer kutija i stvari unutra su nove netaknute a mobitel nema packe 10 od 10 , vjerojatno cu ga prodat i ostaviti svoj razbijeni s8 kojem baterija i zvuk top rade
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:10.