Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2008., 16:32   #141
Quote:
Katrin kaže: Pogledaj post
neki nedostatci se ne vide odmah. npr los sav koji pukne iduci dan. ne kazem da treba pustiti musterijama da se izivljavajau ali to je rizik zapadnjackog sistema kojem se priblizavamo. ne mozes se samo tako ograditi od naknadnih reklamacija.
slazem se... meni se cif na jednoj pernatoj jakni rasklimao nakon niti tjedan dana
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 19:58   #142
ja kupila pocetkom tjedna haljinu u morganu u cc1, skinula etiketu, bacila racun, da bi se predomislila jucer i odlucila da to zapravo nije za mene. i etiketu sam nasla u smecu, al racun ne, dosla kod njih, zena mi je zamijenila bez problema i nasla racun u kompjuteru, naravno, rekla sam joj dan kad sam ju kupila i kolko je sati otprilike bilo. bila sam iznenadjena, nisam ni trebala moljakati da mi potrazi racun u compu, sama je rekla da nema problema. bas sam bila zadovoljna
__________________
"If you are going through hell, keep going." - Winston Churchill
Angelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 20:38   #143
Quote:
Angelica kaže: Pogledaj post
ja kupila pocetkom tjedna haljinu u morganu u cc1, skinula etiketu, bacila racun, da bi se predomislila jucer i odlucila da to zapravo nije za mene. i etiketu sam nasla u smecu, al racun ne, dosla kod njih, zena mi je zamijenila bez problema i nasla racun u kompjuteru, naravno, rekla sam joj dan kad sam ju kupila i kolko je sati otprilike bilo. bila sam iznenadjena, nisam ni trebala moljakati da mi potrazi racun u compu, sama je rekla da nema problema. bas sam bila zadovoljna
kljucno pitanje: jesi li trazila novac natrag ili si odabrala nesto drugo?
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 22:04   #144
odabrala nesto drugo, buduci da sam na forumu procitala da se novac smije traziti samo ako je greska na odjeci. sam u pravu?
__________________
"If you are going through hell, keep going." - Winston Churchill
Angelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 22:15   #145
jesi
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 12:39   #146
Quote:
Angelica kaže: Pogledaj post
odabrala nesto drugo, buduci da sam na forumu procitala da se novac smije traziti samo ako je greska na odjeci. sam u pravu?
jesi, jesi... samo mi je palo na pamet da si mozda trazila novac pa da ti je uspjelo dobiti ga
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 15:11   #147
pitanje o zamjeni!

Ovako, kupila balerinke u Jesu i bile ok u ducanu al onda naknadno drugi dan opet obucem i oderalo mi kozu na peti
isla zamjenit rekli mi ovo : vidi se da je noseno? pa helou normalno da je noseno kad sam opet probala, onda mi rekla da sam nosila 2 put a ja rekla da probala po doma. onda mi rekli da se vidi otisak pete. a e nego cega ce se vidjet nego pete? pa obukla sam ih. i onda su mi rekli da ne zamjenjuju nosenu robu. tad sam im ja rekla da po zakonu moraju zamjenit su rekli da ne zamjenjuju koristenu robu. i tad su mi krenuli pakirat cipele i brzo slagat u kitiju di sam ih pitala da nazovu šefa, normalno jedna se opet javila da je ona šef a ja rekla da ocu njezinog sefa, na to su mi rekli da se do njega ne moze doc (ofkors) i kad sam rekla da zelim zamjenu pod svaku cijenu su mi rekli da mogu cekat u ducanu cijeli dan ak ocu ( ljubazno jelda) i kad su mi rekla da lazem su mi rekli da moram izac iz ducana! i da zovu policiju!

e sad, jel se mjenja "nosena" roba ili ne?
__________________
Girls just wanna have fun :)
Ofca02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 15:14   #148
po stoti put- ako roba nema neki nedostatak trgovac ju po zakonu nije duzan zamijeniti. moze, ali ne mora.
to sto je tebe cipela nazuljala je, nazalost, tvoj problem.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 15:19   #149
a sta kad nedostaak vidimo doma i kad sam im to pokaza su mi rekli - to ste vi mogli narapavit
__________________
Girls just wanna have fun :)
Ofca02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 15:31   #150
Quote:
Katrin kaže: Pogledaj post
to sto je tebe cipela nazuljala je, nazalost, tvoj problem.
Katrin je u pravu, tvoj je problem šta si uzela broj manje i još ih nosila.
Ja sam (doduše poodavno je to bilo) kupila zimsku jaknu u witboyu i kad sam došla doma skužila da mi je ipak prevelika, pa sam otišla sutradan za manju zamijeniti. Bez problema su mi je zamijenili.
U DMu sam kupila pogrešnu nijansu pudera, što sam tek doma skužila i kad sam išla vratiti pitala me je ako hoću novce ili ću nešta drugo uzeti.
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 15:39   #151
nije broj manje, broj je dobar jednostavno kad sam doma malo hodala mi je odralo kozu sa pete, to nisam mogla znat u ducanu. i sad mi tupe da sam hodala po cesti, da sam izgulila đon da sam ovo da sam ono i na kraju me oce izbacit iz ducana i pozvat policiju. kaj je to normalno ponasanje
__________________
Girls just wanna have fun :)
Ofca02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 15:47   #152
pa ako nisu broj manje, zašto si ih išla mijenjati?
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 15:50   #153
zato sto u ducanu nije davalo naznake da ce me zuljat. jednom sam zamijenila za voucher u drugom jednom ducanu. pa nisam valjda jedina zena da kupi cipele pa da joj nisu dobre i hoce zamjenu? nit su zmazane, nit se vidi da su nosene
__________________
Girls just wanna have fun :)
Ofca02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 16:03   #154
samo da ispricam zgodu koja mi se dogodila u peeku u cc1 (mozda ima neke veze s ovim nosenim cipelama)

isprobavala sam bijele traperice...
kad sam napokon pronasla pravi broj skuzim da su po rubovima nogavica zmazane (vjerojatno od pretjeranog isprobavanja)
pozalim se prodavacu da zelim kupiti te traperice, ali da su, eto, zmazane i on mi ponudi vise opcija:
1. da ih pokazem da blagajni i trazim popust
2. da ih zamijenim ako mrlje ne nestanu u pranju

obje varijante su mi se ucinile malo nezgodne jer mi se doslovno gadi kupiti prljave traperice (dovoljno me muci sama pomisao koliko ih je ljudi isprobavalo, ne treba mi jos i vidljiv dokaz o tome)
no, ipak pitam ga da sto cu ako mi pri zamjeni ne budu vjerovali da te mrlje nisam sama napravila pri nosenju
frajer mene cudno pogleda i kaze 'pa mozete ih zamijeniti i ako ih vi zamazete'
bas me zanima bi li to funkcioniralo u praksi ili je on jos nov pa nema pojma

na srecu, pronasao mi je jos jedne traperice u istom broju koje su bile posve ciste pa je problem bio rijesen
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 16:16   #155
tako bi i trebalo funkcionirat. pa ljudi probaju u ducanu i cesto se tek kasnije kad malo vise recimo po doma hodas i vidis da nisu tak udobne kak su se cinile. gdje je problem da se zamjeni? nisam rekla da su krivi za moje oderane pete al da nisu udobne kak su bile pri prvom koristenju to nisam mogla predvidjet.
Sta kad se kupi majica i proba u ducanu i super je i ode se doma i ipak nije dobra.. zamjenis za koji dan za nesto drugo kak oni mogu znat da ta majica nije nosena osim po doma?
tak je ovo bilo, nisam trcala u njima il nes tak.. jucer kupila, danas isla zamjenit.
na kraju sam sto me nisu nogom u dupe.
sad cu sta morat opet imat trosat i nosit postolaru da nes smisli
__________________
Girls just wanna have fun :)
Ofca02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 16:19   #156
pa gledaj, rekla ti je Katrin, a mislim da je ona i prof. upućena u takve stvari, prema zakonu nisu dužni zamijeniti, ukoliko nema neke vidljive greške sve ti ovisi o dobroj volji
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 16:22   #157
Quote:
me in honey kaže: Pogledaj post
pa gledaj, rekla ti je Katrin, a mislim da je ona i prof. upućena u takve stvari, prema zakonu nisu dužni zamijeniti, ukoliko nema neke vidljive greške sve ti ovisi o dobroj volji
frendica je uspjela u l'occitaneu vratiti sampon (na pola potrosen ) tvrdeci da je od njega dobila perut
ok, trebalo je jedno sat vremena uvjeravanja i prepucavanja s prodavacicama, ali na kraju su joj ipak vratili novac

strasno, ali istinito
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 16:27   #158
dobra moć uvjeravanja lol, ja ne bi tako nešto ni pokušala
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 16:27   #159
Quote:
Ofca02 kaže: Pogledaj post
tako bi i trebalo funkcionirat. pa ljudi probaju u ducanu i cesto se tek kasnije kad malo vise recimo po doma hodas i vidis da nisu tak udobne kak su se cinile. gdje je problem da se zamjeni? nisam rekla da su krivi za moje oderane pete al da nisu udobne kak su bile pri prvom koristenju to nisam mogla predvidjet.
Sta kad se kupi majica i proba u ducanu i super je i ode se doma i ipak nije dobra.. zamjenis za koji dan za nesto drugo kak oni mogu znat da ta majica nije nosena osim po doma?
tak je ovo bilo, nisam trcala u njima il nes tak.. jucer kupila, danas isla zamjenit.
na kraju sam sto me nisu nogom u dupe.
sad cu sta morat opet imat trosat i nosit postolaru da nes smisli
Ja isto mislim da to šta su tvoje noge osjetljivije, nije njihov problem. Svake nove cipele žuljaju malo, a sad ovisno o individualnoj osjetljivosti, nekoga manje, a nekoga više... Oni nisu te cipele predstavljali, niti reklamirali kao 'najudobnije cipele na svijetu koje vas zasigurno nikad neće nažuljat', pa da sad ispada da su lažno reklamirali ili garantirali nešto, šta nisu ispunili. Mislim da stvarno nema valjanog razloga da ti ih prime nazad.
__________________
Čekam da se stvari same dese...
_kleo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 16:27   #160
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
frendica je uspjela u l'occitaneu vratiti sampon (na pola potrosen ) tvrdeci da je od njega dobila perut
ok, trebalo je jedno sat vremena uvjeravanja i prepucavanja s prodavacicama, ali na kraju su joj ipak vratili novac

strasno, ali istinito
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:43.