Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2016., 15:33   #41
Pomalo je tužno vidjeti ovako mlade obrazovane ljude koji pričaju već naučene fraze, nemaštoviti i kojima je samo važno da se popnu što više na svojoj karijernoj ljestvici i misle da ti pomažu napaćenom narodu.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 15:36   #42
kak je Aco nervozan zbog ev. lustracije
mimozica 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 15:41   #43
Quote:
Chempres kaže: Pogledaj post
Maloprije počeo gledati.
Ovaj Vlah je, kao, magistrirao povijest?
Ni sam ne zna što priča.
Nije ni čudo da su nam sveučilišta pri samom dnu po broju citiranih radova i slično.
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Pomalo je tužno vidjeti ovako mlade obrazovane ljude koji pričaju već naučene fraze, nemaštoviti i kojima je samo važno da se popnu što više na svojoj karijernoj ljestvici i misle da ti pomažu napaćenom narodu.
Tepes zna, pitanje da li to cuju neki kojima su usi nastimane samo na jednu frekvenciju.

Oces o citatima? Vide ovo pa se onda javi:

Koliko puta je u stručnim časopisima citiran Reiner, a koliko Puhovski, Stazić i Maras

WEB of science evidentira znanstvene radova iz cijelog svijeta! Profesor pravnog fakulteta u Zagrebu Ivan Rimac ima 7 radova (citiranih 6 puta u domaćim i samo jedanput u stranim časopisima, a akademik Željko Reiner ima 171 znanstveni rad, uglavnom citiran u stranim časopisima i to 16.067 puta. Akademik Reiner je izabran za predsjednika Hrvatskog Sabora.

U istom “web of science” pregledniku nema znanstvenika Nenada Stazića kao ni Domagoja Novokmeta. Premda vole kritizirati akademika Reinera.

Također je zanimljivo da čuveni znanstveni analitičar Žarko Puhovski ima 0 (nula!) znanstvenih radova koje on, s visoka, svakodnevno hvalisavo citira u svim hrvatskim medijima. Osobito na HRT-u.


http://www.maxportal.hr/koliko-puta-...tazic-i-maras/
Plavobili is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 15:43   #44
Lose je to Tepes, lose. Gdi god te pikne, ispadas tanak.

Kvragu, kad cemo konacno imati poiticara s stavom koji se nece bojat kritizirat?

I da, glasao sam za DK.
Prepucij is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 15:44   #45
Quote:
mimozica 7 kaže: Pogledaj post
kak je Aco nervozan zbog ev. lustracije
Aco i te kako nevozan, uspusio se kao malo kad. A Tepes hladan ko spricer, imam dojam da prosto uziva vozajuci ga u njegovoj vlastitoj emisiji.
Plavobili is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 15:46   #46
Pa mogu li ti partijski apologeti zinuti a da ne potezu ustase i partizane?
Plavobili is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 15:46   #47
Sasvim solidan Tepes

Poslano sa mog SM-G318H koristeći Tapatalk
Little Alex is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 15:53   #48
Dobar je Tepeš...kao ja ne volim etikete da se lijepe, a kad treba konkretno odgovoriti jeli NDH bila fašistička tvorevina, onda slijedi; ja osobno ne volim rimske ugovore, ja osobno ne volim što su napravljene loše stvari, neki zločini za koje su ti ljudi platili životom i tako to..ha čuj ne? i Hitler je isto vladao, pa radio loše stvari, ne?

Gdje je u svemu tome genocid?
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 15:57   #49
ahahaha, evo nas u 1941.
mimozica 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 15:57   #50
Quote:
ZorroD kaže: Pogledaj post
Bio je maloljetan za razliku od npr. pobjegulje Z. Milanovica.
Nes ti rasprave i glupavih argumenata.
po cemu je to Zoran pobjegulja
__________________
"Ti si moj Meštre ludi čovik. Krepa je balun, raspa se Hajduk."
"Raspast se može Austrija. Krepat moredu svi kraljevi i carevi, ma HAJDUK će ostat"
Rope07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 16:04   #51
Prestala gledati emisiju kad sam shvatila kako ni jedan ni drugi nisu pročitali ustav!
__________________
LJUDMILA ULICKA: Daniel Stein, prevoditelj
Treba pročitati!
rama is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 16:10   #52
36 godina, a nije ni kunu uplatio u proračun. Živjela Hrvatska!
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 16:12   #53
Quote:
rama kaže: Pogledaj post
Prestala gledati emisiju kad sam shvatila kako ni jedan ni drugi nisu pročitali ustav!
Daj onda reci lijepo na temi o Zlatku i gospodi iz SDP-a da antifažizam nije temeljna vrednota u Republici Hrvatskoj po Ustavu. Pa neka se zgražaju i dalje.
__________________
Zaštita prava životinja!
TheSuper is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 16:12   #54
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
36 godina, a nije ni kunu uplatio u proračun. Živjela Hrvatska!
Aaaa jurišnika,al zato je Gordan Maras u svoje 42 godine
gara1914 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 16:13   #55
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
36 godina, a nije ni kunu uplatio u proračun. Živjela Hrvatska!
Milanka Opačić je? Još joj je država i dijete poklonila.
__________________
Zaštita prava životinja!
TheSuper is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 16:13   #56
Ali on intenzivno razmišlja
__________________
I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am...
Floverka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 16:19   #57
Quote:
gara1914 kaže: Pogledaj post
Aaaa jurišnika,al zato je Gordan Maras u svoje 42 godine
e vidiš to je problem može biti bilo što ali je "moj" pa ga treba braniti, on tipičan prmjer tipa koji se lakatari , i koja je bit njegove stranke , oni je u parlamentu samo zahvaljujući ruži tomašić, s čijim se idejama ne slažem, ali barem ima legitimitet, što se nije učlanio u HDZ, znači nema mjesta za Krstističevića ružu tomašić čorušića, al ima ivana tepeša... ali jebiga važno je biti pravi Hrvat
__________________
bolja kobra u džepu nego piton u gaćama
Pulgasari is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 16:23   #58
Quote:
gara1914 kaže: Pogledaj post
Aaaa jurišnika,al zato je Gordan Maras u svoje 42 godine
Super, brani samo čovjeka. Brani i onog ministra, koji sa 40 godina je dobio mirovinu.
Upali HTV1 i pogledaj mlade perspektive ljude kako bježe preko granice. Oni neće više financirati Crnoje, Marase i Tepeše...
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 16:33   #59
Još jedan loš mladi političar, otkrio se cijeli kao nekvalitetan i nastavak cijele negativne selekcije predstavnika naroda.

No, nije "crni" neofašista i neoustaša kakvim ga se etiketiralo u medijima, otkriva se i koliko je Milanović sa svojom "oni ili mi" retorikom podijelio društvo, i doslovno svakome tko nije uz njega nalijepio etiketu fašista.

I dvije dodatna stvari:

1.) Ni Stanković ni Tepeš nemaju pojma o Ustavu, kao ni 99% hrvatskih političara koji se toliko referiraju na Ustav. U Ustavu se antifašizam nigdje ne spominje kao temeljna vrijednost
2.) Zanimljivo kako se svatko tko malo prokopa po povijesti odmah distancira od komunizma i postane kritičar. Automatski mu se i lijepi stigma "fašiste", samo zato jer shvati da je ono što su generacije kroz 45 godina romantiziranja nastanka Jugoslavije suprotno povijesnim činjenicama i stanju u tim trenucima
__________________
"Tako, tako sam umoran, i cekam valove, valove mora..."
Aubrigo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 16:34   #60
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Super, brani samo čovjeka. Brani i onog ministra, koji sa 40 godina je dobio mirovinu.
Upali HTV1 i pogledaj mlade perspektive ljude kako bježe preko granice. Oni neće više financirati Crnoje, Marase i Tepeše...
Predbacujes ljudima sto brane covjeka, nisam vidio da si ti tako napadao ministre iz prosle Vlade od kojih dobar dio takodjer niti kune nisu uplatili u proracun, a imaju daleko vise godina od Tepesa.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:20.