Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2018., 15:09   #2041
Quote:
mentalny kaže: Pogledaj post
Hvala...!

Jeli moguce vratit karticu nazad i povrat traziti?
Jednostavno previse ulaganja u startu, antena i kartica me kosta 400kn, to je previse.. Jos zajebancija oko postavljanja..
Kakva je to antena za 400kn?
Mi kupili malu riblju kost, trebalo nam je malo vremena da shvatimo kamo ju usmjeriti da signal bude ok i to je to
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 15:23   #2042
Kartica je placena 250.ja nisam pod ugovorom.
Imaa li vanjsku ili unutarnju?
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 17:36   #2043
Quote:
mentalny kaže: Pogledaj post
Kartica je placena 250.ja nisam pod ugovorom.
Imaa li vanjsku ili unutarnju?
Vanjska, pričvršćena na ogradu balkona, ništa specijalno.
Nemam ni ja ugovor, plaćam najam onog prijamnika.
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 18:29   #2044
Meni je nezgodno jer sam daleko od balkona a vec mi od prijasnjeg maxtva prolazi kroz zid kabel, morat cu nesto smislit
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 10:04   #2045
Imam "mali" problem s Evo TV, naime navečer kada ga ugasim, ujutro ga upalim te nakon onog "Evo TV" screen-a na prijamniku se pojave ravne crte i nema slike ni zvuka. Ništa se ne dešava te se opet upali tek kada ga isključim iz napajanja (drugog načina nema pošto se ništa ne događa kada ga normalno hoću uključiti).
Jučer dođem kući i vidim da su se svi programi promijenili što se tiče redoslijeda pošto sam ih složio redom kako meni odgovara.
Ok, ovo s programima je sitnica jer može svašta biti (update ili nešto slično), ali nemam volje svako malo gasio uređaj fizički iz struje samo da bi ga uključio. Prijemnik je INTD 9000. Postoji li način za napraviti neki update (ako ima kakav novi firmware) pošto ne nalazi ništa automatski, a piše da je zadnji update došao 2016.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."
win32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 12:33   #2046
Da bi spriječio promjenu redoslijeda kanala pod Organizator programa - Autom.nadogradnja treba staviti "off", iako i tako nekad receiver zna sve kanala pomiješati sam od sebe iz neobjašnjivih razloga.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 13:14   #2047
Tnx, a zna li neko što je s ovom gluposti da kada ugasim prijamnik na neko vrijeme da bi ga opet upalio moram doslovno sve isključiti iz struje? Nema smisla.
Poslao sam upit supportu, ali nekako sumnjam da ću u skorije vrijeme dobiti odgovor.
Uglavnom ako to ne riješe sve vraćam nazad pošto nisam pod ugovorom ili jednostavno nikada ne gasio prijamnik (makar ta opcija nema smisla).
Dešava li se to vama ikada ili imam neispravan prijamnik?
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."
win32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 22:44   #2048
Znao sam da ce se ovo desit.. Kupio antenu 150kn i signal se gubi, uglavnom na sportskim kanalima.. Uzas. Jebeni uzas.
A uvjeravali me u sluzbi da moze komotno antena nutarnja.
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 09:14   #2049
Ako ima pojačalo u sebi, smanji gain ili čak skroz bez pojačavanja signala.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 06:32   #2050
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
Ako ima pojačalo u sebi, smanji gain ili čak skroz bez pojačavanja signala.
Rjesenje je bilo jedino vanjska antena, sad imam nakabulite kabele po hodniku, jer ona kucna nista ne moze uhvatit skoro, nema veze, valjda ce i kucna zatribat jednom
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 13:18   #2051
Quote:
mentalny kaže: Pogledaj post
Rjesenje je bilo jedino vanjska antena, sad imam nakabulite kabele po hodniku, jer ona kucna nista ne moze uhvatit skoro, nema veze, valjda ce i kucna zatribat jednom
Ja na katu imam vanjsku, i tam sam ulovila 71 program.
Preselila u prizemlje gdje je sobna antena,uhvatila 68 programa.
Normalno se gleda sve
__________________
40-year old virgin D2!Still???LOL
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 20:35   #2052
Quote:
Jeguljica kaže: Pogledaj post
Ja na katu imam vanjsku, i tam sam ulovila 71 program.
Preselila u prizemlje gdje je sobna antena,uhvatila 68 programa.
Normalno se gleda sve
pa zemaljski signal se treba gledat na mikrolokaciju, a ne samo na lokaciju.
Netko može hvatat sve živo uz najobičniju riblju kost, a netko se oteli i sa pojačalom i anteskim sustavom.
Prijatelj u novom zagrebu hvata bosance s običnom antenom ja nemrem z1 iz zapadnog dijela grada, dok su mi naprimjer svi kanali ovih glavnih muexa na 100% po jačini i kvaliteti
Quote:
mentalny kaže: Pogledaj post
Rjesenje je bilo jedino vanjska antena, sad imam nakabulite kabele po hodniku, jer ona kucna nista ne moze uhvatit skoro, nema veze, valjda ce i kucna zatribat jednom
kakvu sada imaš dobit na sportskim?
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 21:32   #2053
Quote:
win32 kaže: Pogledaj post
Tnx, a zna li neko što je s ovom gluposti da kada ugasim prijamnik na neko vrijeme da bi ga opet upalio moram doslovno sve isključiti iz struje? Nema smisla.
Poslao sam upit supportu, ali nekako sumnjam da ću u skorije vrijeme dobiti odgovor.
Uglavnom ako to ne riješe sve vraćam nazad pošto nisam pod ugovorom ili jednostavno nikada ne gasio prijamnik (makar ta opcija nema smisla).
Dešava li se to vama ikada ili imam neispravan prijamnik?
Ako imaš INTD 9000, onda imamo isti problem....isključio sam automatsko ažuriranje kanala...tražio update - no za ovaj uređaj ga nema na njihovim službenim stranicama i tak....Je - dešava se to i nama - i imamo neispravne prijemnike...hahahah...
IngeFromSweden is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 08:56   #2054
Quote:
IngeFromSweden kaže: Pogledaj post
Ako imaš INTD 9000, onda imamo isti problem....isključio sam automatsko ažuriranje kanala...tražio update - no za ovaj uređaj ga nema na njihovim službenim stranicama i tak....Je - dešava se to i nama - i imamo neispravne prijemnike...hahahah...
ja imam INTD 9000 i iste probleme imam... daljinski jednostavno zablesi, na uređaju se ne mogu mijenjati programi, jedini lijek je isključiti iz napajanja i ponovno uključiti..
i zato danas odoh vratiti sve u zakonskom roku od 14 dana
Mrvica07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 10:48   #2055
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
pa zemaljski signal se treba gledat na mikrolokaciju, a ne samo na lokaciju.
Netko može hvatat sve živo uz najobičniju riblju kost, a netko se oteli i sa pojačalom i anteskim sustavom.
Prijatelj u novom zagrebu hvata bosance s običnom antenom ja nemrem z1 iz zapadnog dijela grada, dok su mi naprimjer svi kanali ovih glavnih muexa na 100% po jačini i kvaliteti


kakvu sada imaš dobit na sportskim?
Sada hvatam sve sta treba. sa obicnom antenom nisam moga nijedan sportski kanal hvatat i puno filmskih.
jedino mi je preko sobe kabel debeli i preko hodnika a to sam htio izbjec sta je tu je,.

puno sam zadovoljniji kanalima nego na maxtv prije, odahnio sam.
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 17:46   #2056
Registracija

Pozdrav,znate li kako se registrirati na moj evo tv,ne mogu nikako pronaći stranicu.
ladydi5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 18:01   #2057
Quote:
ladydi5 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,znate li kako se registrirati na moj evo tv,ne mogu nikako pronaći stranicu.
Možda Te ne razumijem najbolje
EvoTV ne postoji online.
Na kakvu registraciju i stranicu misliš ?
Imaš EvoTv prijemnik ?
Da li je spojen sa TV-om i antenom ?
Jesi nazvala njihovu korisničku službu ?

Isprika ako sam potpuno krivo shvatila Tvoje pitanje
__________________
...i to ti je to...
SEAGULL
Goluždrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 20:15   #2058
Quote:
Goluždrava kaže: Pogledaj post
Možda Te ne razumijem najbolje
EvoTV ne postoji online.
Na kakvu registraciju i stranicu misliš ?
Imaš EvoTv prijemnik ?
Da li je spojen sa TV-om i antenom ?
Jesi nazvala njihovu korisničku službu ?

Isprika ako sam potpuno krivo shvatila Tvoje pitanje
Kontaktirala sam tehničku podršku,rekli su mi da se registriram na moj evo tv,sad ih ne mogu ponovo dobiti,ne mogu učitati tu stranicu.
Uglavnom,kupila sam prijemnik,nakon mjesec dana poslala poruku za produženje besplatne usluge još dva mjeseca i sad prvih deset kanala radi ostali zaključani.
ladydi5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 20:27   #2059
imho, evo tv nema nikakav "moj evo tv" portal. niti išta slično di bi se moglo registrirati. jedina registracija je na HBO GO.

ja sam pred neko vrijeme prestao koristiti evo tv, no, nisam do sada čuo da postoji besplatna usluga, odn. mogućnost produženja iste. govorimo li mi o EVO TV ili ne?

na toj stranici postoji samo "obnovi uslugu", i web formular za to učiiti.
je to to možda?


sad i mene zanima di i što se to može registrirati.
__________________
Ne svađaj se sa glupljim od sebe. Nikada nećeš pobijediti.
viking is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 20:42   #2060
Quote:
viking kaže: Pogledaj post
imho, evo tv nema nikakav "moj evo tv" portal. niti išta slično di bi se moglo registrirati. jedina registracija je na HBO GO.

ja sam pred neko vrijeme prestao koristiti evo tv, no, nisam do sada čuo da postoji besplatna usluga, odn. mogućnost produženja iste. govorimo li mi o EVO TV ili ne?

na toj stranici postoji samo "obnovi uslugu", i web formular za to učiiti.
je to to možda?


sad i mene zanima di i što se to može registrirati.
Prije Nove godine imali su ponudu kupiš reciever,mjesec dana svi kanali otključani,kad to istekne pošalješ poruku sa aktivacijskim kodom i dobiješ još dva mjeseca sve programe otključane.Meni nakon mjesec dana kanali se zaključali,pošaljem poruku,otključaju ih,nakon nekoliko dana opet mi se zaključali.Tehnička kaže da se registriram,s tim da su oni mi htjeli pomoci,ja sam rekla obavit cu sama registraciju,sad ne mogu naci stranicu.
Zvat cu ih sutra.
ladydi5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:31.