Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.01.2018., 14:47   #81
Quote:
golfHRinfo kaže: Pogledaj post
Ni RTL ni Nova si ne dopuštaju takvu glupost.
Kako to misliš, pa na Novoj upravo ide repriza jučerašnje novogodišnje emisije.
I svake godine je tako, sve televizije drugi dan repriziraju svoj novogodišnji program.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 15:49   #82
Nakon dugo vremena HRT je napravio zapravo i dobar doček. Kviz s Lokasom podsjeća na Upitnik a po meni je i bolje da se to vrati umjesto sterilne šifre koja čak i samog Lokasa koči. A strana je bila pun pogodak i nije se moglo promašiti. Što god vodi Škoro je u startu dosada do boli, ali bar je donekle spasili Zuhra, pEnis i ostali a i sam koncept je bio originalan za HRT standarde.
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 16:04   #83
HRT je napravio i odličan doček 2017. uz Lijepom našom, a doček 2016. mi je bio najgori, tada je na HRT 1 bila klasična glazba i Satirikon, u večernjem terminu je dobar bio jedino Montirani proces. Sva sreća da su tada barem imali odličnu posebnu emisiju od 7 pa sve do 13 h.

Quote:
golfHRinfo kaže: Pogledaj post
Na HTV2 1. 1. od 22.35 prikazuju Pljesak molim, emisija koju je od 22.46 HTV1 prikazivao 31. 12.

Ni RTL ni Nova si ne dopuštaju takvu glupost.
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Kako to misliš, pa na Novoj upravo ide repriza jučerašnje novogodišnje emisije.
I svake godine je tako, sve televizije drugi dan repriziraju svoj novogodišnji program.
GolfHRinfo je u pravu, na drugim televizijama (čak i lokalnima) repriza novogodišnjeg programa ide u poslijepodnevnom terminu, dok je HRT reprizu ugurao u večernji termin. Na HRT 2 poslijepodne nema mjesta za reprize zbog skijaških skokova i skijanja, ali su morali naći neko rješenje, ili pustiti danas ujutro ili neki drugi dan, a moglu su reprizirati i na HRT 4, ako je noćas išla repriza Lijepom našom iz Garčina, a sinoć tamburaški koncert, onda su mogli reprizirati i novogodišnji program.

Evo, sada gledam reprizu na Novoj TV i moram ih pohvaliti jer je jako malo reklama.
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 18:44   #84
Nova Tv uvjerljivo najgora. Onoliku seljačkog dernečenja i ispranog humora rijetko se viđa i na lokalnim programima...
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 19:05   #85
A stran iliti sad B strana je meni osobno najbolja emisija nakon dugo vremena na HRT-u, hrpa mladih odlicnih pjevaca koji pjevaju nase hitove i onu kvalitetnu mjuzu
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 20:02   #86
HRTov je program (A strane) i bio dobar dok nije počela emisija dr. Miroslava Škore.

Kome je taj čovjek smiješan?
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 17:42   #87
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
A stran iliti sad B strana je meni osobno najbolja emisija nakon dugo vremena na HRT-u, hrpa mladih odlicnih pjevaca koji pjevaju nase hitove i onu kvalitetnu mjuzu
Potpis. Samo je problem što mi izvan RH ne mozemo pogledati cijelu emisiju. Na yt su objavili samo domace pjesme ali ne i strane, zbog autorskih prava.
Uglavnom mama mi je nahvalila emisiju od nedjelje pa bih voljela sve pogledati.
A kritike koliko vidim po drustvenim mrezama idu na to sto emisija nije pokrila i docek..
__________________
Tisuću razloga za ljubav, tisuću razloga za smijeh...
sanjcho is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 19:03   #88
Quote:
sanjcho kaže: Pogledaj post
Potpis. Samo je problem što mi izvan RH ne mozemo pogledati cijelu emisiju. Na yt su objavili samo domace pjesme ali ne i strane, zbog autorskih prava.
Uglavnom mama mi je nahvalila emisiju od nedjelje pa bih voljela sve pogledati.
A kritike koliko vidim po drustvenim mrezama idu na to sto emisija nije pokrila i docek..
ja sam svih 6 epizoda pogledala i sve su bile odlicne,tak da stara ima pravo. Da nazalost radi autorskih prava se nemogu staviti sve pjesme, ne znam dal ce ikada dobiti ta prava. Ima na facebooku nesta sta nisu objavljivali na youtube kanalu ali nazalost ne sve.
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 15:15   #89
Quote:
Novi233 kaže: Pogledaj post
Nova Tv uvjerljivo najgora. Onoliku seljačkog dernečenja i ispranog humora rijetko se viđa i na lokalnim programima...

Slažem se da je najgora i svake godine sinonim za trash, ali su za razliku od RTL-a bar nešto snimili.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 22:30   #90
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:37.