Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.12.2017., 10:05   #41
Quote:
Gaiaree kaže: Pogledaj post
novih clanova jako bezobrazno
smo svi navikli...
Onda baš i nisi nova, već samo novi nick
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 10:11   #42
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Onda baš i nisi nova, već samo novi nick
Pratim forum vec duze i ko god je novi drvljem i kamenjem na njega. Nick nije novi
Gaissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 11:23   #43
Planiram doma. Ne volim ni tulume, ni vecernje izlaske, a jos manje one u guzvu, medju oduzete, medju idiote s petardama, a jos ako je uz to i hladno O nemogucnosti dobivanja taksija kad zelim, tj. odlaska doma kad mi se ide da ne govorim.

Prosle godine sam po danu bila po gradu, muzika i sampanjac, a navecer uz domacu hranu i kolace, uzela jos nekih gluposti u ducanu koje sam htjela probati, i razmazila se uz knjigu. Super mi je bilo
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 12:09   #44
Bit cu doma, sa starcima penzicima, kaj drugo
Al dobro, i to je bolje nego trpit cijelu noc guzvu i debile s petardama
miss Minnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 12:54   #45
Ne znam jel ovo tema gdje se mozemo mrvicu pojadati; ako nije izbacite me naglavacke van mene ove godine pocela pucati neka predbozicna i prednovogodisnja depra. Ne znam koji mi je vrag, nije me prethodnih godina to pucalo. mozda mi se samo malo nakupilo svega.

Samo bi najradije da budem sama i svi me puste na miru samo par dana. Ali, stara treba pomoc oko francuske, kolaca, pa daj okiti bor, bla bla bla.. pa zove ovaj, pa zove onaj, pa dodje na kavu onaj..
jednostavno mi se ne da nista od toga. Ne veselim se ni poklonima vise Nekak mi je sve isto kao i ostalih dana.

Ima li koji supatnik/ica ovdje?
__________________
"The greatness of a nation can be judged by the way its animals are treated."
Layla DM is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 13:11   #46
Quote:
Gaiaree kaže: Pogledaj post
Ne NIJE...nego je vrijedanje i ismijavanje novih clanova jako bezobrazno...no to smo svi navikli...
Sad se pitam kome sam se to obratila, a da ni ne znam .

Neeego, da nacrtam.

Ja sam svake godine do sad bila doma i uvijek mi je bilo nekak glupo rec da sam doma jer svi imaju u planu ic i na mjesec.
S obzirom da u zadnje vrijeme svi govore da su doma, samim time ni ja ne osjecam neki presing niti imam filing da nesto propustam ako i ja kazem da sam doma.
Prije bi ljudi pitali "a zasto", "a kako" i slicne gluposti, a sad je samo "mhmm i ja isto" i razgovor ide dalje.

Jasnije?
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 13:46   #47
Nova godina ce biti proslavljena tako da cu biti sve do vecere doma a nakon toga do glavnog trga i poslije do nekog kafica na pice,ne mislim ostati duze od 2 ili 3 ujutro.

Razumljivo mi je kod nekih ovdje ostanak doma,pa ljepo je i doma.
Svatko ce napraviti kako se osjeca.

Normalno je i depra da ce nekog hvatati,inace po statistikama u svjetu kazu da je ovo vrijeme najdepresivnije a posebno ono nakon blagdana to jest 1 mjesec.
Nema se razloga biti depresivan ili neraspolozen,dan kao svaki drugi,da je Nova Godina nema veze..
Ljudi previse ocekuju od doceka ili bi htjeli biti u drustvu pa se osjecaju usamljeno ali nema potrebe za time,ucinite ono sto vas usrecuje,uzivajte u sitnicama.Da li je to neki dobar film ili otici na jedno pice vani to najbolje sami znate sta vama u tom trenutku odgovara
__________________
Be a good person
Xxmen is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 13:47   #48
Quote:
Layla DM kaže: Pogledaj post
Ne znam jel ovo tema gdje se mozemo mrvicu pojadati; ako nije izbacite me naglavacke van mene ove godine pocela pucati neka predbozicna i prednovogodisnja depra. Ne znam koji mi je vrag, nije me prethodnih godina to pucalo. mozda mi se samo malo nakupilo svega.

Samo bi najradije da budem sama i svi me puste na miru samo par dana. Ali, stara treba pomoc oko francuske, kolaca, pa daj okiti bor, bla bla bla.. pa zove ovaj, pa zove onaj, pa dodje na kavu onaj..
jednostavno mi se ne da nista od toga. Ne veselim se ni poklonima vise Nekak mi je sve isto kao i ostalih dana.

Ima li koji supatnik/ica ovdje?

Isto i kod mene, samo je meni tako zadnjih par godina.
Razmisljam da u buducnosti otputujem negdje za to vrijeme pa da se riješim svega toga na jednostavan nacin.
Tesla Boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 13:56   #49
Quote:
Tesla Boy kaže: Pogledaj post
Isto i kod mene, samo je meni tako zadnjih par godina.
Razmisljam da u buducnosti otputujem negdje za to vrijeme pa da se riješim svega toga na jednostavan nacin.
pa zasto ne ako si mozes priustiti? I ja bi da mogu otisla negdje samo da se maknem od toga svega. Svake godine isto u biti. Ne da mi se nekak..
__________________
"The greatness of a nation can be judged by the way its animals are treated."
Layla DM is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 14:07   #50
Studiram još, pa su financije malo problem. Ali vrlo brzo će se i to riješiti.

Samo da ne izgubim volju.
Tesla Boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 14:17   #51
Quote:
Layla DM kaže: Pogledaj post
Ne znam jel ovo tema gdje se mozemo mrvicu pojadati; ako nije izbacite me naglavacke van mene ove godine pocela pucati neka predbozicna i prednovogodisnja depra. Ne znam koji mi je vrag, nije me prethodnih godina to pucalo. mozda mi se samo malo nakupilo svega.

Samo bi najradije da budem sama i svi me puste na miru samo par dana. Ali, stara treba pomoc oko francuske, kolaca, pa daj okiti bor, bla bla bla.. pa zove ovaj, pa zove onaj, pa dodje na kavu onaj..
jednostavno mi se ne da nista od toga. Ne veselim se ni poklonima vise Nekak mi je sve isto kao i ostalih dana.

Ima li koji supatnik/ica ovdje?
Nije to depra možda koliko ti s godinama dopizdi ta ideja da trebaš biti dobro raspoložen zato jer je dan u kalendaru crvenom bojom obilježen.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 14:35   #52
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Nije to depra možda koliko ti s godinama dopizdi ta ideja da trebaš biti dobro raspoložen zato jer je dan u kalendaru crvenom bojom obilježen.
Pa ne znam jel neka lagana depra ili velika bezvoljnost, prije ovo drugo. I svi oko mene koje znam mi idu sve vise na zivce, to je najgore.
Makar se borim da se othrvam tome svemu ali zasad ne ide. Ali opet, imam svako malo momente kada bas ne osjecam to i imam volju i za druzenjem, cak i s pokojiom novom osobom mozda. samo brzo me opet uhvati ta bezvoljnost. Mislim da me rutina jebe u stvari i imam potrebu za nekom promjenom. Ali kud bas sad u to predbozicno doba?
__________________
"The greatness of a nation can be judged by the way its animals are treated."
Layla DM is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 15:08   #53
Treću uzastopnu Staru godinu (može li se to već nazvati tradicijom? ) ću na pješački pohod na Plešivicu. Skupi se 30-ak kilometara, tako da, oko ponoći, kad vani krenu topovski udari, spavam ko top.


Ove godine prvi put idem s dvoje suputnika kojima se ta ideja svidjela, pa ako se još netko želi pridružiti (a u kakvoj-takvoj je formi; ne nabijamo tempo, no ipak to traje od jutra do predvečerja), slobodno nek' se javi u inbox.
PracticingPat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 15:16   #54
Quote:
Layla DM kaže: Pogledaj post
Pa ne znam jel neka lagana depra ili velika bezvoljnost, prije ovo drugo. I svi oko mene koje znam mi idu sve vise na zivce, to je najgore.
Makar se borim da se othrvam tome svemu ali zasad ne ide. Ali opet, imam svako malo momente kada bas ne osjecam to i imam volju i za druzenjem, cak i s pokojiom novom osobom mozda. samo brzo me opet uhvati ta bezvoljnost. Mislim da me rutina jebe u stvari i imam potrebu za nekom promjenom. Ali kud bas sad u to predbozicno doba?
Zima je uvijek zajebana za takve stvari jer nas tjera u zatvorene skučene prostore gdje ta samoća stvara negativu. Vidio sam da si stavila oglas, možda će se nešto iz njega realizirati. Barem u ovom društvenom dijelu da proguraš blagdane.

Još jesenas sam mogao otići negdje na obalu, zatvoriti oči i slušati more i uživati u miru i tišini. Sada bi to mogao jedino da nisam normalan dakle idem negdje u zatvoreno i onda jbg, počme ti smetati samoća.

Ja ovu Novu radim. Po prvi puta u životu, to je uvijek bio jedini dan u godini kada sam odbijao raditi dok bi uredno radio na sve blagdane i praznike ni nije mi smetalo. Ali ta Nova mi je nekako bila moj jedini ateistički/ljevičarski praznik plus rođendan i sve što ide s time. No ove godine me boli k za to, nisam na svom terenu, nisam u vezi. Proveo bi je ili lajsajući u prazno po gradu ili kod kuće sam uz laptop. Pa mi je bolje raditi, zajebavati se s ljudima koji ju doista slave a onda sam dan Nove u miru prespavati i kraj. Dan poslije je već kao svaki drugi.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 15:25   #55
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Zima je uvijek zajebana za takve stvari jer nas tjera u zatvorene skučene prostore gdje ta samoća stvara negativu. Vidio sam da si stavila oglas, možda će se nešto iz njega realizirati. Barem u ovom društvenom dijelu da proguraš blagdane.
Pa ovaj drustveni dio oglasa jer ocit primamljiviji ljudima, cini mi se da bi moglo biti nesto od toga, vidjet cemo

A nije to samo do same zime, nego cijele te euforije, blagdani, advent, bombardiraju te sa svim tim. Mislim volim i ja proci adventom, i opcenito gradom, zabundati se i fino na svjezi zrak, dapace, samo ne volim kad je cudno ako ti se bas ne da eto u nekoj fazi nego taj pritisak da moras ovo, moras ono, moras biti dio te cijele mase. Ono, spontano je najbolje.
__________________
"The greatness of a nation can be judged by the way its animals are treated."
Layla DM is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 15:33   #56
Quote:
Layla DM kaže: Pogledaj post
Pa ovaj drustveni dio oglasa jer ocit primamljiviji ljudima, cini mi se da bi moglo biti nesto od toga, vidjet cemo

A nije to samo do same zime, nego cijele te euforije, blagdani, advent, bombardiraju te sa svim tim. Mislim volim i ja proci adventom, i opcenito gradom, zabundati se i fino na svjezi zrak, dapace, samo ne volim kad je cudno ako ti se bas ne da eto u nekoj fazi nego taj pritisak da moras ovo, moras ono, moras biti dio te cijele mase. Ono, spontano je najbolje.
Baš to što je taj dio primamljiv ljudima ti daje do znanja da nisi nimalo usamljena u svem tom ludilu i pritisku koji ovo doba godine radi na ljude.
Teško je ne osjećati se čudno i strano kada te sa svih strana bombardiraju time da moraš biti jebeno veseo i oduševljen.
Možda sam cinik ali to mi je toliko sve umjetno, kao kada na Otvorenom mislim ona neka u slušalicu urla Božić, Božić, Božić!!! a ja svaki puta kada to čujem pomislim jebote ženo skini se s droge.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 15:42   #57
Ja se nadam da ce vrijeme biti kao danas ljepo suncano pa da nekud odem na motoru i udem u novu godinu na dva kotaca bolje tako nego biti u zadimljnoj prostoriji .
Nekros is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 15:48   #58
U rupi "svoja" cetiri zida
Pricat cu s nesvjesnim likovima
Iz bajki , mitova, crtica, filmova
Zidova ocrtanim bojama
Elemenata kozmosa
"Hieroglifi"kabalistickih svjetova
Putovat cu stazama ,unutarnjih puteva
...
Svjetlosni is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 16:08   #59
lako za doček. puno više me zanima onih 365 dana nakon dočeka. tj. kakvi će oni biti.
the beginning is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 16:21   #60
Quote:
Layla DM kaže: Pogledaj post
I ja bi da mogu otisla negdje samo da se maknem od toga svega. Svake godine isto u biti. Ne da mi se nekak..
Eh nema toga neda mi se . Ako budes tako razmišljala neces nikud nikad ici. Prisilis se, ako ti je problem to kaj nemas s kim ici jebi ga i to nije problem. Uvijek ces naci nekoga s kim ces se skompati.
Nekros is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:54.